Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Nemáte někdo zkušenost s prosazením vlastního vymyšleného jména pro dítě? Zda prošlo na matrice,a za jakých podmínek?

Vím, někoho ty příspěvky o tornádo budou štvát ale musím napsat jak mě mrzí že takové přírodní katastrofy máme uz i u nás. Je mi líto lidi co přišli o střechu nad hlavou, o své blízké. Moc mě to mrzí a soucitim se všemi. Slzy se mi draly do oči při pohledu na záběry tornáda a poničené vesnice ☹️ Držte se 🌸❤️ Co nás ještě čeká … Bůh s námi …..

Testování Dáme jídlo - sekce obchody

Než rozepíšu své pocity a zkušenosti s nákupy z damejidlo.cz, ráda bych poděkovala týmu Modrého koníka, který nám dal tu možnost se testování zúčastnit. A doufám, že i přes víceméně negativní recenzi nás třeba ještě někdy do dalšího testování vybere. 😀

To, že má Dáme jídlo nějakou sekci obchodů, jsem vůbec netušila. Damejidlo.cz jsme vždy vyhledávali, jako takového rychlého pomocníka při dovozu jídla z restaurací, když se nám nechtělo vařit. Proto jsem byla ráda, že ho můžeme otestovat i z jeho další stránky, dovozu potravin.

Pro testování jsem obdržela dva vouchery. Jeden voucher v hodnotě 500 Kč pro nákup v daném obchodě Dáme market, druhý voucher v té samé hodnotě pro nákup v obchodě dle vlastního výběru. Testovanou oblastí pro dovoz byla v našem případě Praha 15 - MČ Petrovice. 

Prvním zklamáním po zadání adresy pro dovoz byl celkový výběr obchodů. V převážné většině obchody s alkoholem (asi 7, z toho většina s cenou rozvozu 150 Kč :-O, a to si tedy ten alkohol, za mě, mohou strčit víte kam 😀). Dále pak byly v nabídce květiny, předražené dárkové zboží, tabákové výrobky a potraviny z Žabky a z Tesca. Takže, na základě tohoto zjištění, jsem se v obou případech rozhodla uplatnit voucher v zadaném obchodě Dáme market.

Nakupování probíhalo následovně: 

Během vkládání položek do košíku jsem musela stránky několikrát opustit a po čase se opět vrátit a pokračovat v nakupování. Bylo to nejspíš tím, že se obchod přepínal do režimu obchodů momentálně zavřených nebo dočasně nedostupných. Nebo jestli jim nějak padal systém, netuším. V každém případě za nevýhodu považuji to, že jsem nemohla pokračovat v nákupu dál, ale musela jsem čekat až obchod zase naskočí, a pak teprve vkládat další věci do košíku. Jediné plus bylo tedy alespoň to, že mi už přidané zboží v košíku po tu dobu zůstalo. Ale o rychlý nákup do 30 minut se v mém případě rozhodně jednat nemohlo. 

Andělíček od maminky pomohl ... Po 6 dnech čekání na výsledky biopsie prsu.... Nakonec jen fibroadenom... Ufffff.... Ten týden bych nepřála nikomu. Po sonu, že je útvar nepravidelný, s prokrvením a nevypadá to dobře...Týden stresu, jela jsem jako robot... V září to půjde ven, pro jistotu 🍀

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    24. čer 2021    

Outfit na rozlučku se školkou koupený. Boty sice nejsou bare, ale na těch 20 minut... Když si je tak přála... 🤗🤗

#pepco

Minulý týden mi vytrhla zubařka 3 osmičky..všichni se divili, že 3 a bez ATB...já taky, ale snažím se důvěřovat doktorům. Po 5 dnech nastoupila kontraktura a nemůžu rozevřít čelist na vic jak 1 prst a bolí mě celá čelist. Doufám, že ATB brzo zaberou, jinak mi švihne😕

Řeknu vám, v noci to byl masakr neskutečný ☹

Včera se tady chlubím kytkama, polovina je jich omlácených, některé truhlíky spadly, rajčata a papriky to snad ani nerozdýchají. Ten bordel na zahradě a jeho úklid nemá konce (větve, části stromů atd.) Ještě jsem nezažila, aby byla mokrá kompletně zastřešená pergola 😲

Jsou daleko, daleko horší věci. Ale i tohle člověka tak naštve ☹

Jak bylo u vás?

#vileda

Díky Modremu konikovi jsem se dostala k testování damských inkontinenčních vložek Depend Mini.
Po třetím porodu/císaři mám drobné problémy s únikem moči díky povolenemu panevnímu dnu. Skákání na trampoline nebo rychlejší běh je pro mě jako sci-fi - hned to kropi 😅 díky cvičení se stav sice lepší ale stále to není úplně ono. O použití vložek jsem popravdě do doby než jsem našla toto testování nepřemýšlela … uvidíme jak se osvědčí 🌸 #test_depend #recenze

součástí naší cesty po ztrátě miminka může být i ⚜️závist⚜️

Jak se s ní vyrovnat? Posdílím s vámi, co funguje mně.

Když vidím čtyřčlennou rodinku se starší holčičkou a mladším chlapečkem, píchne mě někdy u srdce. Že takhle mohla naše rodina vypadat taky. Nebo když někdo oznamuje narození druhého potomka se slovy "konečně jsme kompletní". Jsou to nepříjemné pocity, které si nechávám pro sebe a nedávám je najevo. Ale jsem si jistá, že podobné občas cítíte i vy...

Dostanu-li se do takové situace, zamýšlím se nad tím, co přesně mi na tom vadí. Proč se takhle cítím? Je něco, co můžu ovlivnit nebo změnit? Dokážu jim to štěstí přát?

Jsem k sobě laskavá a dovolím si svoje pocity prožít. Připomíná mi to mou ztrátu a je v pořádku, že mě to mrzí. Pak si ale řeknu, co mi to přinese, když budu v této emoci zůstávat. Mám totiž možnost se rozhodnout a nechat ji odejít. Proč si ztěžovat i tak nelehkou cestu a setrvávat v negativních emocích déle, než je potřeba?

A tak se postupně učím přát ostatním jejich štěstí. Oni zase mohou mít jiné starosti, které na první pohled nejsou vidět... ⚜️přej a bude ti přáno⚜️

Jak se vypořádáváte se závistí vy? Taky k vám občas chodí? Jste už na své cestě tak daleko, abyste dokázaly závist nechat odejít?

Dnes poprvé se nám náš plán nevydařil! 🙈
Kluci si přáli vyrazit na další zvířátka, a tak jsme zajeli do Strakonic na hradní safari.
Bohužel z nám neznámých důvodů je stále pro veřejnost uzavřeno. 😏
Prohlédli jsme si tedy alespoň hrad a uličky města. Po zpáteční cestě jsme zastavovali na všech památkách, které jsme uviděli. A i když je takový kostel narození Panny Marie opravdu krásný, nejvíce se nám líbila naše zastávka u malé kapličky s výhledem na koně. ♥️

#sumava

Musím se přiznat, že jak jsem tak kroužila autem po těch malých rozbitých silničkách a všude kolem byla spousta krav a sena, bylo mi krásně u srdce. A když do toho začal hrát v rádiu Nohavica, i slza ukápla.

(8 fotek)
avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    24. čer 2021    

Dámy, potřebuji rychlou radu. Se Štěpánkem (4) jdeme teď k zubari na trhani dvou zoubku. Dostane takový ten oblbovak na který prý ne každé dítě reaguje tak jak by mělo. No a moje otázka je, zda do ordinace a nim mám jít ja nebo manžel. Na mě je hodně fixovany, s nejstarším synem musel chodit vždy manžel, semnou se hodně vztekla a brecel - s nim ne. Ale nebyl na mě tak fixovany jako Štěpánek 🤷🏻‍♀️ Tak teď nevím co pro nej bude lepší …..

avatar
barumat
Zpráva byla změněna    23. čer 2021    

Prosím o tip na APLIKACI PRO ANDROID, jde mi o něco jako úkolníček, těch je tedy mraky, ale já potřebuju, aby se jednak daly splněné úkoly nějak jednoduše odškrtnout, a jednak aby šlo seznam mít přišpendlený na hlavní "ploše". Teď mám "Seznam úkolů" a dobrý (volba kategorie, data, upozornění), ale nemůžu najít, jak to hodit na plochu...

V sobotu jdu na oslavu narozenin jedné mé kamarádky z dětství, ale dnes už se tolik nevidame, atak vlastně nevím, co by ji mohlo udělat radost 🤷🏻‍♀️
Nemáte nějaký neutrální nápad prosím?
Když jsem před měsícem slavila já, dala mi moc hezky stříbrný náramek
🙏🏻

Prosím, má tato žádanka nějak omezenou dobu platnosti? Musím jít na krev třeba do týdne nebo je to jedno?

Holky jak dlouho mi bude doma chlap hekat s NASTIPNUTOU PANVI? Nebo jak dlouho ho budu muset obskakovat?

avatar
klaraja11
Zpráva byla změněna    23. čer 2021    

Téma trochu mimo děti.Máte někdo ledničku BEKO RCNA406E60ZXBHN No Frost. Jste spokojeny?Pročítám recenze , ale stejně lepší info po osobní zkušenosti

Zadeček jako v bavlnce

Ahoj, jsem maminka 7-měsíčního Lukáška. Měla jsem tu možnost otestovat Bepanthen Baby. Venku začaly pořádná vedra přes den i v noci... Jak začala tepla, začal se malý opruzovat, a tak jsem hned sáhla po Bepanthen. Jeho pokožka hned druhý den byla jemná a bez známek opruzenin či začervenání. Samotný krém je velice příjemný, dobře se roztírá a stačí malé množství. Vyzkoušela jsem ho i na dceři - 7 let, která se trochu spálila sluníčkem a výsledek byl vynikající. Jsem s ním moc spokojená a koupila jsem si další. Balení je praktické a vejde se kamkoliv na cestách, do kočárku i doma. V porovnání s jinými krémy, které jsem vyzkoušela, je Bepanthen opravdu ve všech ohledech a hodnoceních na mém žebříčku nejlépe a mohu jen doporučit. Spokojeně spinká a nic nás už netrápí.

#zkusenosti_bepanthenbaby11

Hezký den, jsem jediná nebo to oblečení pro sportovce na Olympiádu někdo hooooodně zmršil to je tak něco strašnýho 🤮🤮🤮🤮🤮

Nové dětské čistící ubrousky Pampers na cesty zbaví nečistot i bakterií, ať vyrazíte kamkoliv

Čistící ubrousky Pampers na cesty jsou tu! Novinka byla navržena speciálně pro dětské ruce, obličej, nohy a tělo, a i když si kromě nečistot dokáže poradit i s bakteriemi, nenajdete ve složení ani kapku alkoholu. Proto se hodí pro péči i o ta nejmenší děťátka.

Teplé měsíce přímo lákají k pobytu venku i k setkávání. V plánu jsou nyní výlety, ale také společné návštěvy parků, dětských hřišť nebo oslavy. Co ale dělat ve chvíli, kdy se vaše dítě umaže a vy zrovna nebudete mít po ruce vodu a mýdlo? Skvělou volbou jsou nové dětské čistící ubrousky Pampers na cesty. Mají složení bez alkoholu, a tak se hodí i pro ty nejmenší, navíc zatočí nejen s nečistotami, ale také s bakteriemi.

Dětské čisticí ubrousky Pampers na cesty byly navrhovány s myšlenkou na jejich použití mimo domov. Jsou tu pro vás, když je budete nejvíc potřebovat. Třeba ve chvíli, kdy jste s malým členem vaší rodiny v přírodě, v supermarketu nebo nákupních centru, na návštěvě u prarodičů či u další rodiny s dětmi. 

Ať už v takové chvíli řešíte ušmudlaný obličej od jahodového dortu, ulepené ruce od melounu nebo špinavé nožičky z pobíhání kolem bazénu, tyto ubrousky jsou perfektní na jakoukoliv část těla vašeho dítěte, kterou je třeba očistit.

Čistící ubrousky Pampers jsou nedocenitelné také ve chvíli, kdy se vaše dítě dotkne nějakého povrchu - nikdy nemůžete vědět, jaké bakterie na něm číhají. Proto vašemu potomkovi chcete očistit ručičky pokud možno okamžitě, ne vždy ale máte po ruce mýdlo a vodu. Čistící ubrousky Pampers na cesty ale tento problém hladce vyřeší.

A proč zvolit právě čistící ubrousky Pampers na cesty? Mezi čistícími ubrousky jsou rozdíly nejen co se týče spolehlivosti v odstraňování nečistot, ale hlavně s ohledem na vhodnost použití na dětské pokožce. Tyto čistící ubrousky obsahují dvakrát více šetrných čistících složek*, dermatologické testy pak prokázaly, že jsou bezpečné a šetrné i pro tu nejcitlivější pokožku. 

Červnová soutěž s Fisher-Price

Přeji všem krásnou neděli,

jistě jste již zaregistrovali, že značka Fisher-Price představila novou řadu hraček Little People 🤩 A já mám pro vás radostnou zprávu - vyhlašuji SOUTĚŽ a nejen o jednu sadu, ale rovnou o všechny! 🎉

O co tedy soutěžíme?

🎁🎁🎁🎁
1x farma 🐓🐖🐄🐎

1x školní autobus

1x hasičský vůz 🚒

Ahojky holky existuje tady skupinka low carb stravování? Dekuji

V posledních dnech jsem nějaká zvědavá...
V jaké poloze jste vy, maminky, rodily? A mohly jste si polohubu porodu vybrat? Já, bohužel, rodila klasicky, v leže, přestože jsem se dožadovala lehnout si alespoň na levý bok. 🤷🏽‍♀️ No, hlavně, že jsem porodila zdravé miminko. Jak jste to měly vy?

Testování s Dáme jídlo

Byla jsem vybrána na testování s Dáme jídlo v sekci obchody. Obdržela jsem dva vouchery na 500 Kč a podmínkou bylo jeden voucher uplatnit na Tesco Expres.
Druhý jsem pak mohla uplatnit v libovolném obchodě, já zvolila Dáme Market, výběr byl docela obsáhlý, měla jsem v nabídce Žabku, Party24, Party Box, Smoky Kalik, Došel Chlast, Online Květiny Praha, Hamleys, Mlsky, Beer Paradise, Sklizeno, Alkoholová Pohotovost, Dr.Drunk, Dárkové produkty - SABLIO, Florina....
Výběr obchodů byl velký a věřím, že by si vybral každý. Ceny jsou oproti kamenným prodejnám vyšší, ale na druhou stranu si ušetříte čas a máte doma nákup do 30-55 minut po objednání.

TESCO EXPRES

Zde nastal jediný problém, bydlím na Praze 14 a obchod Tesco Expres na mojí adresu nedovážel, problém jsme hned vyřešili a nákup objednali k partnerovi do práce.
Pro ty, co jsou zvyklí objednávat potraviny přes jiné stránky, by mohlo nastat menší zklamání v nabídce, ale pro rychlý nákup je nabídka velice pestrá. Seženete tu věci odzeleniny, uzenin, přes menší výběr masa, drogerie, péče o dítě až po květiny anebo mlsky pro domácí mazlíčky.
Doprava byla do 45 minut od objednání, minimální výše objednávky 99 Kč, doprava 39 Kč. Objednávka na zadanou adresu dorazila velmi rychle, asi půl hodiny po objednání.

DÁME MARKET

Pro druhý nákup jsem si zvolila obchod Dáme Market, za mě nejlepší volba, ceny jsou srovnatelné s cenami v obchodě, máte tam spousta akčních nabídek, seženete tam kategorie jako zdraví, kosmetika, trvanlivé potraviny, uzeniny, mléko a mléčné produkty, oproti Tescu Expres jediné mínus, že v tomto obchodě neseženete maso, ale na rychlý nákup je nabídka opravdu dostačující. Minimální objednávka byla 99 Kč a doprava 39 Kč a rozvoz je do 45 minut. Já jsem nákup obdržela asi 32 minut po objednání. K objednávce jsem obdržela dva vouchery na slevu 100 Kč na příští nákup.

DORUČENÍ NÁKUPU
S doručením nákupu jsem byla u obou dvou obchodů spokojená, nákupy vždy dorazili dříve než byl limit, kurýr byl vždy příjemný a velmi ochotný.
Potraviny byly skvěle zabalené, chlazené potraviny byly oddělené v igelitovém sáčku, zelenina byla zabalená v papírovém sáčku.

🌱 Den X. 🌱

Tak jsem se dostala do bodu, kdy přestávám počítat dny, protože se mi všechny motají. 😅
Každopádně už pár dní si užívám s dětmi na Šumavě. Poprvé ne pod stanem, ale na naší milé chatě. 🤗
První den nebyl úplně růžový, protože jsem zapomněla přibalit klíčky a další dvouhodinovou cestu s dětmi zpět jsem odmítala. 😄
Nakonec jsme si udělali krásný den, piknik s lívancema na zahrádce, večeři v Kašperkách a večer nás zachránil děda, když dorazil s klíčema a zdržel se i na pohádku pro Davídka. ♥️
Všechno zlé je opravdu pro něco dobré. 😊
Další den už za námi dorazila Verunka s klukama, takže jsme navštívili Kašperk, prošli celé okolí a zítra už nás čeká jedna delší, ale o to zajímavější cesta. 😍

#milujito

(9 fotek)

Krásný večer maminky! 🌞
Ráda bych vám připomněla, že už jen do zítra můžete soutěžit o nadupaný balíček Nestlé produktů. 😊
Je připravený speciálně na cesty pro vaše nejmenší. 😎
3 z vás se mohou těšit na tyčinky, kapsičky, křupky i tekutou BEBU. 🙌
Tak se pojďte zapojit, šance jsou stále vysoké! 🍀

#zdravyzacatek s #nestle

Strana