• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

20 DPO na UTZ nic, hCG 204. Mimoděložní těhotenství?

7. března 2015 
Ahoj, právě jsem se zaregistrovala a jsem tak v rozpacích, že nemohu najít diskuzi, ve které by se to již probíralo. Mohla byste mi některá poradit, zda-li jste neměla podobný průběh těhotenství? Jsem 20 PO (34DC) dnes jsem byla u lékaře, na UTZ nic nenašel, po odběru krve hodnota HCG 204. Mám strašně špatný pocit a velký strach, že není něco v pořádku ?? hrozně bychom si přáli miminko a bojíme se, že to nedopadne .....
26. bře 2013 v 16:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ ! Forum tady určitě je - http://www.modrykonik.cz/diskuse/zdravotni-problemy/zkusenosti-zen-po-mimodeloznim-tehotenstvi/?page=376 :wink:
Podle toho co píšeš 34 DC by se jednalo - se jedná - o velice časnou graviditu a to v děloze nemusí být zdaleka nic pouze zvýšená sliznice :wink: Sama jsem po GEU a na fóru ti holky určitě poradí...Neházej flintu do žita další kontrola u lékaře určitě ukáže víc...
26. bře 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já při prvním těhu byla už v pátém týdnu, a dr nemohl skoro nic najít ani při vnitřním ultrazvuku. Zatím bych si z toho nedělala hlavu. :wink:
27. bře 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ještě je brzo... HCG 204 znamená,že jsi těhotná teprve necelý týden. Zatím máš v bříšku jen pár buněk,který prostě zatím ještě není vidět. Počkej,za měsíc už tam uvidíš malinkatou ledvinku-plodovej váček-a z toho bude časem to nejkrásnější miminko na světě!.. :grinning:
27. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, určitě nestresuj!! Já byla u dr. 5+1, tzn.35 DPO a v děloze nebylo nic vidět, jen vyšší sliznice a Hcg jsem měla 224..takže bud v klidu, bude vše v pořádku držím palce
27. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
opravdu se nestresuj, souhlasím naprosto s holkama, jdi k lékaři až za 3 týdny a všechno bude ok :slight_smile:
27. bře 2013 ve 21:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja mela az 6+neco gestacni vacek takze klid, do 9tt neni mimodelozni ohrozujici, praska priblizne v 9tt. takze zatim cekat a cekat a co si tam prdola vyvede uz je na nem. neboj casu dost a hlavne netlacit na pilu
27. bře 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ji přdávám se ja jsem měla 235hcg na ulz take nic nešlo vidět ,ale o týden později už ano už tam byl gestacni váček a nemusíš čekat ani měsíc hcg se zvyšuje každý den za týden už se vsadím že něco vidět bude :wink:
27. bře 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no ono totiž nic ani an utz videt nemuže,,videt je až od 1000UI hcg,a 34den je brzo tak za 4 dny po odberu co bylo tech 204 už by mohlo jit videt
21. dub 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, ja mela 31DC hcg jen 35. To ty mas uplne super. Nech si nabrat dalsi krev tak za 2-4 dny a uvidis ze bude uz pres 1000. Na utz nic nevideli. Az 39DC jsem v deloze mela malou bublinu a hcg bylo pres 2000. Vydr, nervy jsku to strasny. Ja to znam. Ja lezela i s podezrenim na mimodelozni. Ted zase ceka. Na embryo a to byl mela byt dnes uz 6+3.
7. bře 2015 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek