Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    16. led 2021    

SOUTĚŽ JE UKONČENA 🍀

V rámci novoročního maratonu s Nestlé jsem si pro vás připravila na leden hned čtyři soutěže. Polovina ledna je však za námi, a tak s dnešní půlnocí skončí i druhá soutěž. ⏳

Soutěž na vás ještě dnes čeká pod tímto odkazem :
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/novorocni-nestle-maraton-soutez-2-4-o-fv24vu/

Soutěžit v ní můžete o zásobu dětských kašiček. Jedna výhra, tedy 9 ks kaší, má hodnotu 680 Kč.

Ještě připomínám, že výherci budou DVA 🎁🎁 a hned zítra je vyhlásím. Každý výherce také obdrží křupavé překvapení. 🎉

Přeji vám hodně štěstí 🐞🍀
Vaše Peťka a #nestle
#soutez

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    16. led 2021    

Holky, já si vlastne začínám užívat ten čas, kdy jsou děti u tatínka. 😍 Dnes jsem spala do 11, pak snídane, skripta, čaj, postel, podcasty... Jako fakt po těch letech, co jsem byla s dětma pořád sama, je to zvláštní, ale vlastně hrozně příjemný 🤗 No ale ještěže nejsou otevřený obchody, páč bych nejspíš v tomhle stavu utratila majland, třeba v #pepco. 🤪

I tato fotka je pro mne #desnyretro, pac je 21 let stará. 😄 Uhadne někdo, dva kluky na fotce a v jakém pořadu vystupovali?

#desnyretro rok 1982, 2 roky a poprvé u babičky na Slovensku. ❤️

Ač pro někoho hloupost, mě už to několik dní tíží. Starší syn, 5 let, při čůrání sedí na záchodě. Nevím na kolik je to normální nebo ne. Ale ve stoje by to prostě nešlo, protože máme vysoko záchod. A teď ten „problém“. Ve školce se mu děti posmívají, že je holka...jak kluci, tak i holky. Párkrát se o tom zmínil a teď jsem u toho byla i já, když jsem ho vyzvedávala. Společně jsme to probírali, smutný mi z toho nepřipadá. Jen mi říkal, že nechápe, proč se mu smějí..když jsem u toho byla já, začal se smát spolu s tím klukem. Na otázku proč, řekl, že neví. Na chlapečka jsem trochu houkla, čemu se směje, že se mi to teda nelíbí a synovi poradila, ať příště řekne něco podobného. Řešily byste to nějak dál? Zatím z toho syn žádný blok nebo tak nemá. Vím, možná řeším blbost, ale třeba taky ne a nerada bych pak řešila případné problémy.
V

avatar
mariegroth
Zpráva byla změněna    16. led 2021    

Dnes by mě zajímalo, jak vy osobně definujete “spát celou noc” u vašich dětí.

Počítáte “spaní celou noc” pouze jako čas, kdy jste o dítěti ani nevěděly? Nebo do toho počítáte i probuzení třeba na kojení nebo lahvičku, ale dítě pak krásně bez problémů usnulo?

Vlastně až při vzdělávání se o dětském spánku jsem zjistila, že vlastně nikdo z nás nespí celou noc. Probouzíme se mezi spánkovými fázemi, ale většinou si to nepamatujeme a my dospělí dokážeme navázat další fázi poměrně jednoduše, pokud nás nic kolem neobtěžuje.

#drbrowns

Produkt: https://bit.ly/2XUmNS9

chtěla bych se s vámi podělit o mou dnešní zkušenost
Noční desy u mého 3 leteho syna už řešíme od cca jeho 8měsíců...teď kolem 3 let mi přijde, ze to má opravdu zatím největší ...jak to říct...no proste za celou dobu je to nejhorší, nebo tedy snad doufam ... bylo
Co hodně pomáhalo byly vitaminy, ale když byl horší den, nebo třeba nemoc ... nepomohly ani ty
Rozhodli jsme se tedy zapatrat i v jiných bolestech ... no zkratka abych to neokecavala
Spojila jsem se s paní, která řeší minule životy, čakry, energie a já nevím co ještě ... bylo toho moc
Co jsem se dnes dozvěděla...na tom mi zůstal rozum stát a jistě ... muže to být úplná blbost, ale zkusit se má vše
Paní se na mě napojila, protože syn je ještě malý a prý si děti stejne většinou přenesou něco z matky a potom (trvalo to asi hodinu) jsme si cca 45minut otom povídali ... no já spis nevěřícně poslouchala
Řekla mi spoustu věci o mem dětství a minulosti, co opravdu byla pravda a jak moc mě to ovlivnilo, ale hlavně mi řekla o těch minulých životech
Ani se mi to nechce psát, ale zkratka se zda, ze sem nebejvala zrovna matka roku ... opravdu hrozne věci, které si teď prý syn ve snech znovu a znovu muže prožívat a přehrávat ... bohužel byl prý hodně “ očerněný” jak ona říkala
Nějakým způsobem nás tedy prý od spousty věci ocistila ale celkove než to úplně cele přejde a “vycistime se” muže trvat ještě cca 21dni
Opravdu se to týká úplně všeho co vás v životě napadne
Nikdy bych si nemyslela, ze mám nějaký blok, nebo dokonce bloky...( jako ze jich bylo požehnané) ale hodně věci jsem si uvědomila
Třeba to bylo úplně k ničemu .... třeba ne a sama sem zvědavá jak se situace bude dal vyvíjet .... mate někdo s něčím podobným také zkušenost?
Tak a teď mě můžete mít oficiálně za blázna 🤣, ale nám už nic nepomáhá 🍀🍀🍀

Třikrát hurá, dotahuji do finále prosinec!
* Petra Hůlová- Zlodějka mýho táty - vyšlo v Nakladatelství TORST
* Julian Barnes – Jediný příběh - vyšlo v Nakladatelství Odeon
* Takis Würger – Klub - vyšlo v Nakladatelství Host
* Mike Gayle – Ten, koho přece znám - vyšlo v Kniha Zlín
* Victoria Mas – Bál šílených žen - opět Odeon

https://www.maleradosti.net/2021/01/11/ctu-v-pr...

Mají děti elektrický kartáček
(My jedeme všichni hezky po staru 🙂 )
A syn přišel, vůbec nevím kde to vzal, že by se mu líbil pohyblivý kartáček
Tak přemýšlím jestli jo ???
Máte někdo tento - jako cena teda pěkná! Ale i mě zaujalo, že je to s aplikací.

Ale spíše když tak koupíme "obyčejný" elektrický.
Děkuji

https://www.okay.cz/detsky-zubni-kartacek-phili...

Tak i já pridam jednu #retro fotku ❤️ S maminkou

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    15. led 2021    

Kdo se dnes rád zapojí?
Prosím o LIKE této KZ, pokud váš mrňousek spal či spí ve věku mezi 1. a 3. rokem ve vaší posteli
a prosím o lajknutí komentáře, pokud v tomto věku děťátko zvládá svou vlastní postýlku.

Spánek dětí mezi prvním a druhým (případně i třetím) rokem bývá totiž mnohdy zajímavý. 😊 Právě v tomto věku často naše děťátka vymýšlejí a zkouší různé způsoby, aby nemusely jít ještě spinkat nebo aby nemusely jít spinkat do své postýlky. To píši hlavně z vlastních zkušeností. 🤍

Znáte to, váš malý poklad ještě například nemůže jít spinkat, protože :

🧸 Si nestihl pohrát s hračkou
🍌 Má hlad
🥛 Má obrovitánskou žízeň
🤸🏻‍♂️ Nechce ležet, ale sedět
🎈 Chce jiný polštářek
🎈 Nechce polštářek
🚽 Ještě čůrat
🕯 Je vlastně velká tma, bojí se
🛌🏻 Chce k mamince a tatínkovi do postele

Přijde vám to také povědomé? A vzpomenete si, jak to u vás v tomto věku vypadalo nebo právě vypadá? Zvládá váš mrňous postýlku nebo spinká s vámi v posteli?

#zdravyzacatek

NOVOROČNÍ NESTLÉ MARATON :
SOUTĚŽ 2/4 O VELKOU ZÁSOBU DĚTSKÝCH KAŠIČEK 🥣

Dobrý den, milé maminky, máme tu druhé lednové úterý a s ním přichází druhá milá soutěž o velkou zásobu dětských kašiček od Nestlé. Konkrétně v této druhé soutěži můžete vyhrát nemléčné vanilkové a mléčné švestkové kaše. 

🥣 NESTLÉ NaturNes nemléčná obilná BIO kaše vanilková je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Vanilková příchuť patří k těm nejoblíbenějším, tak může být právě tato kašička sázka na jistotu. 😊 Jednoduchou přípravu jistě oceníte ať už budete připravovat snídaní či svačinku. 

🥣 NESTLÉ Nature’s Selection mléčná obilná kaše jablečno-švestková je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin - pšenice a ovsa. Kaše je obohacena o jemnou chuť sladkých jablek a sušených švestek, které potěší malá bříška vašich jedlíků. Kaše je bez přidaného cukru a bez aromat a obsahuje 11 vitamínů a minerální látky. Vhodná též od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Jednoduchá pravidla pro druhou lednovou soutěž :

1) Dejte LIKE tomuto článku

2) Do komentáře pod tento článek napište zkušenost s nějakým baby produktem od Nestlé. Pokud máte zkušenosti s více Nestlé produkty, můžete vložit více komentářů – pro každý produkt jeden komentář. Počet vašich komentářů je neomezený. 

Ahoj, dostala jsem k vánocům SAMSUNG GALAXY Watch Active. Někam jsem založila návod a potřebovala bych poradit. Do teď jsem si vystačila s cvičením co tam bylo nastaveno (kliky, sedylehy...) Teď mě ale napadlo, že bych mohla vyzkoušet nějaké cvičení z youtube. Nevíte někdo, jak to tam přidat? Např. HIIT nebo DANCE WORKOUT

Tak budeme rekonstruovat ložnice + předělávat dětský pokoj a takhle si nějak představujeme jejich hajání..Jediná obava je,že ve 12m pokoji to bude moc velká kráva...Má zde někdo ? 🙂

❄️Dnes cestou na velice náročné setkání s advokátkou mi náladu zlepšila takováhle výzdoba v jedné uličce... 😍 Za mě moc pěkný. ⛸️❄️

Vcera jsme dorazili do Fort Lauderdale. Cesta nam trvala asi pet hodin. Jeste pred setmenim jsme stihli peknou prochazku kolem plaze.

Dáváte si někdo v novém roce #vyzvy nebo #predsevzeti ? Já jsem na to většinu svého života teda nebyla, nejsem plánovací typ, většinou to nedodržím. Ale s narozením druhého dítěte se toho hodně změnilo a potřebovala jsem si život ulehčit rutinami a plánováním. Začala jsem si vést #bulletjournal , zavedla jsem několik rutin a zkusila si překonat zlozvyk.
Překvapivě to u mě mělo úspěch. No a nedávno jsem narazila na zajímavou výzvu, kterou chci zkusit letos >1000 HODIN VENKU. Je to výzva pro mě a děti. Má mnoho plusů pro náš život.
Na webu https://www.1000hoursoutside.com/trackers jsem si vybrala přehled našich hodin venku ve stylu mandaly a jsem moc zvědavá kolik letos zvládneme.
Kdo se přidá? 🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. led 2021    

Dala jsem si za úkol po Vánocích sehnat nový kelímek na kartáčky a nějaký dávkovač na mýdlo (říká se tak tomu sakrys? 😂). Původní představa teda byla, že si je dojdu koupit normálně do krámu, ale... Však víte, jak to je 😇

Holt musel posloužit eshop 🙈 Ale i tak jsem moc spokojená 👏

Jo a naše TOP mýdlo z #dm se tam akorát krásně vejde. Mimochodem, pokud ho neznáte, tak někdy zkuste, stojí asi 30 Kč a ta vůně (jemná) je naprosto dokonalá 😍

Včera jsme byli s malým poprvé na testech - malý měl 3 dny horečky, tak pro jistotu. A u nás v Brně úplně v pohodě...malému jen z pusinky trochu více a nos je okraj. Odcházel vysmáty a paní byla moc hodná 🙂 Hlavní, je ale výsledek - NEGATIVNÍ. I když jsem si už plánovala, jak si celá rodina užijeme 10 dní spolu🙂

Kupujete si domů pravidelně chipsy? 🤔
Já mám pro vás dnes TIP na 'chipsy' pro nejmenší. 😋 Takhle, ony to jsou KŘUPKY, ale naše děti trvají na tom, že slané = zeleninové křupky jsou prostě chipsy. 😄

Zeleninové křupky od #nestle jsou novinkou loňského roku a už se těší opravdu velké oblibě. Na trhu je seženete ve 4 různých příchutích. Dvě ovocné a 2 zeleninové. U nás jsou nejoblíbenější ty rajčatové 🍅, proto jsem si pro vás dnes připravila pár zajímavostí o rajčatech. Doufám, že alespoň pár bodů pro vás bude novinkou.
[A já si mezitím dojdu uvařit špagety s boloňskou 🍅😋]

1) Rajčata jsou zdravější než jablka. Mají málo tuků i kalorií a žádný cholesterol. Naopak jsou zdrojem minerálních látek i vitamínů skupiny A, B a C.
2) Rajčata obsahují antioxidant lykopen, který chrání před rakovinou. Zajímavostí je, že nejvíc ho lidské tělo získává z tepelně upravených rajčat.
3) Jste-li pěstiteli rajčat, možná ještě netušíte, že před příchodem prvních mrazů musíte otrhat všechny nedozrálé plody. Ty uložte do teploty 10-13 stupňů a budou vám dozrávat až do Vánoc.
4) Zralá rajčata se nehodí skladovat. Když dozrají, vydrží vám jen pár dnů, a i tak se hodí je mít v chladu.

#zdravyzacatek
#nestle

Přání od moji holčičky znělo šatičky aspoň trochu jako pro baletku🙌🙏 no jsem šicí amatér a v ruce to jde trochu hůř, ale snad aspoň trošku splní očekávání.
Jako relax je to perfektní🙌🌞

Krásný den! 🌷

Chtěla bych se zeptat/poradit/ujasnit si, jak na tom asi budeme. 🙃 Vím, že toho je tady spousta, ale i tak se raději zeptám zkušenějších. 😊

Moje situace:
* zaměstnaná 5let
* poté ÚP - přerušeno
* měsíc v práci - přerušeno
* poté ÚP - přerušeno
* poté 1. červen 2020 - 31. květen 2021 smlouva na DU (dobu určitou) ROK = od září 2020 jsem ale na PN kvůli podstoupené operaci, poté od listopadu na PN kvůli těhotenství.. 🤔
* TP máme 10. 5. 2021, tedy 3 týdny před ukončením pracovního poměru

Budeme mít nárok na mateřský příspěvek?
Jít na mateřskou 8 nb. 6 týdnů před porodem?
Z čeho se počítá, z PN nb. z normálního platu před PN? A co bude, až mi skončí smlouva na DU?
Musím se hlásit na ÚP, i když budu mít pak rodičovskou "dovolenou"?

Omlouvám se za hloupé dotazy, ale už vůbec netuším, jak to všechno funguje. 🙏
Moc Vám všem děkuji za odpovědi a rady. ❤️

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    14. led 2021    

Jdu k vám opět s tipem na online nakupování na mall.cz
Nevím o nikom ve svém okolí, kdo by je znal a nemiloval. Tyto plakátové barvy #pepco (někdo jim říká i prstové, nehádám se, ale nepletu-li se, tak prstové barvy jsou vyloženě vhodné pro kontakt s pokožkou, tady u těchto bych byla pořád opatrná, jelikož výrobce je takhle nespecifikuje).
Každopádně jsou skvělé, výborně se s nimi pracuje, jdou krásně umýt z kůže i z nábytku, nebo vyprat z oblečení. Lepší barvy jsme neměli a proto mohu vřele doporučit!

Link pro koupi ZDE:
https://www.mall.cz/dekorackni-rollery/pepco-ba...
https://www.mall.cz/dekorackni-rollery/pepco-ba...

avatar
denuna
Zpráva byla změněna    13. led 2021    

Ahoj holky prosím Vás mám takový dotaz dnes jsem to měla dostat a nic ani necitim jako bych to měla dostat 3 dny mě tak bolela prsa že jsem nemohla ani nosit podprsenku občas mě pichne v podbřišku a dnes v době menstruace jsem dostala bílý výtok.. a už asi 2 dny mě hrozně po ránu bolí hlava .. až nesnesitelně že si musím vzít prášek testy jsem si zkoušela už 4 a byly negativní poradíte mi někdo prosím? Je pravda že bydlíme ve starším bytě a je tu zima od nohou tak jestli jsem neprochladla cely vikend jsem totiz lezela a bolelo me i trochu v krku.

Děkuji předem za rady 🙂

Náš život s Motolem III.

Dneska jsme měli další kolo v Motole. Byla to plánovaná kontrola na hematologické ambulanci a následovala po ní schůzka s genetičkou, protože už mají Matějovi výsledky.
Den před Motolem jsem vždycky nepříjemná sama sobě, nevím co mám čekat, jestli náhodou nemá už ty modřiny tak velký, že by muselo dojít k aplikaci faktoru nebo jestli je to ještě v mezích normy.
Na ambulanci se vždycky loučíme slovy: ať se vidíme za co nejdelší dobu a hlavně bez úrazu. Už jsem psala předtím v KZ, že Mates si 23.12. udělal obří monokl o roh stolu i přes to, že máme ochrany rohů.
Pan primář se ptal jak to dlouho mizelo a Máťu kontroloval. Dostali jsme pochvalu i přes to, že teď má jeden větší hematom na ruce v podpaždí, kterou jsme mu udělali my, když jsme ho chytali při pádu ze židle. Máťa dostal pochvalu i za to, jak hezky chodí, že to se moc u hemofiliků nevidí. Netuším jestli je to způsobené tím, že při zakrvácení je nožičky bolí, ale i já už bezpečně poznám, kdy Mates nemá svůj den a je vidět, že ho bolí “celé tělo”.
Většinou má i místa s hematomy teplejší, celkově si ulevuje a spíš si hraje v sedě, nebo se po mě “válí”. Další termín nejdřív za dva měsíce, což je super, čím méně cest do Motola, tím lépe, bude jich i tak mít dost.
U paní doktorky na genetiku se potvrdila genová mutace a já dostala konečně žádanku do ÚHKT na odběry- důvod- potvrzení nebo vyvracení mě jako zdravé prenašečky hemofilie a hlavně mi bylo vyloženě řečeno, že nás prosí, abych do té doby, než budou výsledky nebyla těhotná.
Já sama jak už jsem psala to neplánuju, mám v tomhle nastavený blok a hranici, kterou nehodlám překročit, ale i tak, mi nebylo úplně hej, když jsem poslouchala znovu o IVF a podobně. Obdiv všem maminkám, které tohle musí nebo museli absolvovat, aby měli doma svoje vytoužené miminko.

Je to asi dva dny, kdy jsem na FB narazila na podobný příspěvek, jaký jsem já dávala par mesicu zpět do skupiny hemojunior. Rodiče nově zjistili diagnózu u syna. S paní jsem si psala a nechci psát detaily, protože je to hodně soukromá věc, ale když jsem pak večer usinala, úplně se mi vrátil ten den, kdy i my jsme se dozvěděli, že existuje hemofilie a že ji náš Matěj má. Poslední dobou mi přijde, že už to beru víc a víc jako součást toho, jak zijeme a že se když to přeženu prestavam cítit pokorně vůči téhle nemoci. Tohle mě zase trochu vrátilo na začátek, ale jsem rada, že jsem si mohla s paní vyměnit pár zpráv a třeba ji i trochu uklidnit, protože mě to hodně pomohlo, když to stejné udělal někdo jiný pro mě.

Ještě takový dodatek, pár z Vás se mě ptalo, jak vypadají modřiny hemofilika, ale já ještě nejsem úplně ok s tím tohle zveřejnit, tak se nezlobte. 😊 

Strana