icon
1 / 1
avatar

levandule

10. pro 2025
avatar

Skoricovou. Taková ta vánoční vůně.

10. pro 2025
avatar

Kořeněná dyne

10. pro 2025
avatar

Mám je moc ráda, přednost dávám aroma olejům ale vonné svíčky používám také. Mám ráda vůní bavlny a také sladké či květinové

10. pro 2025
avatar

Rozhodně! Miluju třešňový květ nebo jasmín, ovocné vůně, karamel a teď mám i čokoládu a je úžasná taky.

10. pro 2025
avatar

Ano mám. Ze zimních jablko-skořice. V ne tak chladných dnech spíš svěžejší ovocité vůně.

10. pro 2025
avatar

Jasmín a bavlnu

10. pro 2025
avatar

Mám moc ráda vůně s pomerančem a skořicí

11. pro 2025
avatar

Ovocné vůně

11. pro 2025
avatar

Skořice,vanilka

11. pro 2025
avatar

jasmín

11. pro 2025
avatar

levandule

11. pro 2025
avatar

Ano, bavlnu

11. pro 2025
avatar

Abo, Vanilka

11. pro 2025
avatar

Mám moc ráda svíčky🕯 ❤teď má oblíbená, je to tedy vosk,svařené víno🍷 ❤

11. pro 2025
avatar

Pomeranč, levandule.

11. pro 2025
avatar

Jablko 🍎

11. pro 2025
avatar

Santalové dřevo.

11. pro 2025
avatar

Bavlna

11. pro 2025
avatar

Ano, skořice a jablko

11. pro 2025
avatar

Ano, vánoční i ovocné

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

Santalove dřevo

11. pro 2025
avatar

Nemám nejoblíbenější vůni. Vybírám si přímo v obchodě podle nálady a ročního období.

11. pro 2025
avatar

Levandule

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

Skorice, klidne s jablkem nebo pomerancem ☺️

11. pro 2025
avatar

Bavlnu

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí 😍

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořici

11. pro 2025
avatar

Miluju vsechny, bavi me rozmanitost, každý den hoří jina vůně

11. pro 2025
avatar

Ano, vanilku

11. pro 2025
avatar

Ano, vůně andělské křídla

11. pro 2025
avatar

skořice

11. pro 2025
avatar

Pivoňku.

11. pro 2025
avatar

Nějakou jemnou vůni, ne vanilka.

11. pro 2025
avatar

Miluju vanilku ♥️

11. pro 2025
avatar

Kokos, čokoláda

11. pro 2025
avatar

Jablko

11. pro 2025
avatar

kvůli kocourovi je nezapalujeme, jen na záchodě a to jsou nejlepší svěží vůně jako "vyprané prádlo"

11. pro 2025
avatar

Vanilkovou

11. pro 2025
avatar

Mám ráda ovocné vůně

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Cokoliv se skořicí

11. pro 2025
avatar

Bergamot

11. pro 2025
avatar

Ano mám ráda vůní svíčky a nejradši mám vanilku a perníček

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

Mandarinka a santalové dřevo

11. pro 2025
avatar

Mám ráda květinové vůně

11. pro 2025
avatar

Vánoční a ovocné ❤️

11. pro 2025
avatar

Mořská sůl

11. pro 2025
avatar

Vanilku

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Vim,ze nesnasim vanilku.

11. pro 2025
avatar

Vanilka a kokos

11. pro 2025
avatar

Ano, mám ráda. Skořicí a pomeranč.

11. pro 2025
avatar

Mam rada ovocné vůně

11. pro 2025
avatar

Aktuálně vánoční směsi, na jaře zase rotkvetlou louku, obecně cokoliv od Yankee

11. pro 2025
avatar

Zelený čaj a jasmín

11. pro 2025
avatar

Ano mám je ráda a miluji jasmín a levanduli.

11. pro 2025
avatar

Jakoukoli jemnou a cistou vuni 🙂

11. pro 2025
avatar

Miluji svíčky. Nejraději vanilkovou.

11. pro 2025
avatar

Jen vánoční jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

Mám ráda jablko se skořicí, dýni

11. pro 2025
avatar

Nyní perníček

11. pro 2025
avatar

Miluju svíčky…ma oblíbená je vůně svařáku

11. pro 2025
avatar

Fluffy towels- takova ta vune,kdyz se otevre skrin s vypranymi rucniky

11. pro 2025
avatar

Miluju svíčky 🤩 nejraději asi vanilku

11. pro 2025
avatar

Ovocné vůně a vanilku

11. pro 2025
avatar

Podle období, teď v zimě vánoční a jinak čisté prádlo

11. pro 2025
avatar

Jasmín, bavlna, vanilka

11. pro 2025
avatar

Ano kokosovou

11. pro 2025
avatar

Káva, vanilka

11. pro 2025
avatar

jablíčko se skořicí

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí a pak jednu vanocni od Yankee

11. pro 2025
avatar

jablko se skořicí ted v zimě. v létě levandule a limetka

11. pro 2025
avatar

skořice

11. pro 2025
avatar

jablko a skořice

11. pro 2025
avatar

Citrusy

11. pro 2025
avatar

Vianočnú vôňu🙂.

11. pro 2025
avatar

Záleží na ročním období. Teď zrovna vánoční jablko se skořicí 🍎🎅

11. pro 2025
avatar

Citrusové vůně

11. pro 2025
avatar

Ano, nejvíce červené ovoce

11. pro 2025
avatar

Citrusy

11. pro 2025
avatar

Miluji,skořice a jablko je top

11. pro 2025
avatar

Ano, citrusy, fíky, borovici

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

V zimě mám ráda jablko se skořicí, v létě citrusové vůně.

11. pro 2025
avatar

Miluju snad všechny 🙂

11. pro 2025
avatar

Vanilka, pomeranč 🙂

11. pro 2025
avatar

Vanilka, vanocni vune i citrusove.

11. pro 2025
avatar

Svíčky mám ráda, ale bez vůně

11. pro 2025
avatar

U nás vítězí vanilka, červené ovoce a citrusy 😍

11. pro 2025
avatar

Citronela

11. pro 2025
avatar

Jablko a skořice

11. pro 2025
avatar

Nejradsi mam asi vanilku.

11. pro 2025
avatar

Santalové dřevo

11. pro 2025
avatar

Třešeň

11. pro 2025
avatar

Jablko skořice

11. pro 2025
avatar

citrusy

11. pro 2025
avatar

Miluju svicky a asi vsech vuni, ale nejvic asi citrusy, jablko, skorice

11. pro 2025
avatar

Miluji svíčky a jablko se skořicí je TOP

11. pro 2025
avatar

Miluju svíčky, hlavně teď na zimu ty vánoční vůně, jablko-skořice, pernickove apod 🙂

11. pro 2025
avatar

Na Vánoce jablko a skořici, jinak mám moc ráda vanilku

11. pro 2025
avatar
11. pro 2025
avatar

vanilka a karamel

11. pro 2025
avatar

Kokosovou vůni.

11. pro 2025
avatar

ano miluju je, nejradši mám vanilkovou vůni nebo skořici.

11. pro 2025
avatar

Mam ráda svicky, ale bez vůně.

11. pro 2025
avatar

Mám ráda vanilku .

11. pro 2025
avatar

Citrusy

11. pro 2025
avatar

Rozhodne ano - ovocne a podzimni

11. pro 2025
avatar

Ano, jablko, skorice

11. pro 2025
avatar

Ano, vonné svíčky mám „ráda“ po svém – nejvíc mě baví svěží, čisté vůně.
Kdybych si měla vybrat jednu, byla by to kombinace citrusů a máty – voní energicky, ale zároveň uklidňuje.

11. pro 2025
avatar

Vánoční skořice + pomeranč 🌲

11. pro 2025
avatar

Nejradši mám vůní bavlny a santálové dřevo.

11. pro 2025
avatar

Mám ráda vonné svíčky, momentálně nejvíce lesní vůní.

11. pro 2025
avatar

v zimě mám ráda vůni pomeranč skořice, jinak jsem si oblíbila třeba vůni lipový květ

11. pro 2025
avatar

Mám ráda svíčky i vonné, vůní vánoční nebo vanilkovou

11. pro 2025
avatar

Mám je ráda, ale spíš pro vzhled. Nemám totiž čich, opravdu jen slabý, takže svíčky necítím…

11. pro 2025
avatar

Skořice, jablko a skořice a svíčka, která se prodávala před víc jak 5ti lety a už ji nemohu sehnat v Kiku v růžovém skle s hvězdičkami 😁🙈

11. pro 2025
avatar

ano, skořice

11. pro 2025
avatar

Skořice,levandule

11. pro 2025
avatar

Miluju!! Pálím furt, vůně střídám podle ročních období 😀

11. pro 2025
avatar

Nejraději jablko a bobule

11. pro 2025
avatar

Ano mám a vanilku

11. pro 2025
avatar

lázně

11. pro 2025
avatar

Mám, nejraději citronové

11. pro 2025
avatar

Miluju svíčky, momentálně mě voní vanilka.

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Mám alergii já i syn a víceméně kupujeme jen neparfémované.

11. pro 2025
avatar

Ano, mám. Teď hodně skořicové a levanduli.

11. pro 2025
avatar

Máta, citrusy nebo jehličnany

11. pro 2025
avatar

květinové vůně

11. pro 2025
avatar

Ano, vanilka

11. pro 2025
avatar

Ano, mam a moc ☺️ citrusové vůně a taky skorici

11. pro 2025
avatar

Mám ráda květinové vůně 😊

11. pro 2025
avatar

Jasně, že mám ráda! V létě květinové, ovocné, bavlnu nebo člena. V zimě vánoční, skořice a jablko, vanilka, santal dřevo

11. pro 2025
avatar

Jehličí

11. pro 2025
avatar

mám je ráda, nejraději vanilkovou

11. pro 2025
avatar

Vanilka, skořice

11. pro 2025
avatar

Ovocné

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar
11. pro 2025
avatar

Ano a spíše ovocné vůně

11. pro 2025
avatar

Ovocné

11. pro 2025
avatar

Svíčky miluji!!! Každé roční období to mám jinak. Na jaře upřednostňuji květinové vůně, šeřík, růže... V létě lehké vůně citrusů. Na podzim koření, skořici, jablko. A v zimě takové ty vánoční mixy, přímo vánoční svíčky a pak vanilku.

11. pro 2025
avatar

Eukalyptus, borovice, levandule

11. pro 2025
avatar

Vonné svíčky mám ráda a vybírám podle období. Teď o Vánocích pálíme vánoční vůně, v létě spíš lehké květinové, atd.

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

vanilku

11. pro 2025
avatar

Vanilka.

11. pro 2025
avatar

Já pálím vše, co mi přijde pod ruku. Ale miluji vůni vánoc - perníček, skořice, jablko... . Nebo když už, tak třeba levandule, jahoda... .

11. pro 2025
avatar

Vanilka..

11. pro 2025
avatar

Miluju tribarevbou slunecnicovou <3 a vanilku

11. pro 2025
avatar

vanilku

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí.

11. pro 2025
avatar

Levandule, skořice a jablko 😍

11. pro 2025
avatar

Přes Vánoce skořice

11. pro 2025
avatar

Ano, teď asi nejvíc vůně skořice

11. pro 2025
avatar

Teď momentálně "tichá noc"

11. pro 2025
avatar

Vánoční vůně

11. pro 2025
avatar

Ano, cendr, santal, kadidlo, jehličí.

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí, a to nejen přes zimní čas.

11. pro 2025
avatar

Moc a nejvíc vánoční vůně… skořice, jablko, mandarinka

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

citrusové

11. pro 2025
avatar

Ovocné vune

11. pro 2025
avatar

Skořici

11. pro 2025
avatar

Santalové dřevo

11. pro 2025
avatar

Vůně čistého prádla.

11. pro 2025
avatar
11. pro 2025
avatar

Ano, miluju vánoční vůně, jablko a skořici.😊

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Ovocné vůně

11. pro 2025
avatar

ano, skořicovou ❤️

11. pro 2025
avatar
@mievsa

Santalové dřevo

@mievsa Santalem vonel pritel,kdyz jsme se poznali-mam pro sebe vune barevne odlisene a tahle je cerna 🙂

11. pro 2025
avatar

Vanilka a skořice.

11. pro 2025
avatar

Ano, vanilku.

11. pro 2025
avatar

Mám, nej vůně citrusy a vanilka.

11. pro 2025
avatar

Mám a nejraději citrusy, vanilka a levandule l.

11. pro 2025
avatar

Mám je ráda a nejvíc ty přírodní vůně - levandule a citrusy 💓

11. pro 2025
avatar

Ano 😍 skořice

11. pro 2025
avatar

Ano. Nejraději vanilku.

11. pro 2025
avatar

Citrusovou

11. pro 2025
avatar
11. pro 2025
avatar

Ano, mám ráda svíčky, ale ne příliš silně vonící, nechci dýchat chemii.

11. pro 2025
avatar

Skořice ❤️

11. pro 2025
avatar

Citrusy, spise svěží vůně

11. pro 2025
avatar

Preferuji ovocné vůně

11. pro 2025
avatar

Bavlna, vanilka 🙂

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Malina, jahoda nebo prostě nějaká ovocná 😍

11. pro 2025
avatar

Ano, vanilka a levandule

11. pro 2025
avatar

Ano, dřevité a citrusové vůně.

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Růže 🍀🍀🍀

11. pro 2025
avatar

vanilku

11. pro 2025
avatar

Vanilka skořice

11. pro 2025
avatar

Ne - jediná “vůně,” kterou u svíček snesu jsou svíčky z včelího vosku 🎄

11. pro 2025
avatar

Máme rádi citrusové vůně

11. pro 2025
avatar

Vanilka,skorice

11. pro 2025
avatar

Mam rada svicky, nejcasteji kupuju vanilku

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

granátové jablko

11. pro 2025
avatar
11. pro 2025
avatar

Citrusy

11. pro 2025
avatar

Mám ráda vanilkovou svíčku.

11. pro 2025
avatar

Mam moc rada svicky a nejvice Skořice

11. pro 2025
avatar

Levandule

11. pro 2025
avatar

Skořice, šeřík, bavlna

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Ovocné vůně, ale i santalové dřevo a jehličí.

11. pro 2025
avatar

Vanilku

11. pro 2025
avatar

vanilka

11. pro 2025
avatar

nemám

11. pro 2025
avatar

Skorice,pomeranc

11. pro 2025
avatar

Vanilka.

11. pro 2025
avatar

Andělské křídla, skořice, jablko, vanilka, růže, pomeranč, ylang ylang, šeřík, bavlna🌲🥰

11. pro 2025
avatar

Květinové

11. pro 2025
avatar

Samozřejmě. Mám raději svěží vuně. V období adventu vánoční vuně.

11. pro 2025
avatar

Citrusové

11. pro 2025
avatar
11. pro 2025
avatar

Rozmarýn

11. pro 2025
avatar

Jablíčko se skořicí

11. pro 2025
avatar

Ano vánoční

11. pro 2025
avatar

Ani, vanilka

11. pro 2025
avatar
11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

Jablko se skorici 🎄

11. pro 2025
avatar

Citrusy

11. pro 2025
avatar

Jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

Jablko a skořice

11. pro 2025
avatar

Vanilku

11. pro 2025
avatar

miluji, zbožňuji vůni lesního ovoce

11. pro 2025
avatar

Ovocné

11. pro 2025
avatar

Ano, bavlna

11. pro 2025
avatar

Jablko, vanilka, skořice

11. pro 2025
avatar

Ano, nejraději mám svěží citrusové vůně, ale střídám to podle nálady

11. pro 2025
avatar

Pomeranc, bavlna

11. pro 2025
avatar

Vanilka

11. pro 2025
avatar

jablko se skořicí

11. pro 2025
avatar

vanilka

12. pro 2025
avatar

Nejraději mám ovocné vůně

12. pro 2025
avatar

Všechny, ale dýnové jsou nyný top

12. pro 2025
avatar

Lesní plody

12. pro 2025
avatar

Cedrové dřevo

12. pro 2025
avatar

Pernik

12. pro 2025
avatar

Strašně mi voní vanilka, ale vonnou svíčku máme tak jednu do roka

12. pro 2025
avatar

Vanilka

12. pro 2025
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný