Screening v 1. trimestru ve FN Olomouc, kolik stojí?

nikinka2505
3. dub 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik stoji screening v 1.trimestru ve FN v Olomouci?

berenika39
3. dub 2014
anulilinkaaa
5. dub 2014

Pokud máš žádanku tak by neměl stát nic. Já teda za něho nic neplatila.

michelle1
5. dub 2014

Se zadankou zadarmo

donnald
5. dub 2014

@nikinka2505 Teď tam byla ségra a protože ji její dr. z nepochopitelných důvodů nenapsala žádanku, platila 1000,-Kč. Ale jak píšou holky, se žádankou zadara 🙂. Co mě ale na FN hrozně udivilo a nemile překvapilo (jsem zastáncem genetiky u dr. Poláka 😀 😀 😀 ), že sestře v den genetiky udělali ultrazvuk, pak nabrali teprve krev a řekli ji, že pokud se nikdo neozve do 15:30 ten den, tak je vše OK. Takže byla celý den ve stresu, jestli bude nebo nebude volat cizí číslo 😠 . Což u Poláka bylo super, že krev se brala předem a při ULT už pak člověk rovnou dostal i zprávu do ruky 😀 😀 😀 .

coreprincess
22. dub 2014

pokud máš žádanku od dokrtora tak neplatíš nic jinak myslim že 1000

mar8
30. dub 2014

platí se jen poplatek Kč 30,-

martakl
16. kvě 2014

Holky, jsme taky objednaní na screening do fakultky a zajímalo by mě, jestli nám tam už řeknou pohlaví? Nemáte některá zkušenost?

malija
16. črc 2014

Holky jít radší na screening do FN v Olomouci nebo do Centra Dr. Poláka? Četla jsem spoustu pozitivních i negativních ohlasů na oba. Díky za pomoc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru