Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Tahala jsem dnes osmičku, která měla na konci "rybí háček". Tatínek říkával : "hlavně ne silou", tak jsem viklala, uvolňovala... a zub vytáhla. Pak jsem ho držela v kleštích, vždy kontroluji, že je zub celý , a říkám si : "Ludra jedna." (pacientka je má známá, tak to šlo říct). A pacientka mi na to říká: "Co ludra, ku.va to je." 😀 Není nad to si tak pěkně spolu zanadávat 😀 😀

Holky zavařování v troubě.. Chci zavařit jablečné pyré dnes večer. Zavařovaci hrnec nemám. Budu zavařovat do malých skleniček od příkrmu. Zavařujete někdo v troubě? Prosím postup, jak dlouho, na kolik stupňů atd. Díky moc ❤️

avatar
nabertekurzOvěřená organizace

10) Zodpovědný rodič mladého hráče

10) Nastavte společně limity a vysvětlete proč tak činíte

Může se jednat o časový limit na WIFI, sledování historie prohlížeče, nebo povolené weby. Mluvte o tom, za co třeba utrácí své peníze ve hrách a proč.

Jakých limitů využíváte Vy? V případě, že byste měli zájem jim blíže porozumět, nebo pomoci s jejich nastavením můžete se inspirovat v našem článku O trochu bezpečnější internet, nejen pro Vaše děti nebo mi napište 🙂

Pěkný den a Naberte kurz

Jana

Digitální wellbeing - všichni jsme doma

Digitální doba - takové označení pro mě nese uplynulý rok. V digitálu někteří tráví většinu svého času. A to je důvodem, proč se zamyslet nad tím, jestli ho tam trávíme skutečně dobře. Vítejte v digitálním wellbeingu!

avatar
apacheeeAMBASADORKA
3. bře 2021    

V noci skončila soutěž, kde jste se mnou a s #dm soutěžily o balík produktů privátní dm značky Denkmit určené pro praní prádla 🎁

Losování bylo tentokrát docela napínavé, protože první dvě vylosované uživatelky bohužel nesplnily podmínky soutěže (jo, fakt to kontroluju 😇). Výherkyní se tak stává až maminka, kterou jsem vylosovala na třetí pokus 👏

Na balíček se tak může těšit @sebestka - které moc gratuluji a brzy se ozvu ohledně doručení výhry 🏍

A pokud jste ještě nečetly, tak doporučuji - koukněte na článek, kde jsem představila své nejoblíbenější výrobky, které využívám při praní🛒
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/ambasadorka-dm-doporucuje-nase-top-prod-ucx9bo/

Jo a číhejte, blíží se Mezinárodní den žen a mám pro vás do soutěže něco, co se vám bude móóóóc líbit 😍

Davám odkaz na nahrávku dnes již legendárního a reálného hovoru jisté madam do České pojišťovny..Neuvěřitelně vtipný a kdo má splín, fakt doporučuju !

Často vám ukazuji americké domy, ale to samozřejmě není jediný typ bydlení. Dnes bych vám chtěla ukázat “townhomes” (řadovky). Toto sousedství se teď staví kousek od nás. Ne všichni bydlí ve velkých domech a často jsou řadovky považovány za takový kompromis, když si třeba rodina ještě nemůže dovolit rodinný dům. No, i když zrovna tyhle stojí skoro milion dolarů! Obydlí má dvě ložnice, kuchyň spojenou s obývákem a tři koupelny. Také má šatnu a prádelnu. Často se divíte, že domy mají tolik koupelen. Je to běžné. Třeba v tomto případě je počítáno s tím, že hlavní ložnice má koupelnu a to samé je i pro ten vedlejší pokoj. Třetí koupelna je pak pro hosty a také na běžné denní potřebu, když jste třeba v obýváku a nechce se vám běhat do vaší koupelny. Součástí je také garáž. Townhomes jsou často striktně regulované pod tzv. HOA (Home Owners Associations). I když je domek váš, tak stále existují pravidla na to, co můžete a nemůže vlastně dělat. HOA mají i byty a někdy i domy. Nemít HOA znamená více svobody s vaším domem.

Pár fotek na ukázku

(7 fotek)

Holky, prosim co malujete na kaminky. Staci jen fixy nebo je lepsi barvy a je potreba to pak jeste necim prestrikat nebo pretrit? Dekuju

Krásný večer, prosím nějaká paní učitelka? Dcera je soukromá anglická a mají v jejich 1 třídě - predskolak v ČR počítání —— 22-10... a pak tohle.. 1) nemám šajna co to je a za 2) jak jí to vysvetlit správně - říkám ji, ať si odečte desítky a pak jednotky, ale ať ji to neucim blbě 🙈 jdu si dat skleničku

Zítra slaví synek 11 narozeniny ;) miluje zelenou ;) Jedny moderní tepláky jsou na světě ;)

(3 fotky)

Motorová trika pro moje muže - hotová ;)

(2 fotky)

Zajímá mně jestli je tady nějaká maminka, která nakupuje pouze jídlo online? Dá se na tom ušetřit nebo ne?

Leilinka prisla za mnou do ordinace, kdyt tam zrovna byl pan fotograf. Rekl mi, ze fotil portrety a ze Leila je vyrazny typ na foceni. Napadlo mne to uz o vanocich, kdy ji vyfotil manzel.

avatar
viridie
Zpráva byla změněna    2. bře 2021    

Holky z Prahy, máte již děti umístěné v krizových školkách ? Ja stale čekam na echo z práce/magistràtu co tedy a kam můžu děti dát.Jako ráda bych šla zítra přiložit ruku k dílu ! Fakt chaos tohle...😡

avatar
nabertekurzOvěřená organizace

9) Zodpovědný rodič mladého hráče

9) Hraní může být koníčkem

Vaše děti nemusí být profesionálními hráči, stejně jako se nemusí stát profesionálními sportovci, tanečníky či umělci. Je ale dobré, když se v něčem vidí, a je pochopitelné, že jim na tom záleží. U všech koníčků ale platí, že není dobré se zaměřovat pouze jednostranně. Stejně jako se soustředíte na správnou výstroj pro sport, můžete se zaměřit na vhodné prostředí u počítače – kvalitní židle, herní brýle pro tlumení modrého světla, které vyzařuje monitor nebo display, správný rozměr a výška pracovního stolu…

Přemýšlíte nad tím, jak dítěti zkvalitnit práci s mobilním telefonem či počítačem?

Pěkný den a Naberte kurz

Jana

Chápu dobře ... když jsem na nemocenské a potřebuju navštívit jiného lékaře z důvodu preventivní kontroly. Musím to vždy mít naplánované pouze když mám vycházky? Nebo případně stačí nějaké potvrzení že jsem u dr byla kdyby přišla náhodou kontrola? Díky

Psychomotorický vývoj novorozence - Dotazník

Milé maminky,

jsem studentka třetího ročníku oboru Porodní asistence na Fakultě zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni. Tento dotazník slouží jako výzkum do mé bakalářské práce s názvem „Psychomotorický vývoj novorozence“ a jeho cílem je zjistit, do jaké míry jsou ženy informované o správné manipulace s novorozencem. Dotazník Vám zabere maximálně 15 minut.

Předem děkuji za Váš čas a ochotu.

https://www.survio.com/survey/d/E9U8T4U4K8V7N3W9F

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    2. bře 2021    

Konečně je mu lépe. 😍 Tolik energie, co najednou má, to snad ani není možné!!! 🤣

Prosím, kdo máte spořitelnu.. Dá se tohle považovat za uhrazene? Paní posílala vcera, já na úctě peníze ještě ale nemám. Chce koupit brusle pro syna jako dárek. Ráda bych ji vyšla vstříc a poslala hned, aby se to do pátku stihlo.. ale přece jen..peníze na úctě nejsou. 🤦😅

Vyhodnocení Inspirující soutěže s Joie!

Zdravím všechny soutěžící!

Moc děkuji všem, které se zapojily do soutěže! Je to pravděpodobně jedna z mých posledních v roli ambasadorky Joie, takže mě potěšilo, že i přes aktuální náročné období ve vás stále zůstává hravost, nápaditost a neztrácíte naději, že se na vás usměje štěstí! 🙂. 

A na jednu se skutečně usmálo a jsem moc ráda, že je to zrovna  @michaelllas , které výhru ze srdce přeji. 🙂 Věřím, že lehátko Joie Dreamer se bude hodit a bude ti doma velkým pomocníkem. Gratuluju! Ozvi se mi, prosím, do IP. 

Moc děkuji všem za účast a už vyhlížejte jaro a lepší zítřky! 😎

Marcela

Záznam losování: https://youtu.be/X7PEMsOC1lY 

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    2. bře 2021    

Jako takhle holky, můj manžel má vždy před Vánoci nutkání nakoupit domů víc alkoholu než je u nás běžně obvyklé... 😆 Letos vybral několik lahví různých příchutí LIKÉRŮ, které ještě samozřejmě ve velkém straší v lednici.....
No ale tak vám představuji naši snídani :
MUFFINY LIKÉRKY 😆🤍
Krásné ráno 🌄🙋

avatar
apacheeeAMBASADORKA
2. bře 2021    

Máma...

Má všechny ty báječný vymoženosti postmoderní doby jako jsou varné konvice a pračky a televize a taky paní na hlídání i na úklid a zkrátka a jednoduše spoustu z toho, co naše prababičky neměly.
Taky má kolikrát dvě práce a všechno se to snaží nějak skloubit dohromady, když se k tomu všemu snaží ještě zhubnout ty těhotenský kila, vyhladit vrásky i strie, mít pěkný zuby, nehty, vlasy, aby to bylo na Instáči úplně nejvíc...
Chce být i bohyní kuchyně, co peče krásně ozdobený chleby s tou správnou střídkou a vaří luxusně vypadající vegan jídla a taky chce být rajcovní milenka, co vagínou může pomalu louskat vlašský ořechy, zvlášť když si ji napaří, tak to jde skoro samo!
K tomu samozřejmě je potřeba být v co největším sepjetí s přírodou a mrtě uvědomělá od nákupů přes vaření až po postel.
Třikrát si zkontrolovat, že tohle je úplně nejvíc Montessori, než to bouchne na Facebook do skupiny, kde jí obratem někdo rád sdělí, že takhle ale ne, zlatíčko!
Dělat všechno správně...

Jak se to má, mělo by a musí.

Po večerech dodělávat resty a hledat čas na rozvoj svojí vnitřní vlčice, dračice a taky trochu podnikat z pláže a u toho být hlavně magicky ženská.
Co všechno dnešní máma táhne na zádech, to ví jen ona sama...

Jen zakolísat, zapochybovat a chybovat dnes nesmí, protože pak jí celý svět rychle běží říct, co zase pokazila, když se snažila být perfektní, jak to vídá v časácích a na sociálních sítích, ve kterých uvízla a kde pavouk internetového lynče nikdy nespí.
A právě teď spousta z nás už zase táhne dalším dnem svůj těžký náklad a vidět v tom klady by chtělo víc než dvojku čůča před spaním.

Být máma...je vážně těžká dřina. Jen samo o sobě, bez toho všeho kolem.
A možná ani dneska nejsme roztančené bohyně a stvoření utkaná z vláken svitu Luny, spíš jen pořádně udřený ženský, co se s nima život nemazlí...A tak i dneska jsme mámy, které tohle čtou, protože jim svět tam kolem vštípil do hlavy, že pořád nejsou dost...

Dost hubené, dost krásné, dost milé, dost asertivní, dost cool, dost trendy, dost liberální, dost monte a zero waste, bio a eko..dost dobré na to, aby mohly žít dobrý život...podle něčích představ a standardů, které nám k tomu nákladu přidají zase jen další cihlu...

A tak odkládám představy cizích lidí o tom, jak bych měla vychovávat své vlastní děti, pěstovat zeleninu nebo mýt nádobí.
Učím se...být k sobě laskavá tam, kde to druzí nedokážou, protože jsou příliš posedlí představami o tom, jaký život je ten jediný správný.

Já to nevím...
A tak můžu jen žít a spoléhat se na to, že budu mít vždycky dost odvahy na to, poučit se z vlastních chyb. Dost odvahy na to být jen máma, která dělá, co může...ne protože musí, ale protože chce...

Zdroj: FB Kořeny a křídla
Foto: Noelle Mirabella

Málem jsem omdlela. To moje dítě je snad génius. Tohle namalovala úplně sama. Takový interaktivní dárek pro strejdu. 🤗

(2 fotky)

Jsme s Maverickem doma sami na mesic a potrebuju se nejak zabavit. Rozhodla jsem se konecne dodelat loznici a to konkretne udelat takove male posezeni, koutek na cteni nebo lenoseni. Gauc, lampa, koberecek, stolek a atd. Neco ve stylu techto fotek. Ten ivory gauc se mi desne libi a od znamych vim, ze ten povlak se da vyprat a funguji se svetlym gaucem, i kdyz maji deti. Tak uvidim, co nakonec vymyslim.

(2 fotky)

Vyhořel mi Nutribullet. Nemá někdo zkušenost s něčím podobným? Buď jsem měla na koktejly a nebo jsem v tom pomlela oříšky/mák.. Jestli není něco novějšího či silnějšího. Máme ještě ten veliký Nutribullet, ale to na menší množství není

Strana