Go for Expert Eco Friendly prostředek na čištění toalety

I k čištění WC lze přistupovat zodpovědněji. Z řady výrobků Go for Expert Eco Friendly je k tomu určen prostředek na čištění toalety (1 l).

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesou evropskou certifikaci EU Ecolabel, která zaručuje, že jsou ve srovnání s běžnými prostředky šetrnější k životnímu prostředí. Všechny suroviny v nich použité pocházejí z udržitelného zdroje a jsou biologicky rozložitelné.

Díky vysokému zastoupení účinných složek jsou produkty hospodárnější. Jsou navrženy tak, aby jejich hlavní dopad na životní prostředí byl minimální během celého životního cyklu – od těžby surovin, přes výrobu, balení a dopravu, až po způsob použití a využití.

Vlastnosti

• splňují přísné ekologické standardy,
  • obaly jsou plně recyklovatelné,
  • nesou evropskou certifikaci Ecolabel - prošli nezávislým hodnocením, na jehož základě splňují přísné ekologické a bezpečnostní požadavky,
  • jsou uznávány v celé Evropě.
Kde koupím prostředek na čištění toalety Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnocení a zkušenosti s WC gelem Go for Expert Eco Friendly

Máš zkušenost s WC gelem Go for Expert Eco Friendly?
kveta1  17. dub 2022

Gel na toaletu

Tento gel příjemně voní a super pění. Toaletu dobře a bez problému vyčistil, já jsem s ním spokojená. Jen jedno vytknu a to, že díky tomu, že je průhledný není dobře vidět kolik ho tam dávám. Jinak určitě doporučím všem vyzkoušet.
  • voní jemně
  • pění
  • Eco přípravek
  • čistí
  • průhlednost
limali  17. dub 2022

Eko čistenie wc

U tohoto wc gélu sa žiaľ potvrdilo pravidlo, že s usadeninou, tvrdou vodou a wc nečistotami si poradia len agresívnejšie čističe. Nevadilo mi, že je bez parfemácie, práve naopak. U bežných čističov sa mi wc čistí nepríjemne. To, že je priehľadný troška komplikovalo dávkovanie. Najprv som ho dala málo, potom zas veľa. Neporadil si žiaľ ani s malou usadeninou.
  • - eko
  • - bez parfemácie
  • - neporadí si s väčšími nečistotami
  • - priehľadný produkt sa na bielej mise ťažšie dávkuje
bednaluca  17. dub 2022

Čistič toalet

Vyhovuje mi, že není zbytečně převoněný, skvěle pění, dokonce mi vyhovuje i že je čirý.
Možná by mohl být hustější, a ocenila bych kdyby na obalu bylo uvedeno kompletní složení
  • Krásně pění
  • Odstraňuje i menší nános vodního kamene
  • Bez zbytečných barviv
  • Bez agresivní parfemace
  • Mohl by být hustější
  • Není uvedeno kompletní složení na obalu
jitulkabobulka  17. dub 2022

Čistič WC

Tento prostředek bych přirovnala k levnějším čističům WC. Nijak neohromil a nenadchl. Běžně nečistoty zvládl. S větší usazeninou měl problém. Vyhovuje mi jeho nezapáchavost a průhlednost. Záchod byl po vyčištění lesklý. Možná ho ještě někdy koupím.
  • Nesmrdí
  • Eko
  • Nevyčistí větší usazeniny
hanulkapal  16. dub 2022

Čistič wc - neohromil, ani nezklamal

Wc čistič byl první prostředek z této řady, kterou jsem měla možnost vyzkoušet a za tuto zkušenost moc děkuji :-) Co se týče konkrétního výrobku, tak za mne moc neobstál, měla jsem od něj větší očekávání. Vzhledem k absenci zabarvení skončil párkrát spláchnut bez delší doby působení. Jsem zvyklá, že po použití jde nějakou dobu přípravek v místnosti cítit, což ve mě probouzí pocit čistoty, toto mi u výrobku také chybí.
  • Nedráždivý
  • Velké balení mne mile překvapilo, beru jako velké plus
  • Slabá vůně, ale to naopak může někomu vyhovovat
  • Průhledná barva prostředku, nejde vidět ani použité množství, ani to, zda tam prostředek vůbec je, za sebe ho asi používám tím pádem více
  • Máme velice tvrdou vodu a na vodní kámen je bohužel krátký
smekalovamo  14. dub 2022

Čista toaleta

Tento gel mě bohužel nějak neoslnil.
  • Uzávěr jsem měla co dělat i já,abych ho odšroubovala😁
  • Nevoní
  • Gel je průhledný,není vidět množství
monikamas  14. dub 2022

Čistič toalety

Jediná vlastnost, která se mi na tomto prostředku líbila, byla jemná vůně. Nelíbí se mi zápach chloru u konkurenčních značek, proto mám na záchodě difuzér. Ovšem jeho čistící síla je velmi slabá - zanechal po sobě vodní kámen.
  • vůně
  • minimální čistící síla
pavlunazmesta  12. dub 2022

Čistič WC

Záchod slušně umyl, příliš si však neporadil s vodním kamenem. Hodilo by se, kdyby byl aspoň lehce obarven… kvůli viditelnosti aplikace. Nevadí mi, že je bez vůně. Není příliš řídký
  • Ekologičnost
  • Konzistence
  • Průhlednost
  • Neodstraní vodní kámen
veverka.terka  12. dub 2022

Průměrný čistič

WC vyčistí vcelku slušně,pokud ovšem v tom WC vydrží a někdo ho nesplachne a stihne účinkovat. Není vidět,takže bohužel ostatní členové rodiny neví,že je tam aplikovány čistič a spláchnou třeba po 15 minutách aplikace,což je bez efektu.
  • Dobre čistící schopnosti
  • Není vidět,je průhledný
  • Nevoni
eloise02  11. dub 2022

Čistič toalety

Zde kladně hodnotím hustou konzistenci. Bohužel nevoní, což je škoda. Záchod vyčistil, ale nenadchl mě tolik, abych ho vyměnila za osvědčené přípravky, které léta používám. Špatně je i to, že není vidět, kde je vlastně nanesený.
  • Taková středná třída ve své kategorii
  • Hustota
  • Ekologický
  • Nevoní
  • Je průhledný - není v míse vidět
jajaneu  10. dub 2022

Čisté WC během chvilky

WC čistič nemá žádnou patrnou vůní, což mi vyhovuje protože nemám ráda vůní desinfekce. Efektivne odstraní veškeré usazeniny a nečistoty. Mohl by být obarvený aby byl na bílé toaletě při nanesení vidět.
Opět chválím Eco Friendly produktu.
  • Síla
  • Recyklace obalu
  • Průhledný gel není na WC vidět
prekvapenamatka  9. dub 2022

Nezklamal, možná trošku překvapil

Účinností je gel srovnatelný s chemickými prostředky, tedy musím říci, že na to, že je eko, je opravdu skvělý - dobře odstraňuje usazeniny na dně toaletní mísy.
Stejně jako u dalších prostředků této řady postrádám vůni, i když v případě tohoto gelu mi to vadí ze všeho nejméně. Trošku hůře se poznává, zda je gel nanesený skutečně všude - a to kvůli tomu, že je gel bezbarvý.
Účinnost je ale slušná, tedy příště po něm sáhnu s klidem znovu raději než po chemickém prostředku.
  • odstraňuje usazeniny
  • účinnost
  • absence vůně
kristl28  6. dub 2022

Prostě klasika

Vůně je opět super, jeho konzistence je hustá a průhledná.
Určitě je super, že je eco a vyrovnává se své chemické konkurenci 😉Uvítají ho všichni,kteří myslí na životní prostředí. Určitě neurazí, ale ani nenadchne, je to prostě prostředek na wc. Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet.
  • Vůně
  • Konzistence