Quo Vadis?
Nekonečný příběh
Highway to hell
50x a stále poprvé
Bratrstvo neohrožených 😂😂
Blbý a ještě blbější😀
Po nas potopa
Příště budeme chytřejší, staroušku!
Muj bracha ma prima brachu (jarni nakup ochranych prostredku)
A ještě mě napadlo: Blázni, vodníci a podvodníci :D
Vrať se do hrobu!
Smrt jí sluší
Titanic. . .
Jen blázni spěchají
Armagedon
Táhněte do háje 😉
Příběhy obyčejného šílenství
Ještě větší blbé, než jsme doufali 😂
Blbec
Cirkus v cirkuse
Blby a ještě blbejsi
...a bude hůř!
50 odstinu sedi
Nesmrtelný
Ja, Baryk.
Už nejsem volná 🙉
Klub srá*ů😆
Hard Ride to Hell😈
Idiot
Neděkujem, vypadněte
Není to název písně, ale její první slova: "táhněte do háje, všichni pryč" 😁
Prci prci prcicky 😂
@ivakalinova My tři a PES z Pětipes 🐶
Čtyři z tanku a PES 🤦😁
Za co, pane Bože, za co?!
Báječná léta pod P(E)SA 😁
Schůzka se smrtí
Desperado...(jen nevím, jestli příjde Mariachi) 🙂
Kurvahošigutentag...
Hanebný parchanti
Žert
Za co,pane Bože za co?
Cirkus bude!
Včera, dnes a zítra. 😁
Co je doma, to se pocita....
Neni to kniha ani song, ale posledni dobou mi to tak prijde. Jara Cimrmann, Vysetrovani ztraty tridni knihy: "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podivejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe.“
Ali Baba a čtyřicet loupežníků🙈
Návrat idiota.
Pat a Mat (a je to) 🤪
Jako tady se fakt sešly výtečné asociace 😀
Šest medvědů s Cibulkou🐻🐻
Babica vs. Sapík
Vrtěti PSEm
Nemocnice na kraji města.
Rande naslepo (schůzka Prymula a Faltynek na Vyšehradě)
Lepší už to nebude.
Pravidla mostarny.
Nebo jeste explicitneji pisnickou: Parliament of Fools
Holky, boží. Jedna odpověď lepší než druhá 😁😁😁
Prázdniny
Starci na Chmelu

Vyhoďme ho z kola ven.