Dlouho po mi připomíná naší komoru 😅👍
To znaaam🤣🤣🤣🤣
Tvl, to je paráda, že jsi takhle odvážná a pošleš foto do světa 😅❤️ Musím říct, že moje špajz je na tom obdobně, a chlap mi věčně nadává, že tam mám bordel 🤗
Ty jsi sem pomerne nedavno davala report o tom, jak jsi cely vikend tridila a uklizela a mela jsi to tak hezky srovnane, ze? Prisaham, ze jsem si nedavno vzpomnela. Vzhledem k tomu, ze se snad v dohledne dobe budeme stehovat a soucasny maly byt uz nam je fakt tesny,z acla jsem se snazit o trideni a vyhazovani veci, a hrozne jsem ti zavidela, jak jsi se do toho obula a jak ti to slo! No, tak uz neni co 😂 Ja ted par veci vyradila, ale vubec to videt neni, nedokazu se, a hlavne deti a muz, rozloucit uplne se vsim nepotrebnym... Diky za ty fotky, pripadam si hned normalneji.
Máme MK v šatníku a v životě jsem se nerozhodla lépe. Na oblečení je to nejlepší řešení. Jen musíte počítat, že jakékoliv zahraniční úklid je spíše pro šuplíky, popřípadě pojízdné systémy 👍 nic by nemělo být dole ani nahoře, mělo by být vše srovnané za sebou v šuplíkách, tak když vyjede šuplík není žádná věc upřednostněna ani v pozadí ☺️
No, díky! Já se fakt snažím a tak, ale je toho tolik co zvládnou (maminky více dětí bydlicí v rodinném domě mi dají zapravdu), že než se k něčemu dostanu, tak to stojí za to...
My tiež sme skúšali a ho.no z toho 😀😀😀
@missskaaa mám z ikea takové ty jejich textilní https://www.ikea.com/cz/cs/p/skubb-krabice-sada...
@zuzkasim Tak ona to je sestra mého kamaráda, takže poprvé přes něj a přes článek o její babičce (mimochodem jedna z prvních obětí covidu v ČR ☹ ). No a od té doby jsem v její facebookové skupině, klubu, programu "Rok pro váš domov" a snažím se z toho chaosu postupně udělat něco hezčího. Ne že by mi to šlo nějak extrémně dobře, ale tím, že má podpůrné skupiny pro všechny kurzy (na Facebooku), tak to člověka motivuje k tomu s tím hnout (byť postupnými kroky). A hlavně to sdílení fotek ti ukáže, že všechna batolata jsou stejná - prostě "po nás spoušť" a v mnoha domácnostech to sem-tam vypadá podobně. Případně mrkni na web https://helenaprochazkova.cz/ - doufám, že se ti bude líbit, klidně se ptej i na jednotlivé kurzy, prošla jsem už snad všechny.
@elencze Tak na úklid je nejlepší je ten "Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou pro vždy", ale tam už je to rozběhnutý a další začíná zase na podzim.
Ale osobně mi nejvíc pomohl JOYLO home - kdy se člověk tak nějak "zkamarádí" s tou domácností takovou, jaká je. A pomůžu to uvědomit si, co je vlastně pro tebe samotnou důležité.
A pak jsou moc fajn ty pravidelné uklízecí týdny / čtrnáctidny (kdy se dá i "vyuklízet" sleva na ty ostatní kurzy 🙂 ). Ale adventní už běží.
Teď je teda úplně nový "Restart domácnosti", co teprve tvoří, takže je za 50 Kč, tak to určitě stojí za to zkusit. Já už ho mám objednaný, jen jsem se nedostala se na to podívat.




😅