• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

11. týden těhotenství a bolest jako při menstruaci

6. března 2009 
Ahoj holky,mám dělohu dle mudr.zakloněnou dozadu a ta říkala jak se bude vyrovnávat v těhu,můžu mít bolesti.Jenže nevím jaké,v noci a ted měbolí břicho jako bych měla dostat menzes.Neměli jste takový problém?, děkuji
6. bře 2009 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám stejný problém. Podle mého doktora jsou tyto bolesti v pořádku v termínu menstruace (jako by měla být) a pokud se nejedná o křeče. Říkal, že kdykoliv budu mít divný pocit tak se mám stavit.
6. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andinko taky mě teď pobolívá podbřišek, ale ono jak to tam všechn roste, tak to asi tak má být :slight_smile:
6. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také jsem ty bolesti měla a dr. mi poradil pít hodně Magnesii - flašku denně. A pomáhá to. Piju jí dodnes :wink: Pomohlo i jinejm holkám, když jsem jim to poradila. Je tam totiž hořčík a ten je přímo proti křečím, třeba i dělohy, což tyhle boletsi jsou. Takže si kupte Magnesku a máte pokoj :sunglasses: papa
6. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky mooc děkuji,a jdu si koupit magnesku..
A jinak jsem už stihla zajít na gyndu,jsem zdrav.sestra tak to mám ve špitále a udělali mi ultrazvuk a mimísek je v pořádku. Dostala jsem i obrázek,je to krásný pocit.Hezký den
6. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek