Výsledky vyhledávání pro slovo #soutez

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Léto s ambasadorkami - SOUTĚŽ PEPCO

Prázdniny se nám už pomalu krátí, sluníčko nám, naštěstí, konečně dělá radost a užíváme si léto plnými doušky. 

Spousta z nás už má dovolenou za sebou, někteří se teprve chystají vyrazit.

Někdo rád tráví volné dny na horách, další u moře, někdo si užívá klid doma s rodinou.

Přiznám se, poslední roky jsme nikam nejezdili. Ne, že bych nechtěla, ale léto nám prostě nevycházelo podle představ a hlavně, naše představy u nás doma se taky lišily a tak jsme společnou dovolenkovou destinaci hledali, až jsme nenašli.

Pro mě ale představa dokonalé dovolené je u šumění moře, nohy zabořené v písku, nealko drink v ruce (po večerce dětí klidně i alko 🙂 ), teplý vánek… Večer v dálce rytmy salsy z místní plážové diskotéky, hvězdné nebe. No, absolutně nenáročný turista. Bude to ale tím, že  jsem vlastně na dovolené u moře byla jednou v životě a válení se na pláži mě ještě nestihlo začít nudit.

Letos jsem místo moře strávila s dětmi a přáteli krásný prodloužený víkend na Vysočině a zjistila jsem, že vlastně možná ani nezáleží kde, ale s kým tu dovolenou člověk tráví. Především letos je téma dovolených takové kontroverzní. 

Léto s ambasadorkami: Aby slunce nebylo naším nepřítelem

Pobyt na slunci je důležitá součást zdravého životního stylu - sluneční záření totiž blahodárně působí na lidský organismus a je důležité jak pro dospělé, tak pro děti. 

“Pobyt na slunci je pro dětské zdraví nesmírně důležitý, protože sluneční záření stimuluje v těle tvorbu vitaminu D, který je nutný nejen pro správný vývoj kostí, ale má i pozitivní vliv na imunitní systém a mozkovou činnost. Pobyt dětí na slunci by proto měl být pravidelný a co nejčastější. Dětská pokožka je ovšem velmi citlivá a proto se musí slunečnímu záření vystavovat pozvolna a postupně dobu “opalování” prodlužovat,“ říká Michal Kárych, předseda České asociace zdravého opalování. Mimochodem, věděli jste, že takovou asociaci v Česku vůbec máme? Já až dosud ne🙂

Aby se slunce nestalo naším nepřítelem, je ale zapotřebí dodržovat pár pravidel, díky nimž se vyvarujete možnému spálení, podráždění kůže či úpalu a úžehu.

1. Vhodné opalovací prostředky pro dospělé

Opalovací prostředky vybírejte jen takové, které chrání nejen před UVA zářením, ale také před UVB. Pro správnou volbu ochranného faktoru (OF, používá se i označení SPF - sun protecting factor) byste měli znát i svůj fototyp - který určuje, jak moc je potřeba se před sluncem chránit, abyste se nespálili. Obecně se dá říct, že čím světlejší jste a čím více jde vaše pokožka při opalování do červena, tím vyšší OF potřebujete. Pokud máte možnost výběru, zvolte vždy raději voděodolné opalovací prostředky.

Na obličej byste měli používat přípravky určené speciálně pro tuto partii. Mívají navíc zvláčňující a zmatňující účinky. Zapomínat byste neměli ani na rty, protože i ty potřebují ochranu proti UV záření.

Věděli jste, že je Sedátko od miminka po batole Terrazzo od #fisherprice vhodné i pro ty nejmenší? Samozřejmostí jsou popruhy, kterými dítě připoutáte a nemusíte se bát úrazu 😉 Jakmile budete chtít ze sedátka udělat křesílko, bezpečnostní popruhy provlečete dolů a je hotovo 🙂 - nikde nezavazí a opět je sezení velmi pohodlné 😉👍 Děti jej budou milovat a mohou ho využívat až do jejich 18 kg 🤩
🎁 Právě do dnešní půlnoci probíhá soutěž o jedno sedátko Terrazzo se stříškou u mne na blogu, tak se neváhejte zapojit 🙂
👉 SOUTĚŽ probíhá zde 👉 https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/leto-s-ambasadorkami-soutez-s-fisher-pr-mhjg0x/
Přeji pěkný večer a hodně štěstí 🍀
Peťa
#soutez

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    6. srp 2020    

Dobré poledne přeji. 💃

Přicházím s výsledky včerejší soutěže s Nestlé o balíčky z řady BIO NaturNes. 🌿
Ještě jednou obrovitánsky DĚKUJI. 🙏 Účast byla ohromná, rekordní! Zúčastnilo se Vás přesně 335. 💃

Poctivě jsem přečetla všechny komentáře a drtivá většina rodin a maminek upřednostňuje na dovolené stravování programem All Inclusive. Ještě aby ne. Většina z nás, maminek, vaří a peče při rodičovské (mateřské) každý den, tak alespoň na dovolené chceme, aby i o nás bylo v průběhu celého dne královsky postaráno. 🍕 🍹 Často jste také psali různé kombinace, kdy na dovolené často cestujete a tak raději zvolíte snídaně na hotelu a pak navštěvujete restaurace v místě výletu. V České Republice volíte většinou polopenzi.

Než prozradím 2 výherkyně, ještě bych chtěla zmínit, že v srpnu vás čeká ještě SOUTĚŽ VE SKUPINĚ o zásobu kojeneckých mlék BEBA COMFORT. 🍼 ❤ Tak číhejte
🔽🔽🔽
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

No a teď už opravdu nebudu napínat. Generátor náhodných čísel vylosoval tato 2 čísla :
27 a 314

Jak je vidno, někdy se vyplatí soutěžit mezi prvními a nebojte, i poslední komentáře vyhrávají. ♥

Pod číslem 27 vložila svůj komentář @pipi_puncocha
Pod číslem 314 vložila svůj komentář @dinoja

Oběma moc gratuluji a ozvu se vám do zprávy. ✉ 💃

Ostatním ještě jednou děkuji za účast a připomínám, že #leto_s_ambasadorkami nekončí, naopak je stále v začátku! Ještě Vás čekají soutěže u ambasadorek @apacheee @vanea @mummy88 @kikina7 @ivakalinova @mariegroth @hanica83 @tratatundra @kristinandbaby

Dnes se soutěží u @petuliiik01 a krásný článek, který vás vrátí do dětství si můžete přečíst u @vanea

Užijte si léto a dny plné soutěžení! HODNĚ ŠTĚSTÍ i v následujících soutěžích. 🍀

#nestle
#soutez

Léto s ambasadorkami: SOUTĚŽ S FISHER-PRICE JIŽ BYLA UKONČENA

Už při pořizování dětské výbavičky jsem zvažovala koupi lehátka / sedátka, kterou jsem neuskutečnila a dnes si zpětně říkám, že to byla velká škoda. Navíc, když na trhu existují varianty, které vám vydrží pro dítě až do tří let a celou dobu bude dělat službu vám i vašemu drahému miminku. U nás křesílko stěhujeme z obýváku do pokojíčku podle toho, kde zrovna jsme, a co děláme. Využití má nad mé očekávání, a to jsme jej mohli mít už dávno!

Sedátko od miminka po batole se střiškou Terrazzo roste s děťátkem je určeno už pro ty nejmenší. Z počátku slouží jako houpátko nebo pevné sedátko s uklidňujícími vibracemi. Nad miminkem je zavěšená hrazdička s dvěmi krásnými zvířátky. Později jednoduše přeměníte sedátko na křesílko. Odstraníte hrazdičku a umožníte na křesílku houpání a je to! Vaše dítě si může křesílko užívat až do jeho 18 kg. Celý jeho potah jde jednoduše sundat a dát vyprat 👍

Už asi víte, co vám ve Fisher-Price připravili jako výhru naší letní soutěžní akce 😍🎁

Výherce získá 1x Sedátko od miminka po batole se střiškou Terrazzo. 

Věřím, že se vám tato výhra bude líbit, a proto prosím neváhejte a zapojte se do soutěže! 

🎈JAK SE DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJIT? 

Díky úžasné akci #leto_s_ambasadorkami se Modrý koník posledních pár dní houpe více než obvykle 😍 Pojďme ho rozhoupat ještě víc, pojďme trhnout rekordy, pojďme zajistit, ať je tahle akce nezapomenutelná ❤ Dnes jsem v páru já s mojí jmenovkyní milou Péťou @petuliiik01 💃

Péťa pro Vás připravila bezvadný článek, který Vám dá několik tipů na výlety za zvířátky 🐻
https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/zviratka-v-brne-a-okoli-465z1k/

A já pro Vás JEN NA DNEŠNÍ DEN připavila SOUŤEŽ o 2 nadupané balíčky plné BIO dobrůtek. Určitě přijďte soutěžit, i když třeba Vaše dítko odrostlo nebo jste v očekávání 🤰 Jsem si jistá, že kolem sebe máte někoho, komu by se balíček hodil a komu by se dal věnovat ❤
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/leto-s-ambasadorkami-soutez-s-nestle-a25hiy/

Moc děkujeme za vaší přízeň, moc nás to s vámi baví!

#nestle
#fisherprice
#soutez #souteze

LÉTO S AMBASADORKAMI ☀ SOUTĚŽ S NESTLÉ JIŽ BYLA UKONČENA

Léto je ve své půlce v plném proudu. Někteří z Vás vycestovali s rodinami za hranice České republiky, někteří se rozlétli za oceán a někteří objevují krásy Česka. Je spoustu způsobů, jak si užít letní dovolenou. Všechno mají ale všechny variace dovolené společné – jídlo. 😀 Stravování k dovolené neodmyslitelně patří. Když se nad tím zamyslím, možná i víc než kdy jindy. No ne? Právě na dovolené se konečně zakousneme a ochutnáme tamní tradiční jídla. Takové Řecko a Tzatziki nebo francouzská polévka Bujabéza nebo italská pizza, švýcarské fondue a co takhle slovenské halušky. Ach. 

K tomuto tématu se nabízí jednoduchá otázka : 

Jaké upřednostňujete stravování na dovolené?

Já jsem zažila asi všechny stravovací typy dovolené. Španělsko s polopenzí. Chorvatsko bez hotelových jídel, ale s navštěvováním místních restaurací. Itálii v kempu s dennodenním vařením i Řecko s All Inclusive. A mohu nahlas říct, že právě All Inlusive od té doby upřednostňuji. I když už vím, že v každé zemi může stravování All Inclusive vypadat jinak. 😊

………………………………………………………………….

V rámci letní akce s ostatními ambasadorkami budete mít příležitost si u mě zasoutěžit o balíčky BIO dobrůtek pro vaše mrňousky. Jdete se mnou do toho? Doufám, že jo! 🕶

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    1. srp 2020    

A je to tady! Mám pro Vás výsledky zábavné soutěže s emotikony! 💃 Protože každá maminka je jedinečná, měly jste za úkol popsat svoji osobnost maminky 10ti emotikony. V soutěži se objevilo spoustu emotikonů, které nám říkají, že jsou maminky unavené, občas si připadají jak cirkusoví klauni a občas i maminky pláčou. Přesto přes všechno mezi všemi emotikony převládly emoce štěstí a hlavně lásky. 🍀 ❤ ❤ ❤

Jsem moc ráda, že Vás soutěž bavila. Zúčastnilo se Vás 250. Moc za to děkuji a už se těším až připravím další soutěž, která Vás stejně zaujme. 🙏 💃

2 výherkyně byly vylosovány generátorem náhodných čísel. Generátor vybral čísla 92 a 186. Na těchto pozicích vkládaly komentář s emotikony maminky :
@liduskabalanova a @petrusska3773 🎉

Moc vám, maminky, GRATULUJI a ozvu se Vám brzy do zprávy. ✉

Ostatním ještě jednou děkuji za účast a pokud máte soutěžního ducha, nezapomeňte sledovat můj profil ♥️ a naši skupinku, protože na obou těchto místech se bude v srpnu (JIŽ BRZY!) soutěžit. 😍
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

#soutez s #nestle

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    31. črc 2020    

UKONČENO! Brzy se dozvíme dva výherce zábavné soutěže s emotikony 🍀

#soutez s #nestle hledejte pod tímto odkazem
🔽🔽🔽
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/zabavna-soutez-s-emotikony-o-nestl-8lbyyc/

Hodně štěstí 🐞🍀

Každá maminka je dokonalá a každá maminka je jedinečná. Pojďte nám říci pomocí 10ti emotikonů jaká MAMINKA JSTE VY! ♥

Já bych se charakterizovala asi takto ☺ :
👩👧👧👧🎪💖☕🍷🍰🛁

Zábavnou #soutez s #nestle hledejte pod tímto odkazem
🔽🔽🔽
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/zabavna-soutez-s-emotikony-o-nestl-8lbyyc/

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    21. črc 2020    

Krásný letní den všem! ☀ Právě jsme s dcerkami vylosovaly 2 výherkyně červencové soutěže o zásobu kojeneckého mléka BEBA COMFORT a Nestlé překvapení. 🍼❤

Video ze slosování můžete zhlédnout ve skupice. 🎥
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

A jak to dopadlo ........ Tramtadadá! ........ Vylosované výherkyně jsou .......... 😍

🍼❤ @merope
🍼❤ @hani2000

Moc a moc Vám oběma gratuluji. 💐 Ozvu se Vám brzy do zprávy. 📨

Ostatní nezoufejte a zkuste štěstí v zábavné soutěži s Nestlé a emotikony 🤪💘👣😇 o pěkné balíčky pro Vaše mrňousky. ❤

#soutez s #nestle

ZÁBAVNÁ SOUTĚŽ S EMOTIKONY 💃🌸🍨💄👠 O NESTLÉ BALÍČKY

Milé maminky, tentokrát jsem si pro Vás připravila velmi jednoduchou a zábavnou soutěž. 😊

Nejdůležitější žena v životě každého z nás je naše MAMINKA. VY! Maminka dává život, vychovává, pečuje o své děti, o svou rodinu. Maminka se své děti snaží naučit vše, co sama umí. To maminka nese celý život velmi těžký úděl, ale je kvůli tomu milována a uctívána jako bohyně – nebo by měla být! ♥ 

Jak řekl Johann Gottfried Von Herder :

,,Jedna dobrá matka znamená víc než sto učitelů."

Každá maminka je dokonalá a každá maminka je jedinečná. Pojďte nám říci pomocí 10ti emotikonů jaká MAMINKA JSTE VY! 😊♥ 

Jednoduchá pravidla soutěže :

Maminky, všimla jsem si, že mezi Vámi frčí Twistshake produkty. I my pro Natálku máme netekoucí hrneček s tvrdým pítkem od této značky. Na facebookových stránkách společnosti Nestlé běží ještě do 19.7. pěkná soutěž o 3x balíček, který bude obsahovat :
🍼 Popularni švédskou láhev na nápoje
🍼 Termosku na nápoje
U obou produktů barva i velikost dle vlastního výběru. 🤍
Tak jestli máte facebookový profil a chtěli byste zkusit štěstí, tu je odkaz na probíhající soutěž :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=425...

#nestle
#soutez

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    16. črc 2020    

Protože jsou mezi námi maminky, které například kojí a nemohou se tak účastnit právě probíhající soutěže o zásobu kojeneckých mlék BEBA COMFORT, co takhle během pár dnů SPUSTIT DALŠÍ RYCHLOU SOUTĚŽ o balíčky baby dobrůtek (příkrmy jako kaše apod.) pro děti?
LIKE jestli jste PRO. 👍👍👍

A kdyby ještě někdo potřeboval, zde je odkaz na probíhající soutěž o kojenecká mléka 🍼🍼🍼 :
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/rychla-letni-soutez-o-zasobu-kojeneckych-c63w9j/

#nestle #soutez

Rychlá letní soutěž o zásobu kojeneckých mlék BEBA COMFORT 🍼

Dobré ráno maminky, 

připravila jsem si pro Vás rychlou letní soutěž ve skupině  o zásobu kojeneckých mlék BEBA COMFORT a překvapení. 🎉

Dnes má být opět krásný horký letní den s teplotami kolem 30 stupňů Celsia. Hurá! A protože právě červenec bývá dle statistik nejteplejším měsícem v roce, bude soutěž na téma Vaše NEJTEPLEJŠÍ DOVOLENÁ. 🌡😊 

Já Vám hned prozradím, že my s manželem jsme prožili nejteplejší dovolenou na konci září roku 2011 v Tunisku. Ten rok tam padaly rekordy. Ve stínu bylo přes 35 stupňů Celsia. V den, kdy nejvíc pálilo sluníčko, jsme se vydali na čtyřkolky do písečných dun. Co Vám budu povídat, večer jsme přijeli na hotel spálení a vyřízení. Na tuto dovolenou tedy jen tak nezapomeneme.

Jednoduchá pravidla :

  1. Staňte se členem skupiny Zdravý začátek s Nestlé
  2. Dejte LIKE tomuto článku, abych měla přehled o počtu soutěžících. Děkuji.
  3. Běžte do skupiny a do komentáře pod připnutý soutěžní příspěvek napište, kde (a kdy, pokud si rok budete pamatovat) jste strávili Vaši nejteplejší dovolenou. ☀
  4. Soutěž probíhá od teď do 20.7.2020 do půlnoci.

🍌🍅 SOUTĚŽ O NESTLÉ NOVINKU! BIO KŘUPKY V ZELENINOVÝCH A OVOCNÝCH PŘÍCHUTÍCH

Milé maminky, také si rády malujete se svými dětmi? 🤩 A víte, jak vypadá logo společnosti Nestlé? 🤔🧐 Jestli jste alespoň na jednu otázku odpověděly ANO, tak pojďte s námi kreslit a soutěžit! 🖍️🎉

Henri Nestlé byl jedním z prvních švýcarských výrobců, který se rozhodl podporovat svoji značku prostřednictvím loga. Původní logo Nestlé bylo založené na rodinném erbu. Na něm byl vyobrazený pták sedící v hnízdě – odkaz na jméno Henriho rodiny. „Nest“ znamená totiž v němčině „hnízdo“. Henri Nestlé svůj erb pozměnil. Nové logo, na kterém ptačí matka krmí tři ptáčata, vyjadřovalo spojení mezi Henriho jménem a společností, která vyráběla dětskou výživu. Toto logo začal Henri používat jako ochrannou známku v roce 1868. 

Logo společnosti Nestlé se v průběhu let změnilo. Od roku 1988 už nenese ptačí matka v zobáku červíka počet ptačích mláďat se snížil ze třech na dvě. Jedním z důvodů těchto změn byla reakce na změnu moderní doby, kde v každé průměrné rodině měli dvě děti. Aktuálně logo znáte takto :

🖍️ Jednoduchá pravidla červnové soutěže :

  1. Do komentáře pod tento článek vložte vyfocený výtvor vašich dětí nebo Váš. ☺️ Na obrázku bude namalované hnízdo s ptáčátky. Fantazii a barvičkám a tvoření s papírem se meze nekladou.
  2. Označte v komentáři 2 maminky, které by si také mohly zahrát. 🤗
  3. Dejte prosím like tomuto článku.
  4. Buď běžte na můj profil a přidejte si mě do přátel (děkuji, ráda si Vás přidám také ❤️) nebo se přidejte do skupinky Zdravý začátek s Nestlé* 
  5. Soutěž probíhá od teď do 30.6.2020 do půlnoci a výherci budou dva.

🖍️ Výherci budou vylosováni generátorem náhodných čísel. Zveřejněni budou na mém blogu v následujících dnech po skončení soutěže.

Právě jsme s dcerkami vylosovaly 2 výherce červnové soutěže o balíčky kaší Sinlac a rýžových krupiček. 🌷
Video ze slosování můžete zhlédnout ve skupice. 🎥
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

🌷 Vylosované výherkyně jsou : @etmargareth a @elifida

🌷 Třetí speciální výherkyní je @pavlunazmesta, která za svůj sportovní soutěžní příspěvek získala nejvíce LAJKŮ.

Moc Vám třem gratuluji. 💐 Ozvu se Vám do zprávy. 📨

Ostatní nezoufejte a zkuste v upršeném počasí namalovat obrázek do soutěže o všechny příchutě BIO #nestle křupek (soutěž najdete v článku na mém profilu).

#soutez

Dobre ráno, jen připomínám, že dnes a zítra můžete naposledy soutěžit ❣️

🔽🔽🔽
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

Soutěžíme o balíčky v hodnotě 3x 620 Kč❣️

Výherní produkty můžete použít jako suroviny v kuchyni. Rýžová krupička se skvěle hodí na zahuštění dětských příkrmů nebo polévek a Sinlac kaše o hmotnosti 500g za prvé vydrží ve spíži dlouho, za druhé je velmi chutná sama o sobě a za třetí může být ingrediencí do palačinek, lívanců, sušenek, dětských domácích Brumíků apod.

Držím Vám pěsti. 🍀
#soutez s #nestle

Moje dm hitparáda a SOUTĚŽ o letní balíček (nejen) pro děti

Pomaloučku polehoučku, no vlastně spíš mílovými kroky se nám blíží léto. Již v příštích dnech nás čekají teplé dny, takže věřím, že balíček, který můžete v této soutěži vyhrát, by se mohl opravdu hodit🙂

Když jsem přemýšlela o tom, jak tuto soutěž pojmout, říkala jsem si, že se mě často ptáte na doporučení různých výrobků, takže vám vytvořím takový žebříček svých nejoblíbenějších produktů z dm. Původně jsem si myslela, že to bude hitparáda o 10 položkách, ale při vybírání, které to budou, jsem zjistila, že to tak jednoduché nebude. Já totiž opravdu nejsem schopná vybrat jich jen 10. Opravdu hodně jsem se snažila výběr zestručnit, ale… Prostě mám těch oblíbenců už nějak moc. Které to jsou? Pojďte se společně se mnou podívat🙂

MOJE dm HITPARÁDA, aneb absolutní TOP výrobky, které by vám neměly chybět:

1) Šampon pro děti - alverde NATURKOSMETIK Little Green Kids šampon & balzám na vlasy

  • nádherná jemná vůně
  • neštípe v očích
  • certifikovaná přírodní kosmetika 
  • pokud máte holčičky, tak stoprocentně oceníte, že usnadňuje rozčesávání
  • cena: 79,90 Kč
  • více si můžete přečíst zde 

2) Pěny do koupele - Balea, různé vůně

Soutěž ke dni dětí s PEPCO

Vzpomínám si na ty chvíle, kdy byly moje děti ještě v bříšku a já si v duchu představovala, jací asi budou, jaký budou mít hlas, jaké oči, vlasy, tvářičky…

Tolikrát jsem si v představách říkala, na co by mohli mít talent, v čem by mohli excelovat. A kolik toho by mohli zdědit po mně, co po manželovi. Hlavně ať jsou chytří, ať jsou skromní a empatičtí. A ne tvrdohlaví, ale zato asertivní, ať mají rádi sebe a zvířata, ať jsou ohleduplní a pořádkumilovní…

V dokonalém světě by tací byli. Po mně i manželovi by zdědili jen ty dobré vlastnosti. Nicméně, tohle není svět dokonalý a dokonalí nejsme ani my. A tak jsou tvrdohlaví a umínění, občas panovační a líní. Co nadělám, genetiku neošálím.

Ale dnes je jejich den. Dnes jsou oni středem naší pozornosti ještě o kousíček víc než jindy. A milujeme je tak, jako každý jiný den. I s jejich nedostatkami, ve kterých se tolikrát vidíme jako otisky v písku.
Ne vše, co po nás naše ratolesti zdědily nám dělá jen radost. A dnes v rámci soutěže je budeme malinko “pomlouvat”. :D Proto se vás ptám:

Ale pozor, nemusí to být jen charakterová vlastnost, ale klidně vnější znak, jako třeba velké nohy, řídké vlasy, špatné zuby... (Ano, taky vycházím i ze sebe. 🙂 )

Jak už jsem psala, moji jsou oba panovační a tvrdohlaví a musí mít poslední slovo. Za každou cenu. Co bych dala zato, kdyby tuto část mého genofondu nějak obešli. Ale ne, každý den mi nastavují zrcadlo a mně nezůstává nic, jen se s tím smířit.
A o co dnes soutěžíme? PEPCO do soutěže ke Dni dětí věnovalo tenhle krásný balíček:

🍼💧 SOUTĚŽ O PRÉMIOVOU KOJENECKOU A BATOLECÍ VÝŽIVU BEBA COMFORT 💧🍼

Víte, že dle statistik se nejvíc dětí rodí na jaře? Spoustu nastávajících maminek přemýšlí nad měsícem narození svého dítěte. A právě jaro je pro porod nejvíc vyhovující měsíc. Nejsou už nepříjemné mrazy a zatím nebývá ani úmorné vedro. Proběhne-li porod na jaře, může maminka prožít šestinedělí při dlouhých procházkách v přírodě. 🌳🌲 Z tohoto důvodu budou tento měsíc v této soutěži hlavním tématem děti a jejich maminky či tatínkové.

Také jste naivně očekávali, až budete mít děti, že budete spát celou noc sami s manželem v posteli, protože děti budou spát ve svém pokojíčku? Ale realita je jiná a vy jste každou noc utiskováni svými dětmi? Nebo jste se těšili, jak budete jíst celá rodina kultivovaně u jednoho stolu a reálně to tak není? 😊

Chtěla bych Vás poprosit o vytvoření nebo najití v archívu fotografie k pobavení. Ideálně bych Vás chtěla poprosit o fotografii „OČEKÁVÁNÍ“ a druhé fotografie „REALITA“ v rodičovství. ♥ (Můžete použít jen fotografii „REALITA“ v rodičovství.)

Pravidla soutěže jsou jednoduchá :

1) Do komentáře pod tento článek vložíte fotografie „očekávání“ rodičovství a „reality“ v rodičovství (nebo jen realita)

2) Dejte LIKE tomuto článku

V odkazu níže najdete probíhající SOUTĚŽ o pořádnou zásobu kojeneckých mlék BEBA COMFORT. 😍 🍼

🔽🔽🔽
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/soutez-o-premiovou-kojeneckou-a-batol-1jfrca/

Přijďte si zasoutěžit a zároveň se pobavit fotografiemi z (neočekávané) REALITY rodičovství. 😝

Krásný den maminky. Peťka
#nestle #soutez

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    24. kvě 2020    

Dobrý večer,

v podvečer jsme s dcerkami losovaly 2 výherce květnové Nestlé soutěže o balíčky dětských svačinek, která se konala v naší skupině "Zdravý začátek s Nestlé" :
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

Ještě jednou všem děkuji za účast a za krásné fotky a příběhy plné hrdosti. 🤩

Video losování najdete ve skupince. 🎥🙃

🎀 Výherkyně jsou :

@fouskovi
@bergina8

2 vylosovaným maminkám moc a moc gratuluji. 💐 Ozvu se Vám do soukromé zprávy. 📨

🎀 Třetí speciální výherkyní je @jajaneu, která si svou cenu vysloužila sama za to, že za celý květen byla NEJAKTIVNĚJŠÍ ČLENKOU skupiny. Moc ti gratuluji 💐 a děkuji za příspěvky s recepty, dotazy, tipy na akce apod. 🤩 Též se ti ozvu brzy do zprávy. 📨

Krásný večer a dobrou noc,
Petra

#nestle
#soutez

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    18. kvě 2020    

Právě jsem spustila

🌾🤍 ࿙S࿚࿙O࿚࿙U࿚࿙T࿚࿙Ě࿚࿙Ž࿚ 🤍🌾
o dětské svačinky v naší Nestlé skupince

🔽🔽🔽

https://www.modrykonik.cz/group/8769/

🌾 Budeme losovat 3 výherce
🌾 Jedna výhra obsahuje dětské svačinky zobrazené na fotce

Přijďte si také zahrát 🤍 Hodně štěstí! 🤍

#nestle
#soutez

Den matek s dm - ty nejkrásnější citáty o mateřství a soutěž o dárkovou kartu

Každou druhou květnovou neděli slaví v Česku svůj svátek maminky. A tento den je tu právě dnes. Jelikož se to tady na Modrém koníku skvělými maminkami jen hemží, říkala jsem si, že by si v tento rozhodně zasloužily odměnu. Proto je tu další soutěž. Všimla jsem si, že největší radost máte vždy ze soutěží o dárkovou kartu do dm, díky které si můžete koupit přesně to, co vám udělá největší radost. A přesně o takovou dárkovou kartu si dnes společně zasoutěžíme🙂

Mateřství je samozřejmě někdy velmi těžké, přesto ale věřím, že se společně shodneme na tom, že je to nádherné období a pro naše děti a jejich dobro bychom udělaly téměř cokoliv. Do slova a do písmene. O mateřství, o rodičovství, o dětech a vlastně celkově o životě toho bylo řečeno opravdu mnoho a mnoho. Pojďte se společně se mnou podívat na citáty, které se moc líbí mně:

  •   „Máma  rozumí i tomu, co jí děti neřeknou.“ (židovské přísloví)
  •  „Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací… Protože odměnou je čistá láska.“ (Mildred B. Vermont)
  •  „Mateřská láska je pohon, který obyčejné lidské bytosti dovoluje činit nemožné.“ (Marion C. Garetty)  

  • „Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější. Je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo.“ (Elizabeth Stone)
  • „Matka je nádherná bytost, která, jak někdo řekl, nosí dítě devět měsíců ve svém lůně, dva roky v náručí a celý život v srdci.“ (Manuel Fernando Silva)
       
  • „Když mi bylo 5 let, matka mi neustále říkala, že štěstí je klíčem k životu. Když jsem šel do školy, ptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem „šťastný“. Řekli mi, že jsem úkol nepochopil, a já jim řekl, že oni nepochopili život.“   (John Lennon)

A abychom nenabyly dojmu, že matky se stále vznáší jen na růžovém obláčku a prdí duhu, pojďme se podívat i na trochu jiný typ citátů. S největší pravděpodobností sice nejsou myšlené smrtelně vážně, ale věřím, že vás pobaví🙂

  • „Dobré matky střílejí své manžely lukem a šípy: To aby nevzbudily děti.“ (Peter     Ustinov)
  • „Dokonalá  matka miluje i spratka.“ (Halina Pawlowská)

A teď už pojďme soutěžit o dárkovou kartu do dm v hodnotě 500 Kč…

Strana