icon
1 / 1
avatar

Nepouzivam 🙂

21. pro 2025
avatar

Ne 🙂

22. pro 2025
avatar

Hnědočervenou

22. pro 2025
avatar

vínovou

22. pro 2025
avatar

Hnědá

22. pro 2025
avatar

Málo, jen někdy. Buď přirozeně hnědorůžové, nebo výraznější červeno-hnědá.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Momentálně žádnou nemám, jsem ve stavu shánění

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Rtěnku používám, nejraději mám hnědou, červenou nebo perleťovou barvu, mám ráda i různé lesky nebo balzámy na rty💋

22. pro 2025
avatar

Lesk, balzám na rty

22. pro 2025
avatar

Jen lesk či balzám.

22. pro 2025
avatar

Používám pouze lesk na rty

22. pro 2025
avatar

Běžně ne, ale když už, tak jedině červenou ☺️

22. pro 2025
avatar

Běžně do práce ne, za zábavou ano, mám ráda lesklé odstíny do červena

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám.

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

pouze do společnosti a mám světle růžovou

22. pro 2025
avatar

Rtenku nepouzivam, maximalne lesk na rty, ale nejcasteji pomadu.

22. pro 2025
avatar

Rtěnku denně nepoužívám, jen pokud jdu na ples, do divadla, na večeři........

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Hnědo růžovou

22. pro 2025
avatar

Ano.přes den jemnou hydratační. Když jdeme někam večer, tak klasickou červenou

22. pro 2025
avatar

Vinovou a přidám lesk

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Používám, bordó a červenou 💄

22. pro 2025
avatar

Ano, hnědá

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám.

22. pro 2025
avatar

Občas, červenou.

22. pro 2025
avatar

Používám výjimečně, červenou na večer nebo hnědou přes den.

22. pro 2025
avatar

Jen jelení lůj 😁

22. pro 2025
avatar

Jen velmi vyjímečně, spíš používám barevné lesky na rty

22. pro 2025
avatar

Prilezitostne,ted tedy fix essence temne ruzovou.Jinak mam rada matne tmeve bezove nude

22. pro 2025
avatar

používám spís do červena a tělovou ted mam novou od sephory a miluji tužky od Nely Slovakove...

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, jen výjimečně k nějakým zvláštním příležitostem, ale i tak volím decentní nenápadne odstíny.

22. pro 2025
avatar

Ne , jen lesk na rty .

22. pro 2025
avatar

Používám barevné balzámy , většinou červenÿ odstín

22. pro 2025
avatar

Rtěnku téměř nepoužívám, když už,, tak spíš odstíny do hněda.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívam, pouze balzám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, jen balzámy na rty a lesky.

22. pro 2025
avatar

Jen lesk..

22. pro 2025
avatar

Nepouzivam

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Používám,kdyz nekam jdu....momentalne je u me.top takova hodne tmava ruzova(skoro az do cervena)

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Růžová

22. pro 2025
avatar

Občas, červenou

22. pro 2025
avatar

Ano, mám ráda korálovou.

22. pro 2025
avatar

nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Ne, jen výjimečně na večerní akce - matnou červenou

22. pro 2025
avatar

Cely zivot jsem se rtenkam vyhybala, ale ted jsem skocila primo do rude a je to bozi 😍

22. pro 2025
avatar

Když někam jdu, mam takovou červeno růžovou.

22. pro 2025
avatar

Ne, nepoužívám rtěnku nikdy

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám.

22. pro 2025
avatar

Co nejvíc přirozenou,odstín něco jako peach

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, jen tónovací balzámy.🙂

22. pro 2025
avatar

Ne jen lesky 😊

22. pro 2025
avatar

Ano, červenou

22. pro 2025
avatar

Rtěnku jen zřídka něco mezi červenou a vinovou. Spíš jdu po balzamech nebo lesku

22. pro 2025
avatar

Rtěnky nepoužívám,spíše lesk růžových odstínů

22. pro 2025
avatar

Rtěnku nepoužívám, jen lesk

22. pro 2025
avatar

Někdy výjimečně lesk na rty a stejně vydrží jen chvilku, protože pořád jím nebo piju 😎

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Červená 24h, ale u alverde balzam, co barví

22. pro 2025
avatar

občas červenou

22. pro 2025
avatar

Pouzivam obcas, vetsinou nenapadnou nude nebo zlatou.

22. pro 2025
avatar

Obvykle ne, ale na neetingy se zákazníky nebo manažerské ano, výraznou tmavě červenou

22. pro 2025
avatar

Většinou nepoužívám...Kdyžtak světlejší odstíny...

22. pro 2025
avatar

Nepouzivam, kdyz uz to musi byt, tak nejaky lesk 🙂

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám nikdy

22. pro 2025
avatar

Nepouzivam

22. pro 2025
avatar

Používám jen balzám na rty, nebo lesk.

22. pro 2025
avatar

Momentálně používám takové ty co se setřou a nikde se nerozmažou. Mám červenou a růžovou.

22. pro 2025
avatar

Vyjímečně na plesy a večírky používám takovou tu zelenou, která zvýrazní barvu rtů a má v sobě třpytky

22. pro 2025
avatar

Jen při zvláštních příležitostech používám lesk.

22. pro 2025
avatar

Cervenou

22. pro 2025
avatar

Vinovou a cervenou

22. pro 2025
avatar

Používám spíš lesky, odstíny do růžova, třpytivé

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Ja nepoužívám, ale dcera ano.

22. pro 2025
avatar

Nejraději světle růžovou

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, ale chtěla bych začít

22. pro 2025
avatar

Občas světle růžovou

22. pro 2025
avatar

Jen na vyjímečné příležitosti, to mám vínovou.

22. pro 2025
avatar

Rtěnky ne, pouze lesky a balzámy.😊

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Používám, růžovou

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, jen lesk na rty.

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Ano používám, nejraději mám odstín nude (takový hnědočervený).

22. pro 2025
avatar

Používám jen když jdeme na nějakou akci

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Používám jen když někam jdu, barva červená nebo vínová, do práce jen barevný jelení lůj 😊

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Cervenou

22. pro 2025
avatar

Lesk jahodovy

22. pro 2025
avatar

Nepouzivam

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, úplně výjimečně tu mám červenou

22. pro 2025
avatar

Červenou

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Jednou za čas červenou, jinak lesky

22. pro 2025
avatar

Jen lesk

22. pro 2025
avatar

Jen lesk

22. pro 2025
avatar

Jen lesk

22. pro 2025
avatar

Nepouživam

22. pro 2025
avatar

Rtěnky nepoužívám, ale balzámy na rty ano. A když jsou narůžovělé, jen tak, aby lehce zvýraznily barvu rtů, jsem ráda, ale nevyžaduji to.

22. pro 2025
avatar

Uplne vyjimecne

22. pro 2025
avatar

Ano, hlavne bordó a červenou

22. pro 2025
avatar

už spíše používám místo rtěnek barevné lesky na rty

22. pro 2025
avatar

Rtěnku používám denně

22. pro 2025
avatar

Rtěnku používám, aktuálně hnědo-vínový odstín.

22. pro 2025
avatar

Ano, odstin neumím pojmenovat 🙂

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Ne, ale tonovane pomady ano.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, jen jelení lůj a kelímek

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Používám hnědou a červenou barvu.

22. pro 2025
avatar

kdybych si měl vybrat barvu jako náladu, momentálně bych sáhl po hluboké vínové.
Proč?
Protože je to barva, která umí být elegantní i drzá zároveň. Hodí se k tichému večeru s knihou i k odvážné debatě, kde se říká pravda bez obalu. Trochu tajemství, trochu sebevědomí – žádná křiklavost, ale rozhodně přítomnost.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Takovou ruzovou ale s nadechem do vinova

22. pro 2025
avatar

Červenorůžovou

22. pro 2025
avatar

Ano, červenou

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Rtěnku si dávám výjimečně, ale když už, tak dycinky rudou, jen pořád nemůžu najít ten správný odstín

22. pro 2025
avatar

Používám jen balzám na rty

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám.

22. pro 2025
avatar

Jen příležitostně,buď červenou nebo jen jemnou růžovou

22. pro 2025
avatar

Ano, tmavě červenou - vínovou

22. pro 2025
avatar

Lesk na rty jenom

22. pro 2025
avatar

Jen na plesy. Jinak přes zimu jedu občas balzám na popraskané rty

22. pro 2025
avatar

Nepouzivam

22. pro 2025
avatar

Občas ano, mám jemně červenou

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám rtěnku, ale tónovací balzám na rty, odstin růžový

22. pro 2025
avatar

nepoužívám

22. pro 2025
avatar

velmi málo a když už tak mám oblíbenou takovou terakotovou.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Vyjimecne a prirozene odstiny.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, ale chystám se 🙂

22. pro 2025
avatar

používám, nejraději tmavě růžovou

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Vůbec

22. pro 2025
avatar

Tmavě růžovou 🙂

22. pro 2025
avatar

Kdysi jsem používala, pak hodně let vůbec a teď poslední asi dva roky už zase jo - podle situace buď tmavě červenou nebo nenápadnější růžovofialovou.

22. pro 2025
avatar

Letos jsem použila minimálně takové nevýrazné.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívam, jen lesky nebo jelení loje

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Rtěnky nepoužívám.

22. pro 2025
avatar

Občas použiju světle růžovou, nedávno jsem se "odvázala" a koupila si výraznější růžovou. Na lepší příležitosti. 🙂

22. pro 2025
avatar

Ano - nude a světle růžová

22. pro 2025
avatar

Obcas pouzivam. Mam ruzne odstiny, ale nejlepsi je lehka ruzova.

22. pro 2025
avatar

Ano, světle růžová 🙂

22. pro 2025
avatar

Výjimečně, broskvovou matnou.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Klasická červená a do fialova

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Vintage rose

22. pro 2025
avatar

Malinovou

22. pro 2025
avatar

Ne, používám barvící balzámy na rty 🙂

22. pro 2025
avatar

Vůbec nepoužívám

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Občas růžovou nebo červenou

22. pro 2025
avatar

Rtěnku už léta nepoužívám, jen Labelu jahoda 😉

22. pro 2025
avatar

Rtěnku nepoužívám, s mými rty totiž vypadám jako havajský domovník🤣

22. pro 2025
avatar

Výrazné rtěnky ne.Spíš tónované balzámy, ty mám u sebe pořád

22. pro 2025
avatar

Moc ne, spíš tonovany balzám na rty

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

nepoužívám 😉.Mam jen lesky

22. pro 2025
avatar

Dříve ano, a červenou 💋, teď už nepoužívám 🙂

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Ano používám červenou nebo růžovou

22. pro 2025
avatar

Když je třeba, tak rudou

22. pro 2025
avatar

Občas světle růžovou

22. pro 2025
avatar

Používám od léta. Mám ráda tm.růžovou a tm.červenou.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Používám téměř denně, odstín do hněda

22. pro 2025
avatar

Moc nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Používám jen výjimečně

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, jen Jelení lůj.

22. pro 2025
avatar

Velmi zřídka,ale mM středně ruzovou

22. pro 2025
avatar

nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Používám spíše lesk na rty 🙂

22. pro 2025
avatar

Rtěnku používám každý den - nejraději mám barvu peach, s jemným třpytem.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

občas a když, tak hodně výraznou

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Mam rada odstiny do hneda

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Přirozené odstíny

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám, jen lesk nebo balzám.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Rtěnku ne občas lesk

22. pro 2025
avatar

Používám pouze občas - rudou, ale okolí mě přesvědčuje, abych jí nosila častěji.

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Používám světlejší odstín červené

22. pro 2025
avatar

Občas, rudé červenou

22. pro 2025
avatar

nepouzivam...

22. pro 2025
avatar

Používám, nejoblíbenější je pro mě nyní vínová s leskem.

22. pro 2025
avatar

Používám občas. Buď odstíny dorůžova nebo nenápadnější červený odstín.

22. pro 2025
avatar

Ne, ale moc rada bych nejakou zkusila🎄🍀

22. pro 2025
avatar

Ne a když, tak volím lesk.

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám

22. pro 2025
avatar
22. pro 2025
avatar

Nepouzivam max jeleni luj 😂

22. pro 2025
avatar

Používám doma jsme se shodly že mi pasuje a vyhovuje odstín do růžová

22. pro 2025
avatar

Ano. Odstíny mauve mám nejraději. 💄💄💄

22. pro 2025
avatar

Jen občas, spíše nude odstín.

22. pro 2025
avatar

Občas, světle růžovou nebo růžovo vínovou.

22. pro 2025
avatar

nepoužívám

22. pro 2025
avatar

Nepoužívám.

22. pro 2025
avatar

Vínově červenou

22. pro 2025
avatar

Ano, pastelová růžová

22. pro 2025
avatar

Výjimečně. Mám podobnou barvě rtů

22. pro 2025
avatar

Hrozně bych chtěla, ale nějak je nenosim, necítím se v nich, občas si dát ne tak výraznou

22. pro 2025
avatar

Vyjímečně. Tmavě červenou

22. pro 2025
avatar

Mnoho ne spíš kdy nemám po ruce balzám či lesk které používám často.

22. pro 2025
avatar

Rtěnku hodně výjimečně, spíš používám balzám, který lehce barví do červena.

23. pro 2025
avatar

Hnědo červenou

23. pro 2025
avatar

Ano, jemně perleťovou nebo nepříliš výraznou.

23. pro 2025
avatar

Nepoužívám

23. pro 2025
avatar

Nepoužívám.

23. pro 2025
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

Soutěž byla ukončena dnes v 8:00

23. pro 2025