Za mě doporučuji českou značku Buga 👍
@klko tam to bylo vždycky tragický 😁
Koupila jsem si letos jedny Buga a jedny Mohito. Obojí jsem spokojená, s Mohito dokonce o trochu víc a byly i o polovinu levnější než ty Buga (tam je zas fajn, že jsou šité u nás v Česku).
@ivakalinova tak v prachaticich za kostelem ale jak se to jmenuje nevim
Ja všechny z about you
Já jsem letos objevila shein 😁 Zatím mám 2, další 2 na cestě a jsem moc spokojena. Chodí 1-2 týdny. Ještě mám rada Mohito
Mohito,Zalando ,About You,Bonprix
Já teď kupuji převážně od kamarádky má z Paříže a má jich hromadu a neunosi 😂🙈
Ještě doporučuji:
https://laklara.cz/obchod/saty/?spage=2
Kvalita je skvělá, ale je to boj, skoro vždy je vyprodáno a kousky, které se mi líbí, nestihnu... Teď mají mít každým dnem novou pestrou letní kolekci... 🙂
Taky mě to zajímá, připíchnu se
Mně se líbí i z modaprostejov 🙂
Bonprix
About You a pár jich už z She-in taky mám ☺️
Za mě taky ABOUT you, objednavam taky tak ze toho vezmu víc a třeba 2 velikosti, zkusím, vyberu si a zbytek vrátím 👍
Hezké šaty má Yellow Violet, jinak Buga, Šijemsrdcem... To jsou takové ty české. Ještě Drexiss má hezké kousky a ještě jedno - to jsem zapomněla.
Me se libi saty Gotta 😊
Netuším, nikde se mi nic nelíbí 😢
Včera jsem si vyzvedla tyto ,-)
Respektive já je doma měla, ale byly mi velké. Takže znovu objednat v menším čísle. A jak mne tam v nich viděla jiná zákaznice, hned je chtěla zkoušet také 😅
Já kupují Lidl, Kik, pepco.. šaty jsou krásné, vydrží.. jen to nejsou vyloženě originální kousky.. ale nikdy se mi nepodařilo ve stejných šatech někoho potkat. ☺️
Nejsem šatovej typ,nicméně jsem si jedny chtela na letošní léto pořídit a je to teda zoufalství někde koupit,nikde se mi nic nelíbí ani v obchodě,ani na netu..prolezla jsem Zalando,About you,Bonprix,tak tam vůbec nic..koukám od května,včetně několika prošlých měst po ČR a nic,už to pomalu vzdávám..
Příští týden se zajdu ještě podívat do Atomrat a tím skončím,bych nevěřila,jakej to bude problém koupit jedny střízlivý letní šaty bez volánků,kraječek,mašliček a výrazných vzorů..
Šatysukně a Mohito
Zalando, Zalando lounge, AboutYou.
oblibila jsem si erikafashion - https://www.erikafashion.cz/saty-sukne/kremove-...
Dříve jsem skoro šaty nenosila ,ted převládají
Mam rada i desigual 🙂
Tyto poslední růžové jsou třeba ze Sinsay,ty první a druhé z new yorku
Mrkla bych klidně i k vetnamcum ,jestli je tak tip co se ti líbí 😊není to ostuda ,mam dražší i levnější ,záleží co se mi líbí
Pak mam klasické i třeba jednobarevne ,ale ty postupně vyrazuju ,já mam rada barvy
Buga!❤
Zalando, About you
Dmania , La Klara, Cvrk, Natyrys
Mám několikery šaty z S.Oliver a jsem s nimi moc spokojená 🙂
Chystám se na Buga nebo Reparada, stále nejsem rozhodnutá, které 🙂
Jinak celkově teď dost nakupuju na Zalando Preowned, zajímavé věci, zaslání i vrácení zdarma a snadno🙂
Bílky, děkuji moc za tipy. Já to všechno projdu ❤️
Také jsem letos objevila Shein a jsem teda moc spokojená. Jinak se mi líbí šaty na Drexiss, to tu myslím ještě nezaznělo...
Mě se líbí v BonPrix, chci kouknout i na AbouYou a kamarádka mi doporučovala taky Shein, já mám asi jedny slušný a taky budu doplňovat 😉
Já nosím téměř výhradně pouze šaty a už jsem rozmlsaná a fast fashion vůbec nekupuju, je mi líto vyhazovat peníze za levné materiály, které nejsou ani příjemné ani slušivé.
Většinu šatů mám z Reparady a něco nově z Estampada (bambus, tencel, mušelín...). Nevidím důvod , proč podporovat Čínu, když můžu své peníze poslat českému výrobci.
@veverik_ ty jsi kočka 🐱
@janapechova Jani, mě povídej, já odnosila šaty z dob před Emičkou a za těch pět let jsem si téměř nic nekoupila na sebe. Ted jsem to probrala a všechno vyházela, protože už byly špatné. A mám opravdu jen jedny šaty, žádné kraťasy, žádnou sukni.
Člověk toho na doma s dětmi moc nepotřebuje, ale dovolená a postupně to chci začít obnovovat 🙂
@antoinet z Reparady bych si chtěla alespoň jedny vzít. Už na ně koukám dlouho, ale vždy mi to přišlo zbytečné (na hřiště, do města na zmrzlinu, na výlet s dětmi atd.) Ale je potřeba myslet i na sebe, já vím.
Manžel už se naštval a koupil mi poukázky, abych si už konečně něco koupila 🙂
@antoinet na Reparadu koukám třetí měsíc a ještě nebyly dostupné ani jedny z těch šatů,co jsem si vybrala..dost to nechápu,pochopila bych,že vždy nějaká velikost v provedení dojde,nebo se čeka na látku,ale tne měsíce…zatím ještě vytrvávám,ale už mi i manžel říkal,jestli zrovna takovou firmu chci podpořit..🤷♀️
@gigi2 sortiment je obrovský, zájem je obrovský a dílna má své limity. Oni nikdy nedeklarovali, že budou k dispozici všechny kombinace. Já mám občas hlídacího psa na to, co si přeju a koupím to klidně za pár měsíců, průběžně si u nich buduju šatník, už vím, které barvy, střihy a velikosti mi sedí. A tento dlouhodobý přístup mi vyhovuje, není to jak vlítnout do háemka. A moc doporučuju i jejich legíny a trička.
@antoinet já chtěla ty šaty na léto,máme několik akcí během něj,na které jsem je chtěla vzít,pro mě osobně jsou mi šaty na podzim třeba k ničemu,nevyužiji je..začala jsem sledovat myslim dost brzy na to a pro mě osobně to nedělá dobrou reklamu firmě,i když věřím,že jinak oblečení může být od nich super😊kouknu i na ty trička,co jsem zhubla,tak ve všech vlaju..díky za tip
Já jsem si letos nakoupila šaty v Gate , Bonprix,..
Ale koukla bych I na sijemesrdcem.cz, stejně jako mama
@ivakalinova Mám to stejně, obnovují postupně, jak už jsem v práci. Prostě to chce odměnit, něco nesedí, ne o je jen na zahradu. Ale vybrat něco pořádného, to je umění 😅










V eve ve volyni nic?