Více vody. Co znamená hraniční polyhydramion 90 mm?

natyaska
17. kvě 2022

Ahoj jsem tehotna 31tt a dnes sem byla na kontrole kde mi rekly ze mam vice vody, ze miminko vypada v poradku a nic vic. Ve zprave mam napsano hranicni polyhydramion 90mm nevite nekdo co to znamena?Jaka je to hodnota AFI?Tu bohuzel ve zprave nemam. Bojim se aby neslo o VVV. Dekuji

rovenska
17. kvě 2022

@natyaska mas více plodové vody pokud je vše ok neřešila bych také sem měla a teď už mám akorát říkají ☺️☺️

lu_ta
17. kvě 2022

Taky jsem měla, řekli mi to až na první kontrole v porodnici v 38+2. Ke konci těhotenství by měla voda ubývat a to se u mě nedělo a ještě váhový odhad 4 kg. Měla jsem obří břicho. Už mě domů z porodnice nepustili a vzhledem k předchozímu císaři a uzavřeným cestám, mi hned na odpoledne naplánovali sekci. Dnes jsou synovi dva roky a je v pořádku...

natyaska
autor
18. kvě 2022

@rovenska a ve kterem si byla tydnu kdyz ti rikaly ze ji mas vic? 🙂)

rovenska
18. kvě 2022

@natyaska 30 týden teď jsem 35+4 a mám ji akorát ☺️

natyaska
autor
18. kvě 2022

@rovenska a muzu se zeptat jake si mela hodnoty? Teda pokud ti je rekly 🙂 ja mam tech 90mm ale nevim kolik je to cislo AFI to mi nerekly tak ani nevim o kolik ji tam mam vic :(

rovenska
18. kvě 2022

@natyaska to už nevím ty jo protože mě hrozil stále hrozí predcastny porod . Ale bylo ji dost fakt i břicho se jim zdalo větší tím pádem 😂 a buď v klidu opravdu to bude ok uvidíš ☺️☺️☺️

natyaska
autor
18. kvě 2022

@rovenska jo tak predcasny porod mi hrozy taky 🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣 nicmene me vic trapi ta voda … ale nikdo nic neresil a byla sem primo v rizikove poradne v nemocnici tak si rikam ze to bude vsechno dobry, kdyz me normalne pustili domu a na kontrolu az za 14 dni. Ale dekuji za info, cloveka to aspon trochu uklidni 🙂

rovenska
18. kvě 2022

@natyaska určitě buď v klidu já i ležela v nemocnici a divej stále celá prvne po týdnu pak po 14 dnech kontroli vždy vše ok. Mám teda přísný klidový režim ale držíme ☺️☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru