Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hasbro Play-Doh Zubař

Play-Doh Zubař od Hasbro je skvělá zábava pro malé zubaře. Vymodelují s ním nové zoubky nebo vyvrtají kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučí se správnému čištění zubů nebo vytvoří rovnátka.

Hasbro Play-Doh zubař

Zábavná a zároveň i náučná hra určena pro kreativní a tvůrčí děti. Dítě si dokáže reálně představit zoubky v ústech a možná i ztratit strach ze zubaře. Vždyť také i ten musí vykonávat své povolání.

Značka Play-Doh od Hasbro využívá kvalitní materiály, veselé barvy a snadnou manipulaci ideální pro dětské ručky. A právě Play-Doh Zubař je pro ně jako stvořený.
Vaše dítě může vyrábět rovnátka a čistit zuby na legrační hlavě. Set je dodáván se zábavnými nástroji pro všechny druhy zubních her a tři kelímky Play-Doh modelíny.
Součástí hracího setu je hlava s ušima a mnoho zubařských nástrojů - pinzeta, zrdcadlo, elektrická vrtačka, kartáček a váleček.

Hasbro Play-Doh Zubař

Speciální modelovací hmota anebo inteligentní plastelína Play-Doh umí mnoho věcí, dokonale se přizpůsobí představivosti a nadchne malé děti pestrými duhovými barvami. A navíc je zdravotně nezávadná. Je totiž vyrobena z vody, mouky a soli, takže pokud si váš drobeček uzobne z plastelínového borůvkového koláče za vašimi zády, nemělo by se mu nic stát. Samozřejmě plastelína není v žádném případě primárně určena k jídlu.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se zubařem Play-Doh od Hasbro

Máš zkušenost se zubařem Play-Doh od Hasbro?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení