Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Tříletý Tobík sedí na záchodě a povídá:
"Kakání a čůrání je opravdu důležité, viď mami?" 😅😅

Tatínek holkám pořídil Novou trampolínu

Tak základ na Activity board vyroben 🙂
Jen jsme nedomysleli, kam s ním. Na stěnu natrvalo pripevnit, to ztratí po týdnu lukrativitu. A jen tak to kdykoliv vytáhnout a oprit o něco je nebezpečné. Ta deska je opravdu těžká...

NOTAR - dedicke rizeni. Můze mi někdo říct, zda se dá odmítnout služba notáře nebo se opravdu musí za něj zaplatit? O co jde. Umřel mi táta (trochu nečekane - 59 let) - loni v srpnu. Čekali jsme dle pokynu od pohrebni sluzby ze se ozve notarka - ozvala se ale pozvala si nejdrive jen mamu. Ted po pul roce zve nas vsechny - me, mamu a sestru. Nacenila nam notarske rizeni na nejakych 19tisic coz mi prijde strasne moc! Kdyz ji mama volala jen rekla at se podivame na internet kolik notar stoji a vic se s ni nebavila tak prave zjistuji zda to opravdu tolik stoji? To aby si clovek setril na pohreb, hrob a jeste na notare aby chudaci deti kdyz zdedi po rodicich dům meli z ceho tyto vydaje platit......

Pracovní morálka lvl milion. 😂😂😂

Ve třech se to táhne líp. 🤪 (Fotil nás šéf- fotograf z něj nebude, ale pracovní atmosféru podporuje zodpovědně)

Děvčata vy víte všechno 🙏😇 mám strašnou chuť na vrstvený salát ale nemohu sehnat sterilizovaný celer 😒... koupila jsem tedy čerstvý že udělám salát z něho. Ale jak ho připravit aby se aspoň trochu podobal tomu kupovanému ve skle?? Díky za rady

Občas dostávám prosby i tip na autosedačku, která je použitelná jak v autě s isofixem, tak bez něj. Z autosedaček Joie jsou to Traver a i-Traver.

Konektory se dají otočit o 180° a zasunout do sedáku. Tím se ze sedačky stane klasická sedačka, která se poutá pouze automobilovým pásem. Sedačka je takto navržena, takže použití v autech bez Isofixu je naprosto bezpečné. 👍

Pokud tedy máte dvě auta, nebo autosedačku půjčujete babičce, mohou pro vás být dobrou volbou. 🙂

#joie #joie_czsk

Tak jo, já co nevěřím ničemu dokud nevyzkouším sama na sobě jsem změnila snad poprvé názor na věci kolem kosmetiky.. asi mě dohání stáří a děti doma 🙈🤣 ikdyz dražší sranda, tak jsem se nadchla. Kdo má ještě kladné zkušenosti s Nu Skin? Přemýšlím co si ještě objednat. Zatím mám galvanickou žehličku, teď půjde přístroj na čištění a musím vzít samoopalovak, když nesmím na slunicko.. pasta na zuby u mě teda bez účinku stejne jako crest, ale nemůžu chtít asi vše 🤣 asi jdu krást 😅🙊 Co vede u Vás

Testování kosmetiky Yves Rocher Pure Algue

S kosmetikou Yves Rocher mám poměrně dost zkušeností, proto, když jsem zahlédla, že se bude testovat, neváhala jsem.
K mému milému překvapení jsem byla vybraná. 😁 Když dorazil balík, hned jsem si produkty prohlédla a “ovoňala”. Pro mě to byla velmi příjemná vůně.

Začala jsem tedy testovat postupně produkty. První na řadu přišla MICELÁRNÍ VODA 2 v 1. Voda je příjemná, ale klasická, v podstatě mi nevadí, je příjemná na pleť i na oči. Dobře odlíčí.

Další den jsem zkoušela ROZJASŇUJÍCÍ PEELING PRO SVĚŽÍ PLEŤ. Ten mě nadchl dost. Mám peelingy ráda, ale ne každý je příjemný. Tento je velmi příjemný, není hrubý. Je tak akorát a pleť po něm není nijak podražděná. Za mě palec nahoru.

Další v řadě bylo ODLIČOVACÍ ŽELÉ 3 v 1. S tímto produktem jsem také moc spokojená, mám na pleť ráda odličovací gely, které můžu použít ve sprše a tento je naprosto příjemný.

OKYSLIČUJÍCÍ ČISTÍCÍ PĚNA. 
Podobně jako u micelární vody, ani s tou jsem neměla problém, pleť byla příjemně hebká.

OKYSLIČUJÍCÍ HYDRATAČNÍ MASKA

Den matek s dm: Vyhrajte dárkovou kartu a vyberte si dárek přesně podle svých představ!

Každou druhou květnovou neděli slaví v Česku svůj svátek maminky. A tento den je tu právě dnes. Jelikož se to tady na Modrém koníku skvělými maminkami jen hemží, říkala jsem si, že by si v tento rozhodně zasloužily odměnu. Proto je tu další soutěž. Všimla jsem si, že největší radost máte vždy ze soutěží o dárkovou kartu do dm, díky které si můžete koupit přesně to, co vám udělá největší radost. A přesně o takovou dárkovou kartu si dnes společně zasoutěžíme🙂

Mateřství je samozřejmě někdy velmi těžké, přesto ale věřím, že se společně shodneme na tom, že je to nádherné období a pro naše děti a jejich dobro bychom udělaly téměř cokoliv. Do slova a do písmene. O mateřství, o rodičovství, o dětech a vlastně celkově o životě toho bylo řečeno opravdu mnoho a mnoho. Pojďte se společně se mnou podívat na citáty, které se moc líbí mně:

  •   „Máma  rozumí i tomu, co jí děti neřeknou.“ (židovské přísloví)
  •  „Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací… Protože odměnou je čistá láska.“ (Mildred B. Vermont)
  •  „Mateřská láska je pohon, který obyčejné lidské bytosti dovoluje činit nemožné.“ (Marion C. Garetty)  
  • „Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější. Je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo.“ (Elizabeth Stone)
  • „Matka je nádherná bytost, která, jak někdo řekl, nosí dítě devět měsíců ve svém lůně, dva roky v náručí a celý život v srdci.“ (Manuel Fernando Silva)
  • „Když mi bylo 5 let, matka mi neustále říkala, že štěstí je klíčem k životu. Když jsem šel do školy, ptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem „šťastný“. Řekli mi, že jsem úkol nepochopil, a já jim řekl, že oni nepochopili život.“   (John Lennon)

A abychom nenabyly dojmu, že matky se stále vznáší jen na růžovém obláčku a prdí duhu, pojďme se podívat i na trochu jiný typ citátů. S největší pravděpodobností sice nejsou myšlené smrtelně vážně, ale věřím, že vás pobaví🙂

  • „Dobré matky střílejí své manžely lukem a šípy: To aby nevzbudily děti.“ (Peter     Ustinov)
  • „Dokonalá  matka miluje i spratka.“ (Halina Pawlowská)

A teď už pojďme soutěžit o dárkovou kartu do dm v hodnotě 500 Kč…

Před pár dny jsem oslavila své 25.narozeniny. 🌹
A víte co? Ještě před pár lety bych nevěřila, že v tomto věku budu mít vše, co ke štěstí potřebuji. 🤗
Je jedno, jestli k nám přibude ještě pár malých nožiček, nebo zůstaneme ve stejném složení. Všichni jsme zdraví a to je přeci nejdůležitější!
A protože mi dnes lékařka během preventivní prohlídky svěřila, že věk jejích rodiček za poslední rok rapidně klesl, ráda bych se vás zde zeptala.
V jakém věku jste měly děti?
Mé čísla jsou 21 a 24 let. ♥️

Nevím, zda jsem tuhle #vileda anketu za ty roky už měla. Osobně myslím, že ne.

Zajímalo by mě, jaký máte systém úklidu. Uklízíte pomocí zón? Máte jeden den v týdnu,kdy uklidíte komplet všechno? Máte rozplánovaný celý týden a každý den něco? Chodíte a uklízíte, co je zrovna potřeba? Každý den hasíte večer požár a uklidíte povrchově nepořádek po dětech? Nebo nemáte vůbec žádný systém?

Doporučili byste třeba nějaký systém nám všem? Osvědčilo se vám něco?

Já jsem člověk tak trošku na systém, řád, tabulky, plány 😁 Co vy?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. kvě 2021    

Dnes a zítra jsem na semináři týkajícím se sexuality malých dětí a toho, jak s nimi o tomhle tématu mluvit.

Dnešek vzbudil plno otázek, ale ta hlavní sakra je :
Kolik procent rodičů hovoří s dětmi o jejich "vulvách" a "penisech" ? 😂

Tak jsme ráno zjistili, že Katce je 6 z 10 legin, co měla malých... Jako kdyby vyrostla přes noc. Tak jsme udělaly zátah na PEPCO a koupily pár hezkých kousků. Vybírala sama, takže nadšení velké...

#pepco

Jdeme spát, tak pobrat všechny oblíbené hračky do pokojíčku a hlavně nezapomenout na usínáčka zajíčka 🙂 Ten měl dnes privilegium být v lehátku - jindy bývá dost obsazené. Střídá se na něm Nelinka s Kubíkem a samozřejmě i hračky 😉

#fisherprice

Vyhlášení soutěže o usínáčky Lumalou

A je to tady! Dva usínáčci Lumalou budou už brzo v nových pokojíčcích 😉 

A co Lumalou usínáček vlastně umí? Je to velký pomocník při usínání dětí, a to díky příjemným melodiím a světelným efektům. Velikou výhodou je široká možnost jeho nastavení. Chcete pro děti opravdu tichou hudbu a jemné tlumené světlo? Není problém. S aplikací SmartConnect to ve svém telefonu hravě nastavíte 😉 Dále pomůže s motivací dětí vykonávat denní rutinu - koupel, zoubky, převléknout do pyžamka apod. Děti tyto rutinní činnosti začnou skutečně bavit, jelikož si s Lumalou mohou odsouhlasit jejich splnění 👍

🍀 A kdo z vás byl vylosován tentokrát? 🍀 

Generátor náhodných čísel je můj velký pomocník a vylosoval tyto 2 komentáře: 🏆

🎁 1x Lumalou vyhrává příspěvek č. 402 od @bartunci2012

🎁 1x Lumalou vyhrává příspěvek č. 421 od @esmiro16

Dnes kontrola v pořádku 36+5tt, výsledky na streptokoka negativní ..uff 👍, takže jsem spokojená, moje doktorka vahový odhad na mimi nedělá, ale jen tak mezi náma mi řekla, že to určitě žádný chudáček nebude 😁, prý 3,5 až 4 kg, takže o něj nemám strach 🙂 A konečně jsem si koupila něco v pepcu pro radost a pro oči, já moc neumím dekorovat..😁😊, ale tohle se mi fakt líbí. 😊

(2 fotky)

⚜️O daru života - část druhá⚜️

Co nejcennějšího kdy můžeme darovat? Život našim dětem.

Já to vnímám tak, že tento dar věnujeme už při samotném aktu lásky. I když fakticky miminko teprve vznikne. Proto si myslím, že tím nejcennějším dárkem jsme obdarovali i naše andělská miminka. I když žila jen uvnitř nás a na tento svět se podívat nemohla. I když to bylo jen pár týdnů nebo měsíců. To, že jsme jim tento dar věnovali, z nás činí jejich rodiče 💗

Jak to vnímáte vy? Považujete se za maminku, i když vaše miminko nežije? Nebo vám toto označení vadí? Těším se na vaše sdílení v komentářích.

Čistá a voňavá pleť bez podrážděných očí s novou řadou od Yves Rocher PURE ALGUE

Ahojky těhulky, maminky.

Měla jsem tu možnost otestovat novou produktovou řadu od Yves Rocher na čistění pleti a ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti a názory.

Na začátek napíši něco o své pleti, jak se o ni běžně starám, zda se líčím, nelíčím.

Mám klasickou smíšenou pleť, typickou T-zonu, lehce pročervenalé tváře a hodně citlivou kůži kolem očí a oční víčka. Na odličování očí nesnesu jen tak ledajaký odličovač. Používám přírodní kosmetiku určenou na citlinou pokožku se sklonem k atopii, přesto se mi stává, že mi jakoby zarudnou víčka, lehce popraskají a svědí mě kůže kolem očí. Každý den si oči nelíčím, protože jsem na rodičovské dovolené, tak používám většinou jen BB krem a pudr. Snažím se denně ráno i večer používat některý z čistících produktů, většinou něco rychlého, co můžu použít i ve sprše. Pokud jsem nalíčená, včetně očí, tak obvykle používám speciální micerální vodu nebo odličovací olejíček. To je tak asi v kostce všechno. 🙂

Na otestování jsem dostala 6 produktů, které jsem pravidelně používala ráno i večer. Opravdu jsem celých 14 dní nepoužila žádný jiný čistič na pleť a byla jsem moc mile překvapená po všech stránkách. Kromě běžné denní čístící kosmetiky, také obsahuje tato řada peeling a masku. Masku a peeling běžně moc nepoužívám. Masku asi jen tak 4x ročně, když jdu na kosmetiku. 🙂 Ale v těchto 14-ti dnech jsem opravdu poctivě vyžkoušela úplně všechny produkty. Co se mi velice líbí, hned při otevření víčka je, že cítím krásnou svěží vůni čistoty. Dalším a největším pozitivem je opravdu, že žádný z těchto přípravků mi nepodráždil oči a kolem očí, nikdy mě oči neštípaly, nezarudly, ani nepopraskaly oční víčka! Takže to je pro mě to nej, co opravdu ocenuji. Za celých 14 dní jsem nemusela použít žádnou kortikoidovou mastičku, kterou bohužel občas na víčka musím aplikovat, protože prostě svědí, jsou červená.

A teď se dostanem k mému TOP produktu. 🙂 Úplně nejvíc jsem si zamilovala čistící pěnu, protože se mi moc líbí její konzistence a v té pěně je i hodně hezky cítit ta lehká vůně. A hlavně je to rychlovka, jde ji použít ve sprše, bez zbytečeného čistění odličovacími tamponky. Jen jsem při sprše namořila obličej, nanesla pěnu, hezky ji vmasírovala a další dávkou sprchy vše smyla a očista byla hotová. 🙂 

Jak správně používat žehličku na vlasy a jakým nejčastějším chybám se vyhnout?

Jak na to?

  • Vlasy nejlépe vyžehlíte, pokud jsou zcela čisté, umyté a dokonale suché. 
  • Před žehlením vlasy pečlivě rozčesejte kartáčem a následně aplikujte tepelnou ochranu.
  • Nastavte správnou teplotu cca kolem 180°C - zde záleží na struktuře vašich vlasů a proto začněte s nejmenší teplotou a dle potřeby ji zvyšte. 
  • Pomocí hřebenu vlasy rozčesávejte po malých pramíncích a souběžně prameny žehlete. 
  • Na žehličku příliš netlačte a pokaždé se ujistěte, že jsou tepelné destičky čisté.

Takhle ne!

  • Vlasy nežehlete, pokud nejsou zcela suché. Pokud na vlhké vlasy použijete rozpálenou žehličkou, vlasy se potrhají. 
  • Laky a další stylingové přípravky včetně olejů používejte až po vyžehlení vlasů. Pokud je aplikujete před žehlením, tak se tyto produkty zapečou do struktury vlasu a poškodí ho.
  • Nepřepalte to a začínejte s nejmenší nastavitelnou teplotou, kterou vám žehlička umožní.

Každý den nové tipy, rady a články od kadeřníků a kosmetiček na Gleid.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. kvě 2021    

Věděli jste, že:
💣 na dm dárkovou kartu lze vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč ?
💣 s dm dárkovou kartou může její držitel zaplatit zboží v kterékoli prodejně dm v České republice ?
💣 dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití, nebo od posledního vložení finanční částky?
💣 body za nákup se nepřičtou při vložení finančních prostředků na dm dárkovou kartu, ale až při platbách s ní?
💣 dm dárkové karty seženete v různých designech ?
💣 dm dárková karta je skvělým dárkem?

#dm

PS: o jednu takovou kartu právě soutěžíme 😍
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/den-matek-s-dm-vyhrajte-darkovou-kartu-cxkav8/

Potřebovala bych poradit. Je lepší houpací kruh, který má výplň lana? Nebo je lepší ta plachta? Máte zkušenosti? Děkuji.

(2 fotky)
avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    11. kvě 2021    

🥰🥰 ja jsem tak rada ze už konečně můžeme cestovat - zahraničí u nás ani tento rok nehrozí ale alespoň díky tomu boribundusu poznáváme krásy Česka. Teď jsme v Trutnově a je tady nádherně 😁

(4 fotky)
Strana