• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Levný 3D/4D ultrazvuk, Praha a okolí. Doporučte

27. února 2012 
Ahojky holky, prosím o radu kam na 3/4D ultrazvuk v Praze nebo okolí? aby to nebylo moc drahé :slight_smile: Bydlím v Kralupech nad Vltavou. Díky za rady
26. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. V Gennetu v Liberci jsme platili asi 800kč za 4D ultrazvuk + CD + fotka. Ale už je to skoro 3 roky.
26. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
v IVF Cube v Dejvicích 500Kč. záznam nahrají na flashku.
26. únor 2012 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta79 Ted už chtějí 1300,- :unamused:
26. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co treba Sanus v Hradci Kralove.Neatuji si presne cenu ,ale bylo to min nez 1000Kc.Ikdyz zase cesta,tak se to stejne asi nevyplati
26. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otázka, co je drahé :slight_smile: My se chystáme do Gennetu na Letné (Praha 7). Koho znám tak to tam chválí. Mělo by to stát 1200,- dají ti cd a fotku. Prý jsou tam hrozně milí a trpěliví a mají na tebe celou hodinu. V případě, že by se mimčo nenatočilo a tudíž se nepovedlo nic ukázat, vybírají poplatek myslím 360,-Kč. Když si tam zavoláš, všechno ti řeknou :slight_smile:
26. únor 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
v praze to bude asi všude stejné...my byli na praze 6 a za 1200 záznam a fotka, doma jsme si pak ze záznamu udělali fotek kolik chtěli. Peněz nelituji
26. únor 2012 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
S prvni dcerou jsem byla v Podoli, tam chteli 1300, ale udelali i analyzu (popis miminka, velikostni odhady, doktorka pri tom dokonce zjistila, ze ma mala rozsirene tluste strvo, kvuli tomu jsem pak az do porodu chodila kazdych 14dni na ultrazvuky, ale nastesti v poradku). S druhou dcerou jsem si pak nechala udelad 4D u obvodni gynekolozky v P10 a tam chteli 1000. V obou pripadech nahrano na Dvd, v Podoli 1 v Gynfemu 2 fotky. Nicmene v Podoli bych rekla, ze to bylo komplexnejsi. Zabery byly delsi. Je fakt, ze druha dcera byla jeste hlavickou nahoru a hur se hledala, takze nejostrejsi zabery mame nozicku ;)
27. únor 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek