Porodnice Vyškov. Jaké máte zkušenosti?

theresa
26. čer 2008

Nemáte někdo zkušenost s touto porodnicí, jak to tam chodí? Byli jste spokojené? Jaké je tam šestinedělí?

luiserka
29. led 2019

Zdravim holky. uvazuju ze pojedu sve 4 dite porodit do vyskova mate kontakt na nejakou. porodni asistentku ktera. dojíždí po. porodu i k vam. domu? sly ste. nektera. ambulantne z vyskova popripade jak. jste si zarizovali vysetreni? dekuji za. odpoved

mrs_v
29. led 2019

@luiserka já rodila ambulantně 2016 s Laďkou Ryšavou. Přijela pak na 2 kontroly k nám domů. Bylo to stejně plánováno i letos ale nakonec dopadlo vše jinak.

mrs_v
29. led 2019

Protože má Vyškov pověst porodnice kde někdy zbytečně “riskují” chtěla bych sem napsat svou zkušenost s pohotovou reakcí lékařů Krhovského a Vašíčka ml. na můj stav, správné vyhodnocení situace a odeslání na vyšší pracoviště což patrně mně i moji dceři zachránilo život. Kdo ví něco o diagnóze preeklampsie a HELLP syndrom, tak ví že tam jde doslova o život, potažmo o dva.

luiserka
30. led 2019

@mrs_v dekuji za reakci nevite kde bych mohla sehnat kontakt na PA?

mrs_v
30. led 2019

@luiserka Laďka Ryšavá má v Brně Mamicentrum.
https://mamicentrum.cz/ Tam je jich vícero PA které nabízí i poporodní služby ;)

mani108
30. led 2019

Ahoj budoucí rodičky, píšu až po 5ti měsících od porodu. Moje zkušenost s porodem ve Vyškově je asi takový, že záleží na koho natrefíte na směně. Já zrovna narazila na pani doktorku Osičkovou a ta se nenamáhala mě informovat o tom co se hodlá udělat ani se mě nezeptala jestli to chci a při vaginální kontrole mi praskla vak blan,aby mohla odtéct plodová voda, že se tím vše urychlí a kontrakce zesílí. Kontrakce zesílily, ale porod to spíš prodloužilo! Potom ještě řízené tlačení ze strany porodní asistentky. Netlačit když to tělo potřebuje je taky zásah do přirozeného porodu. Nakonec museli malého vytáhnout kleštěma,protože po 26h porodu sme už oba neměli žádnou sílu.

hankaviki
30. led 2019

@mani108 kleštěma? a je dítě v pořádku?

mani108
1. únor 2019

@hankaviki Ano je,žádné následky to naštěstí nemělo. Po převozu na šestinedělí mi ho ale vzali,protože se špatně adaptoval a dali ho na 24h do inkubatoru na kyslík.

andulqa
2. lis 2019

Ahojte, som 37tt a chcela vy som ist buduci tyzden na poradnu do Vyskova, neviete ako to tam prebieha? Treba sa objednat alebo staci iba prist? Vraj su poradne utorky a stvrtky doobeda, neviete ci to takto plati? Dakujem 🙂

anniesfibis
2. lis 2019

@andulqa zavolejte si tam

andulqa
2. lis 2019

@anniesfibis kedze som si neni ista na ktore cislo mam volat tak sa pytam tu ci niemto nevie. To bolo prve co som pozerala na stranke - telefonicky kontakt, ale nie je mi jasnr kam presne mam volat...

rybamrazena
3. lis 2019

@andulqa zavolejte si radši k Milosrdným do Brna...

anniesfibis
3. lis 2019

@andulqa prepoji vas vratnice

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru