Sportovní kočárek s nafukovacími koly, co vydrží do 3 let. Joie Mytrax, Nuna Tavo?

Zodpovězené
4. kvě 2020

Dobrý den,

hledám sportovní, čtyřkolový kočárek s nafukovacími koly (aby byl i do lehčího terénu), prodlužovací stříškou, aby šel do úplného lehu a vydržel do 3 let věku dítěte. Zároveň aby byl i skladný do auta na dovolenou 😊. Dívala jsem se na Joie Mytrax a Nuna Tavo.

Co myslíte?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Začnu Tebou uvedeným Nuna Tavo, což je podle mě velmi pěkný, jízdně velmi příjemný a pohodlně polstrovaný sporťák, ale spíše nesplňuje Tvé požadavky - totiž, kola nejsou nafukovací - ani s pneumatikami, a k tomu ložná plocha, i když dostatečná, je spíše průměrná a nikoli vysloveně nejvíc top pro tříleté dítko. Takže za mě, pokud si to ochotna akceptovat, je to super model, ale pokud chceš něco terénnějšího, asi se posuňme dále.

Nuna Tavo

Joie Mytrax je určitě dobrá volba a může být - s tím, že přední kola vědí být kvůli upevnění na nerovnostech hlučnější, a proto doporučím vkládat do nich těsnící gumičky (a vybavené).

Joie Mytrax

Pokud by Ti to přeci jen vadilo, doporučím extrémně prostorný (i když ne úplně nejmenší po složení) Britax B-Motion 4 Plus, což bude Tvým potřebám vyhovovat asi nejvíce.

Britax B-Motion 4 Plus

Z levnějších ještě doporučím Lionelo Annet Tour nebo Lionelo Bell, případně Emmaljunga NXT30 (tam je kratší stříška, ale extra dlouhá ložná plocha, a stříšku dořešit clonou jednou dva ...).

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Emmaljunga NXT30

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.