1. screening a oznámení v práci. Může se mnou partner dovnitř?

lenicka98
11. dub 2021

Ahoj holky, nedavno jsem tu psala jak se bojim potratu, naposledy jsem byla s dvojcatkama na kontrole v 10tt a teď mě čeká až po 19 dnech 1.screening tak moc doufám, ze budou pořad obě a v poradku, jdu 19. do Budějek a tak se chci zeptat, jestli tam teď některá z Vás nebyla a nevi, jestli v tyhle době se mnou muže partner dovnitr? A pokud vše (tuk tuk) dopadne dobre, tak bych to oznámila v praci, ale problém je, ze mě doktor žene na rizikový, takže budou mít hrozne malo casu na zauceni někoho nového, tak se bojim, jak to vezmou..

pampeliska1313
11. dub 2021

Zkuste si tam zavolat, nebo se podívat na stránky - já teda nebyla v Budějkách, ale normálně bylo na stránkách oznámení, že pro teď jsou doprovody stoplý (nicméně to bylo v době kdy bylo o dost víc nakažených přes den.🙂 ) a s tím zaučením se netrapte. Je to situace, která se prostě stane, doktor má v tomhle si myslím hlavní slovo a když rozhodne, že je to dobře, má k tomu důvod. Já šla na nemocenskou “až teď” ke konci, ale vedoucí za mě taky nesehnala náhradu kterou jsem mohla zaručit, přestože věděla, že to takhle nejspíš dopadne, protože jsem jí v dobrý víře řekla, že už se objevují ke konci problémky... tak jde hold místo mě ona. A nebojte - bude dobře!!!

deaneira29
11. dub 2021

Co teď vím tak doprovody jsou stople asi všude. Jinak jak je psáno nademnou, se zaucenim si vůbec nedělej hlavu, to není tvoje starost. V tomhle případě bych se řídila radou lékaře, asi moc dobře ví proč tě chce nechat doma, zvlášť s dvojčátky. Držím moc palce a opravdu práce je poslední věc kterou by jsi se měla stresovat. Já zůstala doma v 26tt až do konce, nejdřív měsíc v nemocnici a pak doma, ale když mě dostali z nejhoršího doktorka mi rovnou bez diskuze řekla, ať v práci jen oznámím, že už se nevrátím 😉

kkjanicka
11. dub 2021

@pampeliska1313 byli jsme v CB pred cca mesicem a manzel byl se mnou,vsichni byli s partnerem,neni problem

raquelka
11. dub 2021

Jen hezky zůstaň na neschopence budeš v klidu.. To tvé miminka potřebují nejvíce.. Já taky řešila furt práci a zauceni.. Jo zaucila jsem devcicu ale ten stres, slzy, námaha za to nestala... Když jsem byla na neschopence od 32.tt bylo mi neskutečně dobře vše že mě spadlo, tlak se ustálil, cukrovka také a hlavně ten klid!

ema90
11. dub 2021

@lenicka98 Zavolejte si tam, ja jsem z Brna a tady v prenatalnich centrech tatinci muzou.
Ja uz jsem tedy s dvojcatky na zacatku 33tt, ale urcite se ridte tim, co vam rekne lekar a na nejaky zauceni se vyprdnete, to neni vase starost 🙂
V prvni rade jste dulezita vy a mimca.
A doporucuji tehotenstvi s dvojcaty opravdu nepodcenovat.

skarma007
11. dub 2021

Ahoj, ja tam byla pred měsícem a byl tam i muj pritel. Bylo to moc hezky a dojemný... A vse bylo v poradku🙂 jinak ja sem v 17tt a 14.6.mi konci smlouva a v praci jsem to jeste neoznamila, jelikoz porad resime hypoteku, uz pul rok... Takze jeste musim mesic tajit.. Jelikoz pracuju na urade, tak je to fuk, pac hledaji nahradu, az bych odesla z prace... Na tvem miste bych to tak nehrotila, prece se muze stat, ze bys kdykoliv mohla odejit na rizikac treba kvuli krvaceni...navic ja sem ted byla v dost velkym stresu a dlouhodobym a vyústilo to v to, ze me uz dost bolelo cely den bricho, prace me dodelala, jak me tam stvali.. Proto si beru příští tyden neschopenku, abych se hodila do klidu a nevím kdy se vrátím do prace...

lenicka98
autor
12. dub 2021

Moc vsem dekuju za podeleni se😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru