icon

Ani vy se mnohdy neumíte rozhodnout, po jaké kosmetice sáhnout? Pokud jde o naši pokožku, produkty se snažíme vybírat důkladně. Pokud jde o naše nejmenší, výběr zvažujeme dvojnásobně. Prozraďte nám, co je pro vás při výběru dětské kosmetiky rozhodující? ;)

a) Zajímá mě především složení.
b) Musí mít příjemnou vůni.
c) Zaujme mě také poutavý obal.

Za vaši odpověď vám přiletí 3 srdíčka. Zapojte se do našeho testování nové dětské kosmetiky Manufaktura Baby Friendly. Jejím výběrem rozhodně nešlápnete vedle: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/vase-zkusenosti-s-manufaktura-baby-frien-kce89t/ 🙂

#test_manufaktura

avatar
14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar

A
U jakékoliv kosmetiky, už to řeším i u psu 😂
Kazdopadne Manufakturaje skvělá 😍

14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar

Určitě za A ale i C mě někdy zajímá, třeba pumpička u mycího gelu je super

14. kvě 2020
avatar

A, B a kluci c 🤣

14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar

B,C po složení moc nekoukam, věřím ze výrobci chtějí pro děti to nejlepší 😄

14. kvě 2020
avatar

Hlavně za a).
b) a c) je příjemný bonus. ☺️

14. kvě 2020
avatar

Hlavni je A složení, ale důležite je pro mě i vůně a obal

14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar

A, u me ted vede prace Manufaktura, jsem atopik a vyhovuje mi skvele 😊

14. kvě 2020
avatar
14. kvě 2020
avatar

Hlavne a), slozeni je nejdulezitejsi... ale trochu i b), kosmetiku, ktera by mi vylozene smrdela, bych nesnesla, pokud neni vylozene leciva na kratkodobe pouzivani...

14. kvě 2020
avatar

A + B
Při výběru dětského kosmetického výrobku hraje prim nejen šetrné složení, ale také decentní - přírodní vůně.

14. kvě 2020
avatar
15. kvě 2020
avatar
15. kvě 2020
avatar

Určitě za a) 🙂

19. kvě 2020
avatar
21. kvě 2020
avatar
21. kvě 2020
avatar
24. kvě 2020
avatar

Pro mě jsou důležité všechny tři.

24. kvě 2020
avatar
26. kvě 2020