Jméno pro chlapečka?

angipe
1. čer 2016

Ahojky mamky, poradte prosim. Vybirame jmeno pro chlapecka a nejak se nemuzem rozhodnout a ani se mi moc jmen nelibi.
Jaka jmena maji vase deticky, nebo ktera jmena se libi vam?
Dekuji za inspiraci 🙂

sanylangova
1. čer 2016

Ahoj,tak ja mam dva kluky,první se jmenuje Honzík a druhy Samuel...Dalsi klucici jmena který se mi ještě líbí jsou Tadeasek,Filipek,Matyáš,Patrik..je plno hezkých jmen a těžký vybrat jen jedno 🙂.

eloana
1. čer 2016

my mame trosicku netradicni....nebo nee tak pouzivana jmena.... Jachym a Prokop

no_title
1. čer 2016

Už máme rozhodnuto 🙂 Daniel 🙂 Ještě tak aby bylo komu ho dát 😀

danyysek
1. čer 2016

Nejdřív bych se rozmyslela, jestli chcete normální časté české jméno(Josef, Petr, Martin,...), nebo něco exotičtějšího(Tobias, Andrej, Damian Nicolas), nebo starší české jméno (Hynek, Vincent). Jestli má být dlouhé(Sebastien, ....)/krátké (Jan, Adam, Vít,...) - vzhledem k přijmení. A taky jestli jich má být hodně (Matyáš, Tomáš, Daniel, Jan, Jakub,...)

určitě bych si dala jen pozor, aby křestní jméno nekončilo na písmeno, kterým začíná přijmení u kluka, přijmení má na pořád 🙂

Ale mě osobně se líbí: Matyáš, Daniel, Viktor, Adam, Simon, Patrik, Petr, Eliáš.....

jak řiká sanylangova, je to těžké vybrat jen 1. Já bychmusela mít tak alespon 20 dětí, abych uspokojila to, jaká jména se mi líbí :D 🙂 Klidně piš IP, můžeme se o jménech bavit tam (baví mě jména 🙂 )

leikkka
1. čer 2016

My máme Vojtěch a Vendelín

frndafrrr
1. čer 2016

Dali jsme Radek a Matěj, pokud bude do třetice chlapeček tak se rozhodujeme mezi Honzíkem a Vítkem.

alischkar
1. čer 2016

Ondra 🙂

zuzineckah
1. čer 2016

Mě se líbí hodně netradiční jména. Pro případ, že by naši holce dorostl pinďour je v papírech zapsané jméno Lucas 😀
Jinak se mi líbí Noel, Nico, nebo Damián. Ale dala bych je jenom kdybychom žili v zahraničí 🙂

properjoey
1. čer 2016

Záleží tedy co chceš, nám se líbila Arjan, ale není tu uznaný a muselo by se vést řízení, takže nakonec Jan 😀

mr_falko
1. čer 2016

mám ráda jména, který moc lidí nemá - takže ve výběru byli Alex, Hugo, Nathan, Tobin, Timon, Sam, Ben, Theodor, Leo, Richard, Robin a Simon. Nakonec vyhral Maxmilian

pav_la
1. čer 2016

My máme typicky české příjmení a máme Lukáše, Pavla a Marka. Jinak se mi líbí ještě Šimon nebo Štěpán. Manžel chtěl Josefa, Václava nebo Zdeňka. Krásných jmen je.

tynice
1. čer 2016

Moc se mi líbí Marcus, ale předběhli mě :D Proto jsme vybrali Teodora 🙂 Krásné a zvučné jméno 🙂 Ale pěkný je i Matyáš

z_u_z_a_n_a_1988
1. čer 2016

Pokud budeme mit druhe dite kluka, tak to bude Hynek..jinak se mi jeste libi Tadeas, Matyas, Elias, Mikulas, Stepan a Simon..

lv
1. čer 2016

Leo, Alan..

gracinka7
1. čer 2016

Filip, Lukáš, Alex a samozřejmě Daník 🙂

hami84
1. čer 2016

Mně by se pro kluka moc líbilo jméno Jonáš 🙂 Není až tak obvyklé.

hz
1. čer 2016

Taky mame Vendelinka 😀

karlajasmine
1. čer 2016

Matyase a Tadease ma ted kazda druha...

izz76
1. čer 2016

Poprvé jsme měli vybrané jméno Samuel,podruhé Richard. Na konec nebyly potřeba 😵 Taky se mi líbí Kristian,Oliver,Eliáš,Filip,Michal,Matyáš. Vůbec se mi nelíbí jméno Josef a jména končící na slav.

andreaandrejka
1. čer 2016

My budeme mít Daníka ♥

dundee88
1. čer 2016

U nás vyhrál Adam, ale líbí se mi také Sebastian, Samuel, Damián, Nikolas, Teodor, Jáchym, Vojtěch, Antonín, Otakar, Ondřej.. je tolik krásných jmen, přesně, je těžké vybrat jen jedno 😉

jaja01k
1. čer 2016

My máme Romana a Josefa. Ještě se mi líbí třeba Martin, Marek, Vladimír 🙂

lavita
1. čer 2016

antonín 🙂

lucianas
1. čer 2016

já vybrala pro staršího Daniel, manžel pak s Danečkem vybrali pro mladšího Marek. spokojená jsem, obě jména se mi líbí 🙂

asongforfay
1. čer 2016

My máme Víta...ještě se nám pro kluka líbila třeba jména Nikola, Jindřich, Daniel nebo Ondřej (ale tak se jmenuje můj muž, tak to nechce)...máme rádi taková tradiční slovanská jména..

hapovab
1. čer 2016

Libi se mi Erik a Tadeas.

iveta93
1. čer 2016

Pro chlapečka jsme měli jasno od začátku... Alexe. Nakonec máme Izabelku. 😀 Ale je potřeba brát v potaz i přijmení. Pokud je přijmení české tak bych dala spíš české jméno. Pokud cizí tak něco "exotického".

lucifereeek
1. čer 2016

máme Michala, líbil se mi ještě Matyáš nebo Tobiáš

hansed
1. čer 2016

Antonín, František, Matěj, Matyáš, Vincent...

alikam
1. čer 2016

Dominik, Patrik, Radek, Marek.. 🙂 Nějak mám asi úchylku na chlapská jména s R 🙂 A teda srdcovka je Samuel, nádherné jméno!! 🙂