Milé maminky, vítáme vás u nového testování, ve kterém půjde především o spokojenost vašich miminek. Budete totiž testovat dudlíky a lahvičky značky LOVI. Pokud přemýšlíte nad tím, jak zkombinovat kojení a krmení z láhve, toto testování je přesně pro vás. Dudlíky a lahvičky LOVI totiž kladou důraz na zachování sacího reflexu a savičky jsou inspirovány přímo maminčinými bradavkami.


Co testujeme


Budeme testovat dudlíky a lahvičky s dynamickou savičkou LOVI. Dudlíky a savičky LOVI nenarušují sací reflex miminka. Proto umožňují pohodlnou kombinaci krmení z láhve a kojení.


První testovaný set obsahuje láhev Botanic 120 ml a dudlíky, které jsou určeny pro miminka od 0 do 3 měsíců.


Druhý testovaný set obsahuje láhev Botanic 240 ml a dudlíky, které jsou určeny pro miminka od 3 do 6 měsíců.


Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Gumička dudlíku je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu. Nenarušuje správný vývoj řeči a formování skusu dítěte, zaručuje volné dýchání nosem a zabraňuje kousání do dudlíku. Díky tomu dudlík nenarušuje sací reflex dítěte.  Silikonový symetrický a dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován a, stejně jako všechny ostatní dudlíky značky LOVI, neobsahuje bisphenol A.


Dudlíky jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Také mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. Tvar gumičky umožňuje vložení dudlíku do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenou vrchní a spodní stranu). Vykrojený štítek obsahuje dostatečně velké ventilační otvory, které eliminují hromadění slin za štítkem, a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky. Dudlík je z hygienických důvodů opatřen plastovým krytem, který oceníte doma i na procházce v přírodě.


Image title


Láhev z kolekce Botanic umožňuje kombinaci krmení z láhve a kojení. Dynamické savička LOVI totiž při krmení modifikuje svůj tvar – prodlužuje se stejně jako maminčina bradavka. Savička povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, podobně jako u kojení. Nenarušuje tak sací reflex a aktivuje u miminek svaly úst a jazyka. Stimuluje místa, která se podílí na rozvoji řeči a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní.


Savička obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER Vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje polykání vzduchu, který bývá příčinou vzniku dětské koliky. Savička umožňuje miminku správnou koordinaci sání – polykání – dýchání. Kanálky v savičce kopírují laktační kanálky v prsu, regulují tak průtok a tlak mléka v dudlíku. Láhev navíc obsahuje elastický těsnící disk, který z ní vytvoří praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko s odměrkou.


Image title


Koho hledáme


Pro testování budeme potřebovat 2 maminky, které mají miminko ve věku od 0 do 3 měsíců, a 2 maminky, které mají děťátko ve věku od 3 do 6 měsíců. Ideálními kandidáty na testování dudlíků a lahviček pak jsou miminka, kterým již dáváte čaj či vodu nebo je přikrmujete z láhve.


Hledáme maminky, které rády fotí a jejich miminka už mají zkušenost s dudlíky značky LOVI a vyhovují jim. O to lépe se jim pak budou dudlíky a lahvičky LOVI testovat.


Jak se zapojit


Chcete testovat dudlíky a lahvičku LOVI a vaše miminko je v požadovaném věku? Tak stačí, když napíšete pod tento článek komentář s odpovědí na otázku: Podle čeho vybíráte dudlík pro vaše miminko?


Čas na napsání komentáře máte do 12.05.2019. Poté vybereme maminky, které oslovíme interní poštou.


Krásný den,


Konik_testuje


#test_lovi3