Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hodnocení a zkušenosti se školními potřebami a tvořením

Máš zkušenost se školními potřebami a tvořením?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost

Dětský turistický batoh Quechua MH 100 10 l

Batoh na výlety

batuuli  15. lis 2021
Batoh jsme zakoupily, používá ho 4,5 letý kluk. Je skvělé, že se dokáže nastavit na záda syna jak v letním tričku tak i tehdy, když je syn plně oblečený v bundě. Zapínání na hrudníku, aby popruhy nepadaly z ramen jsou super, dokáže je sám rozepnout.
Čti celé hodnocení
3
2

Dětský batoh Boll Bunny 6 L

Boll je topka

luciza  30. zář 2021
Syn ho dostal k 2.narozeninám a stačí mu i teď ve 4 letech do školky. V pondělí tam vždycky nese pyžamo, náhradní tepláky, tenší vestu a bundu, někdy i mikinu (to už je ale úplně narvaný). No a z boku dáme do kapsičky flašku s pitím. Nám tedy na školkovou docházku stačí, ale časem určitě pořídím větší a rozhodně zase Boll, protože to polstrování, přezky, voděodolná úprava, reflexní prvky... To je prostě top! 👍
Čti celé hodnocení
7

Rostoucí židle Jitro Klasik

Máme doma 2

krtikkrtovaty  23. srp 2021
Už máme doma dvě. První dcera ji má cca od roku a 3/4. Mladší už od roku a 1/4. Začala na ni sestře lézt už někdy kolem 13m a nechtěla do své jídelní, plastové a pultíkem. Židle máme u jídelního stolu, kde si holky i malují. Jedinou nevýhodou je, že se samy nepřisunou, ale to asi u žádné rostoucí židle.
Čti celé hodnocení

Gumovací gelové pero Pelikan erase 2.0

Super pro učitele i žáky

kometkak  17. srp 2021
Využívám denně v práci. Ještě občas potřebuji psát rukou, ne jen na počítači. Už nemusím přelepovat bělítkama, když potřebuji něco opravit.
Čti celé hodnocení
3
1