NOVOROČNÍ NESTLÉ MARATON :

Dobrý den, milé maminky, máme tu druhé lednové úterý a s ním přichází druhá milá soutěž o velkou zásobu dětských kašiček od Nestlé. Konkrétně v této druhé soutěži můžete vyhrát nemléčné vanilkové a mléčné švestkové kaše.
🥣 NESTLÉ NaturNes nemléčná obilná BIO kaše vanilková je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Vanilková příchuť patří k těm nejoblíbenějším, tak může být právě tato kašička sázka na jistotu. 😊 Jednoduchou přípravu jistě oceníte ať už budete připravovat snídaní či svačinku.
🥣 NESTLÉ Nature’s Selection mléčná obilná kaše jablečno-švestková je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin - pšenice a ovsa. Kaše je obohacena o jemnou chuť sladkých jablek a sušených švestek, které potěší malá bříška vašich jedlíků. Kaše je bez přidaného cukru a bez aromat a obsahuje 11 vitamínů a minerální látky. Vhodná též od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.
Jednoduchá pravidla pro druhou lednovou soutěž :
1) Dejte LIKE tomuto článku
2) Do komentáře pod tento článek napište zkušenost s nějakým baby produktem od Nestlé. Pokud máte zkušenosti s více Nestlé produkty, můžete vložit více komentářů – pro každý produkt jeden komentář. Počet vašich komentářů je neomezený.
- výjimka – pokud nemáte zatím zkušenosti s žádným produktem od Nestlé a chcete se této soutěže zúčastnit, napište do komentáře, který Nestlé produkt vás zaujal. 😊
https://www.nestlebaby.cz/cs/product/
Soutěž probíhá od teď do 16.1.2021 do půlnoci.
🎁🎁 Výherci budou DVA a každý výherní balíček bude obsahovat :
7 ks BIO nemléčná kaše vanilkové (7x 200 g)
2 ks mléčné obilné kaše jablečno-švestkové (2x 250 g)
a každý výherce také obdrží křupavé překvapení 😋
Přeji Vám hodně štěstí v této soutěži,
Vaše Petra a #nestle

Doporučujeme
U dcer byly hodně oblíbené Nestlé Bio nemléčné kaše.
u nás frčí Nestlé Yogolino desert vanilkový 🙂
U nás jedou Nestlé maslove sušenky! Na kila a ve velkém!
Syn měl moc rád vanilkovou kaši a máslové sušenky se u nás kupují dodnes 😊
Nejradsi máme maslove susenky😉
Top produkty za nás jsou Beba, mlíčko s kaší, kapsičky a kaše švestka - jablko. 🙂
Když byl syn starší,tak jsem mu dělala kaši švestka-jablko a teda tu baštil o stošest i mě moc chutnala 🙂
Dcera zatím vyzkoušela nemleéčnou kaši a ovocné kapsičky 👍
Mlíčko s kaší a máslové sušenky 👍
Prvnímu synovi moc chutnaly mléčné kaše a dodnes si dává k svačince máslové sušenky.
Máme vyzkoušené ovocné kapsičky,ty jsou paráda! Ještě se mi líbí yogolino,ale zatím ho vyzkoušené nemáme
Vyzkoušeli jsme mlíčko s kaši, sušenky a samozřejmě i kase vse je moc dobré a detem ti chutná
Dcera má ráda masové sušenky 😊
Syn miloval nebo i nyní miluje kaše všech chuti 🤤
Nejraději nestle maslovy susenky 🙂👍🏼
A u dcery jsem díky výhře tady na MK mohla vyzkoušet i umělé mléko Beba a byli jsme spokojen obě 🤩
U nás vedly taky kaše 😊
Máme rádi spoustu produktu, vedou u nás maslove sušenky 🥰
Nepohrdneme ani ovocnymi kapsickami, které má rad i starší syn 😊
Ovocné kapsičky, na cestování paráda.
U nás frčí máslové sušenky a měli jsme u několik různých druhů kaší
Ovocné kapsicky, moc šikovné na cesty. 🙂
Verunka miluje máslové sušenky👍
Dvojčata vyzkoušela kaši Good Night a moc jim chutnala
Jednoznačně máslové sušenky.. ty doma můžeme všichni.
Zaujaly mě máslové sušenky... Jinak asi jen jednou jsme vyzkoušeli nemléčnou kaši, co jsme dostali u doktorky.
U nás vedou Nestlé malsové sušenky, ty jsou top
U nas jsou top kapsičky a susenky 🙂
BEBA OPTIPRO COMFORT, za me nebo spíše za syna jedno z nejlepších mlicek.
Kase natures selection, nase jednicka mezi kasema. Krasne voni a jako jedny z mala chutnaji i mne. Syn dlouho odmital jist vecere a na techto kasich se rozjedl 🙂
mléčné kaše kterékoli, výborné, rychle. Na rychlou večeři ideál.
Beba comfort - museli jsme pridavat davky UM navic ke kojeni. Nebyla to prvni volba, ale prvni mlicko, ktere synovi sedlo, predtim po mlicku ublinkaval, u tohoto okamzite prestal a i mu chutna
Kukuricna kase jahoda-banan. Nadherna vune, jedna z nejoblibenejsich 🙂
Mlíčka s kaší,mela jsem tu čest je vyhrát,sama.bych asi nekoupila. Každopádně synovi zachutali na tolik ze bereme na výlety.
Nestle boruvkova kapsicka - prvni, po ktere se sahne. Chutove skvela 🙂
baby Yogo, proste výborné.
Krupky naturnes jsou dalsi nase stalice. Nejsou sladke, jsou male, v prakticke male doze, hezke tvary 🙂
Ovocné kapsicky....dalsi produkt ktery je stále po ruce.
Nestlé Baby sušenky maslové , tak tohle je top u me. 😁 Kupuju si a schovávam pred dětma. Jsem krkavci matka 😅
A jeste tu mam baby susenky s medvidky, temi nas zasobuje babicka. Bereme je na cesty. Syn si s nima hraje v aute a chvili tak vydrzi v klidu, maji hezke tvary, takze krome chuti i toto velke plus 😉
BEBA COMFORT 2 HM-O , na cesty super. Jen jsem si myslela ze synovi vydrzi trochu déle než jen 10 minut. 😁
Jinak jsme vyzkoušeli asi uplne vsechno. Něco chutna hodne,neco méně . Každopádně značku Nestlé mam všeobecně rada.
Z kaší je za nás top mléčná obilná kaše Malina-Banán. Syn je celkově na kaše, ale bylo vždy vidět, že tato mu chutnala nejvíc. Už jen ta vůně je úžasná.
Syn ma rad maslove susenky.
Milujeme máslové sušenky 😍😍😍 nesmí chybět na našich výletech 😊
Dcerka má ráda všechny ovocné kapsičky. Ať už jednodruhové, nebo s vícero ovocem ☺
Kaše z řady Nature's selection jablecno-svestkova je výborná, dceři moc chutná, sní bez problémů celou porci a na mě nic nezbude, pritom ji tak ráda dojidam 🙊😁
Kapsičky z řady Naturnes jsou výborné, moje tajná "zbraň", když ji potrebuju zabavit na cestě, dostat do auta, apod. Stačí dceri jednu jen ukazat a všechen vztek a pláč jsou pryč a pozornost už se soustředí jen na to, jak ji dostat 😀
Máme vyzkoušené kaše Nature Selection, synovi chutnají, druhy střídám, mívá kaši na snídani. Pak všechny ovocné kapsičky na svačinku. Sušenky apod. zatím nedáváme 🙂
Syn (i já) milujeme máslové sušenky. Bereme je všude sebou a mockrát už nás zachránily. Ikdyž syn nemá svůj den, tak s těmito sušenkami je vždy milionový 😀
Dcerám, když byly menší chutnala nemléčná vanilková kaše a máslové sušenky. Ty si dáme rádi i teď😉👍
Dcera jede teď na Beba HA 2. Když to srovnám s obyčejnou krabicovou Bebou, tak se hůř rozpouští ve vodě (musím důkladně rozmíchat vidličkou) a celkově mě osobně tak trochu smrdí, ale dceři to nijak nevadí.
Syn si občas dopřeje Caro s mlékem (ano vím že to není zrovna baby produkt) a chutná mu, hlavně se u toho cítí strašně dospěle že taky pije kafíčko 😄
Zatím máme zkušenost s Nestlé bio nemlecnou kaši s vanilkou, dcera jí miluje a i já občas ochutnám 🙂
Nejraději nestle máslové sušenky
nejraději máme kapsičky bio Jablko Šípek
Nestle máslové sušenky jsou u nás doma moc oblíbené, a to nejen u dětí 😉
Ovocné kapsičky má dcera moc ráda, zatim jí chutnaly vsechny, které měla.
Nemame zatim zkusenost, ale rada bych vyzkousela kapsicky nebo maslove susenky a Yogo
Anetka má ráda kapsičky, hlavně borůvka jí jede 👍
Filípek je dost sušenkovej tip, takže u toho vedou z produktů Nestlé určitě ty kulaté máslové sušenky 🥯
Pro návštěvy často chystáme NaturNes bio křupky, hodně z kamarádek je vůbec neznalo a byly po ochutnání mile překvapeny ☺️
Mame vyzkousene zatim jen maslove susenky a pry dobre 😁
Chutná nám švestková kaše od Nestlé, dělá me ji do mléka.
zaujaly mne máslové sušenky
Známe jen kasičky, ale rádi bychom vyzkoušeli máslové sušenky a ovocné kapsičky. 😁
Nejčerstvější zkušenost máme s Beba hotový míčkem. Je sice dražší, ale dcera mléko nechce pít a tohle jí chutná.
Na výlety občas koupíme ovocné kapsičky Nestlé. Dětem moc chutnají, jen jsou hrozně rychle pryč. Bylo by fajn větší balení.
Moje děťátko milovalo maslove sušenky, těch se mohlo ujist😊...Teď už má ale radši cokoladicku😠
Ale.ovocné kapsicky jsou dodnes TOP😋👍
zatím mám nakoupené jen nestlé kaše,za 5 dnů budeme zkoušet 🙂
máslové sušenky,mléka s brckem a kase
Máme vyzkoušenou mléčnou kaši ovocnou Dobrou noc. Mi přišla nějaká převoněná, ale chuťově byla dobrá.
Máslové sušenky😍
Od Nestlé jsme ještě nevyzkoušely nic, ale líbily by se mi mléčné kaše a ovocné kapsičky
U nás frčí ovocné kapsičky a nemléčné kaše (dcera má ABKM). Nějakou mléčnou milovala starší, ale nevzpomenu si na příchuť, už víc jak rok kaše nejí. 🙈
U nás všechny děti milují máslové sušenky, Yogolino dezert čokoládový, dříve i mlíčko s kaší na noc. Dále ovocné kapsičky bez ohledu na příchuť, a taky mléčné kaše.
ovocné kapsičky jsou moc oblíbené
Momentálním favoritem je u nás Nestlé Yogolino, dcera to miluje a je to rychla sváteční svačinka 🙂
Syn má rad banánové hvězdičky
Mangová kapsička patřila mezi jeho favority dlouhou dobu
Děti mají odzkoušeny kapsičky a vcelku jim chutnají. Ale poměr cena výkon u nás nestlé nevyhravá.
U nás vedou jednoznačně ovocné kapsičky všech příchutí, pak vanilkové mlíčko s kaší v krabičce a vanilkové Yogolino 😊
Nemám zkušenost, ale ráda bych vyzkoušela ty kaše a určitě kapsičky ❤️🙏
Dcérka vzala na milosť kaše až nedávno a obľúbila si túto kašu s trochou pradaného kakaa.
Nejsem si jistá, zda mám nebo nemám zkušenost, jednou jsme měli nemléčnou kaši Sinlac a mám pocit, že je od Nestlé. Tím, že si nejsem jistá, tak tedy musím říci, že mě zaujaly ty nemléčné kaše, o kterých píšeš 😉
Banánová kaša na dobrú noc dcére vôbec nechutí la ☹ Banány má inak rada. Mne chutila, obetovala som sa veľmi rada a vždy som to dojedla miesto nej🙂
Kapsičky sa u nás jedia vo veľkom, je jedno aká príchuť. Zaujímavá bola šípková.
Sušenkové mlíčko s kaší synovi moc chutná 👍
A když byl Honzík miminko tak nás zachránila Beba comfort, moc mu chutnala a bříško bylo taky spokojené ....
Kaše, mlíčko s kaší, yogolino (to chutnalo i mně😀)
Používali jsme Beba kojenecká mlíčka od počátečního dále, vše naprosto v pořádku, bez obtíží, bez intolerance.
Beba mléko máme doteď.
Máme rádi nemléčnou vanilkovou kaši
zkušenosti nemám, ale moc mě zaujala mangová kapsička, kterou jsi tu prezentovala. už jsem se po ní dívala v obchodě a zatím nenašla. ale chcivyzkoušet, mango máme noc rádi
Takovou zasobu jsme na podzim mely... A uz je temer pryč🙈😂 kromě prichuti jahoda-banan (tu si malá opravdu neoblibila) velice dobrá zkušenost - jednoduchá příprava, dobra chuť 👍
Zkušenosti moc nemáme, ale nemlecna kaše by u nás vyhrála, protože dcerka nesnáší mléko.
Švestkovo - jablečná kaše je u nás top a ráno je to i poznat v plenušce😉
Z kapsicek u nás mango je za odměnu, sní dvě po sobě 🤣
Máslové sušenky. Jíme je celá rodina
Ovocné kapsičky, máslové sušenky
Ovocné kapsičky by syn jedl vždy a všude a v neomezeném množství 🤣🤣
Maslove sušenky byly top.
U nás jedou kase.
Nestlé mailové sušenky má dcera moc ráda
u nás od nestlé vedlo mlíčko s kaší v krabičce na noc a kapsičky ty jsou topka
Taky u nas vede kase a maslove susenky 🙂
Sušenky maslove 🥰
Skúšali sme už niekoľko produktov od Nestlé a najviac asi chutnala vanilková kaša 😊
Ovocné kapsičky máme tiež vždy po ruke. Libča je ovocný a chutnajú mu snáď všetky 😊
Doma máme aj pár Yogolino pudingov na výnimočné dni, ale na tie mám chuť aj ja 😁
Máslové sušenky které chutnají i mě 🤣😁🙈
U nás vede Beba. Už od narození malému krásné sednul. Žádné blinkani, zácpy, průjmy....nic. Naprostá spokojenost
Synovi i nám moc chutnají máslové sušenky 🙂
Máslové sušenky jsou u dcery velmi oblíbené 🙂
Často jsme kupovali také Yogolino vanilkové, protože se nemusí uchovávat v lednici, takže na cestování bylo moc fajn.
Nejoblíbenější produkt od Nestle je mlíčko s kaší sušenkové v krabičce. Vyzkouseli jsme take ovocnou kasi na dobrou noc, ale ta dceru neoslovila.
máme BEBU, je to skvělé mlíčko, malé dcerce velmi chutná!🙂
dále mléčné kaše Nature, jsou fajn, dávám je své malé Elišce k snídani i večeř a stále se jich nepřejedla..nejlepší je borůvka🙂
Ovocné kapsičky syn miluje všechny, nejdéle si zvykal na tu meruňkovou. Myslela jsem, jak občas dám jen na rychlou svačinku třeba na cestách, ale on zvládne i 2 naráz jen tak na chuť. Takže pořád máme zásoby. Škoda, že nejsou ve větším balení 😉
Ovocné kapsičky jsou suprove i nemlecna kaše dceři chutnala, jsem spokojena, když je spokojená moje dcera.
Ještě mám zálusk vyzkoušet Yogolino.
BEBA OPTIPRO 3 - synovi toto mlíčko moc chutnalo. Přijde mi, že ani není, tak sladké jako mlíčka ostatních značek, které jsme zkoušeli. 😊
Nemléčné kaše - synovi moc chutnaly. Snadná příprava a nevytváří se hrudky. 😊
Mléčná kaše na dobrou noc - nejoblíbenější synova kaše, chuťově dobrá.
Yogolino mléčný dezert - u nás moc dlouho nevydrží 😁 výborný!!
Mlíčko s kaší byla naše jednička. Na cesty i na rychlou svačinku doma
Začli jsme s mlíčkem BEBA, byla to trefa na první dobrou.
Mléčná kaše na dobrou noc moc chutná
U nás jsou velmi oblíbené máslové sušenky. Chutnají nejen dětem, ale i nám dospělým!😉
Nestlé mlíčko s kaší - chutnalo, jen mi k tomu chybělo třeba brčko, usnadnilo by to cestování ještě více 😊. Při další cestě jsem už brčko vzala své a bylo to daleko pohodlnější.
Dále mám zkušenost s BEBA umělé mléko - bohužel negativní u obou děti, ani jednomu nešlo po něm 💩. Proto jsme vždy museli vzít jinou značku.
Jednou jsme se zdrzeli na návštěvě a já zapomněla mlíčko, tak jsme zašli do drogerie a koupili tekutou BEBU... Super vynález!!!
Ovocné kapsičky mají rády obě z našich dětí 😃
Tak u nás to je nemléčná vanilková kaše a cucačky
Rýžová Krupička klukovi nechutnala, malé už jsem pak ani nezkoušela dávat.
Ale top jsou u nás máslove sušenky, ty chutnají i mně 😃
A když už je dost vařených kaší, přijde vhod mléčná kaše banánová.👍
Zaujala mne mlicka s kasi. Koupila jsem je sice je parkrat, ale libilo se mi.mnozstvi v krabicce, dvojbaleni i rychla priprava pred podanim.
Kapsička NaturNes Bio jablko-banán-borůvka-ostružina je velmi povedená - kéž by se vyráběla ve větším balení! Jednou za čas zpestří dopolední/odpolední svačinu.😉
Dosť sa tu písalo o yogoline, tak sme vyskúšali čokoládové. Potešilo a trochu prekvapilo ma, že nie je presladené ako mnoho,, detských'' jogurtov a dezertov.
nejoblíbnější jsou u nás nestle baby sušenky... kaše by byly skvělé 😀
Syn pravidelně jedl mléčnou bio banánovou kaši a chutnala mu.
Rádi bychom vyzkoušeli mléko Beba.
Vyzkoušeli jsme různé kapsičky. Jsou moooc dobre.
Ahoj my mame od mimi radi ryzovou kaši
Detembtáke chutnaji kapsicky, jak jinak, ty mam rada i ja
Susenky jsou potom top produkt
Zatím jsme neměli tu možnost něco od Nestlé vyzkoušet, ale v květnu čekáme druhé miminko, tak bychom určitě chtěli vyzkoušet třeba - NESTLÉ Mléčná kaše Banánová Dobrou noc, 300 g.
Máslové sušenky, milujeme všichni doma 😁
U nás vede Yogolino
Nesmí ve špajzu chybět máslové sušenky 😀🍪
U nás má zkušenost zatím jen starší 😁 chutnají jí kapsičky a maslove sušenky. A pokud si dobře pamatuji tak zrovna vanilková kaše od Nestlé byla její první, zkoušeli jsme i ty mlíčka v krabičce a to jí nechutnalo. Kluci mají 5 měsíců, tak si ještě budou muset počkat 😊
Deti miluji nestle maslove susenky🤩
Deti miluji ovocne kapsicky naturnes bio🤩
Yogolino - moc dobrý puding 🙂 můj syn má raději ten čokoládový, ale vanilkový je též dobrý 🙂
Nestlé Naturnes ovocné kapsičky jsou opravdu výborné. Oceňuji hlavně zase trošku jiné složení oproti jiným kapsičkám, např. tu s rybízem.
Jednou jsme ochutnali také Nestlé Naturnes banánovou kaši a byla také moc dobrá. 🙂
Dcerka si nejvíce oblíbila máslové sušenky. Pořád máme doma velké zásoby 😀
U nás boduje Yogolino zejména čokoládové a kaše, a jak tak koukám na komentáře, budeme muset vyzkoušet ty máslové sušenky.😊
Baby sušenky ve tvaru medvídka jsou jednoznačně top
máslové sušenky TOP!!! 🙂
Mléčná švestková kaše chutnala nejenom dětem😁👍
Syn miloval ve velkém mlíčko s kaší a máslové sušenky 🙂
Nejvíc mě zaujaly máslové sušenky 🙂
Dcera pije mléko Beba Comfort a je maximálně spokojena
Rovněž milujeme radu Naturnes bio. Kapsicka Mango je top. Ta chut!
Občas také kupuji kaši sinlac. Vhodná pro celiaky. Jime samotné nebo přidávám třeba do polévek. Taky moc dobra
Děti miluji naturnes bio vanilkove sušenky. Chutnají opravdu po vanilce i hezky voní
Ovocné kapsičky si u nás vždy najdou místo
V případě volby je pro Nelinku ovocná kapsička jasným vítězem na svačinku 🙂
Zaujala mne nemléčná vanilková kaše - zrovna nějakou nemléčnou a ochucenou pro Nelču sháním 🙂
Kupujeme ovocné kapsičky, syn slupne všechny 😁🤭, já mám nejraději když jsou s banánem.
Mléčnou kaši Nature jsme brali na dovolenou.
za nás určitě kojenecké mléko a pak kaše a nějaké ty sušenky
Synovi moc chutnalo mlíčko v krabicce, teď mě.napada že bych ho mohla zase koupit 😊
U všech tří dětí měli a mají úspěch Nestlé susenky
Vzhledem k tomu že nejmensi miluje kasičky,tak máme hodně vyzkoušené a od Nestlé mu chutnají úplně všechny. Výhra by nás velmi potěšila 😍
Zkouší se Beba.
Mala miluje maslove susenky a na vyzkouseni ceka kase s bananem na dobrou noc
U nás máme nejradši kaše.
První syn miloval Nestlé mlíčko s kaší
Nestlé sušenky jsou u nás taky ve velké oblibě, teď zrovna ale došly, čím to, že nikdy dlouho nevydrží 😂
U nas mame nejvetsi spotrebu ovocnych kapsicek 😀
zatím jsme od Nestle nic nezkoušeli, z produktů mě nejvíc zaujalo Yogolino 🙂
My známe jen ovocné kašičky a ty holkám chutnají.
U nas vede jablečná kaše 🥰🥰
Dobry den,
dcera ma rada maslove susenky. Davam ji ie na svacinku. Chutnaji i starsimu synovi a i mne 😀
Zkušenosti s produkty Nestle zatím nemám, dcera má 4 mesice, ale zaujali mě ovocné kapsičky, kaše a máslove sušenky.
Zkušenosti mám u syna s ovocnými kapsickami a ty mají teda úspěch dále pak máslové sušenky ♥️
My ještě zkušenosti nemáme, ale všichni si chválí máslové sušenky, tak jsem na ně zvědavá.
Dcera má moc ráda právě kaše Nature's selection, konkrétně jablko švestka, ale už měla i mrkev a ta ji také docela zachutnala.
zatím jsme nezkoušeli, lákalo by nás vyzkoušet máslové sušenky, které jsou tu tak oblíbené 🙂
Velmi dobrou zkušenost mám s kaší NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná Dobrou noc 300 g, kterou pravidelně kupujeme. Oproti jiným kaším synovi chutná a já oceňuji rychlost přípravy, kaše se velmi dobře rozpouští, nedělá hrudky. Pozitivně kvituji, že je obohacena o probiotické bakterie. Už jsme měli také příchuť banán, ale ovocná synovi jede více.
kupujeme nestlé kašičky na dobrou noc
Zkušenost moc nemáme. Zajímala by mne nemléčná vanilková kaše 🙂
Sušenky a kapsicky 👌
Oběma holkám chutnají kaše a sušenky 😊
Mlicko s kasi. Ale jak vidím, že tu všichni chvali maslove sušenky, tak se po nich podívám. A až syn bude větší, tak určitě koupím.
Máslové sušenky jsou chuťově dokonalé.
Tato kaše byla první od Nestle, kterou náš třetí prcek ochutnal a měla úspěch 🤗 super konzistence a úplně jemná, nevtíravá příchuť 👍
Tuto bez příchuti moc ráda doplňuji domácí ovocnou přesnídávkou - jablko, hruška, trnky, jablko+malina, jablko+hruška, jablko+trnky ☺️😉
Kaše malina - banán vítězí na plné čáře u maminky 😁 kdybych se nemusela bát o svoji váhu, tak bych ji Tofíkovi snědla 😅🙋🏻♀️😉 malému taky moc chutná...
Tyto rýžové miluje starší synek, občas když vidí mimino, tak i ve dvou a půl letech zatouží večeřet kašičku jako brácha 😍😁
Tahle příchuť mě minule překvapila v obchodě, tak jsme chtěli vyzkoušet, dobrá změna zařadit kukuřici 👍 Nestle kaše beru jako super možnost, když přijdeme domů pozdě a potřebuji skutečnou rychlovku, když potřebuji aby ji udělal tatínek (nebo babi či děda) a skvělá věc na cesty/návštěvy.
Já mám opravdu dobré zkušenosti s NESTLÉ Nature’s Selection Mléčno obilnými kašemi. Jsou chutné, bez cukru a krásně se míchají...
Tuhle taky ráda ujídám 😁
NaturNes BIO kapsičky jsou taky super. Hubička je vhodná i pro milinké děti a mají super příchutě.
Nestlé máslové sušenky miluje celá rodina. Líbí se mi znovu uzavíratelné balení.
Ještě jsme měli možnost před čtyřmi lety vyzkoušet umělou výživu Beba, malá neuměla sát a tak ji baštila v porodnici a pak ještě 14 dní doma, než jsme spolu zvládly navýšit laktaci, pak jsem ji raději měla ještě dva měsíce doma, protože až potom malá zvládla pít z prsa úplně sama. Proto jsem i teď u malého brášky neváhala a opět koupila Bebu, ale nakonec nebyla potřeba na pití vůbec, využívám ji na přípravu “domácí” mléčné kaše 🤱🏻❤️
A ještě naposled 😁 nejstarší skřítek si oblíbil sušenky, které dostal od kamarádky na návštěvě 👍
Nedávno přítel přinesl čokoládové Yogolino a synovi moc chutnalo, takže určitě koupíme zase 👍
Mam prcka teprve par dnu. 🥰 je zvláštní jak se dokáže clovek zamilovat na první pohled do něčeho tak malinkeho🥰🥰😍😍 je naše první dítě, čekali jsme na něj par let 🥰 a nakonec je tady🥰 a diky tomu ze je prcek první, tak nemám vůbec žádnou zkušenost s vašímy produkty. Zajímalo by mě něco co uz muze pak papkat tak od tech 4-6 mesicu? Děkuji 😊
Dcera mela rada nemlecne kase. Kombinovali jsme s ovocem/presnidavkou.
Tady na MK jsme vyhráli 4x NaturNes bio křupky. A jsou super, párkrát už mi přistály v košíku. Chuťově dobré, zdravé mlsání a zbyde super plechovčička jako bonus 👍
Zatím máme velmi dobrou zkušenost s Bebou, naše malá je na ostatní věci zatím moc malá 🙂 Do budoucna jistě budeme zkoušet další Nestlé výrobky, a já osobně se nejvíc těším na máslové sušenky 😻
Mlíčko s kaší na dobrou noc, vážně mňamka. Jemné, žádná hrudka
Nestlé Mléčná kaše Natures selektion - pšeničná/ovesná - top kaše ... Anetka ji nejvíc miluje 😍
Syn miluje ovocné kapsičky a dcera mela ráda kaši stracciatella, bohužel uz se asi nevyrábí :(
Pravidelně od Nestlé kupujeme kaše. Švestková je top. Občas kupujeme i kapsičky a kakaové mléko s kaší.
Meli jsme moznost zkusit NaturNes bio kapsicky a vsechny prichute moc chutnaly (i me) 😂
Teprve s příkrmy začínáme a zaujala mě vanilková příchuť
Výborné jsou máslové sušenky od Nestlé 🥰
S čím nemáme zkušenost, ale časem snad rády okusíme jsou kaše na dobrou noc 🙂
Výborné jsou Nestlé kapsičky s přesnídávkou 🙂
Zatím zkušenost s těmito výrobky nemám, s příkrmy jsme nedávno začaly, ale zaujala mě jablečno-švestková kaše.
Zatím malý zkusil jen ovocné kapsičky, ale na kaše jsem dnes koukala. Bylo by milé mít možnost je pořádně ochutnat! 😍😍😍
Nejradši syn miluje Bebu
Máme zkušenost i s bebe máslové sušenky 🙂
A nakonec syn má rád mlicka s kaší
Ovocné kapsičky a yogolino 😋
Ahoj, nas by lakalo na ochutnani vychvalovane Yogolino, zatim jsem nekoupila ale tady na MK si ho dost chvali maminky tak jak zahledneme akci, sup s nim do kosiku
Zkušenosti se mám jak s kaší, tak s ovocnými kapsičkami. Líbí se mi "malá" velikost. Je toho pro dcerku tak akorát. Kaše dělám synovi. Chutnají mu. Nedoslazuji. Je to super rychlovka na snídani.
Kase Nestle Sinlac tuhle kasi jsme meli moznost ochutnat diky vyhre zde ve skupince. Nejprve jsem ji udelala synovi, chutnala mu moc, ale diky pridanemu cukru jsem ji vyradila pro nas, dospelaky. Snida ji s nami i starší dcerka. Uz jsme ji zaradili do jidelnicku je fakt dobrá i pro ty kteri alergii netrpi
Dalsi u vyrobku ktere mne zaujaky jsou naturnes BIO susenky nehen ze jsou pro porcky od 10 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, ale taky bez přidaného cukru, soli, a palmového oleje!!!! To je suoer ne? ...
NaturNes BIO křupky rajčatove tyhle krupky by mohly byt zdravou alternativou pro dospelaky, at se mysli taky na ne 🙂 jeste jsem je nemela sanci vyzkouset ale tesim se, az je v obchode uvidíme a koupime na zkousku
Další top jsou kapsičky, je to skvělá svačinka🥭🍓
Ovocné kapsičky jsou za nás produkt číslo 1 🙂
Synovi chutná Beba Comfort.
U prvního syna jsem používala postupně skoro vše. Mlíčko s kaší, ovocné kapsičky, tyčinky, a máslové sušenky miloval.
Teď u holky kupujeme hlavně mléčné kaše na dopolední svačinu(banánovou nebo banán -jahoda). Jsem ráda, že jsem konečně našla výrobce, kde se kaše opravdu jednoduše rozmíchá a nijak to nehrudkuje..😉
A další produkt, který teď hodně využíváme je yogolino (vanilka), super na výlety nebo když se bojím, že bychom se mohli někde zdržet.
synovi jsem dávala mléčné kaše, hlavně banánová mu moc chutnala
Syn miluje od Nestlé jakoukoliv ovocnou kapsičku❤️ jsou skvělé a i bezvadný složení
Od šestého měsíce dávám pravidelně obden k večeři rýžovou kaši ovocnou na dobrou noc a stále mu furt chutná 🤩
Vždy na výlety nebo na procházku nesmí u mě chybět v kabelce máslové sušenky 😁 ty chutnají i mě 😁
Kaše u nás vedly asi do 18 měsíců a to ujidal i starší syn 4 roky 😂
Kaše, jednoznačně kaše. 🙂 U obou dětí. Osvědčily se i kapsičky. 👍 Chutnaly jim i sušenky.
Když nakupuji na Rohlíku, máslové sušenky s medvídkem mám v košíku vždycky. Škoda jen, že jsou docela drahé.
Beba optipro 👍 když už jsme skončili kojení jsem ráda že máme možnost to zastoupit kvalitní a dobrou chuťově výživou ☺
Kasicky, dcera je miluje, nestacim ani nabrat lzicku a uz se trepe ze chce dalsi 😀
Taky nam moc chutnaji kapsicky, nejvic hruskovo svestkova 🙂
Dcerce je 9 měsíců, od Nestlé jsme toho už pár vyzkoušely, např. NESTLÉ Nature’s Selection Mléčnou obilnou kaši Malina-Banán, a nikdy dcerka nenechala v mističce ani lžičku 😁
NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná Dobrou noc - tahle kaše nádherně voní a skoro půlku vždy dcerce sní tatínek 😅, tak mu ji prozatím necháme, jelikož je v ní cukr, ale chuťově je opravdu skvělá 😋
NaturNes BIO kapsička Jablko Banán Borůvka Ostružina - také Elišce velice chutná.
NESTLÉ kapsička Borůvka Jablko Banán - skvělá kombinace
Ježíšek donesl mléčnou kaši banán 🍌 jahoda 🍓 ve velkém balení 👍. Už se na ní těšíme
NESTLÉ Mlíčko s kaší Sušenkové - toto mlíčko dcera celé nevypila, ale dáme šanci ještě banánovému.
A občas si uděláme kaši nebo ovesno-jablíčkové sušenky z BEBA COMFORT 2 HM-O 🙂
Kaši jsme zatím nezkoušeli, ale kapsičky dětem moc chutnají.
Ovocné kapsičky jsou top 👍
Yogolino kakaové 👍
Máslové sušenky jsou taky super 👍
Syn má rád kaše od Nestlé 🙂
Ovocné kapsičky, a Nestlé máslové sušenky má náš malý nejradši 🙂
Kasičky hlavně banánová🍌
Vanilková kaše, ovocné kapsičky a sušenky pro úplné prcky 😍.
Ovocné kapsičky jsou super, koupili jsme je i babičce po návratu z nemocnice ❤
Uplne top byly nemlecne vanilkove kase, ty misa mohl i nekolikrat denne 🙂 jinak Nestlé u nas vladlo..
Kaše na dobrou noc a mlíčko s kaší 🙂
U kluků byly oblíbené sušenky
Vanilková kaše je chutná a jako matka oceňuji rychlou přípravu 🙂
Velice oblíbené jsou u nás sušenky 😁
Nestle mlicko - mne chutnalo, ale bohuzel synovi ne.
mlícko s kaší,kapsičky a vedou křupky
Zkušenost nemám, ráda bych vyzkoušela kaše a sušenky ♥️
Zatim jsme vyzkouseli vanilkovou kasi a byla vyborna 😊 zasoba by se hodila. Urcite by jsme s Tobim vyzkouseli i svestkovou.
U nás frčí maslové sušenky 🍪
U nás jedou Nestlé sušenky, ale do téhle soutěže sem se zapojila kvůli tomu že sháním věci pro maminku v nouzi, některé ženy tady asi budou vědět 🤗 jinak bych ještě mohla jinak dcera i má starší nevlastní dcera milují do teď kasičky od Nestlé, ale už to není takové a touhle cestou bych chtěla pomoct bohužel anonymní mamince kterou osobně znám a vy některé tady z modrého koníčku též jen nevíte o tom že je v situaci v které je. Takže zatím moc díky ❤️❤️❤️
Nás jeden čas zachránilo bezlaktozové mlíčko BEBA, jinak máslové sušenky a obecně Nestlé sladkosti jsou mňami 🙂 A jasně! Mlíčko s kaší, málem jsem zapomněla 🙂
Teď jsme ještě ochutnali maslove sušenky a chutnají i mně 😁
U nás máslové sušenky jsou NEJ 🤗
Ahoj, jako spravni mlsalove mame radi susenky, mnam ty Nestle s jemnou maslovou chuti jsou bajecny do pudinku i jen tak
A co bychom jeste radi zkusili jsou kase s příchutí, me kaka treba bananova ci s ovocem
..a pro zdrave mlsani ktere neni sladke bych s rodinou chtela vyzkouset tuto dobrotu, podle obrázku me zaujala nejen krasny balenim. Jde o sujenou Bio zeleninku NutriPuffs Mrkev
U nás je na snídani velice oblíbená nemléčná vanilková kaše 😍
Mám vyzkoušeny sušenky a pár druhů kaší a velká spokojenost. Dětičkám moc chutnalo 🙂
My máme moc rádi doma rpodukty od Nestlé a máme již vyzkoušených více. Jedním z TOP produktů je určitě právě zmiňovana nemléčná vanilková kaše, ta je skvělá a malé (i mě) moc chutná
Další velice chutnou kaší je mléčná krupička, která je výborná. Tu jsem objevila později a malé do ní dávám kousky banánku, broskve...prostě ovoce, které máme po ruce a je také moc výborná
Ovocné kapsičky všechny nebudu vypisovat, protože jsme jich ochutnali již hodně a všechny jsou moc dobré. Máme rádi jak ty jednodruhové, tak i ty kombinované. Jsou všechny moc dobré
poslední dobou jsem začala kupovat i křupky ve tvaru kytiček. Jsou rýové a mají buď příchuť banánovou nebo malinovou a jsou mco dobré. Často je máme doma jako svačinku a nebo si je dávám do malé krabičky a beru je sebou... Křupky jsou takové roztomilé, malé a moc dobré
V minulosti jsme od Nestlé používali i mlíčko, když byla moje holčička ještě malá. 🙂
Nejlepší mléčná kaše na dobrou noc ovocná,
















Nejoblíbenější bylo u obou synků mlíčko s kaší v krabičce a to zejména vanilková příchuť👍