Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Dobré odpoledne všem,
Posílám do světa svoje povídky, tak kdyby se líbily, tak dejte vědět nebo lajk a kdyby ne, tak dejte vědět také 😀
Jinak přeji hezký vánoční čas ☘️🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. pro 2020    

Krásné pondělí!

Do Vánoc zbývá už jenom pár malých okamžiků, ale náš adventní #dm kalendář stále ještě ukrývá pár neotevřených okének. To dnešní už jsem otevřela chvíli po půlnoci, ale ještě vám dlužím vyhlášení soutěže o tablety do myčky a dokonalého diáře pro rok 2021.

Tak pojďme na to🎉

Diář poputuje za maminkou @eldzej a na tablety se může těšit @l_ 👏

Výherkyním moc gratuluji a ozvu se se zprávou. No a vy ostatní zkuste své štěstí třeba v té dnešní soutěži, kde hrajeme o výborný javorový sirup🎁

(2 fotky)

Hluboko do kapsy - krizový jídelníček

občas se stane, že jsou dny nebo i celé období, kdy bývá tzv. hluboko do kapsy.

O nutnosti mít nějaké finanční rezervy jistě psát nemusím, ale sáhněme si do svědomí, kdo z nás má opravdu nějaké větší rezervy? O tom ale tenhle článek není.

V tomto článku bych se ráda rozepsala o úspoře na jídle a ráda bych vám sepsala nějaké svoje tipy na horší časy...

Úspora na jídle a celkově na nákupech, je jedna z forem šetření peněz, které se v peněžence projeví hned.

Pár tipů na toto téma jsem už četla na netu, ale neosvědčila se mi ani jedna rada.

Co se mi ovšem osvědčilo nejvíc, tak si spočítat, kolik peněž můžu použít na nákupy potravin a podle toho nakupovat.

Velice výstižné video o mámach... 😝
Pobavila jsem se. 😁

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O ZÁSOBU KOJENECKÝCH MLÉK BEBA COMFORT 🍼

Krásný večer přeji. Že ve skupině soutěžíme každý měsíc na téma, které se nám k danému měsíci hodí, jste už zvyklé. 😊 Tak a máme tu PROSINEC. Čas Vánoc, nejkrásnější svátky v roce. Štědrý den se neúprosně blíží. Pečeme cukroví, posloucháme vánoční koledy, sledujeme vánoční pohádky a snažíme se trávit víc času s našimi nejbližšími, aby Vánoce byly zase nezapomenutelné. 

A protože ČAS VÁNOC je ČAS BLÍZKOSTI, pojďte mi v rámci této soutěže prozradit, s kým trávíte Štědrý den vy.  

Já vám hned odpovím, že od doby, kdy máme s manželem vlastní rodinu s dětmi, trávíme Štědrý den doma jen v našem nejužším rodinném kruhu o 5 členech. Následující dny jsou ale pro všechny ostatní ze široké rodiny. 25.12. trávíme celý den u mojí babičky společně s mými rodiči. Děti tu mají druhé Vánoce včetně rozbalování dárků. Další dny znamenají navštěvování dalších babiček. ♥

🎄🎁 Jednoduchá pravidla pro prosincovou vánoční soutěž :

1) Dejte LIKE tomuto článku 👍

2) Jděte do skupiny Zdravý začátek s Nestlé a vložte KRÁTKOU ZPRÁVU s hashtagem #vanocnisoutez , kde odpovíte na soutěžní otázku :

Dnešní a POSLEDNÍ hra o pohledy bude opravdu speciální a bude pro fanoušky Harryho Pottera. Dnes hrajeme o jeden pohled ze světa Harryho Pottera! A to i s razítkem ze sovince 🙂 Koupila jsem ho v Prasinkách při pití máslového ležáku, hned po návštěvě hostince u Tří Košťat.

Věřím, že se vám pohled bude líbit. A co musíte udělat? Dejte LIKE této zprávě a napište mi do komentářů co chcete. Můžete ten komentář pojmout ve stylu HP nebo nějak vánočně.

Hru uzavírám 21.12.2020 ve 23:59. A pak náhodně jednu z vás vyberu a její jméno uveřejním na blogu!

#dvanact_dni_vanoc

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. pro 2020    

Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 15 🎉
--------------------------------------------------------------
V dnešní soutěži si zasoutěžíme o výborný javorový sirup od privátní #dm značky dmBio:
🎁 vyznačuje se jemně sladkou chutí a zlatavou barvou
🎁 suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství
🎁 250 ml
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na otázku:
Už jste ochutnaly javorový sirup? Co na něj říkáte?

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do úterý 22. prosince do 8:00.

Více informací o produktu najdete zde:
https://www.dm.cz/dmbio-javorovy-sirup-trida-a-...

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    20. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - 21.12. - poslední čtyři okénka adventního kalendáře s firmou #vileda
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes je v okénku balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH, novinka roku 2020.
Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechává žádné šmouhy. Vykazuje vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí jen voda. Vykazuje velmi vysokou životnost. Odstraní více než 99% bakterií.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - oblékáte se slavnostně na Štědrý večer?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

(2 fotky)

Vyhlášení soutěže ve skupině Fisher-Price

Přeji všem krásný páteční večer 🙂

Chvíli jste si museli počkat, ale máme tu vyhlášení lednové soutěže ve skupině Fisher-Price 🏆 🎁 Soutěžili jsme o naučný tablet, který je doporučovaný pro děti od 1 roku. Jeho velkou výhodou jsou 3 herní úrovně, díky nímž se bude vaše dítě postupně s věkem učit novým a novým věcem. Na tabletu najdete 27 tlačítek s písmenky abecedy, jedno tlačítko melodie (spustíte jednu z šesti písniček) a přepínač mezi třemi úrovněmi.

Zábavnou formou se mohou vaše děti naučit a dozvědět mnoho nového 😉

🍀 A na koho se usmálo štěstí? 🍀

Generátor náhodných čísel vylosoval maminku ve skupině s příspěvkem  č. 50 🎁

❤️🎁🥇Gratuluji @zirawka k výhře naučného tabletu 🥇 🎁 ❤️

Možná už je to tu poněkolikáté, omlouvám se, nečetla jsem 🙈 ale chtěla poprosit o tip na nějaký vánoční film, nebo prostě nějaký s příjemnou zápletkou. Třeba Prázdniny jsem teď konečně zkoukla celé a moc se mi libil, tak kdybyste měla některá podobný tip sem s ním. Moc jsem toho neviděla 😉

Devatenácté okénko adventního kalendáře s firmou #vileda se podařilo otevřít @khpeta

Moc gratuluji k získání hadříku Actifibre a balení houbiček PUR ACTIVE ❤️

Dnes do půlnoci soutěžíme o třásňový mop Turbo. A čekají nás poslední čtyři okénka 🎁

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
20. pro 2020    

Nespěte 😂

Ještě do zítřejšího rána (do 8:00) si můžete zasoutěžit v rámci adventního kalendáře #dm o jejich dokonalý diář na rok 2021:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
20. pro 2020    

4. adventní neděle u nás byla jedním slovem... kouzelná❤

Nejprve jsme si dojeli na plantáž pro náš vybraný vánoční stromeček, který s námi došel pán uříznout. Už to by stačilo pro krásný zážitek. Ale majitelé plantáže mají hned vedle oboru s jeleny evropskými, takže pokaždé naše kroky vedou i tam.

Dneska jsme měli obrovské štěstí, protože několik jelenů přišlo až k nám. Po nějaké době dorazil i přímo pan majitel, který nás hned zapojil do krmení - takže kluci mohli těmhle krasavcům dávat dobroty z ruky.

A i my dospělí jsme byli naprosto uchváceni, to jsou tak nádherná a majestátní zvířata ❤

Tak těch dárků nakonec není málo a ještě si jedu pro houpací prkno utukutu ( to přemýšlím jak zabalím 😂 )
Krásný poslední adventní, nám už svítí stromeček, uklizený dům už není uklizený a my si jdeme zapálit svíčku.
Hezký večer

(2 fotky)

Za okny je sníh. V Česku to není nic neobvyklého, ale u nás v oblasti Seattlu to neobvyklé je. Ale asi bych vlastně měla říct, že nejsme nyní doma. Nacházíme se v romantickém horském městečku Leavenworth. Sníh mi opravdu vykouzlil úsměv na tváři. Hlavně takhle před Vánoci. Jinak ho teda opravdu moc nepotřebuji :D. Přiznávám. A stejně tak přiznám, že jsem spíš typ slunce, moře, pláž. Vůbec se tam nepotřebuji válet a nic dělat, ale miluji teplo a opravdu to silně ovlivňuje moji náladu.

Už se těším, až za pár týdnů budeme v letadle směr Florida a doplňovat vitamín D. Mezitím se ale budeme snažit doplňovat pomocí tabletek a kapiček. Lékaři ve Washingtonu doporučují užívat vitamín D kvůli našemu podnebí. Kritický je samozřejmě i u dětí.

Pokud sháníte dobré “déčko”, tak se určitě mrkněte na Jamieson. Zejména v zimních a jarních měsících trpí nedostatkem „déčka“ téměř 50 % naší populace. Doplňky stravy s vitamínem D od firmy Jamieson jsou připravené výhradně s použitím Quali™- D vitamínu prvotřídní světové kvality. Získává se z čistého „slunečního“ lanolinu, bohatého a obnovitelného zdroje vitamínu D z vlny ovcí, které se chovají na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu. Tyto kapičky jsou vhodné pro kojence. Kojené děti často nedostanou potřebnou dávku vitaminu D, a proto lékaři často doporučují tento vitamín doplňovat.

#jamieson
#drbrowns

avatar
18moniik
Zpráva byla změněna    20. pro 2020    

🌸NoTube doma_41🌸

Už se těšíte na Ježíška? My moc. Jsem zvědavá, co bude říkat Tánička na stromeček a dárečky. Minulý rok jen ležela, ale i tak bylo vidět, že ji světýlka a ozdoby na stromečku zajímají. Letos to bude určitě velký rozdíl. 😁 Budeme muset před Táničkou stromeček bránit vlastním tělem, jinak nepřežije ani den. 😁😂
Co se týká papání, měli jsme doslova pohodový i překvapující týden. Táňa baštila moc hezky a dokonce mi vyrazila dech, když v úterý zblajzla dva termixy najednou. Během papání termixu, jsem psala kamarádce zprávu. Nestihla jsem kolikrát ani zvednout telefon a Táni na mě nahlas mlaskala, abych náhodou nepřeslechla, že už má snědeno a "mami kde jsi s další lžičkou?". 😁 Během chvilky měla snědené dva kelímky. No byl to báječný pohled. Zvlášť, když si vesele pomlaskávala a usmívala se. To máte pak úsměv na tváři celý den. Kdo má doma nejedlíka, jistě pochopí, jak je každé, dobrovolně snědené sousto, dar z nebes. 😇🥰
V jednom z minulých příspěvků jsem vám psala, že jsem pro jistotu vyndala baterky z váhy, aby mě nepokoušelo jí vážit a nebyla jsem zbytečně zklamaná. To pořád platí. Zatím jsem Táňu opravdu nevážila. Když ji ale nesu, připadá mi nějaká těžší, tak možná udělám výjimku.👌😊
V pohybu teď Tánička žádný větší pokrok neudělala. Pořád vesele obchází nábytek, dokáže se vyhoupnout na gauč, ale do prostoru se neodváží. Vůbec neudrží rovnováhu a okamžitě jde k zemi. 🤷‍♀️ Ještě to chce čas a hodně cvičení, ale jednou se jistě dočkáme. 🙂🙏
Přeji vám krásné prožití svátků, bohatého Ježíška a...jídlu zdar ✌️

(3 fotky)

Jde to i se třemi dětmi. Musím říct, že jsem na sebe náležitě hrdá. Čekáme návštěvu, takže něco malého a dobrého ke kávě.
Jinak přeji krásnou 4. adventní neděli.

POTŘEBUJEME NOTY - PADÁ SNÍH A VONÍ JEHLIČÍ 👏👏👏

Pěkný adventní čas, 

NUTNĚ bychom potřebovali noty k vánoční písničce 

Padá sníh a voní jehličí, 

srdce snům otevírá mříž. 

Člověk zjih, sám dobře neví čím, 

možná tím, 

Ahoj holky, vždycky jsme lososa kupovali v den kdy jsme měli v plánu ho jíst, max den předem. Myslíte, že když ho koupíme v pondělí vydrží do středy? Chci ho kupovat v lidlu, takže bude vakuovanej, ale stejně si nejsem jistá. Poslední dobou si nejsem jistá ničím🙁

Prosím máte někdo jakékoli zkušenosti s těmito tříkolkami? Zvažuji jakou dceri k 2 narozeninám.

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    19. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Možná jste si už všimli, ale adventní neděle jsou v adventním kalendáři od firmy #vileda opravdu bohaté.

Utíká to rychle, tak pojďme společně otevřít už okénko číslo 20.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

V okénku se nachází mop Turbo.
Set třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem. Třásňový rotační mop z mikrovlákna. Kombinuje dva druhy třásní: Červené vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který podlahu nepoškrábe. Třásně umožní vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem.
Bílé 100% Microfibre pro každodenní špínu.
Lehký kbelík, podélná rukojeť, čelní otvor.
Dokonale vyždímá = podlaha je opravdu velmi rychle suchá
Teleskopická tyč, možno dokoupit nebo vyprat hlavici (prát až na 60°C).

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - jaká je vaše nejhezčí vzpomínka na Vánoce z dětství?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

(2 fotky)
avatar
88petule
Zpráva byla změněna    19. pro 2020    

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O ZÁSOBU KOJENECKÝCH MLÉK BEBA COMFORT 🍼

Štědrý den se neúprosně blíží. Pečeme cukroví, posloucháme vánoční koledy, sledujeme vánoční pohádky a snažíme se trávit víc času s našimi nejbližšími, aby Vánoce byly zase nezapomenutelné.

A protože ČAS VÁNOC je ČAS BLÍZKOSTI, pojďte mi v rámci této soutěže prozradit, s kým trávíte Štědrý den vy. ♥

🎄🎁 Jednoduchá pravidla pro prosincovou vánoční soutěž :

1. Dejte LIKE článku pod tímto odkazem :
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/velka-vanocni-soutez-o-zasobu-kojeneckyc-z3zxnk/

2. Jděte do skupiny Zdravý začátek s Nestlé a vložte KRÁTKOU ZPRÁVU s hashtagem #vanocnisoutez , kde odpovíte na soutěžní otázku :
"S kým trávíte Štědrý den?" 🎄🎁
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

⏳ Soutěž probíhá do 21.12. ⏳

Výherci budou DVA. Každý výherce vyhraje zásobu mlíček pro ty naše nejmenší miláčky. ♥ Každý balíček bude obsahovat :
4 ks BEBA COMFORT (4x 800 g) a Nestlé překvapení ♥

Důležité : Dle věku dítěte si budete moci vybrat vyhovující kojenecké mléko. Soutěž se nevztahuje na výrobky počáteční kojenecké výživy.

Přeji Vám hodně štěstí a užijte si ten nejkrásnější čas v roce. Čas vánoční. ♥

Vaše Peťka a #nestle
#soutez

Momentalne jsme smer mestecku Leavenworth. Je to mesto v horach a kdybyste nevedely, ze jste ve Washingtonu, tak si budete myslet, ze jste v nejake vesnicce v Nemecku. Zustavame tam na jednu noc a cekaji nas vanocni trhy, navsteva sobi farmy, jizda na sanich a celkove vanocni pohoda.

Pro maleho jsem vzala nejake jidlo, ktere zustane chlazene v tasce Dr.Brown’s a take beru tuto vychytavku. Je to de facto taska, ve ktere je “plotynka”. Taska se da do zasuvky, nahreje se a muzete smele ohrivat. Muj muz sice tvrdi, ze to beru zbytecne, ze budeme mit urcite mikrovlnku a mozna i malou kuchynku, ALE stesti preje pripravenym 🙂. Navic, mame v aute zasuvku, tak muzeme ohrivat uz tam. Je to fakt skvela vec na dlouhe cesty autem. Ja si takhle ohrivala veci v letadle jako letuska 🙂.

#drbrowns

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    19. pro 2020    

S novinkami se vážně roztrhl pytel. 🤩👏 Ráda bych vám společně s Natálkou představila dobrotu, která určitě potěší nejednoho mlsounka. Od začátku prosince jste v supermarketech Tesco a Globus mohli zaregistrovat ovocno-obilné #nestle tyčinky.
V prodejnách nebo v eshopech výše uvedených obchodů plus na www.feedo.cz můžete již dnes zakoupit tyto 3 příchutě :

🍎 Hrozno, Jablko, Banán
🍌 Hrozno, Jablko, Banán, Borůvka, Černý rybíz
🍇 Hrozno, Jablko, Banán, Marakuja

Tyčinky jsou vhodné pro děti od 1 roku a mají jemnou texturu, tudíž dětem nevadí, naopak. ♥ Že jsou bez přidaného cukru, jistě nemusím zmiňovat. 👏 Jak je vidět, Natálce tyčinka moc chutnala. Teda takhle... Jedna jí nestačila. 😅
Co na ně říkáte vy? Potěšilo vás, že na trhu najdete další rychlé svačinky, které jsou vhodné pro malé děti?

Hezký podvečer! 🌷
Chtěla bych se zeptat, maminky a budoucí maminky,..
jak máte /budete mít vyřešeno spinkání miminka, když (zatím) nebude mít svůj pokojíček, ale pouze svůj malý koutek v obývacím pokoji? 🙃
Přemýšlím nad tím, vzhledem k tomu, že nebudeme mít místnost navíc na pokojíček, že bychom měli postýlku vedle v obývacím pokoji, i s komodou a přebalovacím pultem, protože přes den bude celý den v postýlce. Co ale přes noc? Zatím si říkám, že by byl celou dobu vedle v ob. pokoji a já lítala sem a tam, a nebo to vyřešit jinak? 🙃 Jestli není zbytečné investovat do větší postýlky (kt. vydrží pár let) a i menší postýlky (která je na chvíli), která by byla v ložnici vedle postele, po ruce. Nějaká jiná varianta? Máte košíky, pojízdné postýlky, nebo jak? 💋
Děkuji moc.. 🌷

Strana