Adventní kalendář #dm - 22. prosince 🎉
-----------------------------------------------------------
V dnešní soutěži hrajeme Balea dárkovou sadu Swirly Kiss 🎁
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě
2. Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
Používáte rtěnky? Pokud ano, jakou barvu máte aktuálně nejraději?
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do úterý 23. prosince do 8:00.
Hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Ne 🙂
Hnědočervenou
vínovou
Hnědá
Málo, jen někdy. Buď přirozeně hnědorůžové, nebo výraznější červeno-hnědá.
Nepoužívám
Momentálně žádnou nemám, jsem ve stavu shánění
Nepoužívám
Rtěnku používám, nejraději mám hnědou, červenou nebo perleťovou barvu, mám ráda i různé lesky nebo balzámy na rty💋
Lesk, balzám na rty
Jen lesk či balzám.
Používám pouze lesk na rty
Běžně ne, ale když už, tak jedině červenou ☺️
Běžně do práce ne, za zábavou ano, mám ráda lesklé odstíny do červena
Nepoužívám.
Ne
pouze do společnosti a mám světle růžovou
Rtenku nepouzivam, maximalne lesk na rty, ale nejcasteji pomadu.
Rtěnku denně nepoužívám, jen pokud jdu na ples, do divadla, na večeři........
Ne.
Nie
Hnědo růžovou
Ano.přes den jemnou hydratační. Když jdeme někam večer, tak klasickou červenou
Vinovou a přidám lesk
Nepoužívám
Nepoužívám
Nepoužívám
Nepoužívám
Používám, bordó a červenou 💄
Ano, hnědá
Nepoužívám.
Občas, červenou.
Používám výjimečně, červenou na večer nebo hnědou přes den.
Jen jelení lůj 😁
Jen velmi vyjímečně, spíš používám barevné lesky na rty
Prilezitostne,ted tedy fix essence temne ruzovou.Jinak mam rada matne tmeve bezove nude
používám spís do červena a tělovou ted mam novou od sephory a miluji tužky od Nely Slovakove...
Nepoužívám, jen výjimečně k nějakým zvláštním příležitostem, ale i tak volím decentní nenápadne odstíny.
Ne , jen lesk na rty .
Používám barevné balzámy , většinou červenÿ odstín
Rtěnku téměř nepoužívám, když už,, tak spíš odstíny do hněda.
Nepoužívam, pouze balzám
Nepoužívám, jen balzámy na rty a lesky.
Jen lesk..
Nepouzivam
Nepoužívám
Používám,kdyz nekam jdu....momentalne je u me.top takova hodne tmava ruzova(skoro az do cervena)
Růžová
Občas, červenou
Ano, mám ráda korálovou.
nepoužívám
Ne, jen výjimečně na večerní akce - matnou červenou
Cely zivot jsem se rtenkam vyhybala, ale ted jsem skocila primo do rude a je to bozi 😍
Když někam jdu, mam takovou červeno růžovou.
Ne, nepoužívám rtěnku nikdy
Nepoužívám.
Co nejvíc přirozenou,odstín něco jako peach
Nepoužívám, jen tónovací balzámy.🙂
Ne jen lesky 😊
Ano, červenou
Rtěnku jen zřídka něco mezi červenou a vinovou. Spíš jdu po balzamech nebo lesku
Rtěnky nepoužívám,spíše lesk růžových odstínů
Rtěnku nepoužívám, jen lesk
Někdy výjimečně lesk na rty a stejně vydrží jen chvilku, protože pořád jím nebo piju 😎
Nepoužívám
Červená 24h, ale u alverde balzam, co barví
občas červenou
Pouzivam obcas, vetsinou nenapadnou nude nebo zlatou.
Obvykle ne, ale na neetingy se zákazníky nebo manažerské ano, výraznou tmavě červenou
Většinou nepoužívám...Kdyžtak světlejší odstíny...
Nepouzivam, kdyz uz to musi byt, tak nejaky lesk 🙂
Nepoužívám nikdy
Nepouzivam
Používám jen balzám na rty, nebo lesk.
Momentálně používám takové ty co se setřou a nikde se nerozmažou. Mám červenou a růžovou.
Vyjímečně na plesy a večírky používám takovou tu zelenou, která zvýrazní barvu rtů a má v sobě třpytky
Jen při zvláštních příležitostech používám lesk.
Cervenou
Vinovou a cervenou
Používám spíš lesky, odstíny do růžova, třpytivé
ne
Nepoužívám
Ja nepoužívám, ale dcera ano.
Nejraději světle růžovou
Nepoužívám, ale chtěla bych začít
Občas světle růžovou
Jen na vyjímečné příležitosti, to mám vínovou.
Rtěnky ne, pouze lesky a balzámy.😊
Ne
Používám, růžovou
Nepoužívám, jen lesk na rty.
Ano používám, nejraději mám odstín nude (takový hnědočervený).
Používám jen když jdeme na nějakou akci
Nepoužívám
Používám jen když někam jdu, barva červená nebo vínová, do práce jen barevný jelení lůj 😊
Nepoužívám
Nepoužívám
Cervenou
Lesk jahodovy
Nepouzivam
Nepoužívám
Nepoužívám, úplně výjimečně tu mám červenou
Červenou
Nepoužívám
Jednou za čas červenou, jinak lesky
Jen lesk
Jen lesk
Jen lesk
Nepouživam
Rtěnky nepoužívám, ale balzámy na rty ano. A když jsou narůžovělé, jen tak, aby lehce zvýraznily barvu rtů, jsem ráda, ale nevyžaduji to.
Uplne vyjimecne
Ano, hlavne bordó a červenou
už spíše používám místo rtěnek barevné lesky na rty
Rtěnku používám denně
Rtěnku používám, aktuálně hnědo-vínový odstín.
Ano, odstin neumím pojmenovat 🙂
Nepoužívám
Ne
Nepoužívám
ne
Nepoužívám
Nepoužívám
Ne, ale tonovane pomady ano.
Nepoužívám, jen jelení lůj a kelímek
Nepoužívám
Nepoužívám.
Nepoužívám
Používám hnědou a červenou barvu.
kdybych si měl vybrat barvu jako náladu, momentálně bych sáhl po hluboké vínové.
Proč?
Protože je to barva, která umí být elegantní i drzá zároveň. Hodí se k tichému večeru s knihou i k odvážné debatě, kde se říká pravda bez obalu. Trochu tajemství, trochu sebevědomí – žádná křiklavost, ale rozhodně přítomnost.
Nepoužívám
Takovou ruzovou ale s nadechem do vinova
Červenorůžovou
Ano, červenou
ne
Rtěnku si dávám výjimečně, ale když už, tak dycinky rudou, jen pořád nemůžu najít ten správný odstín
Používám jen balzám na rty
Nepoužívám.
Jen příležitostně,buď červenou nebo jen jemnou růžovou
Ano, tmavě červenou - vínovou
Lesk na rty jenom
Jen na plesy. Jinak přes zimu jedu občas balzám na popraskané rty
Nepouzivam
Občas ano, mám jemně červenou
Nepoužívám rtěnku, ale tónovací balzám na rty, odstin růžový
nepoužívám
velmi málo a když už tak mám oblíbenou takovou terakotovou.
Nepoužívám
Moc ne
Vyjimecne a prirozene odstiny.
Nepoužívám, ale chystám se 🙂
používám, nejraději tmavě růžovou
Nepoužívám
Vůbec
Tmavě růžovou 🙂
Kdysi jsem používala, pak hodně let vůbec a teď poslední asi dva roky už zase jo - podle situace buď tmavě červenou nebo nenápadnější růžovofialovou.
Letos jsem použila minimálně takové nevýrazné.
Nepoužívam, jen lesky nebo jelení loje
Ne
Rtěnky nepoužívám.
Občas použiju světle růžovou, nedávno jsem se "odvázala" a koupila si výraznější růžovou. Na lepší příležitosti. 🙂
Ano - nude a světle růžová
Obcas pouzivam. Mam ruzne odstiny, ale nejlepsi je lehka ruzova.
Ano, světle růžová 🙂
Výjimečně, broskvovou matnou.
Nepoužívám
Klasická červená a do fialova
Nepoužívám
Vintage rose
Malinovou
Ne, používám barvící balzámy na rty 🙂
Vůbec nepoužívám
Ne
Občas růžovou nebo červenou
Rtěnku už léta nepoužívám, jen Labelu jahoda 😉
Rtěnku nepoužívám, s mými rty totiž vypadám jako havajský domovník🤣
Výrazné rtěnky ne.Spíš tónované balzámy, ty mám u sebe pořád
Moc ne, spíš tonovany balzám na rty
Nepoužívám
nepoužívám 😉.Mam jen lesky
Dříve ano, a červenou 💋, teď už nepoužívám 🙂
Ne
Ano používám červenou nebo růžovou
Když je třeba, tak rudou
Občas světle růžovou
Používám od léta. Mám ráda tm.růžovou a tm.červenou.
Nepoužívám
Používám téměř denně, odstín do hněda
Moc nepoužívám
Používám jen výjimečně
Nepoužívám, jen Jelení lůj.
Velmi zřídka,ale mM středně ruzovou
nepoužívám
Nepoužívám
Nude
Používám spíše lesk na rty 🙂
Rtěnku používám každý den - nejraději mám barvu peach, s jemným třpytem.
Nepoužívám
Nepoužívám
občas a když, tak hodně výraznou
Nepoužívám
Nepoužívám
Mam rada odstiny do hneda
Nepoužívám
Nepoužívám
Přirozené odstíny
Nepoužívám, jen lesk nebo balzám.
Nepoužívám
Rtěnku ne občas lesk
Používám pouze občas - rudou, ale okolí mě přesvědčuje, abych jí nosila častěji.
Ne.
Používám světlejší odstín červené
Občas, rudé červenou
nepouzivam...
Používám, nejoblíbenější je pro mě nyní vínová s leskem.
Používám občas. Buď odstíny dorůžova nebo nenápadnější červený odstín.
Ne, ale moc rada bych nejakou zkusila🎄🍀
Ne a když, tak volím lesk.
Nepoužívám
Nepouzivam max jeleni luj 😂
Používám doma jsme se shodly že mi pasuje a vyhovuje odstín do růžová
Ano. Odstíny mauve mám nejraději. 💄💄💄
Jen občas, spíše nude odstín.
Občas, světle růžovou nebo růžovo vínovou.
nepoužívám
Nepoužívám.
Vínově červenou
Ano, pastelová růžová
Výjimečně. Mám podobnou barvě rtů
Hrozně bych chtěla, ale nějak je nenosim, necítím se v nich, občas si dát ne tak výraznou
Vyjímečně. Tmavě červenou
Mnoho ne spíš kdy nemám po ruce balzám či lesk které používám často.
Rtěnku hodně výjimečně, spíš používám balzám, který lehce barví do červena.
Hnědo červenou
Ano, jemně perleťovou nebo nepříliš výraznou.
Nepoužívám
Nepoužívám.
Soutěž byla ukončena dnes v 8:00

Nepouzivam 🙂