SOUTĚŽ UKONČENA - 21.12. - poslední čtyři okénka adventního kalendáře s firmou #vileda
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes je v okénku balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH, novinka roku 2020.
Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechává žádné šmouhy. Vykazuje vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí jen voda. Vykazuje velmi vysokou životnost. Odstraní více než 99% bakterií.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - oblékáte se slavnostně na Štědrý večer?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Ano
Ano
Ano
Ano 😊
Ano. Většinou šaty
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Snažíme se o to😅
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano, vždy.
Ano
Ano
Ano uz odmalicka.
Ano 😊
Ano! 🤩
Ano
ano
Ano
Ano přijde mi to divný když ke stromečku přijdeme v teplakách
určitě ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano ⭐
Ano
Ano
Ted už ne když jsem bydlela u rodičů tak ještě ano, to jsme pak chodily ještě k prababice. Ale od té doby co bydlím sama nebo s přítelem tak nee
ano
Ano
Ano
ano
Anoo
Ano
Ano
Ano, já s holkama šaty, manžel tedy rifle a košili.
Jasně
Ano ,já šaty kluci košile.
Ano
Ano
Ano.
Ano
Ano
Ano
ano, oblékáme
Ano
Ano ale zároveň jen tak aby to bylo pohodlné
Samozřejmě. 😊
Ano
ano,kdyz to vse stihnu,tak ano
Ano
Ano. 🎄
Ano, vlastně už na snídani, tu máme taky slavnostní. Ale ke stromečku se ještě převlečeme.
Ano 🙂
Ano
Ano
Ano
Ne, protoze s mymi detmi by to byla skoda obleceni pouzitelneho na jeden vecer. 🤔 I kdyz se mi to libi, kdyby jsme byli.
Ano
Ano
Ano, ale zaroven pohodlne.
ano
Většinou ano
Ano.
Ano
Ano
Samozřejmě 👍❄
Ano
Ano, i celé svátky když jedeme někam na návštěvu
ano
trochu slavnostně, ale pohodlně ;)
ano
Ano
Ano 🎄👗
Ano
Dříve ne, poslední roky už ano
Ano
Ano
Vyloženě slavnostně ne, ale ani nejsme v teplákách.
Ano
Ano, oblékáme 🙂
Ano.
Ano
Ano
Ano
Ano a holky řeší několik dní dopředu, co si k večeři oblečou 🙂
Ano. Jen první Vánoce tady jsme to tolik neřešili (byla jsem 5 dní po porodu)...
Ano
Tak na půl, hezky, ale pohodlně.😃
Ano, oblékáme se slavnostně.
Ano
Ano
Ano
Ano, dáme si na oblečení a celkové vizáži záležet tak, jako bychom šli do národního😉
Ano a nejen na večeři, celý den je pro nás slavnostní, takže už od rána..
@ivakalinova Ano. Přijde mi to normální. Ale nejsme zase oblečení jak do opery apod.
Ano
Ano
Ano, snažíme se hezky obléknout. Já s dcerou většinou šaty. A manžel rifle a košili. Přijde mi to hezké. Když už máme slavnostni stůl a večeři 🙂
Určitě ano. 👍
Ano 🙂
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano, celá rodina... přeci jen je to výjimečný večer🙂
Tak napůl, nejsme v teplakach ale ani ve velké večerní
Ano
Snažím se 🙂
Ano, vždycky
Ano.
Ano
Ano
Ano
Úplně slavnostne ne, ale obyčejné domácí oblečení taky ne...
Ano
Ano
Áno
Ano
Ano je to přeci jen slavnostní večer a k té kouzelné atmosféře to patří.
Ano 😍
Áno, je to krajšie ako v rifliach alebo teplákoch 😁
Ano a neznám nikoho kdo ne
Ano
Ano 😄🎄🎄🎄
Ano.
Ano, vždy
Ano
Ano, je to moc hezký, když se všichni oblecou slavnostně 🙂.
Ano
Ano
Ano,snažíme se 😁
Ano, kdy jindy když ne na Vánoce 🙂
Ano, nejsou to super večerní garderoby do plesu, ale snažíme se, aby to bylo slavnostnejsi
ano
Ano
Ano
ano vždy
Ano 😊
Ano
Ano.
Ano
Slavnostne bych nerekla, proste slusne, jako do mesta. 😃
ano, v teplácích by to nebylo ono!
Ano.
Ano
Slavnostně ne. Ale tepláky taky nemáme.
Ano
Ano, ale také s ohledem na pohodlí.
Ano, já a dcera máme společenské šaty (ne žádnou extra róbu, ale prostě hezké slušnější šaty), manžel a syn mají košili a tmavé rifle
Ano.
Ano
Snažíme se, ale kolikrát se večer k televizi převlečeme do pohodlného🙂
Ano 🙂
Ano 🙂
Ano
Ano
Ano
Ne,
Ano
Ano na štědrovečerní večeři
Anooo
Primo slavnostne ne, ale pred veceri se prevlekneme z domaciho, holky vetsinou do nejakych satu a leginek, manzel dziny a tricko, ja to same🙂
Ano, je to jedna z malá možnosti kdy obléknu šaty 🙂
Ano i dětičky oblékáme 😉
Snažím se o to, abychom byli oblečeni slušněji (žádná večerní, prostě hezčí halenka a lesklé legíny třeba, manžel rifle a košile), šíleně ale bojuju s manželem, ten tohle nechápe a klidně by byl u stromečku ve vytahanych teplakach a domácím triku, kdybych si to neprosadila. Pry proc by mel byt doma v necem, co mu je nepohodlné, je to pro něj den jako každý jiný (bohuzel to tak má z domu, tak opravdu tchán je v teplákách a vrchol elegance je pro něj pólo tričko s límečkem😔). Zkousne to teda na veceři a rozbalování a poté ihned valí a jde se převléct.
Ano
Ano
Ano
ano
Ano
Ano. Aspoň teda tmavý kalhoty a nějakou halenku.
Ano, vždyť to není žádný obyčejný večer😍🎄
Ano oblékáme...🙂
Úplně slavnostně ne, slušně ano.
ano
Ano ☺️
Úplně slavnostní to není, ale slušně ano 🙂
Ano, trošku se vyfiknem víc 😉😇
ano
Ano, ale chlap se snaží o bojkot 😁
Než jsme měli Malýho tak ano, teď už ne. Možná až bude větší
Ano
ano
Úplně slavnostně ne, ale slušně ☺
Ano.
Vyloženě slavnostně ne, ale snažíme se obleknout hezky, nechodime ke stromecku v domácím úboru.
Ano
Slavnostně co jsou děti už ne, ale vždy je to víc slušivě.
Určitě 👍
Ano, myslím si, že to tak má být...
Ano bereme si šaty a muž kalhoty a košili a všichni si bereme Vánoční čepičky
Ano
Ano, většinou šaty nenosím, ale na Štědrý den je mám vždy 😁
Ano
Ano
Ano, vždy slavnostně 🎄❤️. I na sváteční návštěvy babiček.
Mě to vždy přišlo automatické, myslela jsem že to tak prostě musí být. Ale na střední škole jsem prvně viděla fotky od kamarádky,kde byli všichni u štědrovečerní večeře oblečení skoro jako na zahradu. Mě to strašně překvapilo, připadalo mi to zvláštní, až divný (s prominutím). Aspoň vím že to není automatika být ve slavnostním a určitě to nikomu neberu 🙂. Každého věc 🎄🤗❤️
Ano,prevlekame se do slavnostniho.
Přímo slavnostně ne, ale pěkně ano, ne v teplákách 🙂
Ano
ano
ano a i celou rodinu
Podle příležitosti, a místa kde večer trávíme. Takže pokud jsme na svátky a štědrý den v lese, tak se žádné převlékání nekoná. Doma hlavně pohodlně, klidně i hezčí tepláky(děti, manžel), a aspoň hezké a čisté tričko nebo košili.
Ano, patří to k naším "zvykům".
I my se oblékáme a upravujeme svátečně, patro to k jednomu z našich zvyku na Štědrý den
Rodiče nás jako děti vždy nutili se na štědrovečerní večeři vystrojit, a my to nesnášeli. Teď k tomu nutím já své rodinné příslušníky, při prvních společných Vánocích jsme se o to s partnerem pohádali, já měla šaty, lodičky a byla namalovaná, on měl tepláky. Loni byla vtipná situace, kdy si náš nejstarší vzal košili s kravatou, ale už si nevzal kalhoty, takže ke stromečku utíkal, a na fotkách je zvěčněn, v košili s trenýrkami 🙂. (Na zádech měl ještě batůžek na vodu, který si oblékl, vůbec nevím proč 🙂. )
Ano
Ano
Ano 😍 jen nevím do čeho letos narvu pupíček 😁
Ano, krome manzela.
Ano, každý rok 🙂
Ano
Ano
Ano. Nám to k té atmosféře patří a každý rok se na to těšíme 🤩
Ano.
Ano, všichni včetně malého syna. Dělali jsme to tak i s mými rodiči.
Ano. U manžela v rodině to ale zvykem nebývalo, to jsem tam implementovala až já 😄
Ano
Ano
Ano
ano
Ano,ale jen lehce. Žádné plesové šaty atd.
Ano
Ano
Aaano
Ano, ale nepřehánim to.
Ano.
no jako v teplákách nejsme, ale zase úplně slavnostně taky ne🙂 tak nějak normálně slušně🙂
Samozřejmě ano🙂
Ano 🙂
Ano
Ano 🙂
Ano 🙂
Ano, ale už pár let pořád stejně, už by to chtělo změnu.
Ano, obvykle saty.
Ano
Úplně slavnostně ne. Ale hezky a pohodlně.
asi jako paní nade mnou
Ano, oblékáme. A letos, kdy je s námi už i 8 měsíční dcerka, jsem nám nechala ušít vánoční set - tylové sukýnky, čelenky a motýlka pro tatínka 😍
Ano
Ano
Ano
ano
Ano
Nemáme vyloženě vánoční slavnostní oblečení, ale nejsme ani v teplákách.
Ano,tak jako do města😊
Ano
Ano, po rozbalení dárků následuje focení u stromečku, rodinná tradice, ať nám to sluší 😀
ano
Ano 🙂 ale jen na otviracku 🙂 u večeře už jsou holky normálně (máme nejdřív dárky a pak jíme 😉)
Ne
Ano 😉
Ano, ale ne nic extra. Jsme oblečený jako do společnosti
Ano 🙂
Ano
ano
Ano..neřekla bych že přímo slavnostně, žádná dlouhá večerní róba jako do opery..ale slušně - ja s malou sukně nebo šaty a manžel se synem rifle a košile..
V rámci možností ano
Ano, do šatů 🙂
Ano
Ano.
Ano, máme oblečení s vánočním motivem
Ano
Ano
Áno, aj keď manžel trochu na to frfle.
Ano
Ano
Ano
ano
Ano 💃
Ano
Ano
Ne
ano
Ano
Ano
Nic extra slavnostního na sobě nemáme...
Ne nejak extra ale jsme v hezkem 😊
Slavnostně ne, ale tepláky taky nemáme 😉
úplně slavnostně ne,ale hezky ano
Ano, samozřejmě, že se oblékáme slavnostně, nedokáži si představit, jak sedíme u prostřeného stolu v teplákách 😀
Ano, ale nepřeháníme to🙂
Ano oblékáme se slavnostněji
Ano
Ano!
ano
Ano
Ano
ano
Ano
Ano
Ano
ano 🙂
ano
Ja bych to pojmenovala, ze se oblekame slavnostneji. Ne vylozene slavnostne, jak na ples.
Vůbec ne, proste tak, jak doma chodíme, co je nám pohodlné. Samozřejmě, když jedeme k našim nebo tchánům, tak se lépe oblekneme.
Ano
Ano
Ano
ano
Ano, slavnostně, ale spíš tak decentně, nic přehnaného.
ano, ale nic přehnaného
jak jsem byla malá,tak ano.teď ne.
Ne, my preferujeme pohodlné vánoce 😀
Ano
Ano, vedu k tomu i dceru a snažíme se všichni i s mužem ladit.
Ano, všichni.
Ano. letos bude jediná výjimka náš půlroční - tomu má být hlavně pohodlně 🙂
Ano, všichni
Ano slavnostně,
ano již jako dítě
Ano, oblékáme se slavnostně.
Ano
ano
Ano
ano.
Ano 😊
Ne úplně do slavnostního oblečení, ale vyměníme domácí oblečení za něco lepšího🙂
Ano, všichni musi být krásní 🎄😄
Ano
Ano, vždy slavnostně. 🎄
No, v teplákách u stolu a stromku nejsme, ale ani jako na ples či svatbu ne. Takový střed.
Ano
Ano. 🙂 Už od dětství. K tak kouzelnému večeru to prostě patří. 🎄🤗 Kluci budou mít nové košile koupené speciálně na tuto příležitost a já novou halenku😁 vše v červené barvě 😊
Ano, ale tak nějak rozumně.
Ano
Holky ano, my s manzelem téměř ano-teplaky nemame😀, ale ani ne saty a košili. Tak nějak normal...
Ano 🙂
Až k večeři, přes den u zdobení stromečku klíďo v domácím
ANO!
No jak se to vezme 😁 tepláky teda sundaváme a bereme alespoň rifle 😂😂
snažím se ale zbytek rodiny to bojkotuje☹
Ano
Ano, přijde mi to o to kouzelnejsi večer 🤗
Ano
Ano
Ano
Ano
ano
ano
Slavnosteji ano
Ano
Trochu slavnostněji, ale zároveň pohodlně.
Ne slavnostně, ale elegantně ano.
Ano.
Jasně, a celou rodinu...
Tak úplně velká černá to není, ale hezky se k večeři oblekneme, to ano. Je to hrozně hezké, podtrhne to tu slavnostní náladu 😊
Ano
Ano
Ano, samozřejmě
Ano
ano, však je to výjimečná událost
Ano
KONEC!


Ano