Těhotenská průkazka

Těhotenská průkazka je základním dokumentem, který dá každé těhotné ženě její lékař - gynekolog. Průkazka se těhotné ženě vystaví do 13.týdne těhotenství18.

Těhotenská průkazka slouží k zaznamenávání zdravotního stavu, tedy výsledků veškerých prohlídek v těhotenství7, které probíhají v poradně pro těhotné. Protože je v ní zaznamenám celý průběh těhotenství24, je potřebné, aby ji těhotná žena měla vždy při sobě.

Těhotenská průkazka

Více o těhotenské průkazce na modrykonik.cz

Hodnocení a zkušenosti s těhotenskou průkazkou

Máš zkušenost s těhotenskou průkazkou?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
brookmichaela  23. kvě 2016

9tt

Svoji těhotenskou průkazku jsem dostala již v 9tt. Měla jsem neskutečnou radost! Když jsem ji ukázala babičce, tak se hezky pousmála jak se od její doby věci mění a máme všechno lepší. :-)
ecajcz  7. bře 2016

:-)

To já ji dostala náhle, když mi potvrdili že jsem těhotná. Ani jsem nevěděla, že mi ji dají, čuměla jsem na to jako puk. Teď jsme oznamovali rodině tatínka, že jsem těhotná. Řekla jsem, lásko podej mi průkazku, vtipné bylo, že nikoho nenapadlo těhotenskou. Mamka se smála a říkala: "Já myslela, že nám chceš ukázat nějakou vtipnou fotku :D."
apacheee  7. lis 2014

Průkazka - meta všech budoucích maminek:)

Na svoji první průkazku jsem se neskutečně těšila. Dostala jsem ji ve 12. tt po screeningu a zjistila jsem, že se nic nezměnilo:) Chtěla jsem si ji na památku okopírovat, ale porod mě zaskočil naprosto nepřipravenou, takže jsem to bohužel nestihla:(
1 člověk považuje za užitečné

Přihlas se do těhotenského newsletteru