Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

1. screening FN Ostrava

kkkt
25. srp 2018

Zdravím všechny,

chtěla bych se zeptat na aktuální zkušenosti. Jestli nemají problém s partnerem u vyšetření a kolik se zde za vyšetření platí.

Děkuji a přeji hezký den 🙂

andelka
25. srp 2018

Problém nemají,naopak se doporučuje jít s doprovodem. Chodí tam i celé rodiny, děti. Já byla 4x, vždy s manželem. Platí se teď 950 Kč +50 fotka. Potom to většina pojišťoven proplati, celé nebo část,ale to si musíš zjistit u té své. Byla jsem před měsícem.

kkkt
autor
25. srp 2018

@andelka Děkuji moc za informace 🙂 Ještě mě napadá, přístup personálu je v pohodě?

priefi
25. srp 2018

@kkkt prvni jsem byla jinde, ale na druhy jsem byla tam a v pohode, manzel i se synem se byli kouknout. Personal prijemny. V prizemi budovy M se zajdes zaregistrovat a pak Te poslou do druheho patra, kde delaji utz. (nevim kdy a kde berou odber krve, prvni jsem tam neabsolvovala). Fotka tam stoji 50 kc a pokud budes mit presne, muzes zaplatit i na miste, jinak zpatky do prizemi za sekretarkou 😉 cena 1.screeningu se pohybuje okolo 900kc, ceny maji na svych strankach 😉

andelka
25. srp 2018

@kkkt přístup byl vždycky v pohodě a to jsem nikdy nenarazila na stejného doktora, doktorku. Všichni byli fajn.

andelka
25. srp 2018

Je to tak,že se objednáš, na krev berou 10-12 tt a na utz 12-14tt, termín ti dají. Na krev jdeš ráno do 8h myslím a nemusíš být na lačno. Potom v dalším termínu jdeš zase tam, dají ti kartu a výsledky krve, zajdeš do pokladny to zaplatit a pak do 2 patra na utz. A hotovo.

calvac
25. srp 2018

@kkkt Taky mam dvoji super zkusenost,personal paradni, partner s tebou muze,pristup lidsky,vse taky profesionalni. Za me na vybornou.

calvac
25. srp 2018

@kkkt Jo a plati se tech 950,z toho mi zrovna moje pojistovna proplatila 700.

kkkt
autor
25. srp 2018

@andelka
@calvac
Děkuji moc za pozitivní informace . Právěže jsem již objednaná. V úterý jdu na odběry a za týden na utz. Chtěla jsem vědět na co se připravit. Jde mi hlavně o přístup, je to první těhu tak se hodně doktorů vyptávám a né vždy jsou mili ....

andelka
25. srp 2018

@kkkt tak oni hlavně potřebují zjistit to co mají zjistit. Ptát se můžeš potom.

kkkt
autor
25. srp 2018

@andelka Samozrejme, prvni je nechavam delat svou praci ;) Ještě jednou moc děkuji

misakri
25. srp 2018

@kkkt ve FN Ostrava přístup super,Dr vstřícní.. já tam měla manžela a že na chodbě počkají děti ( 11,9 ),sama dr je vzala dovnitř,ať se podívají.. a fotku jsem měla zdarma 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli