Kouření v těhotenství.

12. črc 2020

Zdravím, mám dotaz ohledne kouření v tehotenstvi. Jsem kuřacka (3-4 denně) a nevěděla jsem že sem tehotna. Zjistila jsem to až teď při prohlídce u gynekologa, že jsem v 11 týdnu. Menstruaci jsem normálně měla a nějaky změny jsem ani moc nepocutovala, jen větší únava. No a kouřit jsem tedy přestala až teď 🤦🏻‍♀️je to velký průšvih? 😐

jjasmina
12. črc 2020

Myslím, že ne, taky jsem kouřila , teda když jsem to už věděla, přestala jsem. A malá je v pohodě

tasimia
12. črc 2020

V pohodě, důležité je, že si přestala.

mona91
12. črc 2020

Asi bych si s tím hlavu nelamala. Znám holky co kourily cele těhotenství a děti jsou v poradku

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
bajjunka
12. črc 2020

Nestresovala bych se tím, kouřila jsem skoro krabku denně, ještě před čuraním na test jsem si zapálila "tu poslední" na rozloučení a kluk je v pořádku 🙂 Ať zvládneš absťák, mě se o cigaretě zdálo snad celé první těhotenství 😀

jjasmina
12. črc 2020

Nemělo by se stát nic, vím, že u kuřaček mívá plod třeba jen menší porodní váhu, ale není to pravidlo. Já to zvládla na jedničku, bylo mi tak zle, že jen jsem si jednou potáhla , tak jsem letěla zvracet, to samé jako když jsem zacítila v těhu maso. Bylo mi tak zle, že poslední na co jsem myslela, byla cigareta. V těhotenství jsem si spíše říkala, že mým cílem je to asi přežít 😀

zuzkasim
12. črc 2020

Důležité je nestresovat se tím, co změnit nemůžeš. Obdivuju tě, že jsi přestala a fandím ti, aby ti to vydrželo ideálně napořád.

jjasmina
12. črc 2020

@zuzkasim Vydržet se dá, ikdyž u mě to byl teprve v červnu rok, ale ani mi to nechybí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru