Novinky

#test_profidog

zrofka
Včera v 17:55
Čti celý článek
charlottelotta
16. čer 2019
#test_profidog #recenze

Tak máme za sebou první koníkovské testování, které se týkalo stravy našeho psího dítěte, prvorozeného kluka australské kelpie - Dextera. Zkoušeli jsme granule PROFIDOG Premium Plus Medium Adult 12 kg.
1.
Pro objednání jsem použila odkaz, který jsem obdržela ve zprávě, ale pochopitelně jsem mrkla i na webové stránky eshopu https://profizoo.cz/. Web považuji za přehledný, zboží je řazeno do různých kategorií a např. granule, které kupujeme pro psího přítele nejčastěji, lze vybírat dle věku psa, hmotnosti nebo dle velikosti balení. Pohyb a vyhledávání na stránkách je intuitivní, u zboží pak nechybí podrobný popis vč. složení a doporučené krmné dávky podle hmotnosti psa, což hodnotím také pozitivně.
Po objednání jsem obdržela potvrzení e-mailem, což považuju za standartní záležitost, součástí potvrzovacího e-mailu byly i Všeobecné obchodní podmínky, Informace pro spotřebitele a Informace o ochraně osobních údajů. Ze zkušeností s objednávkami z jiných e-shopů již zaslání dokumentů tohoto charakteru standartní není a toto také chválím.

2.
Balíček s granulemi mi byl doručen do 2 dnů od objednávky prostřednictvím České pošty. Zde jsem byla v první chvíli velmi překvapena způsobem balení, protože jsem standartně zvyklá na balení granulí v jednom velkém pytli, který pak máme postaven na chodbě a postupně z něho granule odebíráme. Zde jsem ale obdržela poměrně malý, a to to těžší:blush: balíček, ve kterém jsem nalezla granule rozdělené do 4 menších balíčků – sáčků. Považuji to za výborný nápad, mohu tak mít jedno balení přímo v šuplíku v kuchyni, kam se mi pochopitelně velký pytel nevejde. Také je to velmi praktické na cesty s pejskem, kdy si člověk vezme jedno balení a neřeší odsypávání do zvláštního sáčku. Co bych tedy navrhla ke zlepšení je zpětné zavírání sáčků, kdy bych volila zavírání s „jezdcem“, který lépe drží než stávající řešení, kdy je třeba obě strany zamáčknout do sebe.

3)
Při koupi granulí se vždy díváme na to, aby byly vhodné vzhledem k věku a velikosti plemene psa a k jeho aktivitám, zajímá nás složení, zejména poměr masa oproti ostatním složkám granulí. Čteme také recenze ohledně spokojenosti jiných zákazníků. Například země původu krmiva je pro nás nicméně zcela bez významu, na tento údaj jsem se nikdy nedívala.
Po vyzkoušení těchto granulí myslím, že u nás nejsou určitě naposledy, byť nekupujeme stále jednu značku, ale střídáme 2-3 osvědčené, aby měl psí přítel také trochu změnu:blush:, tedy vždy po zkonzumování jednoho pytle mu koupíme nějaké jiné, ani nám by se nechtělo jíst pořád to stejné:blush:
S Profidogem náš pejsek vyjádřil spokojenost, dokonce si je dal i bez přidání trochy konzervičky, což původně páníček považoval za vyloučené a dost jasně mi dal najevo, že si myslí, že s granulemi „bez přílohy“ neuspěji, ale to se spletl:blush: Myslím tedy, že za Dexíka lze říci, že mu granule chutnaly. Velikostně jsou granule obdobné těm, na které je zvyklý a u nás jde vždy tedy o to, že pokud my odsouhlasíme složení a granule koupíme, Dexík musí odsouhlasit, že mu vlastně vůbec chutnají. Zde to prošlo na jedničku a my děkujeme za možnost granule vyzkoušet.
Ještě doplním, že spolu s granulemi jsme jako dárek obdrželi super polštář a i náš vybíravec, který si jen tak na nějaký polštář nelehne, tak ho začal používat. Položila jsem ho do chodby, že ho dáme do auta a bude na něm ležet tam a za chvíli na mě volá manžel, ať se jdu potichu podívat a vezmu si foťák – polštář už byl obsazen spokojeným nakrmeným psem:blush:
4.
A úplně na závěr představme toho, bez koho by se testování rozhodně neobešlo:blush: Dexter Dingo je sedmiletý kluk australské kelpie, naše první miminko, které k nám přišlo půl roku po svatbě a od té doby je to prostě člen rodiny. Miluje koupačky, doprovází mě na každodenních výbězích do přírody a hlídá si svou smečku jako správný ovčácký pes. Dokonce se naučil uspávat syna, u kterého leží v pokojíčku a za námi přijde, až když syn spí. Miluje vedle psích pochoutek mléčné výrobky a ovoce, takové borůvky si dokáže sám očesat z keříků. Teď tu právě odpočívá a těší se na další dobrodružství:blush:
Zobraz celou zprávu
mumaddy
16. čer 2019 Čtené 11x
Čti celý článek
akrrash
Zpráva byla změněna 13. čer 2019
#test_profidog
Stále testujeme a stále mají granule velký úspěch.
Trixi je velký pes a tak jsme pořídili PROFIDOG Premium Plus Large Adult ,granule jsou akorát velké na chroupání.
Už má snědené skoro celé druhé balení .
Když je teď ta maminka,tak ji nechci jídlo moc odepírat,ale ani to přehánět,protože občas se mi zdá,že by jen jedla dokud by nesnědla celý ten jeden pytel :smiley: ,zkrátka chutnají :heart:
Dokonce jsem si všimla,že ji na ně chodí i mrňousové,asi budeme muset pořídit i nějaké balení pro ně :wink:
Určitě v nich budeme pokrčovat.
Zobraz celou zprávu
charlottelotta
12. čer 2019
#test_profidog
“Je vedro, tak toho mám taky dost no:person_shrugging::female_sign:️. Granulky mi ale jedou, rozhodne nenechavam v misce žádné zbytky. Super je balení v menších sáčcích, panicka to má pekne po ruce v kuchyni a nemusi behat na chodbu do velkého pytle, čímž se mi zkrátí čekací doba na snidani a vecu:thumbsup::grinning: taky až pojedeme na dovcu, můžou panicci pekne vzít jedno to balení, říkali, ze se jim to taky libi. Tak odpočinku zdar:thumbsup::muscle:
Zobraz celou zprávu
andak333
12. čer 2019
Tak máme za sebou 12 dní testování granulek od #test_profidog PROFIDOG. Testujeme zároveň i pelíšek a přiobjednali jsme si i vodítko navíjecí, na které si teda moc zvyknout nedokážeme. Jak já tak i Meggie. Ale granulky jsou výborné. Ať k nim do misky přidám cokoliv, všechno vždycky zhltne na první pokus. Je i vidět, že ve střevech je vše jak má, bobíky jsou ok :D Lepší než předtím.
Musím zatím stále jen chválit. MEggie prospívá :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
akrrash
6. čer 2019
#test_profidog
Spokojeně najedená maminka i spokojeně napapaná miminka :slight_smile:
Granulky mají pořád úspěch,zatím vždy snědla celou misku na jeden zátah a to jí většinou po troškách.Je vidět,že chutnají.
Zobraz celou zprávu
charlottelotta
6. čer 2019
#test_profidog
“Dej už mi prosím tě svatej pokoj! Granule testuju, v pelíšku ležím, tak co mě prudíš ještě s focením paničko?!”
:person_shrugging::female_sign::joy:
Zobraz celou zprávu
charlottelotta
5. čer 2019
#test_profidog
“No co koukas? Jako jo, normálně lezim v posteli, ale tenhle pelisek se mi libi, tak v něm ležet budu! A granule hele taky dobry. Kde jsi k tomu panicko přišla?”
:sunglasses:
Zobraz celou zprávu
akrrash
4. čer 2019
#test_profidog
S naší psí maminkou Trixinkou Vás všechny zdravíme.
Balíček s granulkama a pelíškem,který si zabrali spíše naše štěňátka už máme doma :slight_smile:.
První dojem balíčku byl „Ten je nějakej malej,jak se tam vlezlo 12 kg granulí s polštářkem?“ Ale byly tam :grinning:
Zabaleno teda parádně :thumbsup:
Naše Trixí je teď už tři týdny maminkou,takže jí opravdu hodně a hlavně kvalitně,tohle testování mi přišlo bezvadný už i kvůli tomu,že teď opravdu máme velké výdaje i za štěňátka a za plno granulí.
První testování dopadlo na výbornou,hned byly pryč.
Moc děkujeme,že si můžeme vyzkoušet tohle testování,mám dojem,že nic nezbude :sweat_smile:
Zobraz celou zprávu
charlottelotta
4. čer 2019
#test_profidog
Přišel nám balicek. Vlastně Dexikovi přišel balicek:grinning: Tak jdeme na to:muscle:
Zobraz celou zprávu
andak333
2. čer 2019
#test_profidog Další den testování granulek Profi Dog. Vypadá, že vůbec nemá Meggie hlad. Vůbec nežebrá u stolu, venku zvládá běhat (není plná a těžká). Takže zatím výborné :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
andak333
1. čer 2019
#test_profidog Včera přišel balíček, na který jsme byli moc zvědaví. První dojem, když jsem vyhrála testování pro naši Meggie, byl velké překvapení a radost. Ihned jsem šla na www.profizoo.cz a nahlédla, z kterých granulí si mohu vybrat. Balíček na sebe nenechal dlouho čekat.
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
23. kvě 2019
Kromě toho, že si z psích granulí Profidog vyberou pejsci různých velikostí, plemen i věku, získají ještě k testovaným granulím pohodlný polštář z odolné bavlny. Udělejte svým čtyřnohým miláčkům radost!

Ještě máte čas se do testování zapojit. Odpovězte na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček.

#test_profidog
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
20. kvě 2019 Čtené 1275x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. kvě 2019
Jestli se váš život točí kromě dětí i kolem vašeho chlupatého miláčka, jste tu správně. Chystáme pro vás testování, které bude doslova k sežrání :wink: Napište nám do komentáře, čím krmíte vašeho pejska :dog:

A) jen granulemi
B) jen masem z konzervy
C) jen barf masem
D) kombinuji granule a maso

Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. Již za týden se dozvíte, na co se budou moci vaši pejsci těšit a čím jim naplníte misky.

Pac a pusu

Konik_testuje

#test_profidog
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další