icon

Prosím vaas... je listopad
Vsude na IG už mají rodinky doma pomalu vánoční výzdobu ... každého věc, nic proti, ale je to brzy ne? Kdy začínáte vy? A nemyslím stromeček
Já se teda letos strašně těším a chci to pojmout ve větším než to u nás klasicky bývá, ale dřív jak na advent to proste nemůže bejt 😄

avatar

U nas adventný veniec a deň pred Štedrým dnom stromček. To je vsetko.

22. lis 2020
avatar

U nás vše až první adventní víkend. A stromeček z 22-23.12.

22. lis 2020
avatar

Tak každý jak chce. V téhle době se ani nedivím, že si to lidi chtějí zpříjemnit aspoň Vánoční atmosférou doma 🙂
Jinak většinou 1. Adventní neděli ta teď vychází už 29.11. 🙂
Já budu zdobit během tohoto týdne při velkém úklidu 😍 a už se těším

22. lis 2020
avatar

Na první adventní neděli chci mít už vše připravené... Ale u nás ve vesnici už se svítí i teď 🤷‍♀️ když už je to v obchodech a TV, tak proč ne i doma 😊 je smutná doba, někomu to třeba udělá lépe 🙃

22. lis 2020
avatar

Já jak na mě přijde vánoční nálada.. A klidně to může být na začátku listopadu a klidně tři dny před vánoci... Dyt je to úplně jedno

22. lis 2020
avatar

1. adventni nedeli mam vyzdobu tzn. 1-2 dny dopredu ozdobim byt.

22. lis 2020
avatar

Už mám skoro hotovou výzdobu, ale svítí jen jedněmi svetylky na knihovně. Jinak stromeček až 23. Letos to chci mít dřív, prostě si chci tu atmosféru fakt užít.

22. lis 2020
avatar

Vanocni koledy si ale poustim uz ted, zatim ty americke a v adventu pak prejdu na tradicni ceske. ;)

22. lis 2020
avatar

Fakt jo? Me to docela překvapuje ... jak říkám ... nic proti, každý to ma jinak, ale já to ještě necítím

22. lis 2020
avatar

Koledy pouštíme a výzdobu udělám příští víkend, vše v klidu a postupně

22. lis 2020
avatar

O adventním víkendu, stromeček 23 k večeru

22. lis 2020
avatar

Od 17 máme trpaslíky, svetylka a palim vánoční YC. Příští týden začnu pect cukroví. A stromeček zdobime den před stedrym dnem, ale letos chci dřív, ať si tu atmosku uzijeme.

22. lis 2020
avatar

Výzdobu děláme na první advent.

22. lis 2020
avatar

Já si myslím, že ti, co žijí "normálně" se nemají potřebu tím chlubit na instagramu. To je přesně to, o čem se mluví - zdání, že všichni jsou krásní, mají to doma načančané a jen užívají života. Tím nikoho nechci shodit, že pokud má teď výzdobu, není normální, jen chci poukázat na to, že na instagramu se člověk rozhodně běžným životem inspirovat nemůže. Příští víkend začíná advent, takže u nás adventní kapsáře pro děti, dcerka si přeje do okna decentní světýlka, má je slíbené na advent, na dveře dám věneček. Jinak stromeček zdobíme v předvečer Štědrého dne. Toť vše.

22. lis 2020
avatar

Od adventu pomalu začínám zdobit dum (jen par dekoraci), pred stedrym dnem zdobime stromek 🙂 mam rada dekorace, ale stromek leti hned po Trech kralech 🙂

22. lis 2020
avatar

Jo a koledy uz budu pouštět, mam je rada a v lete bych si je nepustila, ted uz se to blizi tak je to prihodne 🙂 a taky at je ma malej teochu zazite 🙂

22. lis 2020
avatar

Od začátku prosince pálím svíčky, a výzdobu dělám až když si přivezeme stromeček. Zdobim větve, tak proto 🙂 takže cca 3 dny před Štědrým dnem.
Letos, až omyju okna (😂😂😂) chci holkám do herny a pokojíčku nalepit na sklo vločky a papírovou vesničku. To bude snad do týdne 🤭

22. lis 2020
avatar

Žádnou velkolepou výzdobu nemívám, jen světýlka do oken. Ty dávám tak, abychom na první adventní neděli už svítili, děti to milují, tak aby si je pořádně užili. Stromeček kupujeme tak v půlce prosince a děti si ho ozdobí, kdy se jim chce, obvykle začínají dva tři dny před štědrým dnem.

22. lis 2020
avatar

Po první adventní neděli začínám dělat pomalu vánoční výzdobu.Ale včera jsme dali světýlka na venkovní stromek než napadne sníh.

22. lis 2020
avatar

@kristynkal holky mají takovéto pianko s koledami a tím pádem u nás koledy jedou i v létě 😆 Ježíšku, panáčků už nemůžu ani slyšet.Asi jsme ho měla schovat 😆

22. lis 2020
avatar

Výzdobu začínám 1.12. Většinou. Adventní věnec nepočítám, tak podle adventu, dělám si svůj

22. lis 2020
avatar

Já začnu až budu mít vánoční náladu. Zatím se nedostavila, nevybalila jsem ještě ani balík, který mi přišel s dekoracemi 😄 Jsme v novém domě tak ještě nevím jak to tu vyzdobit vevnitř i venku. Stromeček zdobíme 23.12 vecer až nejmenší usne.

22. lis 2020
avatar

Až na advent a stromeček až na Štědrý den, aby se nám neokoukal.

22. lis 2020
avatar

Na okne v kuchyni uz vyzdobu mame, pomalu tvorime a dozdobujeme cely byt, svetylka na prvni advetni nedeli, totez venec. Stromek zdobime 23.12. vecer 🙂

22. lis 2020
avatar

1.adventni víkend jde u nás vše do vánoční výzdoby. Stromek samozřejmě až 24. 😉

22. lis 2020
avatar

S adventem začínají přípravy. Dřív ne (teda s výjimkou udělání adventních věnců, protože ty dělám i tchyni, popř. mámě).

22. lis 2020
avatar

😀😀😀 manzel zavelel. Pristi nedeli nam bude stat stromecek, protoze 19.12 odjizdime pryc, takze aby jsme si ho uzili.ihned po silvestru jde stromecek z domu. Starsi by cbtela uz zdobit snad 14 dni. A je mi uplne fuk kdy kdo zdobi.

22. lis 2020
avatar

Výzdobu dělám na první adventní neděli.
Stromeček zdobím 23. večer když už dcera spí 🙂

22. lis 2020
avatar

Mne osobně je to úplně fuk kdy si kdo a co zdobí....znama z práce má vždy stromeček až do Velikonoc a moje tchýně nezdobi ,nepeče a letos ani nekupuke dárky a je mi to jedno....
Já už vánoční výzdobu vytahuju....první adventní víkend budu v práci a děti se už těší....není na co čekat 👍🎄

22. lis 2020
avatar

Prave mejem okna 😂Ja uz mam v obyvaku svetylka na skrini, miluju to svitim tim vecer...Vcera jsem si delala adventni venec a venec na dvere...Vyzdobu vytahnu za tyden, stromek si zdobime kolem 20. Tvorime doma vanocni vyzdobu uz ted, co taky v tehle dnech...

22. lis 2020
avatar

Výzdobu a věneček chci vždy mít na první adventní neděli....jelikož v týdnu toho moc po práci neudělám (kromě obvyklého), v sobotu jdu na brigádu, tak dnes myju okna a lehce začneme chystat s dcerou výzdobu, aby jsme to zvládly...na MIkuláše pečeme perníkové chaloupky, pak pomalu začínáme s cukrovím, stromeček chystáme buď 22. nebo 23. jak má děda čas nám ho postavit...koledy už si pouštím...Vánoce milujeme

22. lis 2020
avatar

Tento vikend delame s dcerkou venecky, v tydnu svicny, podzimni vyzdoba schovana, pristi vikend zacina advent, tak at uz jen peceme. Stromecek az 23. prosince

22. lis 2020
avatar

Na první adventní víkend rozmístím serepetičky po domacnosti, světýlka jsme nejak loni nezvládli uklidit, takže ty už mám 😇😁 Stromeček zdobíme až 23/12

22. lis 2020
avatar

Nikdy 🙂 My míváme jenom stromeček a možná tak papírové sněhové vločky v dětském pokoji, jinak nic. Žádné adventní věnce, svíčky a vlastně ani nevím, co si pod vánoční výzdobou představit.

22. lis 2020
avatar

Být to na mě, tak už nám svítí barák (světýlka máme celoročně, takže stačí jenom strčit do zásuvky), ale manžel čeká na advent. V týdnu chci udělat adventní věnec a věnec na dveře a výzdobu do oken. Nějaká výzdoba je podle mě úplně v pohodě se začátkem adventu. Stromeček zdobíme den před Štědrým dnem

22. lis 2020
avatar

První advent věnec, dopis a perníčky, druhý stromek,

22. lis 2020
avatar

Ja letos začala brzo. Mame venku sněhuláčka na dvěřich věnec, okna vyzdobená a v obývaku vánočni deky, polštářky a svícen adventní, samozřejmě hromadu svíček, anděla a svitíci domeček.Už jen v sobotu doladím jídelní stůl a manžel pověsí rampouchy ven...
Vždy jsem začinala až s první adventní nedělí, ale letos je to jinak všude je cítit napětí, neklid, svět se změnil a je mnohem smutnější, tak jsem to chtěla mít doma naladěné na Vánoční notu, protože vánoce milujeme a hrozně mooc se na ně těšime a co slýchám z okoli ma to tak dost lidí a je to dobře... Nedovedu si představit že někdo Vánoční výzdobu nedělá 🤔 už jsem se letos setkala s ohlsy jak je to super že jsem začala dřive že je radost pohledět na náš dům...

22. lis 2020
avatar

Stromek jdeme kolem mého svátku (11.12) vybrat a koupit a na štědrý den ho všichni v pyžamu ozdobíme u pohádky ❤️

22. lis 2020
avatar

My mame ozdobeno decentne - minuly tyden jsem vytahla pyramidu a takovou tu nemeckou otaceci pyramidu. Vcera jsem dala vanocni potahy na polstarky a muz mi koupil hvezdu. Pristi vikend povlecu periny vanocne, udelam venec. 1. povesim detem pytlicky a dam jim stromecek do pokojicku. Jinak pro ne uz mam teda pripravene pytliky se sladkostmi, adventni kalendare s vecmi (kazdy si pral jiny) a adventni noviny s ukoly, aby vysvobodili Jeziska. Palim si uz svicky. A to je asi vse 🙂)) Jeste pak vyzdobim chodbu pred bytem nejakou vetvi. Stromecek az 22., 23. zdobime spolecne s detmi 🙂))

22. lis 2020
avatar

Já začínám teprve uklízet 😂 jinak o adventu.

22. lis 2020
avatar

My vse smerujeme na Vanoce. Advent je pro me doba pripravy, takze zacinam az behem adventu. Advent a Vanoce rozlisuji, neni to pro me totez a se zacatkem adventu mam jen adventni venec.

22. lis 2020
avatar

Mam uz vyzdobene okna, a komplet vyzdobu i stromecek budeme delat o první adventni nedeli

22. lis 2020
avatar

Tak mi každý jiný rok zdobíme až s adventem jen stromeček zdobíme už 13. syn má narozeniny. Ale letos je vše jinak. Venku se svět zbláznil a my už týden svítíme, pečeme a chceme aby to bylo hezké.

22. lis 2020
avatar

Předvánoční úklid mám zase boh a teď od pondělí výzdoba a pomalu se těšit na advent 😊

22. lis 2020
avatar

@te_reza já nejspíš ani nezačnu 😂

22. lis 2020
avatar

@gracinka7 já musím, jednou za rok 😂dneska jsem třídila sklep. To je místa 💪😂

22. lis 2020
avatar

My ode dneška už svítíme , pouštíme si koledy a mám už vanocní výzdobu. Ještě musím udělat svícen a věnec na dveře . Miluju Vánoce a hlavně tyhle přípravy . Letos jsem začala o týden dřív . Stromek počítám kolem 20.prosince že budeme zdobit .

22. lis 2020
avatar

Manžel včera vešel osvětlení na barák, svítit začneme první adventní neděli. V pátek/sobotu budeme s Emičkou zdobit vnitřek. V neděli jsou u nás naplánované adventního trhy, zda budou, nevíme. No a druhou adventní sobotu jdeme vybírat stromeček, zdobíme 23 v noci.
Není kam spěchat, nám by se to okoukalo a nebylo to pak už ono 🙂

22. lis 2020