K narozeninám - pokladničku.
od tchyne k svatku vyhorelou svicku a vyrazeny ponozky 😂
"parfém" pak si ho vzal taťka, ze s ním bude vyhanet kuny, aby nelezly do motoru auta 🙂
Cinky k Vánocům.😂
Zbran (pistol), ja ani nemam zbrojak. Muj byvaly si ho udelal, a dal mi (si) k Vanocum zbran... Pak jsme se rozvedli... takze asi tak...🙂)
Dostala jsem 10l švestkového kompotu 🙈. Jako bylo to myšleno dobře. Tenkrát jsem kojila a syn měl zácpu,tak jsem poprosila přítele ať koupí 2 švestkové kompoty, že ho to možná prošťouchne. Jenže obdarovatelka byla tenkrát s přítelem u toho,tak asi usoudila, že ten kompot mám ráda. Takže 10l sklenice kompotu k narozeninám v době kdy už jsem ani nekojila 😂
Ve 10 letech svetr, který byl velký i mojí mamce 😃
Jako svatební dar jsme od někoho dostali jetou vázu na kytky. A mě teda může všeobecně nasrat, když dostanu kytku.
Ve čtrnácti jsem pod stromeček dostala sadu hrnců...prý do výbavy 🙂.
K Vánocům od manžela holinky 😃 jako myslel to dobře, ale v tu chvíli 😤
Nacate bambucke maslo od tchyne
Nic (žádný dárek) od manžela k Vánocům.
To je něco na mě tato otázka! Byl by to seznam.
Jednou na Vánoce jsem dostala velkou papirovou tašku, byla těžká a nebylo vidět, co tam je.
Vytáhla jsem ji a začala rozbalovat.
Byla plná konzerv mandarinek a broskví.
Ježíšek to považoval za super nápad, prý viděl, jak mi chutnají.
Od té doby mu raději píšu, co mi má nadělit. A ani to nepomůže.😁
Spodní polovina starého finančního deníku. V e-shopu s ním vycpali krabici s knihami, které jsem si skutečně přála. Druhá polovina šla zřejmě do dalšího balíku 😂. A Ježíšek to nepochopil.
Použitou kosmetiku od tchyně a když jsem byla v 8. měsíci postavila přede mě flašku s vínem a ještě mi donesla sklenici
Vlasové sérum pro podporu růstu vlasů od Ex. Mám hrozně jemný vlasy. A tenkrát jsem to strašně obrečela 🤔
Od bývalého - kovbojský klobouk 🤷 Zadne zajmy v tomto smeru nemam a nemela jsem 😂
Společný dárek od přítelovy sestry kávovar. Ani jeden kávu nepijeme. Prodali jsme ho. Od tchýně jsem dostala mixér na těsta. Vůbec nepeču, neumím to. Navíc nemám ráda tyhle praktické dárky do kuchyně.
Rolak.. od manzela.. vzivote sem to na sobe nemela a on mi koupi rolak😅😂 ja byla fakt v soku🤣 je to nekolik let a rolak je stale nekde vzadu ve skrini
@majca16 já taky (vyteplený) holinky. Ale mě ani tak nenaštvalo, že jsou to holinky (protože jsem je potřebovala) jako to, že úplně ty samý koupil i mojí (skoro)tchýni 😠 Je jí 70 let a je to klasická vesnická babka (místo čepice nosí v zimě na hlavě šátek atd.) to mi přišlo v tu chvíli ponižující, nosit to samý jako ona 😅, tchyně mi jeden rok koupila antikoncepční froté pyžamo. Žlutý (tu barvu nesnášim) a ještě asi o 2 čísla větší. Já spim v noční košili (pyžamo asi od 7 let nenosim).
Moje mamka mi koupila antikoncepční parfém. My předělávali barák a když jsem ho jen zkusila doma na chodbě stříknout do vzduchu, tak dělníci skoro se slzama v očích běželi ven kouřit, než vyvětrám chodbu 😂
A loni byl přítel takový záhadný a že mu s dárkem musí pomoct jeho nej kamarád. Tak jsem si řikala, že asi konečně dostanu po 6 letech a dvou dětech zásnubní prstýnek, že mu ho asi pomůže vybrat. Byla jsem celá natěšená. A oni mi dovezli mrazák 😂
Dostala jsem k Vánocům kalendář Irska. Nikdy jsem tam nebyla ani tam nechci 🙂 Ale nejvíc top co mám schované, jsou svatební skleničky na přípitek - s jiným jménem ženicha 😀 Jo a od muže jsem dostala k promocím pero, ačkoli mi jeho kamarád naznačil, že dostanu zásnubní prstýnek, no to bylo asi největší zklamání. Prsten jsem dostala až později
Moje neter asi v 11 letech dostala od svehp dedy knizku n narozeninam:Dospivame v muže😂🤣
@ahyt 😂😂😂
Od tchýňky plastovej květináč na hrob...
Asi o tři velikosti větší kalhotky z polyesteru s květnovým vzorem😘.
Od manžela kdysi dávno....velké kruhové náušnice....na ty opravdu nejsem....a říkal u toho...ještě měli menší, ale já chtěl tyhle....no bezva, menší bych možná i nosila 🙈😂
Prisernou sadu nozu z Pepca, s ustrizenou cz cedulkou, ale ze to stalo 1 euro tam zustalo. 🙈
Od bejvaly tchyne... 4 roky prosly nacaty a radne opatlany telovy mliko z Avonu se trpytkama🙈😂
Od naší milované maminky jsme s tatkem dostaly kartičku s datumem a časem k návštěvě zubaře 🤣 na to nezapomenu jak jsme se na to tvářily 🤣🤣 hlavně si nemyslete že se o zuby nestarame jen návštěvu zubaře jsme brali za nepotřebné od té doby chodíme na pravidelné kontroly. 🤣🤣 Mami promiň @evabry mám tě ráda 😘
vloni jsem od tchana dostala smirgl kostku (používají to truhláři na obrouseni dreva), na nehty (pro děti).
Cca v 5 letech jsem od tedy dostala pod stromeček ledvinku, kterou bych nemohla (pokud bych jí ještě měla) nosit ani teď, protože tehdy byla velká i tátovi. Před pár lety od švagrové svícen, který byl určen hřbitovní...co tím sakra myslela?😂
a předloni jsem od manzela dostala kalendář (do kabelky, ktery jsem i chtěla), bohužel ho dal pod stromeckem tchyni (napsal na dárek "pro maminku"). Obrecela jsem to a od te doby s nimi uz odmítám travit vánoce.
vyčpělé potpourri a zaprášenou ohavnou dekoraci z obchodu "vše za 30 kč". ke kulatinám 😀
Od byvaleho pritele k narozeninam krajkove kalhotky ve velikosti 41 (moje velikost tehdy byla 34).
Včera k svátku NIC a musim uznat, že mě to dost nakrklo 😀 Z věcných darů bych jmenovala jednu bromelii v květináči před lety k narozkám-nemám ráda pokojovou květenu 😀 Hnusnej svetr od mámy (šedej chlupatej se stříbrnejma nitěma), nechápu, jaký měla zatmění, páč v tu dobu sem oblíkala zásadně bažinní zelenou a hnědou 😀
Od babičky drogerii, kterou jsem ji dala rok předtím k Vánocům 😀
@misha_1989 počkej letos 😀vymyslím ještě lepší dárek pod stromeček 🤪
Od tchyně jsem k 25. narozeninám dostala pletenou sadu na miminko (svetr, čepice a botičky). Snažila se nám naznačit, že už by chtěla vnouče. A od bývalého přítele jsem dostala pozemek na Měsíci. 🙄
K Vanocum (tri dny po) jsme s manzelem od tchana a jeho zeny dostali umely vanocni stromecek...
Tričko z druhé ruky jak pro starou bábu, o 3 čísla větší a k tomu ještě špinavé

Nejhorší a nejméně povedený byla lucernička, taková ta hřbitovní,asi mě kolegyně chtěla něco naznačit😉😀🤣
Od svagrove- krém proti vraskam od 35let, je to 2roky a 35 mi bude letos
@evabry tak ještě že k zubaři už nedostanu ❤️
Od mamky k narozkam nocni kosili, ktera byla minimalne o tri velikosti vetsi nez nosim... pry jsem nejak pribrala, tak mi to urcite bude (fakt jsem pribrala, tehdy mi zjistili hypotyreozu, ona vedela, ze se tim vsim trapim, takze ty reci zamrzely)... byla mi obrovska i v 9. mesici tehotenstvi 😅 jo a jeste jsem pravidelne dostavala uterky k vanocum, "do vybavy", clovek by si rekl fajn, budou se hodit... jenze kdyz je dostavate tak od 15 let a jeste naprosto silene barvy i material... 😨😀 no radsi si vetsinou rikam, co bych k narozeninam nebo vanocum chtela, bohuzel to u nekterych jedincu nepomaha 😀💃
@ahyt a vitezem se stava... 😅
Rocni predplatne casopisu Miminko. Ne, nebyla jsem tehotna, naopak jsem byla v kategorii neplodna. 🙈😁 Dnes uz se tomu smeju 😁
Prazdna vaza z 3D tiskarny, kterou ma dotycny doma a vzor stahl z netu... Kdyby do toho aspon koupil kytku 😂
K vanocum ponožky s cenovkou 7 paru za 40 kč
Dostali jsme s manželem k Vanocum reklamni CD od McDonalds s koledami 😎
Když jsem byla dítě, dostala jsem metronom, dodnes tím mámu trápím na všech oslavách 🙂
Od ex 2 vařečky a 2 páry teplých ponožek. A to nebyla recese - myslel to vážně! Fascinovalo ho, že vařím (jeho ex vůbec nevarila) a v baraku měl v zimě kosu, tak proto ty ponožky 😀 😀 No skočil, chlapec, ale důvody byly jiné...
to co tady píšete často jako o několik čísel větší oblečení, antikoncepční pyžama a babkovský ponožky, načnutou kosmetiku, čokoládu kterou jsem dotyčnému darovala já sama, prošlé potraviny nebo jakékoliv dárky s cenovkami (často i s cedulkami z hrabáku) se dávají v naší rodině pravidelně, převážně u tchýně jde už o zajetou klasiku která nikoho nepřekvapí. Ale nejvíc mě asi naštval muž před pár lety, když jsem od něj k Vánocům dostala box na hračky! prý abych si konečně mohla uklidit ten bordel co pořád mám v obýváku (rozuměj rozházené hračky našich společných dětí)! Aby teda nevypadal jako škrt, tak k boxíku mi přibalil ještě brambůrky a bonboniéru kterou nejím - oboje mi sežral ještě na štědrý večer zatímco jsem uspávala děti! ale dostal tenkrát takovou sodu že od té doby musím říct že se fakt snaží😀
Od přítele (bývalého) reklamni triko z penzionu kde byl na Sluzebni ceste 🤣 k 25.narozeninam 🥳
Ač to moc vtipné není, tak jsem se opravdu zasmála 😅 Děkuji za zvednutí nálady 😂
@ivakalinova nemáš zač. Díky Tobě máme všechny pocit, že v tom nejsme samy. 😘
Jsme si vzpoměla že ještě jeden dárek jsem dostala od rodičů ale spíš to nebylo nic špatný jen mě chtěli ještě chvilku podusit než dostanu ten pravý dárek.
Bylo mě asi 11 a začala semnou mlátit puberta a dost mě zajímaly klučičí sporty jako jízda na skateboardu a na snowboardu a jeden takový dárek jsem si hrozně moc přála. Byly vánoce a byla tam zabalená deska a dost se to podobalo snowboardu já se tak těšila že konečně budu jezdit tak si to rozbalím a ejhle to byla obyčejná deska asi na poličku 🤣🤣 No já jsem se rozbrecela že to není to co jsem chtěla a mamca s tatkem však je to deska ne? A já jim říkala že je ale takhle teda nevypadá mamka mě pak poslala za dveře a tam byl snowboard 😍 já měla šílenou radost nikdy na to nezapomenu jak jsem se tvářila vid? @evabry 😘
@misha_1989 no když ty jsi pořád chtěla prkno😀tak jsi ho dostala 😀 alespoň na vánoce nezapomeneš🎄🎁🎄🎁
@evabry no prkno jako prkno 🤣🤣🤣

od tchyne - pouzity kulmofen plny jeji vlasu 🤣🤣🙈🙈🙈🙈