Co pijí vaše děti nejraději?
A - čistou vodu
B - čaj pro děti
C - ředěné ovocné šťávy
D - mlíčko
A mají na to svůj oblíbený hrníček nebo lahvičku? Našli jsme úplnou novinku od LOVI, kterou si vaše dítka oblíbí natolik, že jiný hrneček už nebudou chtít. Více informací prozradíme, jak jinak, příští pondělí.
A a B je to fakt tak 50/50
A - občas nějakou šťávu, ale převážně vodu. Píjí ze zdravé lahve venku, doma klidně z hrnečku, skleničky, kelímku.
A a jsem za to moc ráda
A a doufám že jí to vydrží dlouho 🙂
Přes den A, v noci D
Nejvíce mají rádi B, C a D
A, ale pořád hlavně D
Pouze A, nic jiného jí nechutná a jsem za to ráda.
A přes den a na noc na usnuti D
naučila jsem H. na čistou vodu a jako jsem ráda, ale když je třeba nastydlý tak do něj nedostanu ani teplý čaj a to mi vadí a ředěnou šťávu tuplem ne..... takže u nás A
Naše maličká nejvíce pije čistou vodu, takže za A)
pije z učícího hrnečku za D) mlíčko ráno a před spaním
Jen a pouze čistou vodu
čistou vodu
C-stavy YO, s ciste vody bych se ja osobne pozvracela, takze ji nenutim ani detem
A, nic jiného nechce
podle chuti, někdy vodu nekdy půl napůl se štávou a nekdy jen čaj
C nekdy A a B
A a ráno B, hrníček má svůj oblíbený z dětské jídelní sady.
U nas A, a ucici hrnecek zbožňuje, úplně se na nej třese kdyz ho vidí 🙂
A z hrnecku a D od maminky 🙂
A 🙂
Ze začátku A, potom C a teď spíše B
Starší A mladší D 🙂
Vse krome D ☺
A a D a výjimečně dostane nějakou ředěnou šťávu 🙂 vše z flašky a nebo z hrníčku od lovi 🙂
A, D prsomil jeden :D
Z vetsi casti D mlicko a jinak se snazime davat A vodu z uciciho hrnecku,tak jsme moc zvedavi na hrnecek od LOVI 😊
U nás je to A a B. Cajik hlavně na podzim a zimu teplý. Ten miluje... A voda v těchto vedrech... 😀
A, B, C, D pije vše.
Snažím se A i B ať má změnu a rano večer D
🥤 B 🥤
A 😊
Rada bych u dcery vyzkoušela lavičku 9+,právě včera ji bylo 9 měsíců. S pitím trošku bojujeme,pije akorát nápoj od Sunarku,někdy za den vypije 300ml,někdy 30ml. Z některých laviček nevypije nic,z jiné více. Značku lovi znám a moc se mi líbí,ale lahvicku od ni nemáme a rady bychom.vyzkousely,třeba by dcera pila lépe.
A a D 😊
Můj chlapeček 17 měsíců hodně toho za den vypije nejvíce vypije vody, ale občas mu dám i nějakou tu šťávu nebo džus. Nejraději pije z flašky, ale pomalu se učí pít z hrníčku s pítkem a proto by se nám Váš učící hrneček velice hodil...
Našemu malému je 13 měsíců je to usměvavé miminko rád si hraje a směje se taky je to pěkný raubíř co se týče některých věcí nevydrží chvíli na místě je to naše láska rád se učí nové věci je moc šikovnéj a v těchto horkách mi vypije 2 litry vody dáváme mu Dobrou vodu neperlivou ochucenou někdy i čajíček 🙂 má svou oblíbenou flašku 150 ml ale také pije už i z hrnečku nebo ze skleničky 🙂 také se učíme pít z učícího hrnečku 220ml a byly by jsme šťastný kdyby jste právě nás vybraly aby jsme mohly vyzkoušet nový hrneček od Lovi
Syn 14m pije nejraději vodu, čaj si občas dá z domácího ovoce, ovocné šťávy pije jen zřídka třeba na dovolené, když jdeme do restaurace a vyžaduje pití z mé sklenice (džus s vodou) a mlíčko má přímo z prsa.


Bohužel C ,ač sem si nalajnovala ze bude pít pouze čistou vodu,obcas prokladanou čajem,nakonec sem byla šťastná za hipp ovocne šťávy,protože to je to jediné co dcera vypije,vodu plive,čaj plive a nechat ji v techto vedrech bez pití bych neudělala, takže nakonec diky bohu za stavicky