Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #test_nutricia2

  Zruš hledání
  serbosek
  4. čer 2017    Čtené 228x

  Jak jsem testovala tyčinky Nutrimama

  K testování tyčinek Nutrimama jsme se dostala náhodou. MK mi poslal IP s Konik testuje a já si řekl, ale co za zkoušku nic nedám, odpověděla jsem a ejhle, já byla vybrána! 

  Měla jsme velkou radost, už protože, když si jdu vždy koupit kojící čaj do drogerie, tak tyto tyčinky jsou hned vedle něho a já je už několikrát měla v ruce, ale vždy mě odradila jejich cena. Jsem na MD a dát 120,- Kč za pět "musli tyčinek" se mi příčilo.

  Hned jak mi přišly, jsme se dyhtivě vrhla na rozbalení balíčku a hned jsem se takhle vrhla na rozdělání jedné krabičky a musím říct, že jsem v první chvíli jsem byla lehce zklamaná, nebo spíš zaskočená, nevím jak to popsat. Jsem povoláním zdravotní sestra a od firmy Nutricia jsme používali umělou výživu pro pacienty. Samotný obal ve mě totiž evokoval nějakou umělou stravu, sama nevím proč, všechny "umělé stravy" byly tekuté nebo krémové konzistence, žádná takto pevná. 

  Řekla jsme si hoď to za hlavu a začni ochutnávat a pak teprve suď. A musím říct, že prvotní zklamání, mě hned přešlo a tyčinka mi moc chutnala.  

  Do musli tyčinky mají daleko, jak chutí, tak vůní, tak i pocitem sytosti. Příchuť čokoláda s brusinkou mi chutnala více, už proto že čokolády je tam pomálu a je ve formě malých čokoládových koleček na povrchu tyčinky. Druhá příchuť brusinka s malinou byla taktéž velmi dobrá. Tyčinky mi dělaly společnost na procházkách s mým malým rošťákem, doma při mlsání a při práci na zahradě, jako rychlé doplnění energie na další práci.

  Sama za sebe mohu říct, že až si příště půjdu koupit koupit kojící čaj, tak sáhnu i po těchto tyčinkách.

  Jediné co bych asi vytkla, by bylo, že samotný obal jde hůře rozdělat.

  shi_sha
  4. čer 2017    Čtené 187x

  Testování tyčinek Nutrimama

  Jsem maminka pětiměsíčního, plně kojeného miminka, které nesnáší spánek přes den jinde než v nosítku. Takže občas nebyl čas zabývat se, jestli mám pestrou stravu a ujížděla jsem na sladkém. Tyčinky Nutrimama vyřešily můj problém.

  Když jsem se na Modrém koníkovi dočetla o testování tyčinek Nutrimama, můj mlsný jazýček se zaradoval, a já si řekla, proč se nezapojit a nezkusit štěstí. Ale popravdě jsem moc nedoufala, že budu na testování vybrána, ani nepamatuju, kdy jsem naposledy něco vyhrála. O to víc jsem byla přímo nadšená, když jsem si přečetla, že mi bude zaslán balíček s tyčinkama.

  Po nedorozumění s kurýrem, který mi balíček zanechal u sousedky, ( ani jsem netušila, že to jde ) jsem si pro svoje tyčinky zašla k sousedce o patro výš, a s neskrývaným nadšením doma otevírala krabici, kde už na mě čekaly dvě krabice tyčinek Nutrimama, v každé po pěti kusech a s příchutěmi přímo vybízející k nakousnutí. Brusinka - malina a brusinka - čokoláda. Takže zatímco jsem si pročítala přiložené letáky, už jsem měla jednu tyčinku rozbalenou. Musím hned přiznat, že mě lehce zklamala velikost tyčinek, protože jsem velký mlsoun, a pro mne není sladkého nikdy dost. Avšak gramáž tyčinek, konkrétněji 40g je zcela dostačující na doplnění energie a zastoupení tak dopolední svačinky.

  Jako první ochutnávku tyčinek jsme zvolila příchuť brusinka - malina. Už na první kousnutí mě překvapila vyrazná šťavnatá chuť, a příjemně kyselejší, měla jsem pocit, že mám pusu plnou malin. Obsah brusinek i malin je v tyčince hodně znát. S absencí čokolády je tyčinka vynikající na cesty či procházkování s kočárkem v horkých letních dnech. 

  Příchuť čokoláda - brusinka je sice méně šťavňatější, zato více křupavější. Povrch tyčinky je posypaný kousky čokolády, a i když se může zdát, že se čokoládou šetřilo, je její množství dostačující, i pro mě. Vyborná s dopoledním kafíčkem.

  Závěrem bych dodala, že jsem si testování tyčinek Nutrimama moc užila, nejednou mě zachránily při starostech o toho mého malého raubíře, ať už od hladu nebo stresu. Navíc jsem měla dobrý pocit ze svačinky, která nejenom výborně chutná, ale je také zdraví prospěšná, a doplní mě i malému potřebné živiny. S koupí tyčinek určitě nebudu otálet a stanou se pravidelnou součástí mého jídelníčku, hlavně s příchozím létem a nadcházejícími výlety. #test_nutricia2

  qintus
  4. čer 2017    Čtené 203x

  Testování tyčinek Nutrimama

  Jsem velice ráda, že jsem byla vybrána pro  testování cereálních tyčinek Nutrimama Profutura pro kojící maminky.Vyzkoušela jsem dvě příchutě: Brusinky & čokaláda, Brusinky & maliny. 

  A testování bych shrnula asi takto:

  Pozitiva: Tyčinky jsou chuťově velmi dobré (více mi chutnala varianta Brusinky & čokoláda, tyto tyčinky jsou sladší a brala jsem je jako sladkou odměnu při těžkém dni či sportování) obsahují  různé cereálie a jsou doplněny o vitamíny. Největším přínosem (oproti jiným cereálním tyčinkám, které jsem zkoušela) bylo, že mě dokázaly zasytit na delší dobu. Jsem maminka dvou dětí, tyčinku jsem si brala sebou jako svačinku na dětské hřiště, do zoo, do parku, prostě na všemožné aktivity svých dětí (což pro mě znamenalo úsporu času a nulové chystání jída) a bezproblémů jsem pak vydržela buď do oběda nebo večeře, což v době růstového spurtu mého syna a tím pádem častějšího kojení byla velká pomoc.  

  Negativa: Tyčinky jsou zbytečně moc slazené, ale při dodržení doporučené dávky 1/den, to nevidím jako problém. Obal se těžko otvírá, ale vždy si s tím člověk poradí, a v příchuti Brusinky& malina jsem, tam moc chuť malin nepoznala.

  Po 10 dnech testování bych tyčinky doporučila jako vhodnou svačinu pro kojící maminky, sama je do svého jídelníčku úrčitě zařadím. Věřím že tyčinka pomůže všem maminkám, které se odbývají stejně jako já, doplnit energii a důležité živiny při kojení. 

  cucaanka
  4. čer 2017    Čtené 131x

  Moje chutné testování s tyčinkami Nutrimama Profutura

  Hurá! Opět jsem byla vybrána do testování s MK. Nemohla jsem se dočkat,  až kurýr přiveze balíček s tyčinkami. Neváhala jsem, a hned jsem vyzkoušela příchuť brusinky&čokoláda. A to byla lahoda. Čokoládu miluji,  a v kombinaci s brusinkami to bylo famózní ( i mé dvouleté dcerce chutnala 😊).

  Nyní máme miminko staré 6 týdnů a snažím se kojit co to jde, protože u první dcery jsme měli problémy. Tak se snažím co to jde kojit. Hlídám si stravu,  snažím se jíst vyváženě a zdravě, zbytečně sladké nejím ( malému nedělá dobře). 

  Tyhle tyčinky mě překvapily,  že mají v sobě potřebné živiny pro nás oba. Po porodu mě chybělo železo,  a v tyčinkách je také železo,  tak mě to potěšilo.  

  Za mě Top je příchuť brusinky &čokoláda. Je krásně slaďoučká a vláčná.  Příchuť brusinky&maliny také není špatná,  ale na mé chuťové buňky kyselejší.

  Takže testování mě chutnalo, a určitě si zas tyčinky někdy sama koupím.  Moc děkuji týmu MK a firmě Nutricia za testování 😊.

  verabas
  4. čer 2017    Čtené 233x

  Testování Nutrimama tyčinek

  Udála se taková věc, že mě Modrý koník testuje vybral na testování Nutrimama cereálníych tyčinek. Ani jsem nevěřila, že se mi to může poštěstit. Vždy jsem v tomto typu věcí neměla úspěch. 

  Modrý koník testuje mě suprově instruooval co a jak. Řekl, že v pondělí, nejdéle v úterý 23.05.2017 mi přijde balíček. A fakt že přišel. Paní co mi to předávala povídala, že tam byla už v pondělí, ale že me nezastihla. 

  Doma samozřejmě netrpělivě otevírám balíček a tam dve krabice Nutrimama cereálních tyčinek. Jedny cerealní tyčinky brusinly a malinka a druhé brusinky s čokoládou.

  Tyčinky jsou jen doplněk stravy. Bohužel i když to vím, tak jsem kolikrát byla ráda, že jsem snědla aspoň tu tyčinku. Hlad na nějakou dobu zahnala a to je hlavní. Ne na dlouho, jen tak na hodinku, ale to jsem už pak věděla že se musí jíst a udělala si jídlo.

  Super bylo, že jsem si tyčinku dala k snídani ještě s jablekem a to dopoledne s mrňusem jsem zvládla skvěle. 

  Tyčinka byla i nedílnou součástí při výletóvání a všech našich, no spíše zatím jen mých  aktivitách. 🙂 Šikovná věcička do tašky ke kočárku. 

  Tyčinka malina a brusinka je hrozně sladká, na můj vkus až trochu moc. I ve složení je dost cukrů. Za to ta s čokoládou byla skvělá. Méně sladká a hlavně ta čokoláda... 🙂 Na složení jsem se nedočetla, jak moc kvalitní je ta čokoláda nebo to jsou spíše tuky, ale budu věřit, že na cereální tyčince bude jedině pořádná.

  Co bylo naprd, bylo otevírání. Dostat se do té tyčinky je fakt děsná dřina. Nebo jsem snad tak nešikovná? Každopádně když jsem se dostala, chutnalo mi. Nevim, zda jsou v něčem extra lepší než jiné tyčinky, ale když budu mít zbytečných 119 ,- (podle www.rohlík.cz) , ráda si je zas koupím. Mohlo by být více příchutí ještě. 

  Děkuji za možnost ozkoušení tyčinek. 

  Pro někoho to ovšem byla teda děsná nuda... 🙂 #test_nutrimama2

  aneriska
  4. čer 2017    Čtené 161x

  Testování Nutrimama Profutura

  Tak jsem byla vybrána. K testování #test_nutricia2. Musím předem upozornit, že nejsem příliš velký příznivec průmyslově upravené stravy, teoreticky zastánce základních zdravých potravin. Mám 4 děti (9, skoro 5, 2, a skoro 1/2 roku). Pracovně podle věku označované čísly. 

  Znáte to - teorie je krásná věc. A realita? Ráno odevzdajíc jedničku a dvojku do školního a předškolního ústavu rychle nakupuji v drogerii chybějící vybavení na děti. Mající hlad, kupuji tyčinku. No, tedy proteinovou. Ale tyčinku. Chutná mi. Přijedu domů a dopíjím slastně kávu s mléčnou pěnou a dvěma lžičkami cukru. Pak dojím po jedničce a dvojce snídani, pokud to už neučinila trojka s tatínkem. Ten si dává sladký koláček a jde do práce. Stravuji se tedy formou "co zbyde".

  Po posledním porodu mi do mé původní váhy zbývají ještě dobré 4 kg. Těším se, že si vyšetřím čas na mé intenzivní tréningy a běhání. A - do toho přijde balíček s tyčinkami, které bych si asi sama nekoupila. Ani nevím proč, přijdou mi takové "vědecké" - názvem i obalem. Ale radostně ihned otevírám krabici a vybírám příchuť "Brusinka & čokoláda".

  Čekám sladkou chuť, čekám, že budu cítit umělé vitamíny. Ale ono mi to prosím chutná. Pečlivě koušu, poctivě se snažím jazykem identifikovat chutě. Musím říci, že jednoznačně a překvapivě mi tyto tyčinky chutnají více než proteinové tyčinky ze syrovátky, které jsem občas volila "jako nouzovku".  Na dlouhou dobu mě opravdu zasytily. Překvapilo mě, že chutě u těchto tyčinek nejsou "zesíleny". Na obalu je doporučení jíst jednu tyčinku denně. Opravdu by mě nenapadlo jíst jich více, obsahují potřebné vitamíny a jakási DHA - dokosahexaenová mastná kyselina.. Ač je o "uměle" dodaných vitamínech a minerálech povědomí, že nefungují, že jich tělo většinu vyloučí, mám pocit, že mě tyčinky opravdu "nakoply".

  Protože po třetím dni jsem dostala konečně chuť začít znovu po porodu běhat. Zvítězila odhodlanost nad pohodlností a možná, že tyčinky od Nutricie byly právě tím správných impulzem a já do toho šla. Zatím běhám a střídavě jdu a za týden jsem zhubla asi 1/2 kg váhy, zpevnil se mi zadek, mám radost a energii. I když jsou všechny tyčinky z testovacího balení už snědené (a to výhradně mnou - nikomu jsem nedala), určitě si je koupím a budu dál užívat. Nestanou mou každodenní stravou, ale už vím, že je dobré je mít - jako pojistku a možná zopakuji "kůru" 10 ks.

  Jsem přesvědčena, že vitamíny a minerály si moje tělo z těchto tyčinek opravdu nabralo. Z testovaných příchutí - Brusinka & čokoláda nebo Brusinky & maliny mi chutnaly více druhé uvedené, ale nutno říci, že velký rozdíl - díky brusinkám jsem nezaznamenala.

  Na závěr fotka pro pobavení - pokus vyfotit se s tyčinkou 🙂 , selfie peklo 😀

  mauta87
  3. čer 2017    Čtené 303x

  Mlsáme zdravě s Nutrimama Profutura

  Ahojky jmenuji se Martina a jsem maminkou dvou kluků. Tříletého Tadeáška a dvouměsíčního Matyáška.  Kromě toho, že jsem šťastnou maminkou, jsem i pěkně unavenou maminkou, kluci mi dávají zabrat a často nemám čas dát si alespoň malé sousto jídla, natož si vařit zdravé výživné obědy, hodné kojící matky.

  Osobně bych se charakterizovala jako maminka, která ráda mlsá.  Jenže to dilema mlsat, nebo se vzdát své neřesti na dobu kojení Matyáška aby mlékem do svého těla nezískával zbytečně velké množství jednoduchých cukrů. Všechny víme, jak je těžké se takové neřesti vzdát.

  Na modrém koníkovi jsem si všimnula, možnosti vyzkoušet si cereální tyčinky od společnosti Nutricia, které jsou určeny pro kojící matky. Mohu tedy mlsat a zároveň získat živiny potřebné pro správný vývoj svého dítěte? Skvělá zpráva, ani chvíli jsem neváhala a zúčastnila jsem se výběru o možnost testovat pro modrého koníka cereální tyčinky Nutrimama Profutura.

  Utekl týden a já se dočkala, byla mi domů doručena zásilka. Uvnitř se nacházelo balení pěti kusů cereálních tyčinek s příchutí brusinky a maliny, a balení pěti kusů cereálních tyčinek s příchutí brusinky a čokolády. Každá tyčinka o hmotnosti 40 g. Do ruky se mi tak dostaly cereální tyčinky od společnosti Nutricia, která je spíše známa pod názvem svého hlavního výrobku, kojeneckého mléka Nutrilon.Doma již mám už pár týdnů i instantní nápoj od Nutricia. 


  Doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA). No abych řekla pravdu, složení na mě působí sympaticky, všechny tyto látky jsou skutečně potřeba, raději sním tyčinku, než po ránu sníst lžíci rybího oleje.

  Konečně nastal čas, a já vybalila z obalu první tyčinku s příchutí brusinky a čokolády, tyčinka nebyla vůbec suchá, při pohledu bylo patrné, že se v ní nachází skutečně brusinky a na horní části tyčinky byla mléčná čokoláda.

  Konečně nastal čas, a já vybalila z obalu první tyčinku s příchutí brusinky a čokolády, tyčinka nebyla vůbec suchá, při pohledu bylo patrné, že se v ní nachází skutečně brusinky a na horní části tyčinky byla mléčná čokoláda.

   Když jsem se do tyčinky zakousla, tak jsem byla mile překvapena, má dobrou sladkou chuť, je jemná, měkká, dobře se kouše. Stejně tak to bylo i u tyčinky s příchutí brusinky a maliny, obě tyčinky jsem si vychutnala, kdy tento zážitek ještě umocnila skutečnost, že mlsám zdravě a získám důležité živiny, no prostě super.  Tyčinka Nutrimama Profutura je možnost jak rychle zahnat hlad, když ti děti neumožní se najíst, nebo se dá použít jako svačina když si zrovna s dětmi venku. Já osobně tyčinky používám nejčastěji jako svačinu při procházkách s kočárkem a návštěvách hřiště.. V kabelce nebo přebalovací tašce se vždy najde malý prostor, do kterého se tyčinka vejde a v případě nouze je vždy po ruce. Až budu potřebovat zase zahnat chuť na sladké, tak po tyčince ráda sáhnu. #test_nutricia2

  evculka_
  3. čer 2017    Čtené 157x

  Test tyčinek Nutrimama

  Mé princezně jsou 4 měsíce a přes den už toho moc nenaspí, tím pádem mě nezbývá moc volných chvil na dělání svačinek. Většinou sáhnu pro nějakou sušenku nebo čokoládu a měla jsem z toho špatné svědomí. I proto jsem měla velkou radost, že jsem byla pro testování tyčinek Nutrimama vybrána.

  Balíček přišel rychle a dovezla ho moc milá paní a já jsem se těšila, co bude uvnitř. Součástí balíčku byla dvě balení tyčinek po 5 ks, takže svačinky na dlouhou dobu. Velkou radost mi udělala také mapa psychomotorického vývoje od 1 měsíce do 1 roku, která se mi líbila už v porodnici.

  Musím přiznat, že nejsem velký milovník müsli tyčinek, protože mi všechny přijdou hrozně uměle navoněné, a tak jsem byla zvědavá, jak u mě Nutrimama dopadnou. Jako velký milovník čokolády jsem si na první procházku vzala variantu brusinka – čokoláda. Musím přiznat, že jsem byla velmi překvapená. Tyčinka byla šťavnatá, tak akorát sladká a moc mi chutnala. Jako svačina byla dostačující a já jsem opravdu neměla hlad až do oběda.

  Další den byla na řadě varianta brusinka – malina. Oproti čokoládě byla nakyslejší a bohužel mi přišlo, že má trochu umělý ocásek, ale ne nijak výrazný. Rozhodně ne tolik, aby mě to odradilo od dalšího ochutnávání, ale pro mě je prostě čokoláda jasným vítězem.

  Tyčinky bych doporučila všem maminkám jako zdravou variantu svačinky, kterou můžete mít pořád v kočárku nebo kabelce. Skvěle chutná, zasytí a dodá energii na naše prťousky.

  Ještě jednou děkuji celému týmu za zaslání tyčinek. 

  mikinna20
  31. kvě 2017    Čtené 203x

  Příjemné testování tyčinek Nutrimama Profutura

  Ahoj všem! 

  Jmenuji se Pavlína a mám doma skoro 7měsíčního synka Milíska. 

  Bylo pro mě velmi milým zjištěním, když mi přišla zpráva od @konik_testuje, že jsem byla vybrána pro testování tyčinek Nutrimama pro kojící maminky. 

  Kojení jsem se od začátku těhotenství bála... všichni v rodině mi moc podpory nedali, jelikož ani moje mamka, ani tchýně nekojily a já byla "odchována" jako většina tehdejších dětí na ředěném kravském mléce. Naštěstí se mi zadařilo a i přes "velmi milou" zkušenost s dětskou sestrou a laktační poradkyní v jednom už v porodnici, se kojení podařilo. Milísek je tak z 95% kojený a jsem na sebe pyšná 🙂 

  Den, kdy dorazil balíček, byl pro mě dost náročný, jelikož Milajze trápily horečky a byli jsme zároveň i na pohotovosti. Poté se z toho vyklubala alergie na jahody, ale o tom někdy jindy, haha:D Velmi mě potěšil i pán, který mi balíček dovezl, byl to sympaťák 🙂

  Po rozbalení jsem byla udivená, kolik tyčinek vůbec přišlo! Čekala jsem jedno balení. Radost pohledět, když nakonec byla balení dvě a napadlo mě, super, bude co mlsat a bez výčitek svědomí 🙂 

  Nejdříve jsem vyzkoušela kombinaci brusinky s čokoládou, jelikož čokoládu, zvlášť hořkou, přímo miluju. Překvapila mě šťavnatost tyčinek, nádherná vůně a kousky čokolády úplně nahoře.

  Poté jsem vyzkoušela kombinaci brusinky s malinami a nejvíce mě překvapila vůně, opravdu obě tyčinky nádherně voněly, až se na ně sbíhaly sliny! Chuť byla také vynikající, šťavnatost stejná, jako u varianty s čokoládou, také kousky malin byly opravdu poctivé.

  U mě vyhrála o fous varianta s čokoládou... :-P  

  Řekla bych, že tyčinka dokáže plnohodnotně nahradit třeba svačinu a zažene menší i větší hlad, což mě, oproti ostatním "müsli" tyčinkám překvapilo, jelikož si je kupuji celkem často a většinou je po nich stále hlad nebo chuť.

  Tyčky mě zachránily hned několikrát, když se trochu protáhne procházka a není kde co koupit, tak ideální svačina, je skladná a i velká vedra, co teď byla, přežila bez úhony 🙂 

  A navíc u tyčinek jsem věděla, že Milíkovi předávám plno živin a vitamínů, což mě hřálo a ještě teď hřeje u srdce 🙂 

  Jinak byl o tyčinky velký boj, bránila jsem je před manželem i Milíkem, manžel ač tyčky vůbec nemusí, tak se o ně nějak moc zajímal 😀 

  Chtěla bych moc poděkovat modrému koňovi a také společnosti Nutricia a.s., co tyčinky vyrábí, za možnost je otestovat a vyzkoušet 🙂 

  Už jsem se koukala a přemýšlím, že si je objednám, až tak moc mi chutnaly. 

  Plusy: 

  • vůně
  • šťavnatost
  • chuť
  • velké kousky čokolády/malin

  Mínusy:

  • obal jde hůře rozbalit, trochu jsem s tím zápasila, ale nic hrozného 🙂 
  andieraur
  31. kvě 2017    Čtené 180x

  Testování tyčinek Nutrimama

  Ahoj,

  tímto článkem bych se s vámi všemi chtěla podělit o své dojmy z tyčinek Nutrimama. Tyčinky jsem již předtím, než mě vybrali na testování znala. Jednu jsem dostala u dětské doktorky v době, kdy jsme bojovali s kojením a teprve několikatýdenní syn nepřibíral. Nakonec jsem si v obchodě koupila celé balení spolu s vanilkovým nápojem pro kojící matky Nutrimama. Ano, opravdu jsem byla ochotná udělat cokoli, abychom se synem sehráli a přehoupli se přes tyto těžkosti. A proto, když jsem zjistila, že je možnost přihlásit se k testování, hned jsem se přihlásila, avšak ne proto, že by problémy s kojením přetrvávali. Synovi jsou již čtyři měsíce a z „neduživého“ miminka je sedmikilový chlapák, takže jsem si řekla, že je potřeba, aby se mu dostávalo dostatek živin. Proč tedy k zobání vitamínů a probiotik ještě nepřidat zdravou svačinku. Zároveň jsem si říkala, že mě to třeba odradí od zmrzliny a jiných lákadel a poporodní kila půjdou snáz dolů.

  Balíček mi doručil velmi milý usměvavý pán, který ochotně počkal, než za ním dojdu. Přiznám se, že mi to nedalo a krabici jsem hned dychtivě rozbalila a vzala si jednu tyčinku na procházku. Krabice obsahovala dvě balení po pěti tyčinkách, a to příchuť brusinky-čokoláda a brusinky-maliny. Tyčinky jsou relativně velké a balené v silném obalu, takže se nemusíte bát nějaké nehody v tašce, i když se do nich kvůli tomu špatně leze 😃 Někdy jsem, přiznám se, trošku bojovala, abych se k nim dostala, ale výsledek stojí za to.

  Co se týče příchutí, tak s příchutí brusinky-maliny jsem měla premiéru. A musím říct, že velmi příjemnou. Oproti druhé variantě je tato příchuť svěží, trošku nakyslá, ne příliš sladká, v teple tedy celkem žádoucí. Já však, ruku na srdce, spíše preferuji brusinky-čokoláda. Byť je tam čokoláda, tak jí je tak akorát, po snězení nemáte pocit přeslazení, a přesto jsou vaše chuťové buňky uspokojeny a pak vás nehoní mlsná.

  Pro mě jsou tyhle tyčinky na mateřské velkou záchranou, protože jaká je zásada kojení? Nehladovět! Někdy je to těžké se rychle najíst a Nutrimama vám právě toto umožní. Takže já je tahala všude sebou, na procházky, na výlety…. A když mi můj žaludek připomněl, že jsem ještě nejedla, tak jsem byla moc ráda, že je mám. Jsou celkem syté, hravě nahradí tedy celé jedno jídlo. A dají se jíst i při reálně probíhajícím kojení. Ano, i to jsem vyzkoušela, když jsem si jeden den svačinku zapomněla a pak vyhládlá dala syna k prsu a sama se taky najedla.

  Za mě jsou tyčinky Nutrimama zdravou, užitečnou, dobře zabalenou a výživnou svačinkou. A doufám, že se výrobce rozhodne začít vyrábět i další příchutě, fantazii se přece meze nekladou. Možná můžete vidět jako negativum cenu v obchodech, avšak jedná se o celé balení s pěti kusy, tudíž jednotková cena vychází podobně jako u jiných podobných produktů.

  kveta1
  30. kvě 2017    Čtené 195x

  Moje testování tyčinek NUTRIMAMA

  Jsem maminka 5ti dětí. Děti jsem kojila většinu do dvou a půl let a ráda bych i teď svojí nejmladší kojila stejně dlouho. Snažím se pro děti vždy to nejlepší, a proto jsem brala různé vitamíny a podobně, protože ne vždy strava byla tak pestrá jak by měla být. Trpěla jsem nechutenstvím a jinými problémy a navíc jsem musela mít dietu.

  Když jsem na Modrém koníkovi narazila na možnost testování tyčinek NUTRIMAMA Profutura pro kojící maminky, hned jsem si řekla, že to alespoň zkusím a doufala, že by mě náhodou třeba i mohli vybrat. Moje radost byla veliká, když mi přišla zpráva, že jsem byla vybraná na testování těchto tyčinek.

  Konečně možnost si něco vyzkoušet dříve, než si to koupím. Jakmile přišel balíček, kde byly dvě krabičky s tyčinkami, tak už při otvírání jsem věděla, že musím hned jednu ochutnat. Byly tam krabice s příchutí brusinka-čokoláda a krabice s příchutí brusinka-malina po 5ti kusech, takže dohromady 10ks na 10dní.

  První na co moje oči sklouzli bylo kolik se jich může denně, abych náhodou nesnědla více než mám. Otevřela jsem si první brusinku-čokoládu, protože na čokošku mám slabost a byla výborná a u toho jsem si rovnou pročítala co to vše obsahuje.

  Co jsem netušila, že fakt silně zasytí, takže už mě ani nenapadlo, že bych jich ten den snědla víc. Druhý den jsem si dala k odpolední svačince tu druhou příchuť brusinka-malina, ale upřímně jsem měla strach, že to nedám, protože maliny nejím.

  K mému zjištění byla výborná a i když tam maliny jsou cítit byla kyselejší než ta předchozí a moc dobrá, protože já kyselejší mám moc ráda.  Z mého pohledu bych akorát přivítala ještě více příchutí, třeba pomeranč.

  Další den jsem ráno spěchala a tak jsem si vzala tyčinku NUTRIMAMA na rychlo do ruky místo snídaně a byla jsem překvapená, že nejenže mi to stačilo a už jsem na jídlo ani nepomyslela, ale cítila jsem se naslazená a už během dne mě nehonila mlsná. Jiný den jsem si tyčinku vzala ven, když jsem šla z dětmi a musím vytknout skoro nedobytný obal, doma rozdělávám nůžkami, protože obal je fakt pevný a špatně se otvírá.

  Co se chutí týče, tak za mě tedy velká spokojenost. Když jsem koukala, že u nás stojí 128Kč krabička což je zhruba 26Kč za kus, tak si říkám, na to jak je poměrně veliká, tak cenově docela to jde. Když vezmu v úvahu, že mi nahradila celý jedno jídlo. Nejsem veliký jedlík, takže by mohla být i o kousíček menší. Každopádně obě příchutě jsou velmi dobré a určitě je kamarádkám co kojí doporučím.

  Takže to shrnu příchuť brusinka-čokoláda je jemně nakyslá příchuť skloubená se sladkou, výborná chuťově. A zasytí natolik, že jsem s ní nahradila celou svačinu či snídani. Druhá příchuť brusinka-malina je více kyselejší, ale velice dobrá a opět velmi zasytí a nahradila celou svačinu. Určitě doporučuji vyzkoušet obě příchutě.  

  A děkuji moc za možnost se zúčastnit testování na modrém koníkovi a vyzkoušet si něco co má smysl. 🙂

  A přeji dobrou chuť 🙂

  victoria_vamp
  29. kvě 2017    Čtené 151x

  Tyčinky Nutrimama Profutura ☺ ♀

  To si takhle čtu koníkovský blog a zjistím, že ono se tady dává vybraným maminkám zdarma něco na testování?!

  Cože, zrovna je tady nabízená ta výborná tyčinka, kterou jsem dostala u dětské doktorky při kontrole, hmmmm, no zkusím to a píšu komentář proč by mě měli vybrat... Stejně mi nikdy tyhle věci nehrajou do karet, vyhrát někde nějakou soutěž, cenu nebo nedej bože dvacku ve sportce? To není moje story. Píšu komentář a o 5 dnů později vidím přijatou zprávu, co to? Jó jasně, určitě mi píšou, že jakože moc díky, ale nebyla jste vybrána, je mi to jasný....

  Ale opak je pravdou!!!

  No, tak jsem happy jak dva grepy ☺ A taky VELICE DĚKUJI MODRÉMU KONÍKOVI ZA TUTO PŘÍLEŽITOST, STEJNĚ JAKO FIRMĚ NUTRICIA.

  V pondělí 22. 5. kdy mi měl dorazit balíček jsem byla celý den v pejru, vrátila jsem se kolem 21h a ještě uklízela protože dítě konečně krásně spalo. Později to celá nadšená rozbalím a dychtivě jednu hned sežeru ☺

  Chuťově jsou obě tyčinky moc dobré, ač to nevypadá, opravdu zasytí. Když jsem si nestíhala udělat snídani, uspávání trvalo déle nebo jsem jednoduše usnula, tak po tyčince jsem v pohodě fungovala další 2h než jsem si udělala jídlo. Mimochodem, tyčinka opravdu nemá nahrazovat jakékoliv jídlo, doplněk stravy má být opravdu jen doplňkem. ☺

  Rozdíl mezi tyčinkami je znát na první pohled, čokoládička je nasypaná na tyčince.

  Osobně preferuji kombinaci brusinky a čokolády. Moje chuťové buňky jsou přesvědčené, že je to méně sladké, než varianta brusinky s malinou (maliny tam jsou cítit příjemně nakysle). Každopádně i tak se mi zdálo, že by "zdravé tyčinky" měly být méně sladké a tak jsem se jukla do složení. Byla bych mnohem radši, kdyby v obou případech nebyl na prvním místě glokózový sirup :( Což je asi moje jediná negativní připomínka. Jó, možná ještě jedna nebo dvě - můžu jenom jednu denně! Achjoooooo 🙂

                                        - uvítám i další, nové příchutě

  Cena tyčinek není tak hrozná jak jsem si myslela. Heureka mi říká, že se pohybuje od 115-148Kč. Zprůměrujeme na 130Kč za balíček 5ti tyčinek, to máme jednu za 26Kč. Jednou za čas si je určitě koupím zas a znova ☺

  Já jsem spokojená, hlavně proto, že tímto mlsáním doplňuji důležité živiny do mateřského mléka a tím pádem se k miminku dostane to, co potřebuje. A tímto končím psaní tohoto článku, završuji fotkami spokojeného miminka a tím pádem i maminky. ☺

  Dnešní svačina za chůze, aneb :,,není čas,ztrácet čas!" Malina brusinka. A jak doplňujete energii Vy? #test_nutricia2

  Mňam, můžu začít testovat 🙂 #test_nutricia2

  Víte, proč je důležité podporovat vývoj mozku? Dozvíte se to na stránce Nutriklubu: https://www.nutriklub.cz/produkt/nutrimama-cere...

  Napište nám to také do komentáře a odměníme vás 3 srdíčky. ☺

  A nezapomínejte, stále máte šanci se zapojit do možnosti testovat Nutrimama Profutura.

  #test_nutricia2

  konik_testuje
  11. kvě 2017    Čtené 1758x

  Vaše zkušenosti s Nutrimamou

  Aktualizace: 

  Recenze prvního testování tyčinek Nutrimama Profutura naleznete ve fóru tady.

  Druhé testování a recenze maminek ve fóru naleznete tady

  ------

  Kojení je v prvních měsících to nejdůležitější pro trénování a stimulaci dětské imunity a také nejlepší způsob výživy, který můžete svému dítěti dopřát. Proto byly vyvinuty unikátní produkty Nutrimama pro kojící matky, které svým složením podporují imunitu a pomáhají ženám doplnit důležité živiny v období kojení.

  Pamatujete na podzim? Ano, tyhle tyčinky jste měly s námi šanci vyzkoušet a pro jejich velký úspěch je firma Nutricia zasílá na testování opět! A vy máte teď skvělou šanci produkty otestovat, zhodnotit jejich chuť a možná i to, jak si na tyčinkách „přímo-nepřímo“ pochutnala i vaše děťátka.

  Dámy, vítejte při novém testování.

  Co testujeme

  Nutrimama jsou produkty speciálně vytvořené podle potřeb kojících žen. Kojící žena má oproti běžné ženě v reprodukčním věku o 20% vyšší výživové nároky. Tyto produkty byly vyvinuty na základě 40letého výzkumu mateřského mléka a jsou k dostání ve dvou formách, a to mléčný nápoj s vanilkovou příchutí a cereální tyčinky čokoláda & brusinka nebo malina & brusinka.

  Vy budete moct otestovat obě cereální tyčinky.  

  Jistě to znáte, s příchodem mimika do domácnosti se vám změnil život a vy nemáte pro sebe tolik času jako předtím. Kvůli kojení si stravu jistě hlídáte, ale víme, že se často zapomenete nasnídat nebo nasvačit. Proto by vám firma Nutricia ráda poskytla k otestování něco chutného, co vám doplní klíčové živiny* a zároveň umožní mít neustále po ruce rychlou zdravou svačinu. Tímto způsobem dopřejete svému tělu potřebné živiny v době kojení, které  pak následně předáte i svému miminku.  

  Koho hledáme

  Hledáme 20 kojících maminek, které mají děti do 6 měsíců. Na závěr testování budeme od vás čekat recenzi s vlastním názorem a fotografiemi, takže hledáme také ženy, které jsou smělé, upovídané a rády se podělí o své zkušenosti.

  Jak se zapojit

  Chcete se zapojit? Tak není nic snadnějšího - jenom napište komentář pod tento článek a uveďte v něm vše, co považujete za důležité nám sdělit. Také nezapomínejte napsat to, zda kojíte, v jakém věku je vaše děťátko a jak zvládáte dbát na své stravování v náročném období mateřství. A pak už jen týden počkáte na losování. ☺

  Zapojte se svým komentářem do neděle 14. 5. 2017. Výběr bude probíhat několik dní a následně vás budeme informovat přes IP.

  Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si článek o projektu "Vaše zkušenosti se značkou". Pokud nám chcete říct, co byste rády testovaly, zveme vás do oficiální skupiny o testování na koníku. Co vás čeká? Podívejte se zde.

  Mějte se krásně a držíme palce,

  Váš konik_testuje

  ----------------

  *DHA, vit. C, vit. D, biotin, vit. B1, B2, B6, B12, kys. listová, železo, zinek, jód, vápník. Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Způsob použití a další informace naleznete na obalech a webových stránkách www.nutriklub.cz.

  Maminky, jste zvědavé, co za testování vám za týden zveřejníme? Tak vám dáme malé nápovědy. Budou to produkty pro vás a tím i pro vaše miminka a již jednou jste je mohly v koníkovském testování zhlédnout.

  Víte, o čem je řeč? Napište to do komentáře a pošleme vám 3 srdíčka!

  Již v pondělí zveřejníme výzvu.

  #test_nutricia2