Bolesť lonovej kosti od 20. týždňa tehotenstva

adusqa
21. bře 2016

Ahojte, chcem sa opýtať či ste niektorá mala podobný problém, bolesť v lonovej časti, asi kosti, svalov, väzov... Je to dosť nepríjemné v noci ked sa pretáčam na posteli a taktiež cez den pri dlhej chozdi alebo len ked urobím zlý pohyb... Máte s tým skúsenosť? Ako dlho to trvalo? Dal Vám na to niečo lekár? Vopred ďakujem za odpovede a rady 😉

nupta
23. bře 2016

Nemám zkušenost, ale nepřijde mi to zvláštní vzhledem k tlaku bříška do okolního prostoru. Někdo zase musí pořád chodit na záchod, jak mu děloha utiskuje močák. Mě zase bolely úpony na bocích, což k druhému trimestru patří, jak mi řekla doktorka. Neřešila bych to, zeptala bych se na příští kontrole.

monikagurthova
23. bře 2016

@adusqa ahoj ja ano, dle doktora je to rozestup stydké spony a léčí to injekcemi. Takze az pujdes na kontrolu doporučuji se zmínit ja to nechávala bejt prave kvůli radám, ze se mi to dole roztahuje jak roste deloha. Měsíc jsem trpěla jak zvíře az když me vzbudilo každé otočení s nemohla se sama zvednout z křesla a vyjít schody tak jsem to dr. řekla a dopadlo to takhle....teď jestli to nedáme do kupy tak budu muset rodit císařem ať se mala otočí či neotoci. Nechci te strašit, ale radši se doktorovi zmin, ja se nechala ukolebat a dopadlo to takhle

adusqa
autor
23. bře 2016

@monikagurthova Ďakujem pekne za radu, doktorovi sa o tom určite zmienim len som nevedela či mám čakať ešte dva týždne do poradne alebo za ním zájsť skôr, no uvidím asi podla dnešnej noci či to nebude horšie ako minulú.... 😝

monikagurthova
23. bře 2016

@adusqa Jako jestli se to bude zhoršovat tak na nic nečekej, muže to byt to roztshovani a nemusí....držím pěsti, ať jsi co nejdřív v pohodě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru