Velká anketa - dáváte si odpolední šlofík?
Moji rodiče celý život o víkendu odpoledne 😍
#anketa
Někdy s dětmi ano 😂
Přes týden vůbec, o víkendu je pro mě sklofik po obědě káva s něčím dobrým.
Možná jednou za měsíc, ale jsem pak víc hotová, než když si ho nedám. 🙈
Ano, o víkendu. Jsem schopná spát i dvě hodiny.😀
S dvojcatama ? Ikdyz ony jsou spaci od miminek, kdyz spi, je potreba rychle neco uklidit, uvarit, dodelat atd atd .. takze ne nezazila jsem ....
Kéž by 🙏 po obědě rajzujeme s kočárem - mládě spí, já o tom sním 😁
Miluju a když to jde tak rozhodně ano
Ne nikdy, ani když děti spali to jsem raději žehlila nebo uklizela a tak…
Zrovna du hodit umakartový čelo 😀 😀 😀
Jsem v 8. měsíci těhotenství, pořád šíleně unavená. Takže když jsou děti ve škole a školce (když chce dcerka ve školce spinkat), je šlofík přímo povinnost 😆
Jak kdy, někdy spím zároveň s malou přes den, když se mi chce
Joo dopravam si cca hodinku po obede s nejmladsim..uplne se desim, co bude az prestane po o spat..
V sobotu a v neděli po obědě, ale jen na chvíli.
😂 to je nereálné, starší už dávno předávno nespí. Každopádně pro mě je to zabiják, když si dám krátkého odpoledního šlofíka, jsem pak jak praštěná palicí. Pro ně je lepší jít spát večer s dětma než si odpočinout v průběhu dne.
Anoooo, pokud spí starší ve školce a kluci doma tak s nima spím 😁 o víkendu podle toho, jestli se chce starší, případně jí pustím pohádku a ležím s ní. A můj taťka každej víkend taky 😊
Jak kdy,spiš ne,to musim byt hodně unavena abych si šla lehnout
Od podzimu do jara, kdyz neni venku moc co delat tak ano. Ale tedy jen v nedeli, v sobotu nee
Ja bych taaaak rada a nejde to :D.
občas ráda, ale nebývají k tomu moc podmínky😅 v prvním těhotenství to šlo:D
Při odpoledním spánku téměř vždy a moc ráda na to vzpomínám. Teď se občas o víkendu zadaří👍
Už jenom vzpomínám😂
ano, když musím, tak musím... teď už jen o víkendu ale co
Ne, neumím přes den usnout. Jedině každý jsem těhotná nebo je mi hodně hodně zle
Ano,nekdy spim s detmi po o,nekdy jen chvilku a obcas spime s chlapem o vikendu taky s detma 😂
Jasne. Dobíjí to baterky. Miluju to. Teď mi poslední týden můj dvouletej hází na spaní po o bobek, tak si ho dopředu tak 1x týdne. Ale před tím každý den, jsem zalehla s nim. Po 20 minutách jsem se vzbudila super fresh. 😁😁😁
Jak kdy..závisí to na tom jak mi dcera (15 měsíců) spí v noci. Pokud dobře tak ne, pokud jsme víc vzhůru než spíme tak velmi ráda házím šipku do postele po obědě s ní a je mi fuk zda potřebuju žehlit, vyluxovat atd. Spánek a odpočatá máma je za mě myslím přesnější než úklid.
Ne. Jsem z toho pak rozbitá ještě víc než před tím 🤷♀️
Ráda bych zvlášť po krušné noci a přes noční ale bohužel mi děti nenechají ☹️
Bohužel, nikdy.
Bylo by to potřeba, ale vždycky jsem tak ráda, že mám chvilku času pro sebe, že nakonec dělám pokaždé něco jiného.
Ne, nikdy, ani když byli kluci malí, přijde mi to ztráta času spát přes den, pak by byl den hned fuč🙂Odpočinek typu kafčo, knížka, časopis ano.
Ne ,ztráta času navíc jsme akcni
Znám lepší činnosti než po obědě spát 😀😂🙈třeba sex😂😂😂😂😂
Někdy v sobotu po obědě i se synem. Občas jde i dobrovolně 😁
Co to je?😉😂😂😂
Když děti dovoli tak ano 😂
Miluju slofik po O❤️ u nas to zacalo ditetem ktere vztavalo v 4:30,takze jsem si sla po O lehnout s ni, protože jsem jinak drzela sotva otevřené oči.Ted si to uzivam o vikendu😁

Já chci- dítě ne 😂