icon
avatar
88petule
15. led 2021

NOVOROČNÍ NESTLÉ MARATON :

Dobrý den, milé maminky, máme tu druhé lednové úterý a s ním přichází druhá milá soutěž o velkou zásobu dětských kašiček od Nestlé. Konkrétně v této druhé soutěži můžete vyhrát nemléčné vanilkové a mléčné švestkové kaše. 

🥣 NESTLÉ NaturNes nemléčná obilná BIO kaše vanilková je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Vanilková příchuť patří k těm nejoblíbenějším, tak může být právě tato kašička sázka na jistotu. 😊 Jednoduchou přípravu jistě oceníte ať už budete připravovat snídaní či svačinku. 

🥣 NESTLÉ Nature’s Selection mléčná obilná kaše jablečno-švestková je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin - pšenice a ovsa. Kaše je obohacena o jemnou chuť sladkých jablek a sušených švestek, které potěší malá bříška vašich jedlíků. Kaše je bez přidaného cukru a bez aromat a obsahuje 11 vitamínů a minerální látky. Vhodná též od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Jednoduchá pravidla pro druhou lednovou soutěž :

1) Dejte LIKE tomuto článku

2) Do komentáře pod tento článek napište zkušenost s nějakým baby produktem od Nestlé. Pokud máte zkušenosti s více Nestlé produkty, můžete vložit více komentářů – pro každý produkt jeden komentář. Počet vašich komentářů je neomezený. 

- výjimka – pokud nemáte zatím zkušenosti s žádným produktem od Nestlé a chcete se této soutěže zúčastnit, napište do komentáře, který Nestlé produkt vás zaujal. 😊

https://www.nestlebaby.cz/cs/product/

Soutěž probíhá od teď do 16.1.2021 do půlnoci.

🎁🎁 Výherci budou DVA a každý výherní balíček bude obsahovat :

7 ks BIO nemléčná kaše vanilkové (7x 200 g)

2 ks mléčné obilné kaše jablečno-švestkové (2x 250 g)

a každý výherce také obdrží křupavé překvapení 😋

Přeji Vám hodně štěstí v této soutěži, 

Vaše Petra a #nestle

#soutez

avatar

Nejoblíbenější bylo u obou synků mlíčko s kaší v krabičce a to zejména vanilková příchuť👍

12. led 2021
avatar

U dcer byly hodně oblíbené Nestlé Bio nemléčné kaše.

12. led 2021
avatar

u nás frčí Nestlé Yogolino desert vanilkový 🙂

12. led 2021
avatar

U nás jedou Nestlé maslove sušenky! Na kila a ve velkém!

12. led 2021
avatar

Syn měl moc rád vanilkovou kaši a máslové sušenky se u nás kupují dodnes 😊

12. led 2021
avatar

Nejradsi máme maslove susenky😉

12. led 2021
avatar

Top produkty za nás jsou Beba, mlíčko s kaší, kapsičky a kaše švestka - jablko. 🙂

12. led 2021
avatar

Když byl syn starší,tak jsem mu dělala kaši švestka-jablko a teda tu baštil o stošest i mě moc chutnala 🙂

12. led 2021
avatar

Dcera zatím vyzkoušela nemleéčnou kaši a ovocné kapsičky 👍

12. led 2021
avatar

Mlíčko s kaší a máslové sušenky 👍

12. led 2021
avatar

Prvnímu synovi moc chutnaly mléčné kaše a dodnes si dává k svačince máslové sušenky.

12. led 2021
avatar

Máme vyzkoušené ovocné kapsičky,ty jsou paráda! Ještě se mi líbí yogolino,ale zatím ho vyzkoušené nemáme

12. led 2021
avatar

Vyzkoušeli jsme mlíčko s kaši, sušenky a samozřejmě i kase vse je moc dobré a detem ti chutná

12. led 2021
avatar

Dcera má ráda masové sušenky 😊

12. led 2021
avatar

Syn miloval nebo i nyní miluje kaše všech chuti 🤤

12. led 2021
avatar

Nejraději nestle maslovy susenky 🙂👍🏼

12. led 2021
avatar

A u dcery jsem díky výhře tady na MK mohla vyzkoušet i umělé mléko Beba a byli jsme spokojen obě 🤩

12. led 2021
avatar

U nás vedly taky kaše 😊

12. led 2021
avatar

Máme rádi spoustu produktu, vedou u nás maslove sušenky 🥰

12. led 2021
avatar

Nepohrdneme ani ovocnymi kapsickami, které má rad i starší syn 😊

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky, na cestování paráda.

12. led 2021
avatar

U nás frčí máslové sušenky a měli jsme u několik různých druhů kaší

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsicky, moc šikovné na cesty. 🙂

12. led 2021
avatar

Verunka miluje máslové sušenky👍

12. led 2021
avatar

Dvojčata vyzkoušela kaši Good Night a moc jim chutnala

12. led 2021
avatar

Jednoznačně máslové sušenky.. ty doma můžeme všichni.

12. led 2021
avatar

Zaujaly mě máslové sušenky... Jinak asi jen jednou jsme vyzkoušeli nemléčnou kaši, co jsme dostali u doktorky.

12. led 2021
avatar

U nás vedou Nestlé malsové sušenky, ty jsou top

12. led 2021
avatar

U nas jsou top kapsičky a susenky 🙂

12. led 2021
avatar

BEBA OPTIPRO COMFORT, za me nebo spíše za syna jedno z nejlepších mlicek.

12. led 2021
avatar

Kase natures selection, nase jednicka mezi kasema. Krasne voni a jako jedny z mala chutnaji i mne. Syn dlouho odmital jist vecere a na techto kasich se rozjedl 🙂

12. led 2021
avatar

mléčné kaše kterékoli, výborné, rychle. Na rychlou večeři ideál.

12. led 2021
avatar

Beba comfort - museli jsme pridavat davky UM navic ke kojeni. Nebyla to prvni volba, ale prvni mlicko, ktere synovi sedlo, predtim po mlicku ublinkaval, u tohoto okamzite prestal a i mu chutna

12. led 2021
avatar

Kukuricna kase jahoda-banan. Nadherna vune, jedna z nejoblibenejsich 🙂

12. led 2021
avatar

Mlíčka s kaší,mela jsem tu čest je vyhrát,sama.bych asi nekoupila. Každopádně synovi zachutali na tolik ze bereme na výlety.

12. led 2021
avatar

Nestle boruvkova kapsicka - prvni, po ktere se sahne. Chutove skvela 🙂

12. led 2021
avatar

baby Yogo, proste výborné.

12. led 2021
avatar

Krupky naturnes jsou dalsi nase stalice. Nejsou sladke, jsou male, v prakticke male doze, hezke tvary 🙂

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsicky....dalsi produkt ktery je stále po ruce.

12. led 2021
avatar

Nestlé Baby sušenky maslové , tak tohle je top u me. 😁 Kupuju si a schovávam pred dětma. Jsem krkavci matka 😅

12. led 2021
avatar

A jeste tu mam baby susenky s medvidky, temi nas zasobuje babicka. Bereme je na cesty. Syn si s nima hraje v aute a chvili tak vydrzi v klidu, maji hezke tvary, takze krome chuti i toto velke plus 😉

12. led 2021
avatar

BEBA COMFORT 2 HM-O , na cesty super. Jen jsem si myslela ze synovi vydrzi trochu déle než jen 10 minut. 😁

Jinak jsme vyzkoušeli asi uplne vsechno. Něco chutna hodne,neco méně . Každopádně značku Nestlé mam všeobecně rada.

12. led 2021
avatar

Z kaší je za nás top mléčná obilná kaše Malina-Banán. Syn je celkově na kaše, ale bylo vždy vidět, že tato mu chutnala nejvíc. Už jen ta vůně je úžasná.

12. led 2021
avatar

Syn ma rad maslove susenky.

12. led 2021
avatar

Milujeme máslové sušenky 😍😍😍 nesmí chybět na našich výletech 😊

12. led 2021
avatar

Dcerka má ráda všechny ovocné kapsičky. Ať už jednodruhové, nebo s vícero ovocem ☺

12. led 2021
avatar

Kaše z řady Nature's selection jablecno-svestkova je výborná, dceři moc chutná, sní bez problémů celou porci a na mě nic nezbude, pritom ji tak ráda dojidam 🙊😁

12. led 2021
avatar

Kapsičky z řady Naturnes jsou výborné, moje tajná "zbraň", když ji potrebuju zabavit na cestě, dostat do auta, apod. Stačí dceri jednu jen ukazat a všechen vztek a pláč jsou pryč a pozornost už se soustředí jen na to, jak ji dostat 😀

12. led 2021
avatar

Máme vyzkoušené kaše Nature Selection, synovi chutnají, druhy střídám, mívá kaši na snídani. Pak všechny ovocné kapsičky na svačinku. Sušenky apod. zatím nedáváme 🙂

12. led 2021
avatar

Syn (i já) milujeme máslové sušenky. Bereme je všude sebou a mockrát už nás zachránily. Ikdyž syn nemá svůj den, tak s těmito sušenkami je vždy milionový 😀

12. led 2021
avatar

Dcerám, když byly menší chutnala nemléčná vanilková kaše a máslové sušenky. Ty si dáme rádi i teď😉👍

12. led 2021
avatar

Dcera jede teď na Beba HA 2. Když to srovnám s obyčejnou krabicovou Bebou, tak se hůř rozpouští ve vodě (musím důkladně rozmíchat vidličkou) a celkově mě osobně tak trochu smrdí, ale dceři to nijak nevadí.
Syn si občas dopřeje Caro s mlékem (ano vím že to není zrovna baby produkt) a chutná mu, hlavně se u toho cítí strašně dospěle že taky pije kafíčko 😄

12. led 2021
avatar

Zatím máme zkušenost s Nestlé bio nemlecnou kaši s vanilkou, dcera jí miluje a i já občas ochutnám 🙂

12. led 2021
avatar

Nejraději nestle máslové sušenky

12. led 2021
avatar

nejraději máme kapsičky bio Jablko Šípek

12. led 2021
avatar

Nestle máslové sušenky jsou u nás doma moc oblíbené, a to nejen u dětí 😉

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky má dcera moc ráda, zatim jí chutnaly vsechny, které měla.

12. led 2021
avatar

Nemame zatim zkusenost, ale rada bych vyzkousela kapsicky nebo maslove susenky a Yogo

12. led 2021
avatar

Anetka má ráda kapsičky, hlavně borůvka jí jede 👍

12. led 2021
avatar

Filípek je dost sušenkovej tip, takže u toho vedou z produktů Nestlé určitě ty kulaté máslové sušenky 🥯

12. led 2021
avatar

Pro návštěvy často chystáme NaturNes bio křupky, hodně z kamarádek je vůbec neznalo a byly po ochutnání mile překvapeny ☺️

12. led 2021
avatar

Mame vyzkousene zatim jen maslove susenky a pry dobre 😁

12. led 2021
avatar

Chutná nám švestková kaše od Nestlé, dělá me ji do mléka.

12. led 2021
avatar

zaujaly mne máslové sušenky

12. led 2021
avatar

Známe jen kasičky, ale rádi bychom vyzkoušeli máslové sušenky a ovocné kapsičky. 😁

12. led 2021
avatar

Nejčerstvější zkušenost máme s Beba hotový míčkem. Je sice dražší, ale dcera mléko nechce pít a tohle jí chutná.

12. led 2021
avatar

Na výlety občas koupíme ovocné kapsičky Nestlé. Dětem moc chutnají, jen jsou hrozně rychle pryč. Bylo by fajn větší balení.

12. led 2021
avatar

Moje děťátko milovalo maslove sušenky, těch se mohlo ujist😊...Teď už má ale radši cokoladicku😠

12. led 2021
avatar

Ale.ovocné kapsicky jsou dodnes TOP😋👍

12. led 2021
avatar

zatím mám nakoupené jen nestlé kaše,za 5 dnů budeme zkoušet 🙂

12. led 2021
avatar

máslové sušenky,mléka s brckem a kase

12. led 2021
avatar

Máme vyzkoušenou mléčnou kaši ovocnou Dobrou noc. Mi přišla nějaká převoněná, ale chuťově byla dobrá.

12. led 2021
avatar

Máslové sušenky😍

12. led 2021
avatar

Od Nestlé jsme ještě nevyzkoušely nic, ale líbily by se mi mléčné kaše a ovocné kapsičky

12. led 2021
avatar

U nás frčí ovocné kapsičky a nemléčné kaše (dcera má ABKM). Nějakou mléčnou milovala starší, ale nevzpomenu si na příchuť, už víc jak rok kaše nejí. 🙈

12. led 2021
avatar

U nás všechny děti milují máslové sušenky, Yogolino dezert čokoládový, dříve i mlíčko s kaší na noc. Dále ovocné kapsičky bez ohledu na příchuť, a taky mléčné kaše.

12. led 2021
avatar

ovocné kapsičky jsou moc oblíbené

12. led 2021
avatar

Momentálním favoritem je u nás Nestlé Yogolino, dcera to miluje a je to rychla sváteční svačinka 🙂

12. led 2021
avatar

Syn má rad banánové hvězdičky

12. led 2021
avatar

Mangová kapsička patřila mezi jeho favority dlouhou dobu

12. led 2021
avatar

Děti mají odzkoušeny kapsičky a vcelku jim chutnají. Ale poměr cena výkon u nás nestlé nevyhravá.

12. led 2021
avatar

U nás vedou jednoznačně ovocné kapsičky všech příchutí, pak vanilkové mlíčko s kaší v krabičce a vanilkové Yogolino 😊

12. led 2021
avatar

Nemám zkušenost, ale ráda bych vyzkoušela ty kaše a určitě kapsičky ❤️🙏

12. led 2021
avatar

Dcérka vzala na milosť kaše až nedávno a obľúbila si túto kašu s trochou pradaného kakaa.

12. led 2021
avatar

Nejsem si jistá, zda mám nebo nemám zkušenost, jednou jsme měli nemléčnou kaši Sinlac a mám pocit, že je od Nestlé. Tím, že si nejsem jistá, tak tedy musím říci, že mě zaujaly ty nemléčné kaše, o kterých píšeš 😉

12. led 2021
avatar

Banánová kaša na dobrú noc dcére vôbec nechutí la ☹ Banány má inak rada. Mne chutila, obetovala som sa veľmi rada a vždy som to dojedla miesto nej🙂

12. led 2021
avatar

Kapsičky sa u nás jedia vo veľkom, je jedno aká príchuť. Zaujímavá bola šípková.

12. led 2021
avatar

Sušenkové mlíčko s kaší synovi moc chutná 👍

12. led 2021
avatar

A když byl Honzík miminko tak nás zachránila Beba comfort, moc mu chutnala a bříško bylo taky spokojené ....

12. led 2021
avatar

Kaše, mlíčko s kaší, yogolino (to chutnalo i mně😀)

12. led 2021
avatar

Používali jsme Beba kojenecká mlíčka od počátečního dále, vše naprosto v pořádku, bez obtíží, bez intolerance.

12. led 2021
avatar

Beba mléko máme doteď.

12. led 2021
avatar

Máme rádi nemléčnou vanilkovou kaši

12. led 2021
avatar

zkušenosti nemám, ale moc mě zaujala mangová kapsička, kterou jsi tu prezentovala. už jsem se po ní dívala v obchodě a zatím nenašla. ale chcivyzkoušet, mango máme noc rádi

12. led 2021
avatar

Takovou zasobu jsme na podzim mely... A uz je temer pryč🙈😂 kromě prichuti jahoda-banan (tu si malá opravdu neoblibila) velice dobrá zkušenost - jednoduchá příprava, dobra chuť 👍

12. led 2021
avatar

Zkušenosti moc nemáme, ale nemlecna kaše by u nás vyhrála, protože dcerka nesnáší mléko.

12. led 2021
avatar

Švestkovo - jablečná kaše je u nás top a ráno je to i poznat v plenušce😉

12. led 2021
avatar

Z kapsicek u nás mango je za odměnu, sní dvě po sobě 🤣

12. led 2021
avatar

Máslové sušenky. Jíme je celá rodina

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky, máslové sušenky

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky by syn jedl vždy a všude a v neomezeném množství 🤣🤣

12. led 2021
avatar

Maslove sušenky byly top.

12. led 2021
avatar

U nás jedou kase.

12. led 2021
avatar

Nestlé mailové sušenky má dcera moc ráda

12. led 2021
avatar

u nás od nestlé vedlo mlíčko s kaší v krabičce na noc a kapsičky ty jsou topka

12. led 2021
avatar

Taky u nas vede kase a maslove susenky 🙂

12. led 2021
avatar

Sušenky maslove 🥰

12. led 2021
avatar

Skúšali sme už niekoľko produktov od Nestlé a najviac asi chutnala vanilková kaša 😊

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky máme tiež vždy po ruke. Libča je ovocný a chutnajú mu snáď všetky 😊

12. led 2021
avatar

Doma máme aj pár Yogolino pudingov na výnimočné dni, ale na tie mám chuť aj ja 😁

12. led 2021
avatar

Máslové sušenky které chutnají i mě 🤣😁🙈

12. led 2021
avatar

U nás vede Beba. Už od narození malému krásné sednul. Žádné blinkani, zácpy, průjmy....nic. Naprostá spokojenost

12. led 2021
avatar

Synovi i nám moc chutnají máslové sušenky 🙂

12. led 2021
avatar

Máslové sušenky jsou u dcery velmi oblíbené 🙂

12. led 2021
avatar

Často jsme kupovali také Yogolino vanilkové, protože se nemusí uchovávat v lednici, takže na cestování bylo moc fajn.

12. led 2021
avatar

Nejoblíbenější produkt od Nestle je mlíčko s kaší sušenkové v krabičce. Vyzkouseli jsme take ovocnou kasi na dobrou noc, ale ta dceru neoslovila.

12. led 2021
avatar

máme BEBU, je to skvělé mlíčko, malé dcerce velmi chutná!🙂

12. led 2021
avatar

dále mléčné kaše Nature, jsou fajn, dávám je své malé Elišce k snídani i večeř a stále se jich nepřejedla..nejlepší je borůvka🙂

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky syn miluje všechny, nejdéle si zvykal na tu meruňkovou. Myslela jsem, jak občas dám jen na rychlou svačinku třeba na cestách, ale on zvládne i 2 naráz jen tak na chuť. Takže pořád máme zásoby. Škoda, že nejsou ve větším balení 😉

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky jsou suprove i nemlecna kaše dceři chutnala, jsem spokojena, když je spokojená moje dcera.

12. led 2021
avatar

Ještě mám zálusk vyzkoušet Yogolino.

12. led 2021
avatar

BEBA OPTIPRO 3 - synovi toto mlíčko moc chutnalo. Přijde mi, že ani není, tak sladké jako mlíčka ostatních značek, které jsme zkoušeli. 😊

12. led 2021
avatar

Nemléčné kaše - synovi moc chutnaly. Snadná příprava a nevytváří se hrudky. 😊

12. led 2021
avatar

Mléčná kaše na dobrou noc - nejoblíbenější synova kaše, chuťově dobrá.

12. led 2021
avatar

Yogolino mléčný dezert - u nás moc dlouho nevydrží 😁 výborný!!

12. led 2021
avatar

Mlíčko s kaší byla naše jednička. Na cesty i na rychlou svačinku doma

12. led 2021
avatar

Začli jsme s mlíčkem BEBA, byla to trefa na první dobrou.

12. led 2021
avatar

Mléčná kaše na dobrou noc moc chutná

12. led 2021
avatar

U nás jsou velmi oblíbené máslové sušenky. Chutnají nejen dětem, ale i nám dospělým!😉

12. led 2021
avatar

Nestlé mlíčko s kaší - chutnalo, jen mi k tomu chybělo třeba brčko, usnadnilo by to cestování ještě více 😊. Při další cestě jsem už brčko vzala své a bylo to daleko pohodlnější.

12. led 2021
avatar

Dále mám zkušenost s BEBA umělé mléko - bohužel negativní u obou děti, ani jednomu nešlo po něm 💩. Proto jsme vždy museli vzít jinou značku.

12. led 2021
avatar

Jednou jsme se zdrzeli na návštěvě a já zapomněla mlíčko, tak jsme zašli do drogerie a koupili tekutou BEBU... Super vynález!!!

12. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky mají rády obě z našich dětí 😃

12. led 2021
avatar

Tak u nás to je nemléčná vanilková kaše a cucačky

12. led 2021
avatar

Rýžová Krupička klukovi nechutnala, malé už jsem pak ani nezkoušela dávat.

12. led 2021
avatar

Ale top jsou u nás máslove sušenky, ty chutnají i mně 😃

12. led 2021
avatar

A když už je dost vařených kaší, přijde vhod mléčná kaše banánová.👍

12. led 2021
avatar

Zaujala mne mlicka s kasi. Koupila jsem je sice je parkrat, ale libilo se mi.mnozstvi v krabicce, dvojbaleni i rychla priprava pred podanim.

12. led 2021
avatar

Kapsička NaturNes Bio jablko-banán-borůvka-ostružina je velmi povedená - kéž by se vyráběla ve větším balení! Jednou za čas zpestří dopolední/odpolední svačinu.😉

12. led 2021
avatar

Dosť sa tu písalo o yogoline, tak sme vyskúšali čokoládové. Potešilo a trochu prekvapilo ma, že nie je presladené ako mnoho,, detských'' jogurtov a dezertov.

12. led 2021
avatar

nejoblíbnější jsou u nás nestle baby sušenky... kaše by byly skvělé 😀

12. led 2021
avatar

Syn pravidelně jedl mléčnou bio banánovou kaši a chutnala mu.

12. led 2021
avatar

Rádi bychom vyzkoušeli mléko Beba.

12. led 2021
avatar

Vyzkoušeli jsme různé kapsičky. Jsou moooc dobre.

12. led 2021
avatar

Ahoj my mame od mimi radi ryzovou kaši

12. led 2021
avatar

Detembtáke chutnaji kapsicky, jak jinak, ty mam rada i ja

12. led 2021
avatar

Susenky jsou potom top produkt

12. led 2021
avatar

Zatím jsme neměli tu možnost něco od Nestlé vyzkoušet, ale v květnu čekáme druhé miminko, tak bychom určitě chtěli vyzkoušet třeba - NESTLÉ Mléčná kaše Banánová Dobrou noc, 300 g.

12. led 2021
avatar

Máslové sušenky, milujeme všichni doma 😁

13. led 2021
avatar

U nás vede Yogolino

13. led 2021
avatar

Nesmí ve špajzu chybět máslové sušenky 😀🍪

13. led 2021
avatar

U nás má zkušenost zatím jen starší 😁 chutnají jí kapsičky a maslove sušenky. A pokud si dobře pamatuji tak zrovna vanilková kaše od Nestlé byla její první, zkoušeli jsme i ty mlíčka v krabičce a to jí nechutnalo. Kluci mají 5 měsíců, tak si ještě budou muset počkat 😊

13. led 2021
avatar

Deti miluji nestle maslove susenky🤩

13. led 2021
avatar

Deti miluji ovocne kapsicky naturnes bio🤩

13. led 2021
avatar

Yogolino - moc dobrý puding 🙂 můj syn má raději ten čokoládový, ale vanilkový je též dobrý 🙂

13. led 2021
avatar

Nestlé Naturnes ovocné kapsičky jsou opravdu výborné. Oceňuji hlavně zase trošku jiné složení oproti jiným kapsičkám, např. tu s rybízem.

13. led 2021
avatar

Jednou jsme ochutnali také Nestlé Naturnes banánovou kaši a byla také moc dobrá. 🙂

13. led 2021
avatar

Dcerka si nejvíce oblíbila máslové sušenky. Pořád máme doma velké zásoby 😀

13. led 2021
avatar

U nás boduje Yogolino zejména čokoládové a kaše, a jak tak koukám na komentáře, budeme muset vyzkoušet ty máslové sušenky.😊

13. led 2021
avatar

Baby sušenky ve tvaru medvídka jsou jednoznačně top

13. led 2021
avatar

máslové sušenky TOP!!! 🙂

13. led 2021
avatar

Mléčná švestková kaše chutnala nejenom dětem😁👍

13. led 2021
avatar

Syn miloval ve velkém mlíčko s kaší a máslové sušenky 🙂

13. led 2021
avatar

Nejvíc mě zaujaly máslové sušenky 🙂

13. led 2021
avatar

Dcera pije mléko Beba Comfort a je maximálně spokojena

13. led 2021
avatar

Rovněž milujeme radu Naturnes bio. Kapsicka Mango je top. Ta chut!

13. led 2021
avatar

Občas také kupuji kaši sinlac. Vhodná pro celiaky. Jime samotné nebo přidávám třeba do polévek. Taky moc dobra

13. led 2021
avatar

Děti miluji naturnes bio vanilkove sušenky. Chutnají opravdu po vanilce i hezky voní

13. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky si u nás vždy najdou místo

13. led 2021
avatar

V případě volby je pro Nelinku ovocná kapsička jasným vítězem na svačinku 🙂

13. led 2021
avatar

Zaujala mne nemléčná vanilková kaše - zrovna nějakou nemléčnou a ochucenou pro Nelču sháním 🙂

13. led 2021
avatar

Kupujeme ovocné kapsičky, syn slupne všechny 😁🤭, já mám nejraději když jsou s banánem.

13. led 2021
avatar

Mléčnou kaši Nature jsme brali na dovolenou.

13. led 2021
avatar

za nás určitě kojenecké mléko a pak kaše a nějaké ty sušenky

13. led 2021
avatar

Synovi moc chutnalo mlíčko v krabicce, teď mě.napada že bych ho mohla zase koupit 😊

13. led 2021
avatar

U všech tří dětí měli a mají úspěch Nestlé susenky

13. led 2021
avatar

Vzhledem k tomu že nejmensi miluje kasičky,tak máme hodně vyzkoušené a od Nestlé mu chutnají úplně všechny. Výhra by nás velmi potěšila 😍

13. led 2021
avatar

Zkouší se Beba.

13. led 2021
avatar

Mala miluje maslove susenky a na vyzkouseni ceka kase s bananem na dobrou noc

13. led 2021
avatar

U nás máme nejradši kaše.

13. led 2021
avatar

První syn miloval Nestlé mlíčko s kaší

13. led 2021
avatar

Nestlé sušenky jsou u nás taky ve velké oblibě, teď zrovna ale došly, čím to, že nikdy dlouho nevydrží 😂

13. led 2021
avatar

U nas mame nejvetsi spotrebu ovocnych kapsicek 😀

13. led 2021
avatar

zatím jsme od Nestle nic nezkoušeli, z produktů mě nejvíc zaujalo Yogolino 🙂

13. led 2021
avatar

My známe jen ovocné kašičky a ty holkám chutnají.

13. led 2021
avatar

U nas vede jablečná kaše 🥰🥰

13. led 2021
avatar

Dobry den,
dcera ma rada maslove susenky. Davam ji ie na svacinku. Chutnaji i starsimu synovi a i mne 😀

13. led 2021
avatar

Zkušenosti s produkty Nestle zatím nemám, dcera má 4 mesice, ale zaujali mě ovocné kapsičky, kaše a máslove sušenky.

13. led 2021
avatar

Zkušenosti mám u syna s ovocnými kapsickami a ty mají teda úspěch dále pak máslové sušenky ♥️

13. led 2021
avatar

My ještě zkušenosti nemáme, ale všichni si chválí máslové sušenky, tak jsem na ně zvědavá.

13. led 2021
avatar

Dcera má moc ráda právě kaše Nature's selection, konkrétně jablko švestka, ale už měla i mrkev a ta ji také docela zachutnala.

13. led 2021
avatar

zatím jsme nezkoušeli, lákalo by nás vyzkoušet máslové sušenky, které jsou tu tak oblíbené 🙂

13. led 2021
avatar

Velmi dobrou zkušenost mám s kaší NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná Dobrou noc 300 g, kterou pravidelně kupujeme. Oproti jiným kaším synovi chutná a já oceňuji rychlost přípravy, kaše se velmi dobře rozpouští, nedělá hrudky. Pozitivně kvituji, že je obohacena o probiotické bakterie. Už jsme měli také příchuť banán, ale ovocná synovi jede více.

13. led 2021
avatar

kupujeme nestlé kašičky na dobrou noc

13. led 2021
avatar

Zkušenost moc nemáme. Zajímala by mne nemléčná vanilková kaše 🙂

13. led 2021
avatar

Sušenky a kapsicky 👌

13. led 2021
avatar

Oběma holkám chutnají kaše a sušenky 😊

13. led 2021
avatar

Mlicko s kasi. Ale jak vidím, že tu všichni chvali maslove sušenky, tak se po nich podívám. A až syn bude větší, tak určitě koupím.

13. led 2021
avatar

Máslové sušenky jsou chuťově dokonalé.

13. led 2021
avatar

Tato kaše byla první od Nestle, kterou náš třetí prcek ochutnal a měla úspěch 🤗 super konzistence a úplně jemná, nevtíravá příchuť 👍

13. led 2021
avatar

Tuto bez příchuti moc ráda doplňuji domácí ovocnou přesnídávkou - jablko, hruška, trnky, jablko+malina, jablko+hruška, jablko+trnky ☺️😉

13. led 2021
avatar

Kaše malina - banán vítězí na plné čáře u maminky 😁 kdybych se nemusela bát o svoji váhu, tak bych ji Tofíkovi snědla 😅🙋🏻‍♀️😉 malému taky moc chutná...

13. led 2021
avatar

Tyto rýžové miluje starší synek, občas když vidí mimino, tak i ve dvou a půl letech zatouží večeřet kašičku jako brácha 😍😁

13. led 2021
avatar

Tahle příchuť mě minule překvapila v obchodě, tak jsme chtěli vyzkoušet, dobrá změna zařadit kukuřici 👍 Nestle kaše beru jako super možnost, když přijdeme domů pozdě a potřebuji skutečnou rychlovku, když potřebuji aby ji udělal tatínek (nebo babi či děda) a skvělá věc na cesty/návštěvy.

13. led 2021
avatar

Já mám opravdu dobré zkušenosti s NESTLÉ Nature’s Selection Mléčno obilnými kašemi. Jsou chutné, bez cukru a krásně se míchají...

13. led 2021
avatar

Tuhle taky ráda ujídám 😁

13. led 2021
avatar

NaturNes BIO kapsičky jsou taky super. Hubička je vhodná i pro milinké děti a mají super příchutě.

13. led 2021
avatar

Nestlé máslové sušenky miluje celá rodina. Líbí se mi znovu uzavíratelné balení.

13. led 2021
avatar

Ještě jsme měli možnost před čtyřmi lety vyzkoušet umělou výživu Beba, malá neuměla sát a tak ji baštila v porodnici a pak ještě 14 dní doma, než jsme spolu zvládly navýšit laktaci, pak jsem ji raději měla ještě dva měsíce doma, protože až potom malá zvládla pít z prsa úplně sama. Proto jsem i teď u malého brášky neváhala a opět koupila Bebu, ale nakonec nebyla potřeba na pití vůbec, využívám ji na přípravu “domácí” mléčné kaše 🤱🏻❤️

13. led 2021
avatar

A ještě naposled 😁 nejstarší skřítek si oblíbil sušenky, které dostal od kamarádky na návštěvě 👍

13. led 2021
avatar

Nedávno přítel přinesl čokoládové Yogolino a synovi moc chutnalo, takže určitě koupíme zase 👍

13. led 2021
avatar

Mam prcka teprve par dnu. 🥰 je zvláštní jak se dokáže clovek zamilovat na první pohled do něčeho tak malinkeho🥰🥰😍😍 je naše první dítě, čekali jsme na něj par let 🥰 a nakonec je tady🥰 a diky tomu ze je prcek první, tak nemám vůbec žádnou zkušenost s vašímy produkty. Zajímalo by mě něco co uz muze pak papkat tak od tech 4-6 mesicu? Děkuji 😊

13. led 2021
avatar

Dcera mela rada nemlecne kase. Kombinovali jsme s ovocem/presnidavkou.

13. led 2021
avatar

Tady na MK jsme vyhráli 4x NaturNes bio křupky. A jsou super, párkrát už mi přistály v košíku. Chuťově dobré, zdravé mlsání a zbyde super plechovčička jako bonus 👍

13. led 2021
avatar

Zatím máme velmi dobrou zkušenost s Bebou, naše malá je na ostatní věci zatím moc malá 🙂 Do budoucna jistě budeme zkoušet další Nestlé výrobky, a já osobně se nejvíc těším na máslové sušenky 😻

13. led 2021
avatar

Mlíčko s kaší na dobrou noc, vážně mňamka. Jemné, žádná hrudka

13. led 2021
avatar

Nestlé Mléčná kaše Natures selektion - pšeničná/ovesná - top kaše ... Anetka ji nejvíc miluje 😍

13. led 2021
avatar

Syn miluje ovocné kapsičky a dcera mela ráda kaši stracciatella, bohužel uz se asi nevyrábí :(

13. led 2021
avatar

Pravidelně od Nestlé kupujeme kaše. Švestková je top. Občas kupujeme i kapsičky a kakaové mléko s kaší.

13. led 2021
avatar

Meli jsme moznost zkusit NaturNes bio kapsicky a vsechny prichute moc chutnaly (i me) 😂

13. led 2021
avatar

Teprve s příkrmy začínáme a zaujala mě vanilková příchuť

13. led 2021
avatar

Výborné jsou máslové sušenky od Nestlé 🥰

13. led 2021
avatar

S čím nemáme zkušenost, ale časem snad rády okusíme jsou kaše na dobrou noc 🙂

13. led 2021
avatar

Výborné jsou Nestlé kapsičky s přesnídávkou 🙂

13. led 2021
avatar

Zatím zkušenost s těmito výrobky nemám, s příkrmy jsme nedávno začaly, ale zaujala mě jablečno-švestková kaše.

13. led 2021
avatar

Zatím malý zkusil jen ovocné kapsičky, ale na kaše jsem dnes koukala. Bylo by milé mít možnost je pořádně ochutnat! 😍😍😍

13. led 2021
avatar

Nejradši syn miluje Bebu

13. led 2021
avatar

Máme zkušenost i s bebe máslové sušenky 🙂

13. led 2021
avatar

A nakonec syn má rád mlicka s kaší

13. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky a yogolino 😋

13. led 2021
avatar

Ahoj, nas by lakalo na ochutnani vychvalovane Yogolino, zatim jsem nekoupila ale tady na MK si ho dost chvali maminky tak jak zahledneme akci, sup s nim do kosiku

13. led 2021
avatar

Zkušenosti se mám jak s kaší, tak s ovocnými kapsičkami. Líbí se mi "malá" velikost. Je toho pro dcerku tak akorát. Kaše dělám synovi. Chutnají mu. Nedoslazuji. Je to super rychlovka na snídani.

13. led 2021
avatar

Kase Nestle Sinlac tuhle kasi jsme meli moznost ochutnat diky vyhre zde ve skupince. Nejprve jsem ji udelala synovi, chutnala mu moc, ale diky pridanemu cukru jsem ji vyradila pro nas, dospelaky. Snida ji s nami i starší dcerka. Uz jsme ji zaradili do jidelnicku je fakt dobrá i pro ty kteri alergii netrpi

13. led 2021
avatar

Dalsi u vyrobku ktere mne zaujaky jsou naturnes BIO susenky nehen ze jsou pro porcky od 10 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, ale taky bez přidaného cukru, soli, a palmového oleje!!!! To je suoer ne? ...

13. led 2021
avatar

NaturNes BIO křupky rajčatove tyhle krupky by mohly byt zdravou alternativou pro dospelaky, at se mysli taky na ne 🙂 jeste jsem je nemela sanci vyzkouset ale tesim se, az je v obchode uvidíme a koupime na zkousku

13. led 2021
avatar

Další top jsou kapsičky, je to skvělá svačinka🥭🍓

13. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky jsou za nás produkt číslo 1 🙂

14. led 2021
avatar

Synovi chutná Beba Comfort.

14. led 2021
avatar

U prvního syna jsem používala postupně skoro vše. Mlíčko s kaší, ovocné kapsičky, tyčinky, a máslové sušenky miloval.

14. led 2021
avatar

Teď u holky kupujeme hlavně mléčné kaše na dopolední svačinu(banánovou nebo banán -jahoda). Jsem ráda, že jsem konečně našla výrobce, kde se kaše opravdu jednoduše rozmíchá a nijak to nehrudkuje..😉

14. led 2021
avatar

A další produkt, který teď hodně využíváme je yogolino (vanilka), super na výlety nebo když se bojím, že bychom se mohli někde zdržet.

14. led 2021
avatar

synovi jsem dávala mléčné kaše, hlavně banánová mu moc chutnala

14. led 2021
avatar

Syn miluje od Nestlé jakoukoliv ovocnou kapsičku❤️ jsou skvělé a i bezvadný složení

14. led 2021
avatar

Od šestého měsíce dávám pravidelně obden k večeři rýžovou kaši ovocnou na dobrou noc a stále mu furt chutná 🤩

14. led 2021
avatar

Vždy na výlety nebo na procházku nesmí u mě chybět v kabelce máslové sušenky 😁 ty chutnají i mě 😁

14. led 2021
avatar

Kaše u nás vedly asi do 18 měsíců a to ujidal i starší syn 4 roky 😂

14. led 2021
avatar

Kaše, jednoznačně kaše. 🙂 U obou dětí. Osvědčily se i kapsičky. 👍 Chutnaly jim i sušenky.

14. led 2021
avatar

Když nakupuji na Rohlíku, máslové sušenky s medvídkem mám v košíku vždycky. Škoda jen, že jsou docela drahé.

14. led 2021
avatar

Beba optipro 👍 když už jsme skončili kojení jsem ráda že máme možnost to zastoupit kvalitní a dobrou chuťově výživou ☺

14. led 2021
avatar

Kasicky, dcera je miluje, nestacim ani nabrat lzicku a uz se trepe ze chce dalsi 😀

14. led 2021
avatar

Taky nam moc chutnaji kapsicky, nejvic hruskovo svestkova 🙂

14. led 2021
avatar

Dcerce je 9 měsíců, od Nestlé jsme toho už pár vyzkoušely, např. NESTLÉ Nature’s Selection Mléčnou obilnou kaši Malina-Banán, a nikdy dcerka nenechala v mističce ani lžičku 😁

14. led 2021
avatar

NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná Dobrou noc - tahle kaše nádherně voní a skoro půlku vždy dcerce sní tatínek 😅, tak mu ji prozatím necháme, jelikož je v ní cukr, ale chuťově je opravdu skvělá 😋

14. led 2021
avatar

NaturNes BIO kapsička Jablko Banán Borůvka Ostružina - také Elišce velice chutná.

14. led 2021
avatar

NESTLÉ kapsička Borůvka Jablko Banán - skvělá kombinace

14. led 2021
avatar

Ježíšek donesl mléčnou kaši banán 🍌 jahoda 🍓 ve velkém balení 👍. Už se na ní těšíme

14. led 2021
avatar

NESTLÉ Mlíčko s kaší Sušenkové - toto mlíčko dcera celé nevypila, ale dáme šanci ještě banánovému.

15. led 2021
avatar

A občas si uděláme kaši nebo ovesno-jablíčkové sušenky z BEBA COMFORT 2 HM-O 🙂

15. led 2021
avatar

Kaši jsme zatím nezkoušeli, ale kapsičky dětem moc chutnají.

15. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky jsou top 👍

15. led 2021
avatar

Yogolino kakaové 👍

15. led 2021
avatar

Máslové sušenky jsou taky super 👍

15. led 2021
avatar

Syn má rád kaše od Nestlé 🙂

15. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky, a Nestlé máslové sušenky má náš malý nejradši 🙂

15. led 2021
avatar

Kasičky hlavně banánová🍌

15. led 2021
avatar

Vanilková kaše, ovocné kapsičky a sušenky pro úplné prcky 😍.

16. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky jsou super, koupili jsme je i babičce po návratu z nemocnice ❤

16. led 2021
avatar

Uplne top byly nemlecne vanilkove kase, ty misa mohl i nekolikrat denne 🙂 jinak Nestlé u nas vladlo..

16. led 2021
avatar

Kaše na dobrou noc a mlíčko s kaší 🙂

16. led 2021
avatar

U kluků byly oblíbené sušenky

16. led 2021
avatar

Vanilková kaše je chutná a jako matka oceňuji rychlou přípravu 🙂

16. led 2021
avatar

Velice oblíbené jsou u nás sušenky 😁

16. led 2021
avatar

Nestle mlicko - mne chutnalo, ale bohuzel synovi ne.

16. led 2021
avatar

mlícko s kaší,kapsičky a vedou křupky

16. led 2021
avatar

Zkušenost nemám, ráda bych vyzkoušela kaše a sušenky ♥️

16. led 2021
avatar

Zatim jsme vyzkouseli vanilkovou kasi a byla vyborna 😊 zasoba by se hodila. Urcite by jsme s Tobim vyzkouseli i svestkovou.

16. led 2021
avatar

U nás frčí maslové sušenky 🍪

16. led 2021
avatar

U nás jedou Nestlé sušenky, ale do téhle soutěže sem se zapojila kvůli tomu že sháním věci pro maminku v nouzi, některé ženy tady asi budou vědět 🤗 jinak bych ještě mohla jinak dcera i má starší nevlastní dcera milují do teď kasičky od Nestlé, ale už to není takové a touhle cestou bych chtěla pomoct bohužel anonymní mamince kterou osobně znám a vy některé tady z modrého koníčku též jen nevíte o tom že je v situaci v které je. Takže zatím moc díky ❤️❤️❤️

16. led 2021
avatar

Nás jeden čas zachránilo bezlaktozové mlíčko BEBA, jinak máslové sušenky a obecně Nestlé sladkosti jsou mňami 🙂 A jasně! Mlíčko s kaší, málem jsem zapomněla 🙂

16. led 2021
avatar

Teď jsme ještě ochutnali maslove sušenky a chutnají i mně 😁

16. led 2021
avatar

U nás máslové sušenky jsou NEJ 🤗

16. led 2021
avatar

Ahoj, jako spravni mlsalove mame radi susenky, mnam ty Nestle s jemnou maslovou chuti jsou bajecny do pudinku i jen tak

16. led 2021
avatar

A co bychom jeste radi zkusili jsou kase s příchutí, me kaka treba bananova ci s ovocem

16. led 2021
avatar

..a pro zdrave mlsani ktere neni sladke bych s rodinou chtela vyzkouset tuto dobrotu, podle obrázku me zaujala nejen krasny balenim. Jde o sujenou Bio zeleninku NutriPuffs Mrkev

16. led 2021
avatar

U nás je na snídani velice oblíbená nemléčná vanilková kaše 😍

17. led 2021
avatar

Mám vyzkoušeny sušenky a pár druhů kaší a velká spokojenost. Dětičkám moc chutnalo 🙂

17. led 2021
avatar

My máme moc rádi doma rpodukty od Nestlé a máme již vyzkoušených více. Jedním z TOP produktů je určitě právě zmiňovana nemléčná vanilková kaše, ta je skvělá a malé (i mě) moc chutná

17. led 2021
avatar

Další velice chutnou kaší je mléčná krupička, která je výborná. Tu jsem objevila později a malé do ní dávám kousky banánku, broskve...prostě ovoce, které máme po ruce a je také moc výborná

17. led 2021
avatar

Ovocné kapsičky všechny nebudu vypisovat, protože jsme jich ochutnali již hodně a všechny jsou moc dobré. Máme rádi jak ty jednodruhové, tak i ty kombinované. Jsou všechny moc dobré

17. led 2021
avatar

poslední dobou jsem začala kupovat i křupky ve tvaru kytiček. Jsou rýové a mají buď příchuť banánovou nebo malinovou a jsou mco dobré. Často je máme doma jako svačinku a nebo si je dávám do malé krabičky a beru je sebou... Křupky jsou takové roztomilé, malé a moc dobré

17. led 2021
avatar

V minulosti jsme od Nestlé používali i mlíčko, když byla moje holčička ještě malá. 🙂

17. led 2021
avatar

Nejlepší mléčná kaše na dobrou noc ovocná,

18. led 2021