Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

3 zkušenosti

Dát dětem to nejlepší z přírody je pro všechny maminky samozřejmostí. Péče o jejich jemnou pleť se stává každodenním rituálem, který si zasloužíte užívat naplno.

Česká certifikovaná přírodní a BIO, aromaterapeutická a tělová kosmetika Nobilis Tilia, jejíž historie sahá do roku 1994, se může chlubit certifikacemi CPK a CPK BIO. S přírodními materiály zacházejí šetrně a ctí poctivou práci.

Dětský koupelový olej Ríša

Lachtan Ríša je vyvinutý speciálně pro péči o citlivou pokožku dětí již od narození. Neobsahuje žádné éterické oleje ani alergeny. Šetrné složení zabraňuje vysoušení, pokožku zvláčňuje a zanechává ji sametově hebkou.

Dětský mycí olej na zadečky Míša

Mýval Míša důkladně, ale šetrně, vyčistí pokožku dětských zadečků, které se celý den těsnají pod plenkami. Jeho jemná konzistence zvláční a vytvoří ochranný film, čímž působí jako prevence před vznikem opruzenin. Je určen všem rodičům, kteří upřednostňují ekologické řešení čistoty před jednorázovými ubrousky.

Dětský BIO sirup s jitrocelem Emílek

Lahodný a zdravý sirup s jitrocelem dětem nejen chutná, ale uleví jim při nachlazení, má tišící účinky a zároveň usnadňuje trávení.

Dětská pěna do koupele Matylda

Koupelová pěna Matylda pokožku nevysušuje, ale udržuje ji vláčnou a dostatečně hydratovanou. Směs éterických olejů z pomeranče, meduňky a koriandru navíc harmonizuje dětskou mysl a přináší radost a klid, čímž dětem pomáhá při usínání.

Sada K narození miminka

Míša a Ríša je správná dvojka zvířátek, která v dárkovém balení vykouzlí radost v očích každého děťátka.

Sprchový gel Vendelín

Přírodní sprchový gel s pomerančovou vůní si užijí všechny děti od 9. týdne. Je lehce pěnivý, šetrný a jemný k pokožce, zároveň s hydratačními účinky. Dětskou pokožku zvláčňuje, vyživuje a zachovává její zdravou odolnost. Gel udržuje zdravé pH pokožky a hodí se pro každodenní použití, kterému lze jen těžko odolat.

Šampon s medem a heřmánkem Toník

Jemný přírodní šampon s vůní heřmánku šetrně myje dětské vlásky, vyživuje vlasovou pokožku, usnadňuje rozčesávání a neštípe do očí. Je účinný při ošetření šupinatosti ve vláskách miminek.

Ochranný krém Olinka

Jemný k pokožce díky šetrné přírodní receptuře, přesto silně vyživující a ochranný. Obsahuje vysoké množství BIO olivového oleje a včelího vosku, proto je vysoce odolný proti vlhkosti a skvěle chrání pokožku proti podráždění a vysušení, způsobenému mrazem či větrem. Vytváří na pokožce účinnou aktivní ochrannou vrstvu, aniž by zabraňoval jejím přirozeným funkcím.

Osvěžovač vzduchu pro miminka

Osvěžovač vzduchu s rozprašovačem provoní, pročistí a zvlhčí vzduch v místnosti. Obsahuje velmi jemnou koncentraci BIO éterických olejů, proto je vhodný už od narození na usnadnění dýchání miminka při zahlenění. Podporuje klidné dýchání a klidný spánek, rozpouští hleny, zmírňuje zduření nosní sliznice.

Přečtěte si detailní recenze maminek z Modrého koníka:

Kde koupim přírodní kosmetiku pro děti a novorozence Nobilis Tilia?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s dětskou kosmetikou Nobilis Tilia

Máš zkušenost s dětskou kosmetikou Nobilis Tilia?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
konik_testuje  21. říj 2021

Aromaterapeutická kosmetika je to, co potřebujete

Značku Nobilis Tilia jsem sice znala, avšak dosud jsme neměli tu čest otestovat ji na vlastní kůži. Tím, že se nám dostala do rukou, se nám dostala zároveň pod kůži. U nás doma budou produkty této značky pečené, vařené. Sortiment Nobilis Tilia je opravdu obrovský a já už mám vyhlédnuté další produkty, které neprodleně potřebujeme. ;) Líbí se mi její aromaterapeutické účinky, přírodní složení, jemná vůně, a především skutečné výsledky, které lze pozorovat již po pár použitích.
(7 fotek)
  • Dětský koupelový olej Říša zanechal pokožku našeho tříměsíčního prcka hebkou a vláčnou. Jelikož je tento olejíček bez vůně, pokožka zůstala hydratovaná, přesto neztratila tu osobitou úžasnou miminkovskou vůni.
  • Dětská pěna do koupele Matylda prošla zatěžkávacím testem – citlivou pokožkou se sklonem k atopii našeho syna.
  • Dětský mycí olej na zadečky Míša šetrně a důkladně vyčistí, ale zároveň díky olivovému oleji a včelímu vosku vytvoří ochranný film a bojuje tak proti vzniku opruzenin a jiných podráždění.
  • Dětský BIO sirup s jitrocelem Emílek nám skutečně pomohl s nachlazením a s následným doléčením.
lucietamamieta  11. lis 2021

Úžasná kosmetika.

Nobilis Tilia miluji. :)
Máme doma už pěknou sbírku a jsem neustále spokojená.
A není to kosmetika jen pro malého, ale i pro mě.
Nakupuji i éterické oleje a mám krásně provonený život. 💜
Jediné co bych snad vytkla je cena.
tratatundra  22. říj 2021

Dětský mycí olej na zadečky Míša

Míša je skvělý. Objevila jsem ho při druhém dítěti, do té doby jsem používala konkurenční. Míša mi, i díky své jemné vůni, vyhovuje víc. Dětskou pokožku nedráždí a proti jednorázovým vlhčeným ubrouskům má za mě pouze výhody. A lze jej využít i v terénu. Jednoduše sbalíte suché ubrousky a olej v rozprašovači a poslouží vám kdekoliv. Super je i možnost dávkování podle míry znečištění.
  • hezká vůně
  • nedráždí pokožku
  • možnost využít i mimo domov
  • dávkování dle míry znečištění
  • šetrnější než vlhčené ubrousky
  • žádné