Screening 1. trimestr. Měly jste s sebou partnera?

petule123
5. říj 2011

Ahojky holky 😉 Mám před sebou screening v 1. trimestru a chtěla bych se zeptat, zda jste některá měla s sebou partnera. Jestli to má cenu takhle brzo. Nerada bych pak dostala vynadáno, že tahám někam bezdůvodně 😀 Ale ráda bych, aby partner viděl prcka nejen na fotce 😉 Dííky 😉

janaj0
5. říj 2011

@petule123 určitě to cenu má, můj manžel byl nadšený. A vidět už je celé mimčo, jen maličké 😉

adinkam
5. říj 2011

ja jsem taky urcite pro..pritel z toho byl nadseny..jde tam videt uplne vsechno a je to nadherny zazitek pro oba🙂 a co jsem tam byla tak vsechny maminy mely doprovod..

petule123
autor
5. říj 2011

Juu tak to jsem moooc ráda 😉 Páč doma mi je vyčítáno, že já prcka vidím u dr. na ultrazvuku každou chvíli a on nic 😀 Tak teď ještě aby to dobře dopadlo a budu úplně spokojená 😉

andelka
6. říj 2011

rozhodně to cenu má, muž byl u obou NT a byl nadšený, je to krásný zážitek. Měl pak jít ještě se mnou na echo srdíčka, ale to ho na poslední chvíli neuvolnili z práce, takže vlastně malého viděl na utz poprvé a naposled na tom screeningu a když s emi teď blížil 12tt, tak se hned ptal, kdy půjdeme se podívat na miminko. Navíc jsem měla trochu nervy pokaždé, takže bylo super že seděl vedle mě a držel mě za ruku 🙂 A před náma byla paní, s manželem a dvěma dětma 🙂 Doprovod se dokonce doporučuje 😉

petule123
autor
6. říj 2011

Holky moc díky za vaše názory. Hned jsem o 100% klidnější 😉 A konečně to budeme prožívat oba dva nejenom já 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru