Pomůže Defumoxan při odvykání kouření? Může se užívat v těhotenství?

Zodpovězené
17. bře 2022

Dobrý den,

pomůže mi, prosím, Defumoxan při odvykání kouření?

Mohu ho užívat v těhotenství?

Děkuji

Hezký den,

ano, Defumoxan pomůže, nicméně klasické udávané dávkování většinou nestačí. 28 dní je málo, obvykle v ordinaci doporučuji klientům dávkování přepočítat x3.

Nicméně v těhotenství tento lék doporučit nemůžu. V těhotenství se zpravidla nastavuje odvykací terapie substitucí nikotinem, kterou je vždy v takovém případě vhodné dobře nastavit s odborníkem dle stupně závislosti.

Určitě bych Vám doporučila vyhledat právě nějakého odborníka, který Vám pomůže s celým procesem.

Držím palce.

S pozdravem

Přeji Vám vše dobré,
Marika Michajlovičová