Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Opalovací přípravky Baby sebamed

Opalovací přípravky Baby sebamed kůži hydratují, aby se nevysušovala, dále poskytují vysoce efektivní ochranný systém proti UVA/UVB, neobsahují olej, čímž neucpávají póry. Snadno se nanáší bez pocitu mastnoty, nezanechávají bílé stopy. Jsou odolné proti vodě a písku. Neobsahují alkohol, barviva, parabeny, parafín, sloučeniny PEG a PABA ester a akrylamid.

Baby sebamed dětský opalovací spray OF 50

Účinná ochrana před sluncem pro obličej, dlaně a suchá místa na těle. Dětský opalovací spray poskytuje vysokou ochranu a snižuje riziko vzniku rakoviny kůže, spálení pokožky a alergických reakcí na slunce. Působí jako efektivní prevence spálení pokožky vašeho miminka. Vysoce efektivní ochranný systém proti UVA/UVB s mikropigmenty a zvlhčujícím komplexem působí proti poškození a podráždění pokožky. Je odolný proti vodě a písku. Neobsahuje alkohol, barviva či parabeny, což ocení i jemná a citlivá kůže. Neobsahuje olej a neucpává póry – je nekomedogenní.

Baby sebamed dětský opalovací spray

Baby sebamed dětské opalovací mléko OF 50

Účinná vysoká ochrana před sluncem pro tělo. Dětské opalovací mléko poskytuje vysokou ochranu a působí jako efektivní prevence spálení pokožky. Zvlhčující komplex zajišťuje intenzivní hydrataci, a tak brání vysušení pokožky. Vysoce efektivní ochranný systém proti UVA/UVB s mikropigmenty působí proti poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření. Vitaminy E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk. Neobsahuje olej, čímž neucpává póry. Snadno se nanáší bez pocitu mastnoty, nezanechává bílé stopy. Je odolné proti vodě a písku. Neobsahuje alkohol, barviva, parabeny, parafín, sloučeniny PEG a PABA ester a akrylamid.

Baby sebamed dětské opalovací mléko

Baby sebamed dětský opalovací krém OF 50

Vysoká ochrana před sluncem pro obličej, dlaně a suchá místa na těle. Dětský opalovací krém poskytuje vysokou ochranu a působí jako efektivní prevence spálení pokožky. Zvlhčující komplex zajišťuje intenzivní hydrataci, a tak brání vysušení pokožky. Vysoce efektivní ochranný systém proti UVA/UVB s mikropigmenty působí proti poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření. Vitaminy E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk. Neobsahuje olej a neucpává póry. Snadno se nanáší bez pocitu mastnoty, nezanechává bílé stopy. Je odolný proti vodě a písku. Neobsahuje alkohol, barviva, parabeny, parafín, sloučeniny PEG a PABA ester a akrylamid.

Baby sebamed dětský opalovací krém

Přečtěte si, jak dopadlo testování maminkami z Modrého koníka:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s opalovacími přípravky Baby sebamed

Máš zkušenost s opalovacími přípravky Baby sebamed?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení