• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Moje miminko přežilo komplikace po amniocentéze

2. listopadu 2015 
@babanci @stelar Doktor si může vypisovat žádanek kolik chce, pokud na daný zákrok nechci, tak jde žádanka do kamen.
1. lis 2015 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ano,tak,tak. Jenze jeste existuji taci,co poslechnou bez vlastniho rozumu,protoze to rekl bily plast. Moje dcera se dokonce bala zmenit lekare,respektive rict mu,ze chce jit k jinemu,protoze stavajici cely rok resil jeji bolest zad brufenem. Mela ale rakovinu a za 6 tydnu zemrela. Proto ta moje skepse,co se tyka zdravotni pece vseobecne. Nekde se indikuji vykony nadmiru a jinde se zase fatalne zanedbaji.
1. lis 2015 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vite proc je ve vyssim veku doporučovaná plodovka? Protoze po 30.roce neúměrně rychle vzrůsta riziko syndromu. Proto radsi ženským doporucujou plodovku, protoze je precejen přesnější nez ultrazvuk..
1. lis 2015 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To,ze se nam muze narodit postizene dite,mame,bohuzel,kazda. Bez rozdilu veku. A ve triceti je zena na materstvi stara? To je dneska tedy kazda druha.
1. lis 2015 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babanci to není úplně pravda, čím je žena starší, tím je i starší vajíčko a tedy jeho genetická informace, tedy pravděpodobnost, že se narodí postižené dítě je vyšší. Tak to bohužel je....
A to že ve 30 je "stará" každá druhá je bohužel fakt, nikdo neříká, že to tak není.
1. lis 2015 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Prave ze ten vek hraje roli, ale to je biologie cloveka a to tu nehodlám přednášet učební látku stredni skoly :slight_smile:
Vy jste proste proti plodovce a to vam nikdo nebere, ale tohle vlákno bylo zalozeno pro ty, ktery plodovku bud podstoupí nebo podstoupili, aby poznali a nezanedbali, ze je neco spatne :slight_smile:
1. lis 2015 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babanci doporucuji dhldnout na netu Show Jana Krause z 28.10. Host Tonko Mardesic. Muj lekar.
2. lis 2015 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino bomba :slight_smile: + jsem jeste zkoukla záznam co vystrihali :slight_smile:
2. lis 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@madlis Bohužel má 100% pravdu.. já jsem jasný důkaz :frowning2: :slight_smile:
2. lis 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino hlavne, ze se zařadilo :slight_smile: bohuzel dnesni doba takova je :frowning2:
2. lis 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek