Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s Baby sebamed

konik_testuje27.4.2020

Připravili jsme testování pro všechna miminka, která se ráda mazlí během koupele, ale nejvíce během péče o pokožku. Nebo jsou to právě maminky, které si vychutnávají své miminko právě v těchto krásných chvílích.

Tak nebo tak, maminky a jejich miminka testovaly kvalitní německou kosmetiku Baby sebamed.

V balíčku měly:

BABY SEBAMED DĚTSKÁ MYCÍ EMULZE EXTRA JEMNÁ

Dětská mycí emulze je doporučována ke každodennímu mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky. Je 100 % bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí a podporuje ochranu pokožky před vysoušením, a alantoin pro zklidnění pokožky. Součástí složení je změkčující skvalen, který dodává dětské pleti potřebné lipidy. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin.

BABY SEBAMED DĚTSKÉ TĚLOVÉ MLÉKO

Dětské mléko zajistí citlivé dětské pokožce jemnou ochranu. Je vhodné pro péči o celé tělo po koupeli. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Účinný hydratační a změkčující komplex se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky. Součástí složení je heřmánkový extrakt, který působí proti podráždění a zanícení pleti, a
alantoin zklidňující pokožku. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin.

BABY SEBAMED DĚTSKÝ KRÉM NA OPRUZENINY

Dětský krém je vhodný pro pokožku pod plenami a chrání před vznikem opruzenin. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Krém přináší rychlé zklidnění plenkové dermatitidy a chrání před agresivními látkami, které mohou způsobit podráždění. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky a poskytuje účinnou úlevu. Součástí složení je titanium dioxid vytvářející ochrannou bariéru proti vlivům agresivních exkrementů, které mohou způsobovat zanícení. Extrakt z heřmánku zklidňuje a působí protizánětlivě. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin. Používejte na celou oblast intimních míst a zadečku po koupeli a každé výměně plenek.

Za vznikem této značky stojí německý lékař Heinz Maurer, který se na dermatologické klinice Univerzity Bonn zabýval léčbou ekzematické pokožky. V roce 1952 dostal převratný nápad - koupat pacienty v přípravku bez obsahu alkalických složek. Výsledky tohoto pokusu byly ohromující, díky čemuž se doktor Maurer pustil do vývoje vlastních produktů a založil značku sebamed. Řada Baby sebamed s pH 5,5 přináší dětské pokožce tu nejjemnější péči již od prvního dne. Kosmetické přípravky Baby sebamed se vyznačují výbornou snášenlivostí, díky níž jsou vhodné i pro děti s atopickou a ekzematickou pokožkou a jsou klinicky i dermatologicky testované.

V následujících řádcích si můžete přečíst recenze maminek a jejich výsledky testování. Nechte se jimi inspirovat.

---

sebamed máme rádi! No nejraději ho mají holky z koníka, které tuto značku již otestovaly. Jste zvědavé na recenze na opalovací přípravky sebamed pro nejmenší? Recenze jsou k nalezení tady: https://i.modrykonik.sk/Baby_sebamed_krem_na_op...

A krém proti opruzeninám vhodný na každou citlivou prdelku maminky zkoušely taky: https://i.modrykonik.sk/Baby_sebamed_opalovací_...

Testování kosmetiky Baby sebamed

Ještě nikdy jsem neměla možnost něco testovat. Když jsem dostala zprávu, že jsme s malou byly vybrány na testování kosmetiky Baby sebamed, byla jsem moc ráda. Po kosmetice jsem už koukala, když jsem byla těhotná, ale nějak jsem na ní pak zapomněla. Konečně mám možnost ji vyzkoušet a jsem za tu příležitost moc vděčná.


    

Krém na opruzeniny

 

Od tohoto krému jsem měla velké očekávání. Protože malá má ještě plenky a v létě jsme s opruzením dost bojovaly, nemohla jsem se dočkat až ho vyzkouším. O to větší bylo zklamání. Neříkám, že je špatný, někomu určitě vyhovovat bude, ale nám nesedl. Opruzeniny malé nezmizely, ale ani se nezhoršovaly. Po pár dnech jsme přešly na náš osvědčený krém. Musím však říct, že krém krásně voní po heřmánku a konzistence je super. Nezanechává žádné cucky ani stopy, ale hezky se vsákne.


   

Mycí emulze

 

Mycí emulze to už je jiná káva. Krásně voní, dobře se po mokré kůži roztírá. Docela pění a jde dobře smýt. Přitom, ale nevysušuje pokožku. Malá byla po všech mýdlech úplně vysušená a po tomhle mýdle ne. Zkusila jsem i na sebe a musím říct, že spokojenost. Ještě bych chtěla dodat, že neštípe do očí. Můžu doporučit na každodenní použití.

   

Tělové mléko

 

A nakonec můj velký favorit. Z tělového mléka jsem opravdu nadšená. Musím se přiznat, že stejně jako emulzi jsem zkusila mléko na sobě a za mě top produkt. Krásně voní a vůně dlouho vydrží. Konzistence je příjemná, dobře se roztírá a výborně se vsakuje. Nezanechává mastný film. Malá má suchou kůži, ale po použití tohoto mléka je suchá kůže pryč. Já jsem si tím mazala i zahojené tetování a po pár dnech kůže jako že škatulky. Toto můžu s klidným svědomím doporučit. Tenhle produkt koupím určitě znovu.Pokud bych to měla shrnout tak myslím, že kosmetiku Baby sebamed se vyplatí koupit. Opravdu krásně voní, ale není to taková ta ,,umělá'' vůně. Vracelo mě to do doby, kdy malá byla malé miminko. V poměru cena/výkon myslím kosmetika obstojí skvěle.


 

Ještě jednou děkujeme modrému koníku za možnost testovat tuto kosmetiku. Bylo nám potěšením.  Zdravíme Kristýnka a Míša 🙂


#test_sebamed3 

#recenze

Jak jsme s naší Julinkou testovali Baby sebamed 🙂

Nejprve bych moc chtěla poděkovat týmu za to, že jsme byli vybráni a mohli jsme tak otestovat Sebamed. Když jsem viděla testování na značku Sebamed, ani chvíli jsem neváhala a napsala jsem, jak to máme my s mazlením, ano přiznám se nedoufala jsem, že zrovna nás vyberou, protože se vždy hlásí spoustu maminek, ale doufala jsem, že by to vyjít mohlo. 


Po nějaké době jsem ve zprávě od modrého koníka měla, že jsme byli vybráni na testování těchto produktů Sebamed, radost mi to udělalo neskutečnou a těšila jsem se až balíček dorazí a s malou ho začneme testovat. 

Balíček podle instrukcí dorazil. S malou jsme balíček převzaly a ta volala "maminko jupí dárek" společně jsme pěkně zabalený balíček rozbalily, pokochaly jsme se, očichaly a vše pročetli a výrobky Sebamed - mycí emulzi, tělový krém a krém na prdelku jsme dali na místa a těšily jsme se společně na večer jak je začneme testovat. 

Večer jsme napustily vanu a Julinka si mycí emulzi přemýstila ke svým hračkám do vany, tím nám dala na jevo, že je její. S mou pomocí jsem jí dala na ručičku mycí emulzi Sebamed a pěkně se začala mýt, s tím jsem jí pomohla a postupně jsme namydlyly celé tělíčko. Po koupání jsem Julinku osušila, vzaly jsme si tělové mléko Sebamed, daly si jej na ručičky obě dvě a promazali sme Julinčiné celé tělíčko a tím jsme se spolu i hezky pomazlily, já si zbylým mlékem promazala své ruce. Nakonec jsem i Juli namazala prdelku, protože na spinkání mívá ještě plínečku. Byly a jsme spokojené obě dvě.

Po každodenním testování od obdržení těchto výrobků - mycí emulze, tělové mléko a krém na opruzeniny Sebamed máme jen samé kladné vlastnosti a jsme spokojeni 🙂


MYCÍ EMULZE SEBAMED 


- krásně voní
- je jemná až heboučká
- dobře se nanáší, nestalo se nám, že by se vylilo, díky otvoru pro nanášení 
- dobře se emulze otvírá a zavírá
- stačí opravdu malinko a hezky se vytvoří pěna, která krásně tělíčko umyje
- hezky se roztírá - mydlí po tělíčku
- dobře se smývá 
- po koupání dětské tělíčko není vysušené a zůstává hezká příjemná jemná vůně
- neštípe, když je třeba poranění, odření


TĚLOVÉ MLÉKO SEBAMED


- úžasně voní, vůně je jemná ale opravdu krásná a jde cítit ještě dlouho po nanesení
- otvor pro nanášení mléka je malinký a super, tím dítko ani třeba já nevyplýtvám zbytečně moc mléka 
- dobře se nanáší, roztírá - zvládne to i malé šikovné dítko, jako třeba ta naše holčička
- dobře se mléko otvírá a zavírá
- stačí ho opravdu trošičku nanést a trošička mléka promaže velkou plochu tělíčka, také veliká výhoda, že tak mléko vydrží dlouho
- po nanesení a vmasírování na tělo je pokožka krásně jemná, nevysušená, hebounká
- po nanesení nezanechává mastné stopy třeba na oblečení
DĚTSKÝ KRÉM NA OPRUZENINY SEBAMED


- je jemný
- lehce a hezky voní 
- dobře se nanáší
- stačí ho trošičku

Všechny tři výrobky od Sebamed - mycí emulze, mléko a krém na opruzeniny si u nás našly místo, každodenní využití, a musím říct, že jsem nenašla zatím po každodenním používání, od té doby co nám přišly, opravdu žádnou negativní vlastnost a jsme zatím maximálně spokojeny jak já tak i Julinka, nejraději bych je používala sama, a co jsem se dívala, ani jejich ceny nejsou zlé a moc mě překvapilo, že opravdu nanesu trošičku a tou trošičkou namažu a umyji krásně celé tělíčko malé.

A když se nedívám Julinka si je bere, půjčuje, hlavně krém na oprozuniny pro své panenky. Tohle testování jsme si se Sebamed opravdu užily, mažeme se, koupeme se, mazlíme se s nimi dále a myslím, že dlouho ještě budeme, jak nám dojde mycí emulzi, chci vyzkoušet tu mycí emulzi Sebamed v pěně, pak chci vyzkoušet od Sebamed něco i pro sebe, manžela. 

Doma nám už i od Sebamed přibyl pro malou šampon, který jsem díky tomuto testování koupila a musím říct je taky super. Ráda tyhle Baby sebamed výrobky dále doporučím a s dalšími se ráda seznámím.


#test_sebamed3

#recenze

Testujeme kosmetiku Baby sebamed

Zdravím všechny maminky  🙂 


I my s krásnou Nicolkou testovaly 3 přípravky sebamed a to krém na zadeček, mycí emulzy a tělové mléko. Na první setkání, se mi zalíbila jemná příjemná vuně, která nebyla nijak přehnaně vyrazná (chemická 😀) jako nekteré přípravky bývaji. Tělové mlíčko jsem zkusila hned na předloktí, krásně se roztíralo i vsakovalo, nenechavalo mastný film- dobrý 🙂 Hned večer sme tedy vyzkoušely všechny tři přípravky. Jako první na řadu přišel mycí gel. Měla jsem trochu strach aby Nicolka na emulzi nereagovala, jelikož ma suchá místečka a ne kazdá kosmetika ji sedne.  Gel se moc dobře roztíral na mokré kůžičce, jemně pěnil, šel krásně smýt.  Pokožka po umytí byla hezky jemná, hydratovaná. Po usušení přišlo na řadu tělové mléko. Krásně voní a vůně vydrží delší dobu, nevyprchá ihned po namazaní - super! Konzistence je příjemná, menší otvor na víčku napomáhá tomz, že na miminko nevymáčknete hodně mléka, které na malé tělíčko ani nepúotřebujete. Dobře se roztírá a výborně se vsakuje. Nezanechává mastný film. Pokožka je po mléku krásně jemná, hydratovaná, dokonce ani suchá místečka Nicolce nezustala - bomba! 🙂  Mléka stačí malé množství, takže lahvička vydrží dlouho. U nás ho používají i ostatní členové rodiny 🙂. 

 

Jako poslední jsme použily krém na opruzeniny. Krém se stejně jako předchozí přípravky hezky roztíral, krásně vsakoval.  Jeho složení založený na přírodních olejích v kombinaci s mandlovým olejem, jojobovým olejem, avokádovým olejem a bambuckým máslem přispívá k ochraně pokožky v oblasti plínek. pH 5,5 podporuje tvorbu ochranné vrstvy na pokožce a pomáhá tím chránit před škodlivým vlivem výměšků, které způsobují podráždění kůže.Jelikož jsem zvyklá na husčí konzistenci, která se nevsákne do pokožky všechna a na pokožce vytvoří ochraný film, nejsem uplně přesvětčena jak by krém pomohl na opruzeniny. Zkušenost však nemám, možná by pomohl lépe možná ne. Třeba uvidíme až ta situace nastane  🙂 Každopádně je to jediný krém, který pomohl na rozbolavěnou zadní část těla, blízkému člověku, který s nepříjemným rozbolavěním na vnítřní straně půlek bojoval dlouhou dobu a nic nepomáhalo. Až krem na opruzeniny od Sebamed, krém vše sklidnil, poškození zmizelo do 2-3 dnů. 


S kosmetikou Baby seebamed jsem však byla spokojená. Mezi klady by jsem zařadila i cenu, která neni přehnaně vysoká. Řadu na miminka by jsem doporučila i jiným maminkám 🙂 


Společně s Nicolkou děkujeme za možnost testování. 


#test_sebamed3 

#recenze

Testovali jsme Baby sebamed

Dovolte mi, abych vám doporučila kosmetiku Baby sebamed.


Moc ráda se zapojuji do všech soutěží tady na koníku a měla jsem to štěstí když mě už potřetí vybral Modrý koník do testování o skvělou dětskou kosmetiku pro děti / maminky se s ní taky můžou umýt 😃 Doposud jsem vyzkoušela jen mycí gel ve vzorečku už nevím od koho, a vyhoval... Mám dvě dcerky - dvouletou a 7 týdenní a obě dvě se do testu zapojili.Nejdřív přišel balíček hned v pondělí a Neli měla radost, že ho může otevřít a prozkoumat. Vše si důkladně pročetla 😃 podávala mi příbalové letáky, a říkala že je nesmím vyhodit.Těšili jsme se na večer, vykoupala jsem obě dvě mycím gelem, po koupání jsem je namazala krémem a Majdy prdelku proti opruzeninám, a vše bylo ok, ta vůně byla příjemná, čistá taková svěží, nic nám nevadilo, opravdu to holkám sedlo parádně. Po celou dobu testů jsem si nevšimla, že by Majda měla reakci nebo náznak vysušení kůže. Ale Nelinka má sem tam místa suchá, (před rokem kožní řekla že má atopak, který se ztratil) ale taky to mohla udělat změna aviváže. Obě mají vcelku krásnou pleť a kůži na jedničku. Nemáme problém používat jakoukoliv značku. Holkám se testování moc líbilo, koupali jsme ob den, ne každý den.PLUSY:

- Krásná příjemná vůně

- Snadné otevírání

- hydratuje, vsakuje se

- nenecha mastny film 

- snadno se roztira


MÍNUSY:

- žádné jsme nenašli


Závěr:


Gel, krem a krem proti opruzeninam doporučuji všem maminkám. Hned od začátku jsem věřila, že nebudeme mit problem. Za nás prostě jednička s hvězdičkou. Děkuji koniku za možnost testovat. Bylo to super. Zase příště.

Vaše Janina, Nelinka a Majda.


#test_sebamed3 

#recenze

Testujeme značku Baby sebamed


Když jsem uviděla, ze se hledají maminky na testování této kosmetiky tak jsem se přihlásila abych zjistila zda je kosmetika tak skvělá jak všichni říkají. Ze začátku jsem měla trošku obavy zda stihneme všechny přípravky otestovat, byla jsem totiž v 38. týdnu těhotenství. Naštěstí se vše zvládlo a testovali obě naše dcery. Na testování nám přišel dětský krém na opruzeniny, dětská mycí emulze extra jemná a dětské tělové mléko.


Dětský krém na opruzeniny


Když jsme začali testovat tento krém tak starší dcera měla malinké opruzeniny na zadečku. Po natření krému se opruzeniny lepšili až úplně zmizeli. Mladší dcera měla jemně načervenalou prdelku, která se zatím zlepšuje.


Klady

 • Dobře se roztírá a vsakuje do pokožky
 • Krásně voní 

Zápory 

 • Žádné jsem nenašla


Dětská mycí emulze extra jemná 

Na testování tohoto výrobku jsem se těšila nejvíce. Jelikož holky milují vodu už od doby co byly v bříšku. 


Klady

 • Jemná a příjemná vůně
 • Jemně pění a dobře se smývá
 • Nevysušuje pokožku 

Zápory 

 • Žádné jsem nenašla


Dětské tělové mléko 


Obě dcery mají citlivější pokožku. Avšak i u tohoto krému jsme naprosto spokojení. 


Klady

 • Dobře se roztírá a vsakuje do pokožky
 • Krásně voní - vůně jde cítit i delší dobu po namazání
 • Pokožka je po namazání hydratovaná a příjemně jemná 

Zápory 

 • Žádné jsem nenašla

Závěrem testování bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za testování této kosmetiky a zároveň bych ho chtěla doporučit všem maminkám, které ještě váhají při výběru kosmetiky.


PS: Jelikož naše testování bylo ze začátku náročné mám fotky v jiném přístroji, doložím hned jak se k němu dostanu 🙂.


#test_sebamed3

#recenze

My a Baby sebamed🎀Když jsem se jeden den přihlásila do Modrého koníka a zjistila, že se pořádá soutěž o testování téhle kosmetiky ani jsem neváhala a zkusila štěstí. Samozřejmě jsem ani nepočítala s tím, že bych bych byla vybrána, protože v žádné soutěži jsem doposud nevyhrála, ale? Ano ! Štěstí mi dopřalo a byla jsem tam. Měla jsem obrovskou radost, protože jsem na tuhle kosmetiku slyšela jen chválu.


Na testování nám přišla mycí emulze, tělové mléko a krém na opruzeniny, který se nám teď hodil při růstu zoubků😬 Už při otevření balíčku od Modrého koníka jsem byla ohromena jen tou vůni! Fůů, nic chemického , taková něžná, lehká a krásná vůně! Co Vám budu povídat, těšila jsem se na večer , kdy synovi napustím plnou vanu, udělám mu voňavou koupel a umyju vlásky!
Co se týče mycí emulze, za nás fakt super! Opravdu stačí troška, výborně se roztírá a voní i dlouho po koupele. 


Tělové mléko, prostě ta vůně je TOP, co mi trošičku vadilo, tak konzistence, mohla by být trošku hustější, ake určitě to neberu jako nějaký negativ ☺️👍


A krém na opruzeniny? Musím říct, že za mě lepší než sudocreme, nevím, přijde mi že rychleji hojí, výborně se roztírá a opravdu stačí troška. 


Celkově tahle kosmetika se mi líbí i diky svým vlastnostem. Hydratuje a směkčuje pokožku, opravdu nevysušuje, dobře se nanáší. Obsahuje výtažek z Heřmánku, nezanechává mastný film. A ANO! Zase ta vůně ! ☺️👍 Určitě tento výrobek doporučuji a budeme jej nadále používat.  Jsem spokojená já i syn!👍


Tímto bych chtěla poděkovat Modŕemu Koníkovi za možnost testování ❤️🎀


#test_sebamed3

#recenze

Naše první testování kosmetiky Baby sebamed

Začlo to tím, že se mi celý týden nic nedařilo a vše bylo uplně jinak než bych si představovala, ale pak se na mě jeden den usmálo štěstí a já koukala, že jsme byli poprvé v životě vybráni na testování tady na Modrém koníku. To bylo radosti, že jednou nebylo zbytečné se zúčastňovat soutěže 🙂


Balíček dorazil přesně podle instrukcí, milý a šikovný pán doručovatel nám ho donesl až ke dveřím, chlapsky se se synem pozdravili a syn se cítil velice hrdě, že dostal ve svých dvou letech svůj první balíček. Sám si ho vybalil, pročetl, očuchal a vypadal... Velmi spokojeně 🙂

    


Večer začalo naše první testování, upřímně přiznám, že synovi trvalo 3 dny, než vzal do ruk něco jiného, než svůj oblíbený sprcháč (holt zvyk je železná košile) Už jsem si myslela, že budem muset počkat, až se narodí sestřička a pak teprve na někom testovat. 🙂 Naštěstí vše dobře dopadlo a začlo tedy naše první testování. Čekala jsem, že sprcháč nebude mít žádnou vůni (na což já si docela potrpím) ale opak je pravdou, má jemnou příjemnou vůni, která dlouze vydrží a všechna čest - voní i příteli. Jemně tak akorát pění takže mu dáváme 100%.


Krémy jsme vyzkoušeli také hned po koupání a protože se syn toho chopil jako správný chlap a hned tuby pořádně chytl a zmačkl, tak jsem byli hned namazaní oba (ale aspoň můžu i já potvrdit, že i krém krásně a dlouze voní, dobře se rozmazavá a rychle vsakuje).Tímto bych chtěla velmi poděkovat za možnost vyzkoušet novou kosmetiku, co nevidět vyzkouším i na novorozené holčičce, ale už teď vím, že budu všude vřele doporučovat a dále používat. 🙂


#test_sebamed3

#recenze