Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants

Oblíbená značka Pampers pro ty nejmenší nabízí kalhotky Pampers Premium Care Pants.

Pampers Premium Care Pants - děťátku je natáhnete jednoduše jako kalhotky a pak je sundáte v jakékoliv pozici miminka. Měkké volánky kolem nožiček poskytují pohodlí a chrání před přetečením. Použité kalhotky můžete na bocích snadno roztrhnout a odstranit, aniž byste je musely stahovat či "svlékat". Upevňovací páska na zadní straně kalhotek pomáhá při uzavírání pleny po použití.

Pampers Premium Care Pants kalhotky mají i inovační absorpční jádro s 3 absorpčními kanálky, které pomáhají rovnoměrně odvádět vlhkost a účinněji ji vstřebávat (ve srovnání s předchozími verzemi), což snižuje pocit plné, těžké plenky. Pampers Premium Care Pants kalhotky si zachovávají pružnost a strukturu materiálu i po naplnění, čímž drží svůj tvar a zvyšují pohodlí dítěte. Plenkové kalhotky, stejně jako celá linie Pampers plen, zajistí dítěti suchou pokožku až na 12 hodin.

Kalhotky Pampers Premium Care Pants poskytují zároveň mimořádný komfort díky hedvábně jemné zadní straně plenky. Jsou také vybaveny indikátorem vlhkosti, který pomáhá rodičům rozpoznat potřebu plenu vyměnit.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s plenkovými kalhotkami Pampers Premium Care Pants

Máš zkušenost s plenkovými kalhotkami Pampers Premium Care Pants?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost