27 a 30
26 a 31 ale já vždy chtěla první dítě ve 25-26 🙂
20 a 24 🙂
33 a teď 39
25 28
29 a 35
29 a 32
Téměř 29 a 33.
25 přesně jak jsem si plánovala 👍
Taky 21 a 24. Nejvíc mě zaráželo, že ačkoliv si lékaři stěžují na vyšší věk rodících žen, v prvním těhotenství padlo nespočet otázek "To asi nebylo plánované, co?" 😡
23, 26 a 29
25,28
Já jsem plánovač 🙂. Takže napřed jsem chtěla vystudovat, najít práci snů a tam si vybudovat nějakou pozici a pak mít děti. Vyšlo mi to do puntíku, až mě to děsí 🙂. I s tím, že všechny naše děti jsou počaty napoprvé 🙂.
26 a 29... Chtěla jsem mít dvě děti do 30tky...to se mi o dva měsíce splnilo 😁🤗
29 a druhé si porodim k 31 🙂 a ty další po 35 🙂 chtela jsem deti driv, ale prirode neslo poručit🙂
26 a 28 chtěla jsem Děti do 30
24, 28, ted 30/31.. chtela jsem mit odrozeno do triceti, tak uvidime jak se mi to splni 😁
První v necelých 25, druhé v necelých 27 a třetí v necelých 33. A tím jsem i skončila protože všechny 3 mám akutní sekcí.
Dvojčata první a jediní a rodila jsem skoro v 36 ti letech.
26 a 29
28, 30, 33
Chtěla jsem stihnout dítě do třicítky, syn se mi narodil v 28, druhé mimčo bych si přála do 32. 🙂
Mám to stejně 🙂 ve 21, 24 a pak ještě ve 27 🙂
29, ale o miminko jsme se snažili přes 2 roky.
29 😊
23 a 33
31 a druhé snad ve 34. Chtěla jsem děti do 30. Nějak to nevyšlo.
28,32 a 34😊
@michaelllas mam to rovnako 🙂
30 a 32
31 a 34
27 a 31
dodatecne omedetou gozaimasu 🥳
Tak trochu ten průměr zvýším🙂 34 a 39
30 a 33 🙂
Jsem extrém.. první ve 20, druhé 21 a třetí (mělo být poslední) ve 24 🙂 no jenže, člověk míní, život mění, takže ve 29 jsem porodila čtvrté - POSLEDNÍ ❤️
20, 23 a 34
27 a 31
35 a 39
21 a 32
27👦 a 30👧
24,26 a 32 🙂
27 a 29
Ehm, 35 a 38😋
28 a 30
25, 28 a 30
Pro nás s manželem byla priorita vystudovat, najít si práci, získat praxi, vyřešit alespoň částečně bydlení a pak až děti.
První porod tedy 30 a teď mám termín v září (35) 🙂
23, 25 a 29
První a poslední "vymodlené" ve 40.
20, 23 a teď to bude 33
rodila jsem 2 dny před 32.narozeninami.rok předtím revize pro těžké vývojové vady.dítě jsem chtěla tak od těch 25,ale exmanžel nebyl chlap pro život.
Čerstvých 29 a čerstvých 32. Uaaaa, já chci mít taky 25 let, gratuluju 💐❤️.
Skoro 27 a 29
28 a 30,5
25 a 27
25 a 27
29,30,33 a 35... mam dost spoluzacek, ktere deti jeste nemaji.
24 🙂
20, 24, 26, 33, 34, 37
21
23 a 28
30 a 32
24, druhe jsem chtela kolem 27, ale uz to nestiham ani do 30
21,24, 34,37 😄
Třetí pořád byl lahoda po 10ti letech,horší jak prvorodička 😆
Pro mě byla priorita najít chlapíka, se kterým si opravdu sednu, mám v hlavě pořád strašáka rozvodu a půjčování dětí, tak jsem si na prcka počkala do 35, ale musím zaťukat, vyšlo to snad jak jsem si představovala, mám 13 let partnera, se kterým jsem se ani jednou nepohádala, máme vlastní bydlení, už jsme vyklidnění a snad si nás prcek vybral dobře..
25 a 27
Já to vzala trochu naopak 😀 v 18 dítě pak práce, teď rekonstrujeme dům, a druhé bych chtěla stihnout do 30ti pak už ne, mám staršího partnera 😊 ale kdybych už tenkrát měla vedle sebe toho pravého chtěla bych děti hned po sobě 😊
28 a 30
26 a 27
První vytoužené ve 40 po 15 letech snažení a druhé nečekané ve 42 🙂
32, 35 a krátce 39
19, 23, 33, 40
25,29 a ted 37/38(termin tesne pred narozkami)
24,26 a 37 😊
27 a 29 🙂
Skoro 29 a 30. Také jsem si naplánovala nejdřív škola, práce a pak děti. S mužem jsme spolu od mých 20ti, 26 svatba. Ještě jsme se společně nezabili a děti jsou spokojené. Ale první těhotenství zamlklo, dcera si dala na čas a syn na jeden šup. Ale je to přesně tak jak jsem chtěla. A třetí už určitě nebude, je mi 39 a máme rádi už ten klid a pohodičku. Navíc jsem měla od svých 12 a 13 let dvě ségry na krku, takže jsem měla reálnou představu, co mě čeká.
Poprvé jsem otěhotněla v 19 (ještě studující, rodila jsem v 20) a podruhé v 22. P.s. maturitu jsem nedodělala, ukončila jsem studium na začátku 4. ročníku, nedokázala jsem to skloubit s péčí o syna (tehdy mu byl necelý rok) + nulové hlídání. Teď docela lituju, že jsem studium vzdala, snad se mi někdy poštěstí maturitu dodělat.
31. Nejdřív jsem chtěla dodělat doktorát, pak svatba a pak syn vyšel hned napoprvé, naštěstí. Pokud bude druhé, bude v 36 a víc letech.
28 a 31,. ale na první jsme si počkali 4 roky 🙄😔
18 a 21
30 a 33
23 a 26 🙂
Do 26 jsem studovala, děti mám v 28, 30, 32
28, chtěla jsem do 30 a to se mi splnilo 🙂
v 25. Zpětně bych se nebránila tomu, kdybych měla první dítě i později a raději si pořádně zařídila bydlení 😌
24 a 29
30 a 33 .... 5 let trvalo než se mi podařilo otěhotnět
23 a 39 😂
Moje čísla jsou. 24, 25, 28, 31, 34
27 a 31
32 první ... a teď vím ze druhe nejdřív v 34 🤣 ideal tehdy bylo dodělat školu a rok dva praxe 🤣jenže tak nějak nebyl partner 😖takže se to trosku protáhlo ...
@janule0123 taky jsem neměla pořádného chlapa.... 😉
23,27,
32 a 34, ale chtěla jsem mít děti do třiceti, bohužel (teda teď už bohudík) mě první manžel ve 28 opustil a já se z toho skoro tři roky dostávala a hledala nového životního partnera. Naštěstí se povedlo a teď mám se svým manželem dvě úžasné holčičky.
22,25,28 a 34 🙂
27 a 31 😊 Pokud bychom se rozhodli pro třetí, tak je pro mě maximum 35 let.
20 a 38
26 a 28 🙂
22 a 27.
22 prve, to bolo pocas skoly a pred svadbou a druhe bude "ukazkovo" po svadbe a bez skoly po tesnej oslave 26 😀
29 a 31
30 a 32
30 a 33
26 a 28
Necelych 25, 28 a 31...dalsi uz neplanujem..ale muj max je 36let, ale manzelovi je 40 a uz nechce...a ja su rada, ze uz taky citim, ze sme kompletni..
19, 24, 29 🙂
Necelých 25 a 27 🙂
27 a skoro 32
20, 26, 37 😊
23 a 27 🙂 ale furt nevím, jestli už je to vše 😆
31 a 34, lituju, že jsem neměla dřív
19, 26 a 32 😊
27 a 29 😁
26, 28, 30 ☺🤍🤍🤍
Andilek ve 24, žijící děti 25, 27 a 30
21 a 27
31, 33, 34, 38 (TP teď v srpnu) - geriatrická matka, no 😎
My jsme s manželem plánovači, 4 děti jsme si domluvili hned na začátku vztahu a rozmezí bylo jasně dané - někdy mezi dokončením studia a 35. rokem. Děti jsem rodila, když mi bylo 26, 28, 31 a čerstvých 35 let 🙂.
První se narodila 3 týdny před mými 30, druhá v 36. S manželem jsme spolu od našich 15. Kdybychom nešli na vejšku, tak jsme měli děti dřív.
Já jsem nikdy tyhle životní důležité věci neplánovala, dost věřím na to: "Chceš-li pobavit boha, sděl mu svoje plány" 😉..
První vztah nám nevyšel, se současným mužem jsme se chtěli víc poznat, pak se do toho vložila ta vyšší moc a tak jsme čekali.. Kluci přišli, když mi bylo 29, Iduška v mých 35.. Vše bylo a je tak, jak to má být ❤️
31 a 34, chtěla jsem do 35, vyšlo to jen tak tak🙂
33, 35, 38 🙂
22 a 24 💙💙 oba plánovaně, vždycky jsem chtěla mít děti brzy 🙂
28, 31, 32 😊 přišlo mi to a stále přijde akorát 😊
18.. A můžu říct že bych neměnila, na školu půjdu dálkově.
25, 28 a 40😁😉
29. A 31

24