Yves Rocher PURE ALGUE Odličovací micelární voda 2v1

Odličovací micelární voda na obličej a oči 2v1 - eliminuje zbytky odolného make-upu. Její svěží textura zanechává pokožku jemnou a čistou, se svěžím pocitem.

Nová řada výrobků na čištění pleti PURE ALGUE od francouzské rostlinné kosmetiky značky YVES ROCHER pokožku hydratuje a okysličuje. Je určená na normální a smíšenou pleť.
Yves Rocher PURE ALGUE

Řada produktů PURE ALGUE je inspirována čisticí sílou oceánů, obsahuje účinnou složku mikrořasu Tetraselmis s okysličujúcimi a andioxidačnými vlastnostmi. Mikrořasy pocházejí z udržitelného hospodářství a byly vypěstovány při bretaňském pobřeží. Podporují angiogenezi, proces zodpovědný za růst nových krevních cév, který zlepšuje okysličení buněk v kůži.

Řada výrobků na čištění pleti PURE ALGUE obsahuje 7 výrobků vhodných pro normální a smíšenou pleť, které jsou ještě šetrnější k pleti i planetě. Obsahují 94 % složek přírodního původu a jejich obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného plastu.

Kde koupím Odličovací micelární voda 2v1 PURE ALGUE od Yves Rocher?

Přečtěte si podrobné recenze maminek z Modrého koníka, které měly možnost otestovat novou řadu Pure Algue na vlastní kůži:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s odličovací micelární vodou 2v1 Yves Rocher PURE ALGUE

Máš zkušenost s odličovací micelární vodou 2v1 Yves Rocher PURE ALGUE?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost