icon
1 / 1
avatar
13. kvě 2021
avatar

27 a 30

13. kvě 2021
avatar

26 a 31 ale já vždy chtěla první dítě ve 25-26 🙂

13. kvě 2021
avatar

20 a 24 🙂

13. kvě 2021
avatar

33 a teď 39

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

29 a 35

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

Téměř 29 a 33.

13. kvě 2021
avatar

25 přesně jak jsem si plánovala 👍

13. kvě 2021
avatar

Taky 21 a 24. Nejvíc mě zaráželo, že ačkoliv si lékaři stěžují na vyšší věk rodících žen, v prvním těhotenství padlo nespočet otázek "To asi nebylo plánované, co?" 😡

13. kvě 2021
avatar

23, 26 a 29

13. kvě 2021
avatar

25,28

13. kvě 2021
avatar

Já jsem plánovač 🙂. Takže napřed jsem chtěla vystudovat, najít práci snů a tam si vybudovat nějakou pozici a pak mít děti. Vyšlo mi to do puntíku, až mě to děsí 🙂. I s tím, že všechny naše děti jsou počaty napoprvé 🙂.

13. kvě 2021
avatar

26 a 29... Chtěla jsem mít dvě děti do 30tky...to se mi o dva měsíce splnilo 😁🤗

13. kvě 2021
avatar

29 a druhé si porodim k 31 🙂 a ty další po 35 🙂 chtela jsem deti driv, ale prirode neslo poručit🙂

13. kvě 2021
avatar

26 a 28 chtěla jsem Děti do 30

13. kvě 2021
avatar

24, 28, ted 30/31.. chtela jsem mit odrozeno do triceti, tak uvidime jak se mi to splni 😁

13. kvě 2021
avatar

První v necelých 25, druhé v necelých 27 a třetí v necelých 33. A tím jsem i skončila protože všechny 3 mám akutní sekcí.

13. kvě 2021
avatar

Dvojčata první a jediní a rodila jsem skoro v 36 ti letech.

13. kvě 2021
avatar

@ma_cherie To máte pravdu. Také jsem to zažila. 😏

13. kvě 2021
avatar

26 a 29

13. kvě 2021
avatar

@plksv To je krásné! Přeji ať se Vás štěstí stále drží! 😊

13. kvě 2021
avatar

@raniha Držím palce! 😄

13. kvě 2021
avatar

28, 30, 33

13. kvě 2021
avatar

Chtěla jsem stihnout dítě do třicítky, syn se mi narodil v 28, druhé mimčo bych si přála do 32. 🙂

13. kvě 2021
avatar

Mám to stejně 🙂 ve 21, 24 a pak ještě ve 27 🙂

13. kvě 2021
avatar

Mám to podobně jako
@plksv . Bylo mně měsíc 31 a 34

13. kvě 2021
avatar

29, ale o miminko jsme se snažili přes 2 roky.

13. kvě 2021
avatar

29 😊

13. kvě 2021
avatar

23 a 33

13. kvě 2021
avatar

31 a druhé snad ve 34. Chtěla jsem děti do 30. Nějak to nevyšlo.

13. kvě 2021
avatar

28,32 a 34😊

13. kvě 2021
avatar

@michaelllas mam to rovnako 🙂

13. kvě 2021
avatar

30 a 32

13. kvě 2021
avatar

31 a 34

13. kvě 2021
avatar

27 a 31
dodatecne omedetou gozaimasu 🥳

13. kvě 2021
avatar

Tak trochu ten průměr zvýším🙂 34 a 39

13. kvě 2021
avatar

30 a 33 🙂

13. kvě 2021
avatar

Jsem extrém.. první ve 20, druhé 21 a třetí (mělo být poslední) ve 24 🙂 no jenže, člověk míní, život mění, takže ve 29 jsem porodila čtvrté - POSLEDNÍ ❤️

13. kvě 2021
avatar

20, 23 a 34

13. kvě 2021
avatar

27 a 31

13. kvě 2021
avatar

35 a 39

13. kvě 2021
avatar

21 a 32

13. kvě 2021
avatar

27👦 a 30👧

13. kvě 2021
avatar

24,26 a 32 🙂

13. kvě 2021
avatar

27 a 29

13. kvě 2021
avatar

Ehm, 35 a 38😋

13. kvě 2021
avatar

28 a 30

13. kvě 2021
avatar

25, 28 a 30

13. kvě 2021
avatar

Pro nás s manželem byla priorita vystudovat, najít si práci, získat praxi, vyřešit alespoň částečně bydlení a pak až děti.
První porod tedy 30 a teď mám termín v září (35) 🙂

13. kvě 2021
avatar

23, 25 a 29

13. kvě 2021
avatar

První a poslední "vymodlené" ve 40.

13. kvě 2021
avatar

20, 23 a teď to bude 33

13. kvě 2021
avatar

rodila jsem 2 dny před 32.narozeninami.rok předtím revize pro těžké vývojové vady.dítě jsem chtěla tak od těch 25,ale exmanžel nebyl chlap pro život.

13. kvě 2021
avatar

Čerstvých 29 a čerstvých 32. Uaaaa, já chci mít taky 25 let, gratuluju 💐❤️.

13. kvě 2021
avatar

Skoro 27 a 29

13. kvě 2021
avatar

28 a 30,5

13. kvě 2021
avatar

25 a 27

13. kvě 2021
avatar

25 a 27

13. kvě 2021
avatar

29,30,33 a 35... mam dost spoluzacek, ktere deti jeste nemaji.

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

24 🙂

13. kvě 2021
avatar

20, 24, 26, 33, 34, 37

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

23 a 28

13. kvě 2021
avatar

30 a 32

13. kvě 2021
avatar

24, druhe jsem chtela kolem 27, ale uz to nestiham ani do 30

13. kvě 2021
avatar

21,24, 34,37 😄
Třetí pořád byl lahoda po 10ti letech,horší jak prvorodička 😆

13. kvě 2021
avatar

Pro mě byla priorita najít chlapíka, se kterým si opravdu sednu, mám v hlavě pořád strašáka rozvodu a půjčování dětí, tak jsem si na prcka počkala do 35, ale musím zaťukat, vyšlo to snad jak jsem si představovala, mám 13 let partnera, se kterým jsem se ani jednou nepohádala, máme vlastní bydlení, už jsme vyklidnění a snad si nás prcek vybral dobře..

13. kvě 2021
avatar

25 a 27

13. kvě 2021
avatar

Já to vzala trochu naopak 😀 v 18 dítě pak práce, teď rekonstrujeme dům, a druhé bych chtěla stihnout do 30ti pak už ne, mám staršího partnera 😊 ale kdybych už tenkrát měla vedle sebe toho pravého chtěla bych děti hned po sobě 😊

13. kvě 2021
avatar

28 a 30

13. kvě 2021
avatar

26 a 27

13. kvě 2021
avatar

První vytoužené ve 40 po 15 letech snažení a druhé nečekané ve 42 🙂

13. kvě 2021
avatar

32, 35 a krátce 39

13. kvě 2021
avatar

19, 23, 33, 40

13. kvě 2021
avatar

25,29 a ted 37/38(termin tesne pred narozkami)

13. kvě 2021
avatar

24,26 a 37 😊

13. kvě 2021
avatar

@romancam Moc děkuji! 😊🌹

13. kvě 2021
avatar

27 a 29 🙂

13. kvě 2021
avatar

Skoro 29 a 30. Také jsem si naplánovala nejdřív škola, práce a pak děti. S mužem jsme spolu od mých 20ti, 26 svatba. Ještě jsme se společně nezabili a děti jsou spokojené. Ale první těhotenství zamlklo, dcera si dala na čas a syn na jeden šup. Ale je to přesně tak jak jsem chtěla. A třetí už určitě nebude, je mi 39 a máme rádi už ten klid a pohodičku. Navíc jsem měla od svých 12 a 13 let dvě ségry na krku, takže jsem měla reálnou představu, co mě čeká.

13. kvě 2021
avatar

Poprvé jsem otěhotněla v 19 (ještě studující, rodila jsem v 20) a podruhé v 22. P.s. maturitu jsem nedodělala, ukončila jsem studium na začátku 4. ročníku, nedokázala jsem to skloubit s péčí o syna (tehdy mu byl necelý rok) + nulové hlídání. Teď docela lituju, že jsem studium vzdala, snad se mi někdy poštěstí maturitu dodělat.

13. kvě 2021
avatar

31. Nejdřív jsem chtěla dodělat doktorát, pak svatba a pak syn vyšel hned napoprvé, naštěstí. Pokud bude druhé, bude v 36 a víc letech.

13. kvě 2021
avatar

28 a 31,. ale na první jsme si počkali 4 roky 🙄😔

13. kvě 2021
avatar

18 a 21

13. kvě 2021
avatar

30 a 33

13. kvě 2021
avatar

23 a 26 🙂

13. kvě 2021
avatar

Do 26 jsem studovala, děti mám v 28, 30, 32

13. kvě 2021
avatar

28, chtěla jsem do 30 a to se mi splnilo 🙂

13. kvě 2021
avatar

v 25. Zpětně bych se nebránila tomu, kdybych měla první dítě i později a raději si pořádně zařídila bydlení 😌

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

30 a 33 .... 5 let trvalo než se mi podařilo otěhotnět

13. kvě 2021
avatar

23 a 39 😂

13. kvě 2021
avatar

Moje čísla jsou. 24, 25, 28, 31, 34

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

32 první ... a teď vím ze druhe nejdřív v 34 🤣 ideal tehdy bylo dodělat školu a rok dva praxe 🤣jenže tak nějak nebyl partner 😖takže se to trosku protáhlo ...

13. kvě 2021
avatar

@janule0123 taky jsem neměla pořádného chlapa.... 😉

13. kvě 2021
avatar

23,27,

13. kvě 2021
avatar

32 a 34, ale chtěla jsem mít děti do třiceti, bohužel (teda teď už bohudík) mě první manžel ve 28 opustil a já se z toho skoro tři roky dostávala a hledala nového životního partnera. Naštěstí se povedlo a teď mám se svým manželem dvě úžasné holčičky.

13. kvě 2021
avatar

22,25,28 a 34 🙂

13. kvě 2021
avatar

27 a 31 😊 Pokud bychom se rozhodli pro třetí, tak je pro mě maximum 35 let.

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

26 a 28 🙂

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

22 prve, to bolo pocas skoly a pred svadbou a druhe bude "ukazkovo" po svadbe a bez skoly po tesnej oslave 26 😀

13. kvě 2021
avatar

29 a 31

13. kvě 2021
avatar

30 a 32

13. kvě 2021
avatar

30 a 33

13. kvě 2021
avatar

26 a 28

13. kvě 2021
avatar

Necelych 25, 28 a 31...dalsi uz neplanujem..ale muj max je 36let, ale manzelovi je 40 a uz nechce...a ja su rada, ze uz taky citim, ze sme kompletni..

13. kvě 2021
avatar

19, 24, 29 🙂

13. kvě 2021
avatar

Necelých 25 a 27 🙂

13. kvě 2021
avatar

27 a skoro 32

13. kvě 2021
avatar

20, 26, 37 😊

13. kvě 2021
avatar

23 a 27 🙂 ale furt nevím, jestli už je to vše 😆

13. kvě 2021
avatar

31 a 34, lituju, že jsem neměla dřív

13. kvě 2021
avatar

19, 26 a 32 😊

13. kvě 2021
avatar

27 a 29 😁

13. kvě 2021
avatar

26, 28, 30 ☺🤍🤍🤍

13. kvě 2021
avatar

Andilek ve 24, žijící děti 25, 27 a 30

13. kvě 2021
avatar

21 a 27

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

31, 33, 34, 38 (TP teď v srpnu) - geriatrická matka, no 😎

13. kvě 2021
avatar
13. kvě 2021
avatar

My jsme s manželem plánovači, 4 děti jsme si domluvili hned na začátku vztahu a rozmezí bylo jasně dané - někdy mezi dokončením studia a 35. rokem. Děti jsem rodila, když mi bylo 26, 28, 31 a čerstvých 35 let 🙂.

13. kvě 2021
avatar

První se narodila 3 týdny před mými 30, druhá v 36. S manželem jsme spolu od našich 15. Kdybychom nešli na vejšku, tak jsme měli děti dřív.

13. kvě 2021
avatar

Já jsem nikdy tyhle životní důležité věci neplánovala, dost věřím na to: "Chceš-li pobavit boha, sděl mu svoje plány" 😉..
První vztah nám nevyšel, se současným mužem jsme se chtěli víc poznat, pak se do toho vložila ta vyšší moc a tak jsme čekali.. Kluci přišli, když mi bylo 29, Iduška v mých 35.. Vše bylo a je tak, jak to má být ❤️

14. kvě 2021
avatar

31 a 34, chtěla jsem do 35, vyšlo to jen tak tak🙂

14. kvě 2021
avatar

33, 35, 38 🙂

14. kvě 2021
avatar

22 a 24 💙💙 oba plánovaně, vždycky jsem chtěla mít děti brzy 🙂

14. kvě 2021
avatar

28, 31, 32 😊 přišlo mi to a stále přijde akorát 😊

14. kvě 2021
avatar

18.. A můžu říct že bych neměnila, na školu půjdu dálkově.

17. kvě 2021
avatar

25, 28 a 40😁😉

27. kvě 2021
avatar

29. A 31

2. čer 2021