Hodnocení a zkušenosti s dětskými plenami

Máš zkušenost s dětskými plenami?

Plenky Fred & Flo Premium

linusha  16. bře 2024

Fred and Flo vel.1

Plenky jsme dostali v porodnici a byly bezvadné. Jsou pro váhu 2-5kg takže sednou i na drobka s porodní váhou pod 3 kg.

k.tee  22. čer 2022

Vyhovují, budeme jim věrní

Plenky Bebelo nás mile překvapily. Syn na ně neměl žádnou nežádoucí reakci. Dobře padnou a nezruinují rozpočet.

konik_testuje  22. čer 2022

Cenově výhodné, perfektně padnoucí a vhodné pro citlivou pokožku

Plenky jsou bez parfemace, dermatologicky testované a vhodné i pro citlivou pokožku. U našeho malého testera nenastala žádná reakce, zarudnutí či vyrážky. Všechno, co má zůstat v plence, v ní i skutečně zůstalo. A že jsme jim dali zabrat. Zvládly i prokojenou noc bez výměny. Přestože byla plena vážně plná, nikde neprotekla. Povrchová vrstva je jemná a hebká, což pocítíte i na dotek. Díky elastickým upevňovacím páskům se plenky přizpůsobí proporcím děťátka, které se bude moci flexibilně a komfortně pohybovat. Pleny BEBELO si nás získaly tím, že vyhovují i citlivé pokožce, skutečně udrží dítě v suchu až 12 hodin, perfektně sedí a jako bonus jsou cenově výhodné.

sonu_la  21. čer 2022

Testování Bebelo velikost 2

Plenky jsem před testováním nikdy nezkusila. Popravdě neznala. Plenky byly moc fajn.. líbil se mi jejich jednoduchý design. Nikterak nesmrděly, jak tomu u některých plen bývá. Velikost 2 jsem testovala u svého svou měsíčního syna. Velikost odpovídala. Nicméně se stalo, že řidší stolici neudržely, tzv. Průstřel na záda, špinavé oblečení.

miska03  19. čer 2022

Testování plenek Bebelo newborn

Hned po návratu z porodnice jsem měla možnost se synem (2,5 kg) otestovat pleny Bebelo newborn, vel.1. Plenky mají příjemný materiál, jsou měkké. U plen bych ocenila výkroj na pupík, ale tím, jak je plena tenká (je i o něco menší než jiné pleny), tak jsme vždy okraj zahnuly (kvůli pupečnímu pahýlu ) a vše bylo v pořádku. Přestože syn je drobný, tak plena krásně seděla, gumičky kolem nožek dobře těsní a nedocházelo k protečení. Zmiňovaných 12 hodin jsme nezkoušeli, ale 8 hodin v noci nebyl problém. Během testováno nedošlo k opruzení. Pleny mají krásný design a rozhodně je DOPORUČUJI.

lucie7411  19. čer 2022

Bebelo Pants Junior

Plenky musim pochválit a to z více důvodů. Plenky jsou z příjemného materiálu, nešustí a nezapáchají.
Variantu Pants velmi oceňuji při učeni na nočník. Fungují na principu kalhtotek/boxerek. Stačí stáhnout a posadit na nočník a pak opět vytáhnout nahoru. My jsme byli s plenkami Bebelo spokojeni.

renny2022  19. čer 2022

Testování Bebelo mini

Testovali jsme se Samikem, kterému je 5 měsíců. Už po rozbalení mě zklamalo že plenky nemají indikátor vlhkosti, hodně jsme si na něj u jiných plenek zvykli. Nicméně, i bez proužku byly plenky fajn. Samík se tvářil velice spokojeně. O proti jiným značkám mi ve stejné velikosti přišli o něco menší. Jinak si nemůžeme na nic stěžovat. Nestalo se že by protékla moč ani po celonocnim spánku. Je velice fajn že plenky po počůráni nezapáchaji.

la_amanita  19. čer 2022

Testování plenek BEBELO Diapers midi (4-9 kg)

Pro dvouměsíční dceru jsem zvolila velikost midi. V porovnání s plenami, které užíváme běžně - zn. Babylove z dm drogerie - jsou pleny Bebelo o něco větší. Také působí na ohmat papírověji, i když jsou stále tenké, měkké a poddajné. V této velikosti už také nemají indikační proužek. Velmi příjemně mne hned po rozbalení překvapil design, který se drží stále panujícího trendu zvířátek v neutrálních barvách, a také parfemace, je téměř neznatelná a nepůsobí příliš chemicky. Plenky jsem dávala od začátku na den i noc, nicméně po pár nocích jsem od jejich používání na spánek upustila a dávala je jen přes den. Bohužel si neumím představit, že by pleny vydržely 12 hodin, jak je avizováno, i přes den zvládly ty maximální čtyři hodiny, než zpravidla přebalím, jen stěží. Nízká absorpce se projevila zejména u stolice. Když bylo v pleně aspoň trochu načuráno, stolice mého kojeného miminka v polovině případů protekla zády nebo na stehnech. U ostatních plen, které jsme zatím používali - babylove, Pampers, Huggies a Dada - se to stávalo výjimečně. Po pár dnech výlučného používání Bebelo plen se také objevilo mírné opruzení zadečku, což dle ostatních ohlasů byl častý problém. Naštěstí dcera nemá příliš citlivou pokožku a stačilo tedy Bebelo kombinovat s jinou značkou.
Celkově musím říct, že jsem z Bebelo spíše zklamaná. Pro naše dítě, které i přes den rádo spí několik hodin a má řidší stolici plně kojeného miminka, tato značka příliš nevyhovuje. Příště bych je koupila jen pokud by žádná jiná značka k dispozici nebyla, bohužel.

denny27  19. čer 2022

BEBELO Newborn 2-5kg

Plenky jsem do doby testování neznala.
Velikost těchto plenek testovala moje 3 měsíční dcera Emma. Tou dobou měla něco málo přes 3kg.
Nejvíce na plenkách oceňuji to, že udržely zadeček v suchu a po celou dobu testování byl zadeček bez reakcí.

alousek99  17. čer 2022

Spokojenost

Já jsem byla s plenkami Bebelo spokojená. K testování jsme dostali velikost 3 a předtím jsem si ještě koupila velikost 2. Plenky dobře sají a nejdou cítit. Vydrží i celou noc, nikdy neprotekli. Jediné co nevydrželi byla pravidelná ranní nálož, ale to nevydržela žádná plenka, vždy to má až na zádech 🙈🤨 určitě je budeme kupovat dál

adel_si  17. čer 2022

Testování Bebelo 2

Plenky Bebelo jsme testovali 14 dnů. S plenkami jsme byli spokojení, v průběhu testování jsem však dokoupila i větší velikost, protože č. 2 nám nevyhovovaly, ačkoli by měly být do 6 kg. Malá měla v průběhu testování cca 5 kg.
Z plenek není cítit chemický zápach, drží pěkně kolem nožiček. Jediné, co mi chybí je indikační proužek jako mají konkurenční plenky.

flower87  15. čer 2022

Jak jsme testovali plenky Bebelo

Vyhledávám spíše ekologickou drogerii. Proto mě zaujal popisek u plenek Bebelo.

Plenky na první omak opravdu příjemné, spíše papírové (necítíte v ruce plast) a bez zápachu.
Mám nedonošené miminko, takže jsme testovali velikost 1. Velikostně oproti konkurenci, kterou jsme měli už v nemocnici naprosto vyhovující.

Bohužel uváděných 12 hodin v suchu nemohu potvrdit. Delší spánek (cca 3 hodiny) nevydrželi. Zřejmě gumičky u nožiček neudržely, co měly.

Maličký se po plenkách neoprudil, což je záruka toho, že nebudou "chemické".

okinkaa  14. čer 2022

Plenky bebelo vel. č.5

Já se přiznám, že jsem to trošku nevychytala s velikostí plen. Úplně bohatě by nám stačila vel. Číslo 4. Ikdyz u jiných už nám 4rky nestačí a potřebujeme mít 5tky.
Já osobně teda plenkovy kalhotky nemusim, musí se sundavat tepláky než se nasadí a pak zase nandavat. Dítě je neposedne a tak vám to dá nějakou práci než vše v pohodě zvládnete. Ke všemu přišla viróza a dítě mělo průjem, takže jsme museli měnit co chvilku. Ke všemu se mu to na těch pulkach rolovalo asi možná tou velkou velikosti, takže hovinka byla všude jenom tam kde být měla moc ne. Takže za mě bych podruhé už nekoupila. Jediný co beru jako plus,že nám dlouho vydrzeli třeba i půl dne,když teda zrovna nebyl pokakany.

elennka  14. čer 2022

Mile i nemile

Testování 3 dny, malá měla dost výrazné zarudnutí ( spotřeba 15 plen denně, přebalování opravdu každé "čůrání".
Neříkám, že jsou špatné, ale nám prostě nesedly, ale neříkám, že někomu jinému nebudou vyhovovat lépe.

mazeret  13. čer 2022

Spokojenost 😊

My brali plenky Bebelo k moři. Plenky teda výborně sají, protože jsem počítala, že budeme na dovolené dokupovat a ono nic. Ještě se dokonce s nějakou vrátíme domů 😀 běžně používám u syna většinou Lzpilu obyčejné nebo premium a řekla bych, že tyto jsou srovnatelné, ne-li o kus lepší 😊
Mají jemný design. Měkké na omak, gumička dobře sedí. Dostali jsme velikost maxi - syn má cca 76 cm, 10 kg. A hlavně dobře prodychuji, žádný igelit 😊

sistersss  13. čer 2022

Bebelo, mile i nemile!

Člověk míní, zadeček syna mění...
Mé druhé testování na koníku se týkalo plenek Bebelo ve velikosti 4. Vše přišlo v pořádku (1 balík plen, 48 ks) a já se mohla začít těšit na testování. Na omak plenky byly velmi měkké , bez chemického zápachu a příjemné na dotek. Měla jsem obrovskou radost, že by konečně? Syn totiž nesnese kdoví jaké plenky, což byl i důvod mého testování. Musím uznat, že by potřeb větší velikost. Má cca 12kg a tyto plenky jsou určeny 7-17kg a měl je opravdu jen tak tak kolem nožiček. Nejprve jsem zkoušela dávat přes den, vše v pořádky a nikde neprotékaly. V noci bylo také vše bez nehod a to má syn před spaním mléko, takže počůranou plenu má vždy ráno dost.
Bohužel už druhý den jsem si začala všímat, že se mu začíná červenat zadeček a večer už to byl velký průšvih. Ihned jsem s testováním přestala, protože syn opravdu trpěl a bylo mi ho velmi líto.

baja1122  13. čer 2022

Ne vždy stoprocentní plenky

My se synem (2m) budeme hledat jiné značky.
Bebelo se tedy nestane součástí naší domácnosti, neboť jsem s nimi syna musela převlékat i 5x denně.
V noci neuspěly vůbec, ráno v postýlce velká mokrá louže a vždy protekly kolem nožičky - snažila jsem se nasadit lépe, pořádně utáhnout, ale nic nepomohlo. 12 hodin sucha, který obal slibuje, tedy čekejte leda ve snu. :-)
Čekala jsem, že si povedou lépe přes den, ale bohužel. Někdy i po 30 minutách mokrý flíček na dupačkách, takže asi tak.

Je však samozřejmě možné, že synovi prostě a jednoduše nesedí a pro jiná miminka budou ideální volbou. Za nás ne.

vercas01  13. čer 2022

Plenky Bebelo PANTS

Syn ( 20 měsíců) měl možnost otestovat plenky Bebelo Pants.
Plenky mají příjemný povrch, netlačí, jsou dostatečně pružné, nejsou chemicky cítit a ani jednou se našemu malému neposedovi nepovedlo aby protekly. Použití je velmi snadné a rychlé- oceňuji hlavně na cestách kdy není možnost malého někde položit a přebalit v leže. Nemají indikační proužek - mě nevadí, stejně ho nevyužívám syn mi to hlásí sám :-D Oproti ostatním plenkám mají vyšší pas a přijde mi, že v části na prdelce jsou užší oproti jiným plenkám. Pásek na zadní části plenky ( k zabalení použité plenky) se kolikrát odlepil a nalepily se na něj chloupky například z tepláků a potom hůř drží.
S plenkami jsem byla celkově spokojená a určitě ráda doporučím dále.

slunecnice156  13. čer 2022

Novorozenecke plinky

Plenky predcily nase ocekavani. Jak jsem uvedla testovala je ma 4leta dcera i kdyz jsou pro novorozence (neoblekla si je:-D). Miminko se narodi v lete a jiz pomalu kupujeme male plinky. Doma mame jiz baleni DM Babylove, Kolorky, Lupilu a prave vyhrane testovani od Bebelo. Prekvapila nas jemnost a hlavne lehkost plinek! Material oproti Lupilu se neda srovnat. A v pokusech s vodou (Ty si dcera uzila nejvic) vyhraly. Kdyz si k nim clovek pricichne - neciti nic, to je to co jsme hledali. Zadne prehnane beleni ani chemii. Jedine co mi docela vadi, ze na baleni neni uvedeno kolik je tam plastu a dalsich slozek.
Design je take povedeny:-) Jednoduchy a bude se hodit k nasemu prekvapeni v brisku:-):slight_smile:

tangerina  13. čer 2022

BEBELO Pants Junior

Můj syn 2,5 roku testoval plinky pants velikosti 5 (junior 11-20kg)
V testovacím období jsme zrovna zkoušeli odplenkovat, takze natahovací plinka byla vynikající volba. V pase jsou krásné pružné a nikde ho nic neskrtilo (syn váží 14kg)
Zkusila jsem dát i na noc, kdy jsem měla teda nejprve obavy, protože všechny pants doposud v noci protékaly ale zde se žádná nehoda nekonala. Jsou totiž v oblasti zadečku širší než běžné pants (aspoň ve srovnání s těmi, co mám doma). Chemický vůbec nesmrdí, což je super.
Indikační proužek nemají, ale já se stejně podle něj neřídím. Jen to zabalení použité plinky je stejně nešťastně řešené jako u všech pants, zkrátka plínka zabalit nejde, zvlášť takhle větší, takže pokud obsahuje 💩, je lepší ji hodit ještě do pytlíku, jinak se podle mě zabalit nedá.