Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Plenky Pampers Premium Care

Pampers Premium Care jsou nejlepšími plenami nejnovější generace od Pampers. Nabízejí nejlepší ochranu pokožky, o kterou se jemný ale výkonný povrch plen bude starat jako matčino pohlazení. Pokožka miminka tak zůstane jemná, hebká a suchá i díky hedvábnému povrchu se 3 absorbčními kanálky a prodyšné úpravě, která propouští čerstvý vzduch dovnitř a vlhký vzduch ven. Plenka má také indikátor vlhkosti, tvar přizpůsobený pupíku děťátka a snižuje pravděpodobnost nepříjemného protečení a také objem plenky mezi dětskýma nohama.

Pampers premium care

Nebylo by skvělé mít jistotu, že bude vaše děťátko v celodenním komfortu, pohodlí a suchu?

Plenky Pampers Premium Care poskytují vašemu děťátku nejlepší ochranu pokožky a péči a obsahují následující prvky:

1. Hedvábná hebkost: Obklopte své dítě hedvábnou hebkostí. Jemná a měkoučká zadní část plenek zabalí dítě do hebkosti, která je šetrná k jeho pokožce.

2. Absorpční vrstva: Zajišťuje odvod vlhkosti a nepořádku od jemné dětské pokožky. Pampers Premium Care jsou jediné plenky z řady Pampers obsahující unikátní síťovou svrchní vrstvu, která díky absorpci prostřednictvím dírek zajišťuje odvod moči a řídké stolice přes otvory do jádra plenky.

3. Indikátor vlhkosti: Díky němu se včas dozvíte, že je potřeba dítě přebalit a dopomůže vám tak zajistit neustálé pohodlí a ochranu.

4. 3 absorbční kanálky: Speciálně vytvořené, aby distribuovaly vlhkost rovnoměrně. Rovnoměrná distribuce také pomáhá minimalizovat nepříjemné protečení a rozměrnost plenky mezi nohama děťátka.

5. Tvar přizpůsobený pupíku děťátka (velikost 0-2): Zajišťuje příjemný střih okolo dětského pupíku.

6. Vzdušnost: Vnější vrstva plenek má prodyšné mikro póry, které napomáhají vzduchu lépe proudit a pokožce tedy dýchat, díky čemuž je pokožka děťátka svěží, spokojená a bezpečná.

Pampers premium care

Pampers nadšeně podporuje šťastný a zdravý vývoj každého dítěte, spolu s UNICEF bojují proti novorozeneckému tetanu už v 20 zemích světa (18 dalších krajin je rizikových) a snižují dopad na životní prostředí díky menšímu množství materiálu. A to stále není z jejich dobročinných a sociálně odpovědných aktivit všechno.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Pampers Premium Care

Máš zkušenost s Pampers Premium Care?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost