Klidový režim 26+3. Co si pod tím představit?

katanovobran
21. kvě 2022

Ahoj holky polezela sem si dva dny v nemocnici tvrdlo mi břicho.Pustili mě domu na klidový režim dostala jsem antibiotika na vkládání,utrogestan 2x denně na polykání a magnosolv 2x denně a řekli klidový režim,co si pod tím mám představit jen na záchod a zpět nebo trosku mohu doma něco udělat za nějaký čas ? Čípek mám psáno pastozne sakrální to nevim absolutně co znamená 😀 navíc sem se chtěla ještě zeptat mám po těch dávkách magnezia v kapackach o dost menší pohyby než před tím muže ro byt tím Magnezkem ? Díky moc za odpovědi

rovenska
21. kvě 2022

@katanovobran já mám klidový režim wc sprcha nohy nahore čípek vám nemerily ?

katanovobran
autor
21. kvě 2022

@rovenska ano čípek mám napsáno 3cm

katanovobran
autor
21. kvě 2022

@rovenska kvůli čemu mate klidový ?

rovenska
21. kvě 2022

@katanovobran tak bych řekla ze ho mate normální 🙏🏻 Vynechala bych sex tahání těžkých věci ☺️ A no stres odpocivala pocitově. Já nemám čípek žádný otevřená na prst od 26 týdne dnes sem už 36+0

katanovobran
autor
21. kvě 2022

@rovenska žádný čípek ?? Tak to je tedy mazec že stále držíte takhle to jste strašně moc statecna 😊 musí to byt na palici takhle lezet.Taky vám tvrdlo břicho ?

rovenska
21. kvě 2022

@katanovobran ano žádný ležela sem dvakrát v nemocnici břicho ani netvrdne spis zánět, ale ten sem nepocitovala žádný výtok svědění nic. Věřte na palici to bylo 😂 10 týdnu v postely mám začít pomalu pohyb a dnes sem skoro nezačala ani tělo je unaveny 😂 Si říkám jestli to neodležím do porodu 😂😂

katanovobran
autor
21. kvě 2022

@rovenska mě prave dali taky antibiotika a vůbec sem netušila ze by bylo něco špatně 😀 no to vám věřím po 10ti týdnech vstát to musí byt tedy něco

rovenska
21. kvě 2022

@katanovobran no moc sem kroku neudělala 😂 takže asi tak chce to klid a věřit svému tělu každý týden navíc sem si skrtala. Ještě týden sem 37+0 malá bude brána jako donosena 🙏🏻 Ale samozřejmě budu rada když vydrží do června

fouskovi
21. kvě 2022

@katanovobran asi takhle od 30tt týdne my nakazali klidový režim hrozil předčasný porod, doma 3 lety syn moc se to nedalo a syn u mě v bříšku vydržel skoro do termínu

katanovobran
autor
21. kvě 2022

@rovenska tak budu moc moc držet palce ❤️❤️

rovenska
21. kvě 2022

@katanovobran taky je držím to dáte 🙏🏻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru